Areszt za utrudnianie czynności policjantom

Tu jesteś: Home Wągrowiec Aktualności z miasta Areszt za utrudnianie czynności policjantom

Areszt za utrudnianie czynności policjantom

3-miesięczny areszt otrzymał 40-letni Marek R. mieszkaniec Wągrowca za utrudnianie czynności policjantowi. Mężczyzna agresywnym zachowaniem początkowo próbował utrudnić wykonywanie czynności policjantowi, który podejmował interwencję wobec niego. Później doszły do tego znieważenia i groźby.

Podczas wspólnie podjętych czynności z pogotowiem ratunkowym w miejscu zamieszkania Marka R. okazało się, że mężczyzna jest pod dużym wpływem alkoholu. Agresywnego nietrzeźwego należało przewieść do izby przyjęć wągrowieckiego szpitala w celu przeprowadzenia badania lekarskiego.
Podczas wykonywanych czynności Marek R. agresywnie dążył do tego by policjanci zaniechali czynności służbowe związane z wykonywaniem interwencji polegającą na asystowaniu podczas przeprowadzanego badania lekarskiego. Do tego użył gróźb i znieważył policjantów. Marek R. był już wcześniej znany policjantom za dokonywanie przestępstw kryminalnych.

Za swoje zachowanie naruszające przepisy art. 224 par. 2 kk i 226 par. 1 kk będzie musiał tłumaczyć się przed sądem. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Wągrowiec

 

HEADER 

+5 #2 nieanonimowy 2010-05-20 22:18
Anonimowy gdybyś nie wiedział to Pan Marek R. jest bardzo dobrze znany zarówno tutejszemu sądowi jak i policji. Po prostu niektórzy ludzie są niereformowalni .
Quote
-5 #1 Guest 2010-05-20 18:05
dobrze zrobil jak raz kogos zamkna to jest winien i policja prowokuje a pozniej jest jacy oni to sa wspaniali w wykrywaniu spraw!! a tak naprawde to tylko niszcza komus zycie!!!! :sad:
Quote

Dodaj komentarz

Redakcja Portalu WRC nie odpowiada za publikowane treści w module komentarze.

Przed dodaniem wpisu zapoznaj się z REGULAMINEM!

ZALOGUJ SIĘ / REJESTRACJADołącz do nas na FB