• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 8484

Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnych

Radni RM w Wągrowcu podjęli uchwałę w sprawie ustalenia inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Lipowej w Wągrowcu. Inwestor o zgodę na lokalizację starał się od 3 lat.

Inwestor może odetchnąć z ulgą. Po 3 latach udało się mu uzyskać zgodę na inwestycję. Skorzystał on z ustawy, która weszła w życie w 2018 roku i złożył wniosek do Rady Miejskiej w Wągrowcu o ustalenie lokalizacji inwestycji.

- Zgodnie z ustawą o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących inwestor za pośrednictwem burmistrza wystąpił z wnioskiem do Rady Miejskiej w Wągrowcu o ustalenie lokalizacji inwestycji. Rada, biorąc pod uwagę stan zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych oraz potrzeby i możliwości rozwoju gminy wynikających z ustaleń studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego podjęła decyzję w drodze głosowania — poinformował Jakub Zadroga, Przewodniczący Rady Miejskiej w Wągrowcu.

Nie jest tajemnicą, że deweloper na kupionej wcześniej działce (przyp. red. działkę kupił w 2018 r.) zamierza postawić blok wraz z halą garażową. W trakcie sesji głos zabrał Wojciech Błaszczak, przedstawiciel inwestora, który szczegółowo przedstawił plany związane z inwestycją.

Działka znajduje się przy ulicy Lipowej, tuż przy bloku 31, naprzeciwko Parku 600-lecia. To właśnie sąsiedztwo bloku spowodowało, że radna Iwona Matuszak-Łosińska, była przeciwko planowanej inwestycji. Twierdziła ona, że mieszkańcy bloku obawiają się utraty prywatności.

Przeciwnego zdania był radny Włodzimierz Naumczyk, który uważa, że blok powinien powstać. Nie zabrakło też głosu radnego Marka Piekutowskiego, który sprawdził planowaną inwestycję pod względem zabezpieczeń pożarowych. Ostatecznie stwierdził, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Planowana inwestycja podzieliła radnych.

Zgodę na planowaną inwestycję wyraziło zaledwie 7 radnych, 3 sprzeciwiło się inwestycji, a 9 wstrzymało się od głosu. Łącznie głosowało 19 radnych. Ostatecznie uchwała została przyjęta, inwestor otrzymał zielone światło.


Materiał wideo 

 

Komentarze   

Zbulwersowany
+2 #84 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychZbulwersowany 2024-06-14 12:13
Samochody ciężarowe z tej budowy tamują ruch uliczny. Samochód z przyczepą ma problem żeby tam w ogóle wjechać. Kto w ogóle pozwolił na budowę bloku na tak małej działce na której jeszcze niedawno stał domek jednorodzinny. Samochod z przyczepka i mała koparka się tam nie mieszczą, a jaki hałas generują ludziom pod nosem. Ludziom, którzy mieszkają tam latami, a na starość chcieli by zaznać spokoju. To ktoś zachłanny na kasę dopuscił się czegoś takiego. Ciekawe jakby tak tv w to zaangażować, co z tego by wyniknęło.
Wschód się sypie
+2 #83 Do koloWschód się sypie 2024-06-14 12:05
Na tym wschodzie , to zaniedbane jest na prawdziwym wschodzie kraju. Trawniki zaniedbane, nie koszone chyba od początku istnienia tego osiedla. Ogólnie jakby budowa nigdy się nie skończyła. Zaniedbane strasznie. Dla dzieci i młodzieży żadnego placu oprócz huśtawki tuż przy ruchliwej obwodnicy. Paranoja jakaś
Kolo
+8 #82 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychKolo 2024-06-14 10:46
Przy obwodnicy na wschodzie podobnie miały być domy jednorodzinne a tu stawiają bloki .Wogole jak to jest że spółdzielnia mająca swoje grunty przez 30 lat nie postawiła żadnego nowego bloku ? Zrobili się firma zarządzająca nieruchomościami i łatwa kasa .
Wnerw
+3 #81 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychWnerw 2024-06-14 08:28
Dlaczego po tylu latach problemów budowa ruszyła jak nie ma już tego który sprzedał dzialkę? Kto konkretnie wydał zgodę na budowę bloku tuż pod domami jednorodzinnymi i w tak bliskiej odległości od bloku społdzielni? Dlaczego najpierw miał być parking podziemny, a teraz nic nie piszą o parkingu tylko o lokalach usługowych? Czy to wszystko ma ręce i nogi? To jest ciekawa sytuacja. Kto zmienił wieloletni plan zagospodarowania przestrzennego? Poprzednio stał tam tam dom jednorodzinny i plan przewidywał właśnie taką zabudowę a nie blok. Od kiedy prawo działa wstecz? W ogóle bardzo to wszystko dziwne
Blok
+4 #80 blokady na parkingach społdzielczychBlok 2024-06-11 08:48
Ciekawe co to za deweloper skoro jednemu człowiekowi idą na rękę kiedy setki protestują. Nawet bez miejsc parkingowych a postawią blok i to ze sklepami i ludziom pod samym nosem. Czego jednak nie robi się dla kasy, w najmniejszy kąt wcisną blok,xa w wieloletnim planie zabudowy przestrzennej nie ma tam mowy o bloku,ctylko budownictwo jednorodzinne! Ktoś nie zna przepisów? Co to za głupkowata moda, żeby ludziom pod mieszkaniami otwierać sklepy czynne do nocy. Z braku możliwości odpoczynku ludzie szybciej będą świrować. Woli sklepy zrobić zamiast parkingu podziemnego , bo mniejsze koszty budowy, a zysk ze sklepów będzie. Ludzie z bloków obok powinni rządac zamykania ich parkingów , blokady parkingow społdzielczych i sprawa rozwiązana. Niech deweloper zapewni swoim lokatorom parking. Jeszcze klienci z całej okolicy miasta będą wam zajmować parkingi które utrzymujecie. No szok.kto na takie coś pozwala
alojz
+4 #79 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychalojz 2024-06-11 08:35
Że też w tej hałaśliwej lokalizacji chce ktoś mieszkać... Przecież w tym parku nocami jest meliniarnia... Kto to normalny tu kupuje mieszkania?
Olo
+4 #78 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychOlo 2024-06-10 12:11
Ilości miejsc postojowych zależy od Starosty. Akurat tu stwierdził że nie potrzeba bo są inne obok . Władze spółdzielni bardzo chętnie podzielą się swoim parkingiem to jest bardzo życzliwa ekipa sami od 30 lat nie postawili żadnego bloku to patrzą przyjaźnie na innych .
Bryk
+5 #77 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychBryk 2024-06-10 11:48
A gdzie będą miejsca postojowe? Na parkingu społdzielczym utrzymywanym przez spoldzielców z prywatnej kieszeni ? Gdzie deweloper zamierza zrobić parking? Czy zapewni parking podziemny?
Prawy
+4 #76 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychPrawy 2024-06-10 11:46
Wejdźcie na stronę starostwa, tam wszystko jest, w lutym przed wyborami szybciutko dobili interes. W poprzednim projekcie nie było w budynku lokali usługowych. Ciekawe czy powstanie w tym bloku kolejny monopolowy. Cwaniaki i dopięli swego. Co mieszkańcy na to? Obniżyli wartość naszych domów i mieszkań oraz komfortu życia.Moze trzeba zapytać wyżej poza tym miastem czy wszystko jest zgodne? Tu już pozamiatane
Botwinka
+5 #75 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychBotwinka 2024-06-10 11:39
Tak ruszyła, ciekawe jakim cudem... Na stronie Starostwa czytam, że jest pozwolenie z lutego. Starosta przed wyborami coś sobie wymyslił??? Lepiej niech starosta zadba żeby DZIECI BYLY BEZPIECZNE I WRESZCIE POLOZY MULDY NA JEZDNI OBOK PARKU, bo ta ulica niczym nie odbiega od poznańskiej Głogowskiej taki ruch na drodze!!!! Ja nie wiem na co wy czekacie, aż coś złego się wydarzy? Byłeś ty człowieku chociaż raz w tym miejscu, żeby się zorientować jak tam jest?:Tu ludzie mieszkają, to nie pole z burakami.
A  B
-1 #74 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychA B 2024-06-10 11:39
Fo € 59 jak myślisz jakie dziś mają logo kostki na mikrofonach dziennikarzy z którymi dzisiejsza władza tak chętnie rozmawia ? Zaczekaj jeszcze chwile już najważniejsze stołki podzielili i zaczną jrasci .Dowiemy się o tym po kolejnej xmianie władzy. Golem a wiesz ile czasu antenowego w tvp zajmują partie koalicyjne - 85 % Żyjesz na tym świecie ponad pół wieku ale nic nie zmądrzałeś.
spółdzielca
+5 #73 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychspółdzielca 2024-06-10 11:14
No i jak, budowa bloku ruszyła? Co taka cisza w temacie?
Lida
+8 #72 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychLida 2022-07-31 22:58
Jak tam bezradni , obudziliście się już?
Kolo
+9 #71 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychKolo 2022-07-16 13:41
Drodzy radni lobbysci jak Wasz znajomy inspektor powiatowy Chociaż mu paczki zawozicie do sanatorium
Gufbon
+9 #70 A koko zamknęli?Gufbon 2022-02-25 10:20
Ze starostwa kogoś zamknęli?
Beny
0 #69 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychBeny 2022-02-25 09:46
Panie Starostwo ładny burfel pań masz że Ci zamknij inspektora Może czas się obudzić i patrzeć co się samemu podpisuje Myślę że jako przełożony powinien Pan spojrzeć lata wstecz co się wyrabiali Pana podwladni 4
wala
+5 #68 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychwala 2022-02-24 23:36
W Wrc wielkie aresztowania z branży budowlanej i około budowlanej a tu cisza . Co jest ?
cxzc
+11 #67 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychcxzc 2022-02-24 23:21
Panie radny Naumczyk co tam słychać u dewelopera za którym pan lobbował ?
tomas
+6 #66 hipokryta radnytomas 2021-10-08 21:42
Za chwile miasto przy okazji remontu ulic wybuduje deweloperowi miejsca parkingowe i temat zamkniety ,może zaczynać budowe Panie Naumczyk zawiódł pan mieszkańców miasta lobbując na rzecz swojego kolegi .
$$
+5 #65 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnych$$ 2021-08-29 22:55
No i wynika z nagrania ze mamy radnych-bezradnych.
Nie po to wybrani zostaliscie by zachowawczo badz z wyrachowania od glosu sie wstrzymywać!!
Takich przedstawicieli nam nie trzeba bo w zaden sposob o interes mieszkancow nie dbaja.
A jak to jest parkowac juz na Lipowej pod blokiem to zapraszam wjechac pod blok za Intermarsche i sprobowac zaparkowac o wyjezdzie bezstresowym czasem mowy nie ma.Przyjazd karetki czy strazy to bedzie wyczynem.
Kawalek ziemi przy bloku 31 na Lipowej to doprawdy mało ziemi na zorganizowanie przy nim parkingów.O drzewach można zapomniec .
Zabetonuja kolejny plac i współczuje tylko dotychczasowym mieszkancom Lipowej.
PiS -Janowy
+4 #64 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychPiS -Janowy 2021-08-29 22:02
Naumczyk ogarnij się .
Daxs
+4 #63 DnoDaxs 2021-08-29 16:36
Właśnie w lokalnym radio radny lobbysta dewelopera opowiada o roli drzew w mieście itd . Panie Naumczyk czy Pan jest Pan hipokryta teraz opowiada Pan jakie są cenne drzewa w mieście itd.a lobbował Pan żeby na działce gdzie nawet nie ma miejsca na parkingu postawić tak duży blok a gdzie zieleń i drzewa które Pan tak dziś wychwalał ? Dziś pokazał Pan na czyim interesie Panu najbardziej zależało Mam nadzieję że to Pana ostatnia kadencja
olga
+6 #62 dno dnaolga 2021-02-18 23:28
Też byłam na tymbezsensownym zebraniu na którym słodko pierdzieli przedstawiciele tbs ale nic o kosztach .Tylko dali kwity do wypisania . Ciekawe co na tym ugrywa deweloper bo patrząc na jego poczynania nic nie zrobi bezinteresownie . Ludzie zapytajcie o koszty to nie jest jedyna firma zarządzająca na świecie , trzeba złożyć oferte innym i wtedy wybrać , bo jak się zachowuje deweloper to dał popis na spotkaniu . Nawet nie wybrali przedstawicieli mieszkańców , Panie Prezesie co to za partyzantka ?
Wroblewskiwgo
+6 #61 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychWroblewskiwgo 2021-02-18 21:52
Zanim zaplacisz to slodko mówi a pizniej ma Cie gdzies Tylko żadnych interesow z tym deweloper en Ja juz mu dawno podziękowałam
ZCX
+4 #60 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychZCX 2021-02-18 21:23
Dziś było zebranie nabywców mieszkań na innej inwestycji tego dewelopera przy ul Wegnera i na pytanie jednego z kupujących gdzie są bezpłatne miejsca postojowe do nowychkupujących deweloper odpowiedział - bezpłatne miejsca są te niebieskie do inwalidów a za reszte trzeba płacić Jakoś przed rozpoczeciem budowy tego nie wspominał że nie będzie żadnego darmowego miejsca postojowego . Czy to ni kpina z nabywców ? Moze teraz pan Naumczyk stanie po stronie nabywców którzy nie bedą mieli gdzie parkować jak nie wykupia sobie miejsca na parkingu przed blokiem Także drodzy mieszkańcy przed zakupem pytajcie i bierzcie wszystko na piśmie bo póżniej będziecie za wszystko płacili .
GOLEM
-2 #59 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychGOLEM 2020-02-12 02:25
PiS-Janowy - jak zwykle bredzisz. Nikt nie mówi o inflacji w ostatnich latach, bo w zasadzie mieliśmy deflację (o ile wiesz co to jest). Wszelkie wpisy dotyczące inflacji dotyczą nie lat poprzednich lecz obecnego roku, a te dane będą dostępne dopiero w 2021 roku. Tak więc nie wypisuj swoich bredni. Jak zwykle nie zrozumiałeś tematu, bo jesteś zaślepiony propagandą PiSdzielców, którą tobie sprzedają w TVPiS i TVPInfo. Rzetelność przekazu tych mediów graniczy z absurdem. Politycy PiSdzielców udzielający wywiadu lub opinii tylko dziennikarzom TVPiS lub TVPInfo. Wystarczy uważnie obserwować mikrofony tych dziennikarzy. Zazwyczaj takie wywiady lu opinie udzielane są dziennikarzom, gdzie można zauważyć logo Z-tki, One-tu, TVN-u, POLSAT-u, TVP i TVPInfo oraz WP, Interii, RMF, BBC, CNN. Sprzedają wam głodne kawałki dla mniej inteligentnych, którzy kupują co im Kurski sprzeda. Jeżeli nie umiesz odsiać "ziarna od plew" to twój i wszystkich wyznawców PiSdzielców problem, a nie ludzi myślących i walczących o przyszłość swoich dzieci, a nie własnego dupska. Niestety wyznawcy PiSdzielców nie żyją czasem przyszłym, lecz tym co dotyczy ich "tu i teraz". Nie obchodzi was jak będzie wygląała Polska waszych dzieci!!!!! Dla was ważne jest 500+ i "emerytura+".
Gdzie tu miejsce na to co organizujecie własnym dzieciom i wnukom?! Żałosny elektorat oczekujący od państwa profitów, niewiele dający od siebie. Żenujący elektorat, chcący wykorzystać obecną, populistyczną sytuację dla wygodnego życia, kosztem późniejszego życia własnych dzieci i wnuków!!!!!!! Wyznawcy darmozjadów kupują, ten populizm, który jest dobry dla ciemnej masy, czyli wyznawców PiSdzielców. Ciekawe jak was będą wspominać wasi potomkowie i jak będą z was mogli być dumnii?! Zapewne tak jak z komuchów, którym żyło się dobrze i łatwo.
Wytłumacz ludziom tutaj, na czym wg twojej pokrętnej logiki polega trójpodział władzy i niezależnść sądownictwa?! Jestesteś w stanie to przekazać tak, aby zrozumieli to ludzie nie popierający waszych ustaw represyjnych wobec sędziów i sądów. Umesz wytłumaczyć ludziom na czym polega wyższość prawa Europejskiego nad prawem danego państwa?! Umiesz wytłumaczyć, że wyższość prawa Europejskiego nad prawem danego państwa ma znaczenie w przypadku wyroków. Chodzi o to, że wyroki Polskich sądów mają być uznawane w Europie i na Świecie. Niestety godząc się na reformę sąownictwa w Polsce cofamy się do komuny, gdzie wyroki Polskich sądów nie były uznawane w Europie i na Świecie. O to walczyła SOLIDARNOŚĆ, gdzie ty wynajdujesz Bolka, zapominając o Balbinie!!! SOLIDARNOŚĆ i obywatele Polski walczyli o trójpodział władzy, żeby wprowadzić demokrację i zwalczyć komunę. Dlaczego fundujecie Polakom, kolejny raz KOMUNĘ?! Ilu z was jest tutaj uśpionych komuchów?! Bo za komuny prokurtor ferował wyroki, a sędziowie usłużni danej partii przyklepliwali te wyroki. Tegosu chcecie i oczekujecie? Czy PiS-Janowy i jego poplecznicy to wasz wybór?! Chcecie powrotu do komuny i partyjnego sterowania państwem Polskim?!
Żałosne pogląy i żałosne dążenia pokolenia komuchów!!!!!!!!!!!
PIS-Janowy
-9 #58 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychPIS-Janowy 2020-02-09 13:15
Inflacja w 2019 wyniosla 2,3 %, za rzadów PO/PSL w 2008 wynosila 4,2 %, w 2012 4,3 % 2011 3,7%. Wtedy nie "galopowała" fani jahiry zdebilonej? W ogole dowiedz sie co to jest inflacja galopująca zamiast tutaj za idiotę golema robic ...
julas
+20 #57 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychjulas 2020-02-08 21:04
Czy poporzednim właścicielem tej działki nie był Jacek N.który należy do organizacji Cioci Kasi ?
#
+3 #56 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnych# 2020-02-08 14:05
Zabudować cały park blokami, więcej bloków! Ulicę zwężyć i zbudować jeszcze więcej bloków! Więcej betonu! Więcej!
Becki
+17 #55 Rada?Becki 2020-02-08 10:25
Po co komu tacy radni skoro "nie mają zdania"? Dobro mieszkańców? Hahaha. Cała ta ekipa, która się wstrzymuje od głosów - będziemy pamiętać przy kolejnych wyborach :)
julas
-1 #54 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychjulas 2020-02-07 17:56
Przecież ten pan deweloper co buduje w Kobylcu i będzie budował na ul Lipowej to ma 75 lat i jeszcze kombinuje ? Jakoś trudno mi w to uwierzyć .
Cyrk
-3 #53 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychCyrk 2020-02-07 08:31
asd. Naprawdę ! Przeczytałem, polecam.Część była w telewizji.
asd
+7 #52 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychasd 2020-02-06 21:39
Ciekawe tematy na temat branży deweloperskiej przeczytałem na faceboku pani Lidi Zawadzkiej . O ile to prawda to strach się bać. Polecam
kolo
+3 #51 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychkolo 2020-02-06 15:23
Do poprzednika - bogatemu to nawet byk się ocieli .Kilka lat temu powiat sprzedał w formie bezprzetargowej grunty przy ul Nad Nelbą po 60 zł metr które za chwile zostały przekształconena na budowlane i sprzedane dalej. Ja się pytam czy powiat musiał te grunty sprzedać w tej cenie czy mógł nie sprzedawać tylko samemu przekształcić i sprzedać jako budowlane za cene o wiele wyższą ? Ciekawe dlaczego tego niezrobili i kto najwięcej na tym zyskał ?
Antoni M
+2 #50 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychAntoni M 2020-02-06 09:28
W tym wypadku moim zdaniem wstrzymanie się od głosu przez radnych należy traktować jak głos ZA inwestycją. Zapewne już przed głosowaniem znana była proporcja sił, dlatego też wstrzymanie się od głosu przez radnych było zwykłym koniunkturalizmem i udawaniem braku poparcia dla inwestycji. Tymczasem wiadomo było, że wstrzymując się od głosu nie zrobią krzywdy jednej z zamożniejszych osób w mieście. Taki sojusznik przecież zawsze może się przydać w przyszłości.
Mieszkam
-4 #49 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychMieszkam 2020-02-06 06:40
Główny inspektor budowlany, bo jak czytam to WC nawet go nie ma.Stad powyższe i inne absurdy. Sprawa do reportera?
Basia111
-3 #48 ......Basia111 2020-02-05 23:09
Ciężko mi się wypowiadać na temat samej inwestycji ponieważ mieszkam w innej części miasta. Myślę jednak, że nie byłabym zachwycona z takiej decyzji. Ale co mnie najbardziej zbulwersowało to fakt, że radni wstrzymali się od głosowania. Wybieramy naszych przedstawicieli, a oni TYLKO są. Jeśli ktoś zgłasza się na stanowisko radnego to już niech się tego trzyma, A nie...dzisiaj nie głosuję bo nie wiem na czym więcej zyskam. Czy być "za" czy być "przeciw" oto jest pytanie.... I niestety przez moje 40 lat życia w tym mieście, jestem ponownie rozczarowana obecną władzą.
Szczery Walery
+1 #47 Chyba już wystarczySzczery Walery 2020-02-05 11:46
Jąkająca się radna, po sąsiedzku koleżanka, która nie ukrywa, że nudzi się setnie (może swoje potrzeby mieszkaniowe wujek - deweloper spełnił w stu procentach?), do tego kompletne nieliczenie się z sąsiedztwem, tkanką miejską, zatłoczeniem ulic, możliwościami parkowania w okolicy - oto, na przykładzie tej uchwały, obraz tej rady, która powinna jak najszybciej zakończyć swą kadencję. Kto jest za?
Miłosz
+1 #46 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychMiłosz 2020-02-04 21:51
Jak miasto ma budować na prywatnym gruncie Walkowiaka?
Min
-14 #45 NonoMin 2020-02-04 21:30
Lepiej MIASTO BY BUDOWAŁO czy TBS albo dla ZGM a nie deweloper.
Mami
-9 #44 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychMami 2020-02-04 19:37
Chciałbyś mieszkać w sąsiedztwie tego psudo parku? Bo ja nie! No chyba ,że ciągły wrzask ktoś lubi.Przyjsc na chwilę i uciekać.haha
julas
-5 #43 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychjulas 2020-02-04 19:28
Miłosz to co powiedział pan Marek to możesz sobie w dupe włożyć liczy się pismo. Po drugie co miał powiedzieć, jak to pismo podpisał jego bezpośredni przełożony który obecnie zabrał go do Warszawy > Oczywiście radni nie zajarzyli tematu . Takiej nieudolnej rady to jeszcze nie było.
Major
-10 #42 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychMajor 2020-02-04 19:23
Pójdę z miara i zmierze
Miłosz
-26 #41 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychMiłosz 2020-02-04 18:03
Major na Twoją pytanie odpowiedzi udzielił radny Piekutowski, strażak, po zapoznaniu się z planem. Wszystko OK!
Major
-14 #40 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychMajor 2020-02-04 12:08
A jak tam wjedzie straż albo karetka? Żadne przepisy nie da zachowane, a na mapce metry są wyssane z palca. To teren na dom jednorodzinny a nie blok na 40 mieszkań.
Chmurka
-9 #39 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychChmurka 2020-02-04 12:02
Ale ktoś minusuje post o tym, że to sprawa do głównego inspektora budowlanego i że w TV był taki reportaż. Jestem pewien, że budowa takiego kolosa w tak bliskiej odległości od okien innych mieszkań i domow nie przejdzie.
Mariopaw
-10 #38 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychMariopaw 2020-02-04 11:53
Ta Lipowa to was przyprawia o ból czegoś z tyłu. O co wam chodzi? Były burmistrz już tam dawno nie mieszka, lepiej zawalcie marketami i blokami polna, a nade szwszystko osiedle nowobogackich z brexitu leśna, Dębińska, grzybowa, letnia, poziomkowa, Jabłoniowa, wiśniowa i nie wiadomo jakie jeszcze owoce egzotyczne....pewnie nazwy pochodzą od roboty która wykonywali u zagranicznych...ale co tam. Sam tam mieszkam i żeby kupić sobie bułkę na śniadanie nie mam gdzie!!!!!!?!!!!! Postawcie nam tu jakieś DWA MARKETY!!!!!!! TU NIE MA SKLEPU! OGROMNE OSIEDLE I JEDEN SKLEP, W KTORYM WSZYSTKIEGO BRAKUJE, A CENY Z KOSMOSU!!!!
!!!
-10 #37 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnych!!! 2020-02-04 10:52
Zlikwidować park 600-lecia, ten teren nadaje się do zabudowania blokami i marketami. Po co tyle zielska w centrum miasta?
Wywieźć na taczkach
+9 #36 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychWywieźć na taczkach 2020-02-03 23:36
Debile. Niedawno skonczył się remont Lipowej, to teraz ciężki sprzet zniszczy nowo wyremontowaną ulicę.
jió
-2 #35 RE: Budowa bloku przy Lipowej podzieliła radnychjió 2020-02-03 16:23
Rozczarowany - takim ludzią się nie wierzy Najpierw dużo obiecują a póżniej wszystko robią żeby jak najwięcej zarobić . Jedyna nadzieja abyś naprzeciwko miał fajną sąsiadke .

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.