• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 4993

Szczypiorniści liczą na pomoc kibiców

W sobotę, 18 maja, w hali im. Edmunda Cieśli w Wągrowcu rozegrany zostanie mecz MKS Nielba - Wybrzeże Gdańsk. Początek meczu godz. 17:00.

Już w sobotę niezwykle ważny dla naszych szczypiornistów mecz. Wszyscy zdajemy sobie doskonale sprawę, jak duży wpływ na postawę zawodników na parkiecie ma doping na trybunach. Stawmy się więc wszyscy 18 maja w hali OSIR-u i wspierajmy naszych nielbistów w walce o upragnioną Superligę!

Liczymy także na doping wągrowieckiego Klubu Kibica. Dla wszystkich członków Klubu Kibica przygotowaliśmy niespodziankę w postaci darmowego wejścia na mecz barażowy. Zapraszamy też wszystkie nowe osoby chętne do przyłączenia się do naszego Klubu Kibica.

Informacja dla Klubu Kibica. Zbiórka na godzinę przed meczem, czyli o godz. 16. w Restauracji OSIR. Uwaga! Wszyscy obowiązkowo w żółto-czarnych barwach!!!

Piotr Werda / MKS Nielba

Komentarze   

misc
+4 #15 jazdaaaaaaaaamisc 2013-05-18 02:50
DZISIAJ NA PELNEJ CALA HALA!!! ZOLTO-CZARNE KOSZULKI WSZYSCY! BIERZCIE ZNAJOMYCH!
pipi
+1 #14 RE: Szczypiorniści liczą na pomoc kibicówpipi 2013-05-17 17:18
jeszcze zmienić prezesa
Mietek
+4 #13 RE: Szczypiorniści liczą na pomoc kibicówMietek 2013-05-17 16:02
wczoraj wybrano nowego prezesa ds pilki recznej w naszej Nielbie!!!!!!!
kibiców brak
+3 #12 taakibiców brak 2013-05-17 15:50
Cytuję Kibic:
Czy szczypiorniści odwiedzają przedszkola, uczestniczą w imprezach MDK? Czy organizują konkursy dla kibiców? Brakuje tego, o materiałach video czy zdjęciach z wyjazdów nie wspomnę. Frekwencja? Nie powala, ale czy na szczypiorniaku też powala? Nie. W Wągrowcu sport jest niszczony najbardziej przez ... nas samych. Nie czarujmy się - nie mamy w sobie kultury kibicowania, nie jesteśmy w większości na dobre i na złe z Nielbą. To właśnie takim zachowaniem rozwalamy sport w Wągrowcu. Dodajmy do tego przepychanki na linii działacze-ratusz, wewnętrzne spory i ... mamy to co mamy. Ludzką mentalność ciężko zmienić, ale jeśli coś się nie zmieni będziemy się bujać w tym samym punkcie.

życzę Wam, aby to chodzenie po przedszkolach, robienie sesji zdjęciowych, video i innych przyniosło pozytywne skutki! Na tą chwilę nożna nie ma dla kogo grać, takie są fakty i szkoda, że tak jest!!! Całe szczęście, że jest tam jeszcze tyle młodzieży chętnej do trenowania! Z tymi przepychankami na linii ratusz-działacz e bym nie przesadzał! Pewnie większość klubów w Polsce chciałaby mieć taką współpracę i wsparcie od samorządu jakie ma NIELBA! ;)
Kibic
+6 #11 !!Kibic 2013-05-16 23:49
Czy szczypiorniści odwiedzają przedszkola, uczestniczą w imprezach MDK? Czy organizują konkursy dla kibiców? Brakuje tego, o materiałach video czy zdjęciach z wyjazdów nie wspomnę. Frekwencja? Nie powala, ale czy na szczypiorniaku też powala? Nie. W Wągrowcu sport jest niszczony najbardziej przez ... nas samych. Nie czarujmy się - nie mamy w sobie kultury kibicowania, nie jesteśmy w większości na dobre i na złe z Nielbą. To właśnie takim zachowaniem rozwalamy sport w Wągrowcu. Dodajmy do tego przepychanki na linii działacze-ratus z, wewnętrzne spory i ... mamy to co mamy. Ludzką mentalność ciężko zmienić, ale jeśli coś się nie zmieni będziemy się bujać w tym samym punkcie.
kibiców2
-5 #10 taakibiców2 2013-05-16 23:08
Cytuję Kibic:
Za mało pracy, za dużo gadania. Albo się wezmą do roboty, poukładają to i wyjdą do kibiców, albo spieprzą tak jak w Superlidze. Był super potencjał do działań marketingowych, pozyskiwania sponsorów - nie zrobili nic. Najprościej wyjść z założenia: jest wynik są kibice. Był spadek i co się stało z kibicami? Pod tymi względami nożna zostawiła ich daleko w polu mimo, że tułają się w III lidze.

... szczególnie, że na nożną chodzi w porywach 100 osób w tym dzieci! ;) faktycznie w tyle zostawili wszystkich! :)
Kibic
+5 #9 Do pracy!Kibic 2013-05-16 22:57
Za mało pracy, za dużo gadania. Albo się wezmą do roboty, poukładają to i wyjdą do kibiców, albo spieprzą tak jak w Superlidze. Był super potencjał do działań marketingowych, pozyskiwania sponsorów - nie zrobili nic. Najprościej wyjść z założenia: jest wynik są kibice. Był spadek i co się stało z kibicami? Pod tymi względami nożna zostawiła ich daleko w polu mimo, że tułają się w III lidze.
ANDŻEJ
+4 #8 RE: Szczypiorniści liczą na pomoc kibicówANDŻEJ 2013-05-16 20:12
Gówno będzie, a nie superliga :P. Dopóki do niektórych nie dotrze co to jest profesjonalne podejście i, że trzeba się wziąć do pracy, a nie liczyć na mannę z nieba to posrać za przeproszeniem się można, a ekstraligę będziemy oglądać w TV.... Taka prawda!
pies
+12 #7 RE: Szczypiorniści liczą na pomoc kibicówpies 2013-05-16 18:57
Mieetek wyjazd
KRISPOL
-5 #6 RE: Szczypiorniści liczą na pomoc kibicówKRISPOL 2013-05-16 16:08
Cytuję scoofer:
Wyciągnijmy z szaf nasze wypłowiałe żółto-czarne koszulki, kibicujmy naszej drużynie, extraliga będzie nasza. A Mietka jak się pokaże w okienku zawsze można wygwizdać lub obrzucić zgniłymi pomidorami. :lol:;-):lol:

Wygwizdać to możecie zarząd ręcznej wraz z pseudo sponsorami ,już nie długo " trupy z szafy zaczną wypadać" , a Mietek będzie jedynym który ten klub uratuje.!!
scoofer
+13 #5 RE: Szczypiorniści liczą na pomoc kibicówscoofer 2013-05-16 15:25
Wyciągnijmy z szaf nasze wypłowiałe żółto-czarne koszulki, kibicujmy naszej drużynie, extraliga będzie nasza. A Mietka jak się pokaże w okienku zawsze można wygwizdać lub obrzucić zgniłymi pomidorami. :lol:;-):lol:
solówka
+9 #4 Nielbasolówka 2013-05-16 08:59
Cytuję ANDŻEJ:
Te czasy już nie wrócą, można zapomnieć o 40 metrowej sektorówce. Podziękować klub może prezesowi, nikt w tym kierunku nic nie zrobił (spotkania, które prowadziły do nikąd) jakieś pomówienia...w afekcie KK nie ma, bo po co mieć zakaz i karę w zawieszeniu za nic. Lepiej żyć z boku. KK był - było źle, każdy pluł na KK, teraz KK nie ma i też jest źle. Prezes mało pojętny o szerszej skali kibicowania, zero pomocy i zaangażowania ze strony Zarządu dla KK, zawsze trzeba było się o wszystko prosić i robić samemu oraz organizować...

... ja jestem zadania, że kibicujemy drużynie i nie ma teraz czasu na obrażanie się!!! Do zobaczenia w przed meczem! mam nadzieję, że wróci KK, flaga i hałas!!! ;)
kibic
+11 #3 RE: Szczypiorniści liczą na pomoc kibicówkibic 2013-05-16 08:32
A kij z Mietkiem pomóżmy chłopakom i nie oszczędzajmy gardełek, należy im się ten ósmy zawodnik, niech Gdańsk widzi że u nas ręczna też jest ważna. Komu zależy niech będzie pod Zibkiem.
kicia
+6 #2 RE: Szczypiorniści liczą na pomoc kibicówkicia 2013-05-15 21:49
Niech Mietek teraz sam sobie kibicuje .
ANDŻEJ
+7 #1 RE: Szczypiorniści liczą na pomoc kibicówANDŻEJ 2013-05-15 20:13
Te czasy już nie wrócą, można zapomnieć o 40 metrowej sektorówce. Podziękować klub może prezesowi, nikt w tym kierunku nic nie zrobił (spotkania, które prowadziły do nikąd) jakieś pomówienia...w afekcie KK nie ma, bo po co mieć zakaz i karę w zawieszeniu za nic. Lepiej żyć z boku. KK był - było źle, każdy pluł na KK, teraz KK nie ma i też jest źle. Prezes mało pojętny o szerszej skali kibicowania, zero pomocy i zaangażowania ze strony Zarządu dla KK, zawsze trzeba było się o wszystko prosić i robić samemu oraz organizować...

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.