• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1344

Łukasz Krzysztofiak odwiedził powiat wągrowiecki

20 lutego wizytę w powiecie wągrowieckim złożył Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu Łukasz Krysztofiak.

Łukasz Krysztofiak wizytę rozpoczął od spotkania ze starostą wągrowieckim Tomaszem Krancem oraz wicestarostą Michałem Piechockim. Następnie starosta zaprosił gościa do odwiedzenia Placówki Opiekuńczo — Wychowawczej w Wągrowcu. Podczas wizyty w POW omówiono funkcjonowanie placówki w świetle zmian przepisów, które wejdą w życie w 2021 roku, dotyczących ilości dzieci oraz dostosowania zmian do możliwości funkcjonowania placówki. W spotkaniu uczestniczył także Jan Fajkiel – dyrektor POW oraz Edyta Owczarzak – dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Dyrektor PCPR omówiła kwestie funkcjonowania Centrum oraz rodzin zastępczych.

W dalszej części dyrektor Łukasz Krysztofiak wraz ze starostą Tomaszem Krancem złożyli wizytę w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Wapnie, gdzie dyskutowano o sytuacji warsztatów w związku z przeniesieniem ich do Gołańczy. Specyfikę pracy, ale przede wszystkim sytuację uczestników warsztatów w nowym miejscu przedstawiła kierownik WTZ Barbara Senger.

Kolejnym punktem była wizyta w Domu Pomocy Społecznej w Srebrnej Górze. Wraz z dyrektor domu Beatą Żołnierowicz, rozmawiano o przeprowadzonych inwestycjach oraz dofinansowaniach pozyskanych na rozwój placówki i jej funkcjonowaniu.

Komentarze   

Do PIS-Janowy
-2 #5 RE: Łukasz Krzysztofiak odwiedził powiat wągrowieckiDo PIS-Janowy 2020-02-25 22:36
Znowu ogromny zasób wiedzy. Szkoda,ze tylko o złych rzeczach. Może chodź odrobinę miłości do bliźniego.
PIS-Janowy
-6 #4 RE: Łukasz Krzysztofiak odwiedził powiat wągrowieckiPIS-Janowy 2020-02-23 21:10
Adonia - a jakie to masz "afery" dziś? 500 plus, maile emilki, ukrócania mórd postsowieckiej mafi w togach, odpalenie developera-cwan iaka austriaka ? A moze stodoal Szyszki? Panstwo na tym nic nie straciło. Dosłownie nic! Nie to co walki na miliardy na VAT , paliwie, węglu itd - wszystko w wykonaniu głównie czerwono-rózowy ch swin (to kumple takie dziś, ze hej - Bolek malo w dupe Kwachowi nie wiejdzie). Obysmy mieli takie afery dzien w dzień - to naprawdę popłynie u nas mleko i miód.
olas
-2 #3 RE: Łukasz Krzysztofiak odwiedził powiat wągrowieckiolas 2020-02-23 20:45
Jakieś resortowe dziecko czerwonej świni się odezwało. Co jak tatuś leżał z ryjem w korycie to lepiej wam się żyło jak dziś ?Jeszcze powinni czerwonym zmniejszyć emerytury jak ich kolegą z sb .
Adonia
+3 #2 Kto moralny?Adonia 2020-02-23 20:34
Ale te partie zniknęły ze sceny 30 lat temu a -ytv nadal szerzysz nienawiść i szczujesz ludzi. Oni przynajmniej nie kradli i nie było takich afer jak teraz. Ciekawa jestem jaka jest Twoja moralność, gdy tak osądzasz innych?
ytv
-1 #1 RE: Łukasz Krzysztofiak odwiedził powiat wągrowieckiytv 2020-02-23 12:37
Postkomuna na pierwszym planie jeden aktywny działacz pzpr i drugi z zsl nie lepszy . Zero kręgosłupa moralnego . Tylko czekać jak Biedroń obejmie rządy to zmienią orientacje .

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.