• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 4375

Turniej tenisowy rozstrzygnięty

W miniony weekend na kortach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu odbył się przełożony z 24/25 lipca br. Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca.

W turnieju wzięło udział 33 zawodników, m.in. z Poznania, Swarzędza, Goleniowa. Pogoda tym razem nie sprawiła psikusa i udało się rozegrać wszystkie, zaplanowane mecze w trzech kategoriach. W kategorii OPEN wygrał gorzowianin Marcin Szustak i to on zdobył w tym roku Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca, II miejsce zajął Tomasz Królczyk – zwycięzca ubiegłorocznego turnieju, a III miejsce wywalczył wągrowczanin Łukasz Bucholc. Kolejne miejsca w tej kategorii zajęli: Rafał Siemianowski, Michał Andrzejewski, Szymon Sobański, Przemysław Królczyk i Maciej Partyka.
W kategorii powyżej 40 lat
, I miejsce zdobył Krzysztof Głos, II miejsce Artur Płoszyński, III miejsce Adam Górecki ze Szczecina. Natomiast w kategorii do 18 lat udział wzięło 20 zawodników. I miejsce zajął ubiegłoroczny zwycięzca turnieju Adam Machońko, II miejsce Klaudia Szprync, a III miejsce – Wojtek Turbak. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali medale i dyplomy, a zwycięzcy puchary i upominki.