• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 16697

Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitala

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego wkroczyli do wągrowieckiego szpitala. Badana jest inwestycja dotycząca rozbudowy szpitala oraz DDOM.

Do niecodziennej wizyty doszło wczoraj. Funkcjonariusze zainteresowali się prowadzoną inwestycją dotyczącą rozbudowy szpitala oraz działającym od 11 września 2019 roku Dziennym Domem Opieki Medycznej.

Na chwilę obecną nie wiadomo co były faktyczną przyczyną interwencji służb w wągrowieckiej lecznicy. Jak zapewnia dyrektor placówki Przemysław Bury, w szpitalu nie ma żadnych nieprawidłowości, zatem nie ma powodów do obaw.

Komentarze   

Do PIS-Janowy
0 #85 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaDo PIS-Janowy 2020-02-28 10:06
Słychać wycie? Znakomicie. Wściekłość przesłania ci zdolność rozumienia tego co sam piszesz. Cyt"rządy wygrało PIS więc większość Polaków zdecydowała w wyborach komu oddać telewizję" To nie jest stwierdzenie ,że PIS poparło większość Polaków? Wyznajesz moralność Kalego? Jak PO wg ciebie przywłaszczyło telewizję to źle a jak telewizję wg Ciebie przywłaszczyło PIS to dobrze?
PS. Po raz kolejny źle wskazujesz numer postu. Pot twórczy zalewa oczy? A na punkcie linków to rzeczywiście coś z tobą nie halo.
GOLEM
+1 #84 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaGOLEM 2020-02-28 00:08
PiS-Janowy twoim problemem jest przrkaz w mediach. Chcesz słyszeć propagandowy przekaz i dziś jesteś z tego zadowolony. Nikt mojej rodziny nie przywiózł w wagonach że wschodu. Tutaj urodziłem się ja i moi prapradziadkowi e. Na tyle byłem w stanie to ustalić, że s zaborach żyła moja rodzina. Nie wiem jak ty, ale ja nie muszę przerzucać na kogoś oskarżeń, na temat pochodzenia swojej rodziny. To zwykle czynią pachołki i wyznawcy naczelnych komuchów, czyli PiSdzielców. To nie mnie lecz tobie pasuje centralne sterowanie państwem, jak to było za komuny. To nie ja, lecz ty tęsknisz za finansowaniem własnej nieudolności, przez państwo, z podatków nas mieszkańców Wągrowca i podatków Polaków. Reprezentujesz darmozjadów, chcących żyć, na koszt podatników. Każdym swoim wpisem, udowadniasz, w jak głębokim poważaniu masz nas Polaków, składających się w podatkach na rozdawnictwo PiSdzielców. Jesteś tylko żałosny darmozjadem, tęskniący za komuną. Twoje kołysze poglądy, których nie rozumiesz, nie czynią z ciebie konkutenta politycznego. Wielki też mi demokrata, pamiętający jak Ruski , wymordowali Polską inteligencję. Ty dziś, być może nieświadomie, stawiasz się po stronie ruskich. To właśnie Ty PiS-Janowy reprezentujesz komuchów i tęsknisz za komuną, czyli centralnym sterowaniem Polską, jak to było za komuny. Takie komusze wartości, za dzieciaka sprzedali tobie rodzice będący ukrytymi komuchami?! A może wyciągnąłeś, te komusze poglądy, bo wysłałeś to z mlekiem matki. Niestety komuch, zawsze będzie tęsknić za komuną, a innym wmawiać, że są momuchami. Żal mi ciebie, resortowe dziecko, wyjące za korytem. Sami siebie oceniliście.
PIS-Janowy
-3 #83 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaPIS-Janowy 2020-02-27 17:44
Do pajaca z postu 85 - pokaz mi POsrancu bezmózgi w ktorym to miejscu PIS-janowy stwierdził "większość Polaków wybrała PIS"?! W którym to było poście - POsrany naśladowco Lisa? Wiekszosc Poaków nie wybralo PO w 2007 roku a PO zawłaszczyła media publiczne, wywaliła z niej wszystkich dziennikarzy prawicowych i uprawiała typową nagonkę na PIS (tzw. dozynanie watachy mocherów). Nie pamietasz tego mozdzku kurzy?
Poza tym moze ty wymusisz na fanie (to twoj drugi nik?) pokazanie linka z obietnicami PIS co do medii. Bo splunął, skłamał i tyle tylko ...
Do PIS-Janowy
+2 #82 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaDo PIS-Janowy 2020-02-27 07:43
Info do Olasa. To PIS Janowy stwierdził, iż większość Polaków wybrała PIS. A to nieprawda. PIS nie otrzymał nawet 50% głosów biorących udział w wyborach. Tym bardziej nie poparło go większość Polaków.
Nikt nie twierdzi,ze PIS nie wygrał wyborów. No chyba,że ty miałeś wątpliwości . I teraz się chcesz medialnego ich rozwiania. Tylko kto jest debilem?
Olas
-1 #81 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaOlas 2020-02-27 00:25
Info do debili - Wybory wygrywa ten co ma wiecej głosów a nie koniecznie ponad 50 %
Fan
+3 #80 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaFan 2020-02-26 23:33
Przecież wystarczy przeczytać o wynikach wyborów. PIS uzyskał poniżej 50% oddanych głosów. Przecież to jest proste jak konstrukcja cepa. PIS Janowy ty masz idee fix z tymi linkami?
PIS-Janowy
-5 #79 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaPIS-Janowy 2020-02-26 23:09
Fan - a na opozycje 60 głosowało, tak...? I przegrała ...? Dobra szkoda czasu/ Gdzie jest ten link z obietnica PIS o której piszesz? Wyssałes coś z palca i kłamiesz wzorem Lisa czy masz jakieś podstawy. Ja przytoczyłem ci dokładnie obietnicę PIS co do medii - gdzie są te o których ty piszesz?
Fan
+4 #78 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaFan 2020-02-26 23:04
Na PIS głosowało ok. 40 procent głosujacych. Więc nie była to większość wyborców a tym bardziej Polaków. Co Ty masz z tymi linkami?
Potwierdzasz ,ze telewizja publiczna jest nieobiektywna. A wszyscy przedstawiciele PIS twierdzą ,ze jest obiektywna. Kto kłamie?
PIS-Janowy
-4 #77 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaPIS-Janowy 2020-02-26 23:01
Fan - DZIS NIE MA OBIEKTYWNYCH telewizji! Zejdż w końcu na ziemię! I tak np. w USA masz "demokratyczna" lewacka CNN i konserwatywny FOX. I to jest najzdrowsza sytuacja jaka sobie mozna wyobrazić BO MASZ DO WGLĄDU DWA OBRAZY. A myslec musisz sam juz pózniej.
PIS-Janowy
-3 #76 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaPIS-Janowy 2020-02-26 22:57
Do intelektualisty klasy Kopacz z postu 70 - "wiekszość Polaków nie poparła PIS" a pomimo to PIS wygrał ... co ty czytasz? Obym czasami tego samego nie czytał? W Wyborczej tak napisali? Idzi lepiej z kopacz dinozaury kamieniami zabijać - tutaj moze blysniesz lepiej?
A czy FAN z postu 74 może mi wskazać link do obietnicy PIS w sprawie TVP? Czy to tez taka sam obietnica jak 500 plus na KAZDE dziecko - jak zidiociała oPOzycja wciskała swego czasu ...
Bo moje żródla mowią tak odnośnie obietnic PIS co do medii:"...Media
• Media publiczne w pełni finansowane z abonamentu, który byłby ściągany razem z rachunkiem za prąd lub w PIT.
• Publiczne radio i telewizja pod nadzorem Ministerstwa Kultury...."
Fan - co ty na to? Bo ja wiem na pewno, ze PIS silił sie na obiektywność w latach 2006-2007 - nie wyszło mu to na dobrze. Teraz zmądrzał i stosuje identyczne metody jak TVN czy Wyborcza. I tutaj was gryzie - nie lubicie widoku gołych dup oPOzycyjnych gdy TVP ściąga im gacie. Gdy to samo TVP robiła z PIS za Tuska to wtedy gdzie byliście, hipokryci POkreceni?
Fan
+3 #75 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaFan 2020-02-26 22:47
TVP miała byc tak obiektywna jak telewizja BBC
Fan
+2 #74 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaFan 2020-02-26 22:46
Olas TVP miała być obiektywna, bezpartyjna wg obietnic przedwyborczych PIS
Fan
+3 #73 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaFan 2020-02-26 22:44
Olas ale PIS obiecał to zmienić
olas
0 #72 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaolas 2020-02-26 22:22
Przed pisem rzadziło PO i telewizja była pełowska na antenie rzadził Lis, Kraśko Olejnik ,Wielowiejska i spółka Tak było i będzie zawsze tylko głupiec tego niewidzi
Do PIS-Janowy
+1 #71 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaDo PIS-Janowy 2020-02-26 22:09
A jeszcze jedno. Dobrej nocy życzę.
Do PIS-Janowy
+3 #70 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaDo PIS-Janowy 2020-02-26 22:08
Pewna poprawa nastąpiła. Był pajac kilka razy, później urozmaicenie pajac żałosny. Ale teraz pojawił się idiota bezrozumny :lol:Lekka bo lekka ale poprawa intelektualnej formy.
Większość Polaków nie poparła PIS. Wystarczy poczytać. Telewizja jest publiczna czyli WSZYSTKICH Polaków. Załóż swoja prywatną, płać za nią ze swoich pieniędzy i rób co chcesz :lol:Możesz np. chwalić tych, których lubisz 24 godziny na dobę.
PIS-Janowy
-2 #69 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaPIS-Janowy 2020-02-26 21:59
sorry - post 68 jest odpowiedzią na brednia pajaca z postu 65 ...
PIS-Janowy
-2 #68 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaPIS-Janowy 2020-02-26 21:57
Do idioty bezrozumnego z postu 62:
1 - rządy wygrało PIS więc większość Polaków zdecydowała w wyborach komu oddać TVP. Jasne? jak twoi idole typu jahira czy biedron wygraja to znów będą mieli wszystko
2 - za rzadow tuskowatych miales jeden przekaz we wszystkich telewizjach ponieważ PO kontrolowało w 100% TVP (i tam stosowała nachalną, antyopozycyjną propagandę non stop) i miała pełne wsparcie TV komercyjnych - komuna pełna była jak za Jaruzelskiego;
3 - za PIS masz do wglądu dwa obrazy - prorządowy tzn. TVP pod kontrola PIS i reszta komercyjna robiąca za oPOzycję.
Rozumiesz to pajacu czy będę musiał jeszcze ze dwa razy tłumaczyc? A jeśli nie rozumiesz to w którym miejscu dokładnie? To nawet Kopacz by zajarzyła chyba ..
gh
-1 #67 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalagh 2020-02-26 20:42
Ciekawe kto płaci i lobbuje w komercyjnych telewizjach żeby zmienić rząd ? Czyżby ponownie chcieli by prywatyzacji w Polsce i tanich zakupów Polskich przedsiębiorstw A polscy idioci myślą że oni to robią dla naszego dobra . Także głupcy oni robią ewielki kocioł że mają w tym interes .
Do PIS-Janowy
+6 #66 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaDo PIS-Janowy 2020-02-26 15:37
Idąc twoim tokiem myślenia to PIS objąl władzę w 2015 roku. Jak Brytole zobaczyli z kim są w Unii to zdecydowali się na wyjście?.
Do PIS-Janowy
+5 #65 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaDo PIS-Janowy 2020-02-26 15:34
Telewizja jest publiczna czyli wszystkich polskich obywateli. Polacy bez względu na przynależność partyjną płacą abonament, z ich podatków tworzony jest budżet a z budżetu przekazywane są pieniądze do TVP. Więc to MUSI być NASZA telewizja a nie PIS czy PO. Chcesz mieć swoją telewizje to ją sobie stwórz, wydaj swoje prywatne pieniądze i wówczas chwal lub gań kogo chcesz.
PIS-Janowy
0 #64 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaPIS-Janowy 2020-02-26 15:32
Pajacu zalosny z postu 62 - tusk objal fotel szefa PE za srebrniki od Merkel w 2014. Brext poczatkuje sie od 2016 (gdy brytole zobaczyli jaki pajac ma szefowac w PE - kolega pijaczka Junckera). Potrafisz sobie reszte dopisac czy znow kopaczowym intelektem chcesz blysnac?
PIS-Janowy
-4 #63 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaPIS-Janowy 2020-02-26 15:18
Pajacu z postu 61 - to ja stwierdziłem, ze TVP ma należec do PIS i nie spodziewam sie tam zadnych pochwalnych pień w stosunku do oPOzycji (nawet gdyby to było możłwie - a nie jest). I stwierdziłem,ze jest tak samo w mediach komercyjnych (przewazających dzis w Polsce) i tam nie ma nic pozytywnego o rzadzzie PIS. Ty miales udowodnic linkiem, ze tak nie jest, czego nie jestes w stanie zrobić.
Do sedna więc - media komercuyjne (TVN, POlsat, ONET, WP.pl, INteria i dzzisiątki inncy) robia dziś za oPOzycję (bo to jest ta opozycja a nie te barany pod wodza Kidawy czy Budki). Tym samym udowadnione zostało, ze mamy równowage medialną w Polsce, z wyrazna przewagą na stronę oPOzycji). Czyli stan prawidłowy -o kilka klas lepszy niz była ona za rzadow tuskozgraji. I na tym zakonczmy.
Do PIS-janowy
+5 #62 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaDo PIS-janowy 2020-02-26 15:09
Wydawało mi się że to Anglicy chcieli opuścić Unię. Ale Ty może wiesz lepiej.
Do PIS-janowy
+5 #61 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaDo PIS-janowy 2020-02-26 15:07
A ja czekam na wskazanie czegoś pozytywnego w TVP :lol:
PIS-Janowy
-5 #60 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaPIS-Janowy 2020-02-26 15:03
Do pajaca z postu # 57 - maszz ten link czy nie? Jakna razie to szmata tusk doprowadził do rozbicia PO i po przejsciu do PE brexitu UK - poczatku rozpadu UE. Jonasz kompletny. To tyle z 27:1, fanie kopacz i malarza tuska. Na link czekam
PIS-Janowy
+2 #59 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaPIS-Janowy 2020-02-26 14:58
Zdziwiony - krótko - czy ty czytasz ze zrozumieniem, czy tez wchodzisz w buty pajaca "do PIS-jaoego"? JA CAŁY CZAS PISZE O MIEJSCU W PASMIE TV NAZIEMNEJ, wskazując, ze TV satelitarna nie ma takiego oddziaływania jak TV naziemna bo (płatna i bardziej problematyczna) . I nie do konca masz rację z tym Internetem - rozejrzzyj się wokół - wciąż większość ludzi przychodzzi do domu i włacza TV, zeby brzęczało i nasącza się przkazem TV. TO jest dzisiaj bron. Straszliwa bron i np. takie Niemcy nigdy nie pozwolą, zeby wiodące telewizje naziemne u nich były w rękach innych niż niemieckich. A czyj jest TVN - druga najwieksza stacja naziemna w Polsce - wiesz chociaż? Zyciorys właściciela POlsatu znasz?
Kłamczuchy
-1 #58 Do PiS-JanowyKłamczuchy 2020-02-26 14:58
Znasz coś pozytywnego o opozycji. Pochwal się. Nawet Schetyna nic nie potrafi powiedzieć pozytywnego o opozycji, ale może on o czymś nie wie. :P
Do PIS-Janowy
+2 #57 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaDo PIS-Janowy 2020-02-26 14:52
A już myślałem, że przestaniesz pisać. Byłaby to niepowetowana strata dla poziomu dyskusji na tym forum. I byłbym nie jedynym zasmuconym. Członek PO startując wbrew woli swojej partii sam się z niej wykluczył. Dotyczy to członka każdej partii. Także PIS. Normalka. Czy taki był wykształcony to nie potrafię powiedzieć. Ale wiem ,że PIS wygrał głosowanie na przewodnicząceg o 1 do 27 i DONALD TUSK został przewodniczącym ;-). Z powodu "zwycięstwa" PIS :lol:w Brukseli premier Beata Szydło witana była kwiatami. Ty krytykujesz członków PZPR w tym w PO. Dlatego przypomniałem o byłych członkach PZPR w PIS. Pisałem,że portale są od informowania a nie od lubienia. No chyba,że wzorem jest dla ciebie telewizja publiczna. Tylko chwali PIS. Pisałem też żebyś pokazał coś pozytywnego w publicznej telewizji o opozycji. A fala "miłości" wylewa się z obydwu stron.
PS. Nie powtarzaj się. Pajac, pajac. Jestem przekonany,ze masz bogatsze słownictwo.
PIS-Janowy
-2 #56 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaPIS-Janowy 2020-02-26 14:08
Do pajaca z postu # 55, nie potrafiacy nawet swojego nika wymyslec - to masz chociaż jeden link z tej wp.pl z obiektywnie informującym artykułem artykułem na temat rzadu PIS(jesli juz słówka "chwlącym" ci przeszkadza) czy nie masz, pajacu? Bo wijesz sie jak robak na haku i nic nie mozesz wykrzesac, myslicielu klasy komórkowski czy bolek ...
Dodatko wytlumacz swojemu nieuświadomione mu koledze jahirowatemu z postu 52, ze kontrkandydat Jacek Emil Saryusz-Wolski był w PO w czasie kieduy dostał poparcie PIS na kandydata szefa PE, mial o klase lepsze kwlifikacje niz szmata tusk (doctor nauk ekonomicznych, 4 języki biegle) a zosatł WYRZUCONY ZZ PO za wystawienie swj kandydatury i do tej pory nie jest w PIS.
Niech tez rozejrzy sie za czonkami PZPR w oPOzycji (Balcerowicz, Boni, Cimoszewicz, mIller - mam dalej ciagnąć?) i tymi zuami w togach, a i prawdopodobnie w swojej rodzinie. (z doswiadczenia wiem, ze potomkom tych ludzi najbardziej Kaczora i PIS nienawidzą). To tyle dla was jahirki i inne szczerby z forum
Do PIS-Janowy
+4 #55 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaDo PIS-Janowy 2020-02-26 11:40
Pajac? ale ty masz bogate słownictwo. Przecież mogłeś pokazać palec wskazujący.Ewen tualnie mówić plecami.Dostoso wałbyś się do poziomu dyskusji w sejmie. Ale nie. Ty to chcesz się wyróżniać.
Zdziwiony
+2 #54 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaZdziwiony 2020-02-26 11:25
PIS-Janowy tak łatwo się poddajesz? Ile stracimy jeżeli przestaniesz pisać? . Tak nawiasem więcej ludzi w Polsce korzysta z internetu jak z telewizji satelitarnej. A o sile internetu przekonał się były prezydent B. Komorowski.
PIS-Janowy nie rozczulaj się.
Do PIS-Janowy
+4 #53 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaDo PIS-Janowy 2020-02-26 11:20
Słychać wycie? Znakomicie :lol:. Portale nie są od chwalenia tylko od informowania. PIS tylko chciałby być chwalony?
PS. Może po prostu brak argumentów poza inwektywami? :lol::lol::lol::lol:
Ciemny lud
+2 #52 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaCiemny lud 2020-02-26 11:13
Kontrkandydat Tuska w Parlamencie Europejskim? Jak przeszedł do PIS to stał się kryształowym człowiekiem? Komunista w postaci prokuratora Piotrowicza nie przeszkadza? A były członek PZPR Wojciech Jasiński swojego czasu poseł PIS, prezes PKN Orlen i bliski przyjaciel J. Kaczyńskiego nie przeszkadza? A były członek władz PZPR M. Król nie przeszkadza? A pracownik TVP M. Wolski również były członek PZPR nie przeszkadza? Dostali rozgrzeszenie? :-*
PIS-Janowy
-4 #51 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaPIS-Janowy 2020-02-26 11:09
Sorry - sprostowanie post #50 byl do pajaca bez niku z postu 48 (nie 43)...
PIS-Janowy
-4 #50 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaPIS-Janowy 2020-02-26 11:01
Do pajaca z postu 43 - Moje jezyk to jest jezyk mowa nienawisci. Ten jezyk komnetarzy z WP.pl to jezyk milosci elektoratu oPOzycji. Dalsza dyskusja nie ma sensu z tobą - powody wyluszyłem wczesniej (nie ma sensu pisac z kims kto nie rozroznia oddzialywania platnego Inernetu od bepłatenj telwizji naziemnej). Czekam jeszcze na ten link z WP.pl gdzie to portal chwali PIS za 13-ste emerytury.
Ciemny lud
+2 #49 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaCiemny lud 2020-02-26 09:29
PIS - Janowy w twoich wypowiedziach słychać wycie. a jak to stwierdziła m.in.twoja guru pani Joanna Lichocka " Słychać wycie? Znakomicie.":)
Do PIS-Janowy
+10 #48 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaDo PIS-Janowy 2020-02-25 21:58
A tak przy okazji. Czym różni się język używany przez Ciebie od języka używanego wg Ciebie na stronie wp. ????
Do PIS-Janowy
+7 #47 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaDo PIS-Janowy 2020-02-25 21:46
Pisałem o internecie a nie o telewizji naziemnej.
Do PIS-Janowy
+5 #46 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaDo PIS-Janowy 2020-02-25 21:45
A "donoszenie" to "donoszenie".
Do PIS-Janowy
+5 #45 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaDo PIS-Janowy 2020-02-25 21:44
Jesteś zabawny. Fajnie się z Tobą wymienia poglądy. Jesteś taki przewidywalny. I ten barwny język :lol:. Co do telewizji Republika to ty pisałeś,ze jest tylko dostępna w internecie. No chyba,że pracując nad barwnością języka zapominasz co pisałeś. Sporo ludzi też nie chce pseudo reformy w sądownictwie. Poczytaj ten język miłości wpolityce. Taki ciekawy prawicowy portal. A Gazeta Polska? Miód i miłość płynie z każdej strony. A grupa hejterska z wiceministrem sprawiedliwości .? Niech więc ten, który nie zgrzeszył niech pierwszy rzuci kamieniem. Ja jeszcze Ciebie nie obraziłem. A ty każdego mającego nieco inne zdanie niż Twoje obrażasz w co drugim zdaniu a nawet wyrazie.
"Podziwiać" portalwrc, że nie blokuje Twoich postów.
PIS-Janowy
-8 #44 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaPIS-Janowy 2020-02-25 19:52
Do POsranca z postu #41 - wypierdku z tyłka jahiry - PIS nigdy nie głosował za sankcjami skierowanymi przeciw Polsce jak obecnie robia to regularnie szmaty wywodzące sie z oPOzycji . Posłowie z PIS zawsze głosowali za gdy Polak miał szanse objąć stanowisko w PE (nawet gdy pizda tuskowa za plucie na Polskę została nagrodzona fucha w PE to PIS wystawił kandydaturę o kilka klas lepszą wywodzącą się z PO - o tym pewnie tez nie wiesz). To, ze nie rozróżniasz pajacu wysłuchanie w PE (a to miało miejsce) od głosowanie w sprawie sankcji na swoj kraj to juz kwestia twej inteligencji. 2 mln Polaków chciało koncesji dla TRWAM w 2012 roku - PO miało w dupie 2 miliony Polaków. To własnie pokazuje dbanie o wolność słowa za PO - wszystkie media w ręku a jakiekolwiek próby otwarcia innych słów były tłumione w zarodku. Dopiero po 2 latach walk udało się TRWAM wejść do TV naziemnej. Po 6 latach walki o koncesję! Republikę oglądasz z satelity? No a co ja napisałem!? TRWAM tez była osiągalna z satelity przecież! Internet ma większy zasięg niz TV satelitarna?? Kur..a - jakbym z jakąs Wielgus pisał normalnie - to niech TVN i Polsat zejdzie do Internetu i zostawi TV naziemną. No nie mogę juz dłużej !!! A podaj jeszcze ten link do WP.pl o tej trzynastce. Bo ja znalazłem takie coś:
https://finanse.wp.pl/trzynastka-dla-emerytow-pewna-w-pis-zamieszanie-z-rencistami-6353609401951873a
Płynne gówno za te trzynastki płynie z tego tekstu w co drugim zdaniu. Juz nie wspominając o języku miłości w komentarzach. Pokaz nam ten twój "pochwalny tekst"
@@@@@@@@@
-9 #43 golem-Po-jebie@@@@@@@@@ 2020-02-25 18:02
Jak to jest,że CBA w ciagu tygodnia jest po raz drugi w wągrowieckim szpitalu?Coś mi się zdaje,że będzie "wesoło".Ale Ty PO-paprańcu skwitujesz,że to pis-jak zwykle winny.
Do PIS-Janowy
-1 #42 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaDo PIS-Janowy 2020-02-25 15:45
teraz na WP piszą o trzynastce dla emerytów. Czyli jednak coś dobrego jest o rządzie PIS?
Do PIS-Janowy
+5 #41 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaDo PIS-Janowy 2020-02-25 15:43
A ty podaj jeden program w TVP gdzie coś dobrego mówią o opozycji. Czyli jednak Pis "donosił" do Parlamentu Europejskiego na Polskę? :lol:
Do PIS-Janowy
+6 #40 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaDo PIS-Janowy 2020-02-25 15:40
Czyli praktycznie cały 2014 rok i w 2015 telewizja Trwam była dostępna na multipleksie? Czy portale prawicowe są niszowe? Tak źle je oceniasz? Może kiedyś telewizja publiczna była stronnicza. Ale nie była telewizją propagandową jednej partii. Nie licząc okresu komuny. Ja oglądam telewizję Republika w przekazie satelitarnym. A tak przy okazji internet ma większy zasięg niż jakakolwiek telewizja satelitarna.Czy tam różne portale internetowe. A Krzysztof Ziemiec gwiazda Wiadomości i innych programów TVP?
PS. Weź coś na uspokojenie.
PIS-Janowy
-7 #39 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaPIS-Janowy 2020-02-25 15:32
Da pajaca z postu #37:
TRWAM byla na multiplexie od 15 lutego 2014! Chłopie - jesli piszesz cos to sprawdz czy jest zgodne z prawdą! Wczesniej tylko satelitarnie dzieki zabiegom kolesi z PO. Przyznano prawa dla Disco Polo, zz TRWAM trezba bylo sie udac nawet do PE walczyć o wolność słowa. Nie pamietasz tego? Skleroza jak u swiadkóww aferze reprywatyzacyjnej?
Zrobmy jeden eksperymnet - wejdzz na ONET, na INterie, na WP.pl, na forum GW, TVN-u i znajdz mi jeden, powtarzam JEDEN artykuł mówiący cos dobrze o rzadzie PIS. Spróbuj! Wtedy moze się przekonasz dlaczego PIS musi miec TVP.
PIS-Janowy
-6 #38 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaPIS-Janowy 2020-02-25 15:24
Do postu #33 (ktokolwiek to pisał i nawet nika nie potrafił sobie wymyslec)
- 15 lutego 2014 roku – Telewizja Trwam rozpoczęła nadawanie w ramach naziemnej telewizji cyfrowej dostępnej na ponad 95% powierzchni Polski. DO TEJ PORY BYŁA OSIAGLNA TYLKO Z SATELITY. PO walczyło dzielnie o "pluralizm" w mediach przez lata.
- TV republika - do dziś jest osiagalna tylko przez Internet, a tylko gdzies na Sląsku przyznano jej miejsce w TV naziemnej!
Skoro nie pottrafisz dostrzec rózznicy pomiedzy odbiorem TV naziemnej a satelitarnej i internetowej, to co ja mam wiecej robić...? Wszakze elektorat oPOzycji jest tym jasniejszym, madrzejszym a tutaj wynika, ze podstaw nadawania nie rozumiesz. TVN czy Polsat odbierzesz podłaczając drut do telewizora w dowlnym miejscu Polski. Imasz "całą prawdę cały dzien" z niebieskiego ołtarzyka. Z Republiką czy innymi portalami Interwentowycmi tego nie zrobisz. Prawica miała portale internetowe? Jakie?! Niezalezna? Fronda? Baranku POwski - porónaj sobie moc takiego ONETU, WP.pl, Interii i dzisiatek innych (do dzis cały czas plujących na PIS) z tymi niszowymi portalami. Jak mrówka do słonia - pisząc obrazowo.
TVP za PO nie była stronnicza? Z Lisami i Krasko?! Pierdalnij sie w łeb czyms co tam masz pod ręką bo zaczynasz nasza jahirę golemowatą przebijać. Wymien mi innego prawicowego dziennikarza w TVP oprócz Pospieszalskieg o to cie chyba publicznie przeproszę zaraz ....
Do PIS-Janowy
+5 #37 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalaDo PIS-Janowy 2020-02-25 15:18
A Telewizja Trwam nie była na multipleksie? Gdzie napisałem,że PIS był ww Radzie Nadzorczej i Zarządzie telewizji?Czy lewica jest , czy jej nie ma to dla mnie bez znaczenia. W telewizji był program Tomasza Lisa. Trwał chyba ok. godziny bodajże raz w tygodniu. Teraz program Kasta promujący zmiany w sądownictwie i polityków PIS jest codziennie/ od poniedziałku do piątku. W 2015 roku lewica wystartowała jako koalicja. Musiała uzyskać 8 % głosów aby dostać mandaty. Dostała bodajże 7,5 % i nie weszła do Sejmu. Mandaty , który nie przejęła lewica otrzymał PIS i stąd jego większość. Żeby nie było. Zrobił oczywiście to legalnie.
blebleble
-5 #36 RE: Funkcjonariusze CBA wkroczyli do wągrowieckiego szpitalablebleble 2020-02-25 14:50
Do PiS-Janowy - ty czytasz co piszesz czy piszesz i nie czytasz tego. W TVP nie było programu Tomasz Lis na żywo? W Radzie Nadzorczej i Zarządzie TVP w 2015 zasiadali PiSowcy. TRWAM było na Multiplexie? No powiem Tobie rewelacja. Masz fantazję. Co do Lewicy: Gdyby dzisiaj wystartowali oddzielnie to uwierz mi ich by znowu nie było. Reaktywował ich miszcz Grzegorz Schetyna w Eurowyborach i następstwem tego jest obecność ich w polskiej polityce. Uwierz to pomyłka i trzeba zapomnieć o tym, że w ogóle są.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.