• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 5105

Miśki suszą... kierowcy tracą prawa jazdy

Wczoraj policjanci zatrzymali kolejne prawa jazdy. Wszyscy kierowcy wpadli na tej samej drodze.

Kontrola odbyła się na drodze 241 prowadzącej z Wągrowca do Bydgoszczy. Droga wyremontowana, dobrze oznakowana i pusta jak w niedzielne popołudnie.

- Podczas wyznaczonych trzech godzin pomiarów na posterunkach kontrolnych w Lęgniszewie i Krośnie, policjanci zatrzymali pięć praw jazdy za przekroczenie prędkości. Oznacza to, że średnio co kilkadziesiąt minut przejeżdżała tamtędy osoba, które przekraczała dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Mieszkanka Wapna poruszając się Volvo S40, jechała w Krośnie 125 km/h — poinformował sierż. sztab. Dominik Zieliński, oficer prasowy KPP w Wągrowcu.

Zatrzymani kierowcy stracili na trzy miesiące prawa jazdy, otrzymali też mandaty w kwocie od 400 do 500 zł i po 10 punktów karnych.

Komentarze   

PIS-Janowy
-5 #18 RE: Miśki suszą... kierowcy tracą prawa jazdyPIS-Janowy 2020-06-02 10:57
Jbgf - nie szwendam sie po marketach. W niedzile chodze do kosiola a nie pomodlic sie do IKE-i. Kupuje głownie przez Internet. W przeciwienstwie do golemow i ren, wiem, ze na wirsua nie działa antybiotyk a noszenie masek to w zasadzie taka namiastka majaca głownie uspokoic takich jak ty. Ja do konca nie daje sie oglupic jak pieprzeni panikarze, wykupujacy zaraz tony maki i cukru z marketów ...Niemowlakow juz nie mam od dawna i powiem ci z doswiadczenia, ze takie pierdoly przy kasie to odstawiaja najczęściej podstarzale mamusie, ktorym udalo sie w koncu urodzić i teraz zachytem oglaszaja otoczeniu o jego wspanialosci i nadzwyczajności . Przy "entym" niemowlaku nie mowisz juz nic. Widać od razu, ze nie masz pojecia o dzieciach i ichh wychowaniu. Ile aborcji zonie zafundowales do tej pory? Zeby sie czasami "nie skazała na orkę"...?
Jbgf
+5 #17 RE: Miśki suszą... kierowcy tracą prawa jazdyJbgf 2020-06-02 10:34
PisJanowy ty też jesteś jednym z tych niedouczonych wyznawców którzy uważają że jak wirusa nie widać maski na gębę nie zakładasz w sklepach i marketach? Plując na innych, stojąc przy kasie pieprzysz przez telefon o glutach swojego entego niemowlaka? To wiedz że konsystencja tych glutow nikogo nie obchodzi oprócz ciebie, więc daruj sobie plucie w sklepie i zasłon tą zakaźną papę!
PIS-Janowy
-10 #16 RE: Miśki suszą... kierowcy tracą prawa jazdyPIS-Janowy 2020-06-02 00:55
Gerda i cos tam jeszcze. Masz cos wiecej do napisania ty "pałakjacy miłością"? Miałeś (czy mieliście) napisać co wg. ciebie jest szczęściem dla młodzieży a ty tutaj znów z jakims pseudonaukowym bełkotem wyskakujesz jakiś gimnazjalista starający się pokazac jaki to z niego "erudyta". Mozesz jakis konkret wrzucić? Myslisz, ze zazdroszczę takiej zatatuazowanej monice miller czy jakiemuś popierdolonemu jedynaczkowi macie? Ktorym sie w głowach PPOjebało od namiaru luksósów? Napisz czego? Ja im wspołczuje, bo starzy wypaczyli ich kompletnie i wykrzywione psychicznie pokraki wychodowali. Bo nie musieli walczyć , jak ty to napisałaś, "o kazdy kęs i ciasteczko". Gówno rozumiesz a jeszcze mniej wiesz. Koniec gadki z tobą - dorosniesz to moze zrozumiesz o czym pisze.
Gerda i Kay
+8 #15 RE: Miśki suszą... kierowcy tracą prawa jazdyGerda i Kay 2020-06-01 22:33
PiS Janowy pałasz nienawiścią do wszystkich ludzi wykształconych, negujesz podstawy teoretyczne, które powstają w oparciu o konkretne sytuację, konkretnych ludzi , nie powstają tylko w głowie uczonego. Dajesz tym wyraz swojej niewiedzy, nie miałeś żadnego kontaktu z nauką wykraczającą ponad szkołę zawodową, prezentujesz teorie wszystkich tych, którym nauka w szkole sprawiała spory problem i to było też powodem wykluczenia z grupy rówieśniczej, wyśmiewania, stąd awersja do wszystkich wykształconych, twoje niskie poczucie własnej wartości widoczne jest w poniżaniu wszystkich ludzi wykształconych , których obwiniasz za swoje złe doświadczenia z dzieciństwa. Nieźle też dał ci popalić jakiś bogaty jedynak, a zazdrość, że on ma więcej niż ty, tkwi w tobie do dziś. Jesteś śmieszny, osmieszasz się swoimi wywodami człowieka zakompleksioneg o do granic. Rodzice jednak nie stanęli na wysokości zadania
PIS-Janowy
-7 #14 RE: Miśki suszą... kierowcy tracą prawa jazdyPIS-Janowy 2020-06-01 16:30
Kay i cos tam - sam twoj nik z flimu czzy jakiejs niemieckiej bajeczki wziety swiadczy o jakims takim pokręceniu w umysle, twoje nawiązywanie do teori "uczonych mnie po prostu śmieszy - szukaj patologi wsrdo jedynaków - bo to jest problem ktorego nie widać bo bogaci rodzicer go po prostu skrywają. Gdzie sie tej teorii naczytałeś? Cale moje rodzenstwo wyroslo na porzadnych ludzi, po studiach jest 3 z pieciu. Niewiarygodne , prawda? A wszystko przez ta matke co to skazałą się na orkę związaną z pracą i wbijaniem nam do głowy, ze nauka jest kluczem do wszystkiego. Nie do uwierzenia dla ciebie - ja wiem - dzis cos takiego spotkać to cud. Ma za tę orkę w zamian dom pełen wnuków i radości na starość. Nie musi piesków i kotków sobie kupować. I tak - według mnie mozliwość wałesania sie po lesie w grupie z dziewczynami, wygłupianie się i darcie mordy to jest własnie jeden z elemnetów szczęścia. Bylismy zmęczeni, spoceni ale usmiani po pachy. Liczyło sie towarzystwo i dobre pomysły. Na podróe po świecie nie było stać ...A co dla cibie jest szczęściem w młodym wieku? Piwko przed telwizorkiem czy smratfonem, czy tez impreza w klubie po zaciagnietej "ścieżce" a potem jazda w bmce po nocy? Tak jak to robią latorośle jedynaki którym rodfzice daja wszystko?
A na koniec ile masz w powiecei wagrowieckim rodzin wielodzietnych (takich z trójką dzieci chcociaż)? Masz chociaz pojęcie? Ja osobiście znam tylko 4 gdzie jest 4 i wiecej dzieci - połowa z nich to porzadne dzieciaki i juz widac, ze beda z nich ludzie. O jakich to problemach z pogranicza resocjalizacji i innych nauk humanistycznych ? Kto ci wbił do głowy te bzdury o walce o ciastko, lepszy kęś i inne pierdoły? Widać od razu, ze nie masz absoiutnie pojecia o zyciu z rodzenstwem opróc tego sprzedawanego w mediach przez bezdzietne celebrytki czy inne "nianie" doradzające innym a nie mogące sobie poradzić ze swoimi propblemai. Uwierz mi - rodzeństwo to nie sielanka - to nauka zycia w społeczeństwie, to tez mnóstwo zabawy i miłość. Ja po prostu nie wyobrazam sobie dzieciństwa bez tych chwil spędzzonych z bracmi i siostry i współłczuje tylko jedynakom, których rodzice nie chcą sie "skzaywać na orkę" i fundują im pustkę wokół kórą pózniej próbuja zastąpić pieniędzmi i luksusami.
Gerda i Kay
+12 #13 RE: Miśki suszą... kierowcy tracą prawa jazdyGerda i Kay 2020-06-01 14:33
PiS -Janowy takie miałeś szczęśliwe dziecinstwo, że z powodu niskiego poczucia własnej wartości , dowartościowuje sz się pisaniem jaki z ciebie światowy człowiek i ile teraz masz kasy. Bo doświadczenia biedne dzieciństwa ciągną się za człowiekiem przez całe życie. Jeśli jest tak jak piszesz, to tylko ty jeden z gromady rodzeństwa być może wzbogaciłem się, być może wyszedłeś na ludzi jak sobie wmawiasz, a reszta rodzeństwa? Reszta klepie biedę lub popadła w różne nałogi. Jeśli tak nie jest, to wieloletnie badania naukowe wielu wybitnych uczonych musiały by zostać obalone. Tak jednak nie stanie się nigdy. Wielodzietne rodziny to niestety trudny temat z pogranicza resocjalizacji, pedagogiki specjalnej i wielu innych dziedzin nauki. Kobiety - matki dzieci w liczbie powyżej czterech, to odrębny temat i różne teorie na temat skazywania siebie na coś takiego. Sama nie przyczyniła się do posiadania takiej liczby dzieci, ktoś się do tego przyczynił i nie wierzę, by sama kobieta skazała się na taką orkę. Powodów może być mnóstwo, niekoniecznie dobrze świadczących o tych , którzy je spłodzili. Skłonić się najwyżej mogę, by współczuć takiej kobiecie, a niektóre faktycznie podziwiać. Jednak nie wszystkie tych jest niestety większość. Bardziej współczuć można tym dzieciom, bo ich dzieciństwo to nie sielanka z rodzeństwem o której piszesz, to ciągła walka o przetrwanie, o lepszy kęs ciasta, o wielkość cukierka, walka o opinie u kolegów, ciągle poczucie mniejszej wartości które nigdy nie mija, nawet u dorosłych. Ciągła potrzeba udowadniania wszystkim, że się coś znaczy. Czego przykładem jesteś ty Pis- Janowy. Z tej ciągłej potrzeby udowadniania własnej wartości rodzi się niestety wśród wielodzietnych mnóstwo patologii. Niestety. A krzyk w parku w porze nocnej na pewno nie robi szczęśliwy, dopieszczony jedynak, tylko patologia, dla której rodzice nie mają czasu, bo mają zbyt dużo dzieci, by wszystko ogarnąć, bo zwyczajnie mają gdzieś swoje liczne potomstwo. Według ciebie, to jest szczęście?
PIS-Janowy
-13 #12 RE: Miśki suszą... kierowcy tracą prawa jazdyPIS-Janowy 2020-06-01 12:20
Tak, nofrma - pochodze z rodziny wieoldzietnej - utożsamianje przez takich snobów egoistycznych jak ty z patologią. I jestem z tego dumny. Miałem biedne, cięzkie ale szczęśliwe dziecinstwo dzieki temu głównie, ze maiłem rodzeństwo, ukończyłem polibudę i inne fakultety, podróżuje po europie, podziwiam niemiecki porządek ale Polski sie nie wstydzę ani troche. I stworzyłem tez rodzine patologiczną z kótrj jestem dumny i kóra daje mi teraz najwięcej radośći i zycia. Twoja matka moze mojej tylko buty wypastować, bo tylko ta która wychowuje kilkoro dzieci kosztem swego zdrowia, czasu wolnego moze nazywac sie matką. Twoja , domyslam się wychowała jedyaczka, którem przeszkadzają krzyki młodych w parkach. Dipoki nie ma tam cpania, pijanstwa i innego skurwesy..twa typowego dla "epoki fejsa" ... Ja miedzy innymi z tego okresu kiedy tez tak sie wydzierałem w parku, lesie mam jedne z najlepszych wspomnień. Ty masz jakies takie? Czy tylko pamietasz izolacje w domku i dodatkowe lekcej tanca ...?
Norma
+17 #11 RE: Miśki suszą... kierowcy tracą prawa jazdyNorma 2020-05-31 12:04
Pis- Janowy darles ryj jak to kreslasz, bo pochodzisz z patologii, matka mając kupę dzieciaków nie dopilnowała tej hordy, typowe dla DNA i marginesu społecznego. Patrole uaktywniają się nocą, zło lubi ciemnosc
PIS-Janowy
-14 #10 RE: Miśki suszą... kierowcy tracą prawa jazdyPIS-Janowy 2020-05-31 11:21
Normalny, 22:43 w sobotnią ciepły majowy wieczór - ryki, piski i wrzaski z parku? Przecież to absolutnie normalne! czego tam ma szukac policja? Zycie tam tętni - może jakies dzieci z tego nawet będą! Kazdy normalny tak robił - ja też darłem pysk w parkach gdy byłem młody, he, he - i nie wstydze sie tego. Plicja ma ścigać potencjalnych bandytów na drogach ( a tych na drogach się szuka a nie w parku) albo złodzieji dojacych kasę na szkodę innych ludzi a nie młodych chłopaków i dziewczyny po parkach. ja to się bym cieszył, ze się od zdebilonego "fejsa" oderwali ....
Normalny
+6 #9 RE: Miśki suszą... kierowcy tracą prawa jazdyNormalny 2020-05-30 22:44
Pytanie do stróży prawa. Czy kontrolują sytuację w parku ? Jest 22,42 Ryki krzyki, zbiorowiska, muzyka
Pelea
+22 #8 RE: Miśki suszą... kierowcy tracą prawa jazdyPelea 2020-05-30 14:25
W mieście szaleńcy mają obcykane godziny kiedy bezkarnie mogą zaiwaniac 150 na h i nikt im nic nie zrobi. Wystarczy że wybije 22 i wychodzą z tych swoich nor by warczeć i palić gumy. Głównie okolice parku,- Lipowa, jeziora - Kościuszki, reja, kcyńska. Ostatnio jeden czarnym pierdzielem co noc robi zadyme
Mieszkaniec Krosna
+15 #7 RE: Miśki suszą... kierowcy tracą prawa jazdyMieszkaniec Krosna 2020-05-30 10:51
Brawo, niech stoją bo tam jeżdzą jak wariaci
Stefanek
-5 #6 Miśki suszą Kierowcy tracą prawa jazdyStefanek 2020-05-30 08:23
Największą łatwizną na takie polowanie to stanie w miejscu gdzie obowiązuje na prostym odcinku ograniczenie prędkości lub teren zabudowany.W centrum miasta są słabe żniwa.
RENIA
+6 #5 RE: Miśki suszą... kierowcy tracą prawa jazdyRENIA 2020-05-29 19:13
Odmieniony-Skop ać to sobie możesz ogródek i pogłaskać kota z Żoliborza.Pitu Pitu srają muchy jest wiosna kwitną kwiatki a trawa będzie sobie rosła.
Odmieniony
-11 #4 RE: Miśki suszą... kierowcy tracą prawa jazdyOdmieniony 2020-05-29 14:11
Witam! Widzę, ze PIS-Janowy tak skutecznie skopał tyłki Reniom i Golemom tutejszym, ze aż wykazują objawy paranoi widząc go w każdym ktory pisze coś "nie po linii". W sumie nie jest to trudne widząc poziom oponent ów PIS-Janowego, ale ...
A zwyrodnialców to poszukaj sobie na drodze relacji Poznań Wagrowiec - co trzeci , czwarty przyjeb z PWA na rejestracji (bo nie ma innego określenia na takich ludzi ) klasyfikuje się do zabrania prawa jazdy. Na niektórych prostych odcinkach z ograniczeniami do 70 to i 130 mało ...Za dużo gier i wyobrażnia bogata jak u kury.
RENIA
+6 #3 RE: Miśki suszą... kierowcy tracą prawa jazdyRENIA 2020-05-29 06:46
PIS Janowy vel Odmieniony-Zacz ynają się zbierać czarne chmury nad twoim GURU a po wyborach które przerżniecie to będą już grzmoty.Sondaż przeprowadzony przez PR-ca Piotra Agatowskieg
w waszym elektoracie o tym świadczy.Do fotela prezesa typowanych jest 2 kandydatów.Jede n który nakazy i zakazy olewa.Drugi co podpisuje wszystko jak leci.A może jakaś pani.
olas
+12 #2 RE: Miśki suszą... kierowcy tracą prawa jazdyolas 2020-05-29 00:23
Przestań się kompromitować Janowy. Nie zmieniaj nicka ty zwyrodnialcu, łatwo poznać, że to ty po rynsztokowym stylu.
Odmieniony
-8 #1 RE: Miśki suszą... kierowcy tracą prawa jazdyOdmieniony 2020-05-28 22:47
I bardzo dobrze! bardzo dobrze! Debili kierowców w powiecie zatrzęsienie.Ka ry są za małe dla tych idiotów - miałem nadziej ę, ze rząd PIS podniesie je ze trzy razy żeby do standardów europejskich nawiązac ale się rozczarowałem. Policja jakaś taka miękka - zamiast przyjebac pałą idiocie "pseudoprzedsię biorcy" na nielegalnym spędzie swin, wzorem francuskim, to się patyczkują jak z kobietami.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.