• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 641

Konkurs fotograficzny: „Pokaż swoje klimatyczne miejsce do czytania”

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wągrowcu zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Pokaż swoje klimatyczne miejsce do czytania”.

Hasło tegorocznej edycji Nocy Bibliotek to „Klimat na czytanie”. Hasło skłania do refleksji nad stanem naszej planety, ale również pokazuje, że właśnie teraz w czasie ograniczonych możliwości udziału w innych formach kultury i życia społecznego, czytanie jest najbardziej dostępną, przyjazną formą udziału w kulturze, a zarazem szansą na znalezienie w lekturze wsparcia, wytchnienia, pasji i rozrywki.

- W interpretacji hasła idziemy o krok dalej i pragniemy zwrócić uwagę na miejsca z klimatem, w których z przyjemnością oddajemy się lekturze. W Noc Bibliotek 10 października na naszym profilu na Facebooku zaprezentujemy kilka wybranych przez nas miejsc z klimatem. Waszym zadaniem jest przesłać zdjęcie swojego klimatycznego miejsca, w którym najchętniej czytacie — poinformowała Elżbieta Rożnowska, dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wągrowcu.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

🔸Zrób zdjęcie miejsca, w którym najchętniej czytasz. Może to być kącik w domu, ogrodzie, fotel lub wanna. To Twoje miejsce i Twój klimat
🔸Zdjęcie (w formie cyfrowej) podpisz i wraz z numerem telefonu wyślij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Możesz również dodać zdjęcie pod postem na Facebook'u PBP w Wągrowcu.
🔸Termin nadsyłania zdjęć upływa 8 października 2020 r.
🔸Zwycięzcę konkursu ogłosimy na stronie biblioteki i
na Facebooku w Noc Bibliotek tj. 10 października 2020 r.
🔸Zwycięzca otrzyma nagrodę książkową, którą odbierze w bibliotece w dogodnym dla siebie terminie.

Ważne: Zgłoszenie pracy do konkursu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych jej autora oraz przyznaniem Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wągrowcu praw do wykorzystania prac w elementach promocyjnych. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na nieodpłatne wykorzystanie prac przez Organizatora konkursu. Zgłoszenie pracy do konkursu jest równoznaczne ze szczegółowym zapoznaniem się z Regulaminem Konkursu i zaakceptowaniem jego warunków.

Komentarze   

uyuleahe
0 #1 If solids faulty maturity manifest.uyuleahe 2020-10-25 05:17
http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin 500mg Capsules qni.jqhl.portal wrc.pl.hjd.an http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 43 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.