• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 6332

Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobiet

Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu wydała oświadczenie w związku z "Pogrzebem Praw Kobiet", który rozpocznie się dzisiaj o godzinie 19:00 na wągrowieckim Rynku.

Komunikat Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu

Dzisiaj od 19:00 jesteśmy z Wami. Będziemy dla was organizować miejski ruch, aby przejście przez miasto odbyło się w sposób bezpieczny.

Kierowców, którzy będą przemieszczać się ulicami Wągrowca w godzinach wieczornych, prosimy o baczną uwagę. Dzisiaj bardziej niż zwykle możemy spodziewać się natężonego ruchu pieszych. Nie tylko podczas marszu, ale także osób, które będą na niego szły i po jego zakończeniu. Jak ktoś nie musi przejeżdżać w tych godzinach przez centrum, to niech wybierze drogi alternatywne.

Drodzy piesi, dajcie się zauważyć, każdy element odblaskowy podnosi wasze bezpieczeństwo, a w świetle reflektorów czy lampy błyskowej aparatu podkreślona jest wasza obecność.

Niech dzisiejszy przemarsz przyniesie tylko dobre efekty. Do zobaczenia na drodze.

Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu

Komentarze   

smyk
-1 #77 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietsmyk 2020-12-01 16:45
Widzisz jANOwy wystarczy Golema zaprosić na impreze niekoniecznie przy stole i już się cieszy Zapewne jego dziadek kolaborował z niemcami w czasie wojny i to przeszło na wnuka Te świnie to za pieniądze zrobią wszystko , nawet własną matke za euro by sprzedali
RENIA
0 #76 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietRENIA 2020-12-01 16:08
Panie Janowy:Czytam twoje wpisy i tobie podobnych.Czyta m też i inne komentarze jedne z sensem inne bez tegoż sensu, ale pana komentarze to Sama arogancja, wściekłość wręcz można by powiedzieć nienawiść. Twierdzi pan że ma pan żonę i z taką pogardą wypowiada się tych kobietach ? Które chcą mieć prawo wyboru? Sądzę że pańskie kredo to"kto nie jest ze mną, jest przeciwko mnie"
Pis-Janowy
+1 #75 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietPis-Janowy 2020-12-01 13:53
Golem - debilu skonczony. COs z zycia -NIE ZNAM IMPREZY GDZIE BOGACI I NOWOBOGACCY ZAPRASZAJĄ BIEDNIEJSZYCH w innym celu niz zeby wyruchac ich zonylub córki ewentualnie poszydzic lub zlupic do konca!! Nie bylo takich imprez nigdy, przyglupie totalny, nie ma i nie bedzie!! Na koniec skonczony idioto - porównaj sobie czym byla UE gdy Polaks do niej wstepowała i czym jest teraz. Dzieki upolitycznie UE po traktacie lisbonskim to to są dwie rózne organizacje palancie!
GOLEM
0 #74 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietGOLEM 2020-12-01 03:22
Pis-Janowy, das. czy też inny smyk. Opowiem teraz opwieść o takich śmieciach jak wy. Były sobie takie przygłupy jak Pis-Janowy, das i smyk, którzy zazdrościli wcześniej bogatym kolegom jak imprezują (czyli państwa zachodniej Europy) W końcu zaproszono ich na imprezę. Co zrobili ci idioci> Obrzygali wszystkie kąty, rozpieprzyli imprezę, a kiedy dawano im kasę, żeby się uciszyli, to gnomy głupie poszły naszczać do akwarium. Co gorsza twierdzili, że są lepsi od nas i są lepszymi Polakami.
Z jaką patolą przyszło nam dyskutować i tłumaczyć, żeby szczać do kibelka zamiast do akwarium domownika. Czy to Polska zakładała UE, gdzie ją zaproszono, czy może Polska tworzyła tą UE?! Określono wam przygłupy standardy przed wejściem do UE? Dlazego chcecie przywrócić standardy rodem z komuny. Coś jeszcze głupiego macie do zaproponowania? ! Komuna już była i nikomu to nie pasowało. Jeżeli przyjdzie wam do waszych głupich łbów twierdzić, że jestem potomkiem komucha lub esbeka, to przypominam, że nie opowiadam się za centralizacją władzy, centralizacją decyzji partii rządzącej. Opowiadam się za niezależnym od polityków wymiarem sądownictwa, gdzie Prokurator Generalny (Ziobro), chce się podać do dymisji, ale nie pozwala na to Minister Sprawiedliwości (Ziobro). o wy przygłupy chcecie sprzedać Polakom?! Kto wam płaci?! Rosja i Putin>! Tylko Putin może skorzystać na rozbiciu jedności UE. Na to gra Orban wykorzystują głupich Polaczków.
Dość już tych bredni! Doś waszych kłamstw!!!!!!!! !! ***** ***
Pis-Janowy
-1 #73 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietPis-Janowy 2020-11-29 14:40
Filemon - buckie Wielhgus - JAKIE KLAMSTWA? Wskaz choc jedno kłamstwo ! Nie darla tepa krowa konstytucji na mownicy sejmowej? Nie podjudzaja nasi PO-EYRO_POsłowi e (szczegolnie kurwoiszny własnie) do karania swego kraju? Napisz jakie kłamstwa ? A moze tego w TVN-ie nie ma?
golem
+1 #72 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietgolem 2020-11-29 13:55
Zobaczcie jak lokalna komenda pochwala marsze i to co tam się dzieje . Zapewne jakby stali w Warszawie na ulicy to by sie osrali razem z panią komendant bo wiedzą że w Wrc w takiej pipidówie nikt im nie podskoczy Także cwaniaki do Warszawy na ulice tylko sobie najpierw pampersy pozakładajcie .
Filemon
0 #71 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietFilemon 2020-11-29 08:18
Janowy po co ty klepiesz tu te farmazony. Te kłamstwa wszyscy znają, a ty myślisz, że jak enty raz powtórzysz kłamstwa, to ktoś w nie uwierzy? Otwórz nie, tę technikę psychologiczną ludzie już znają.
Pis-Janowy
-2 #70 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietPis-Janowy 2020-11-29 05:10
Golem - pani komendant juz niczego nie musi potwierdzać. Okazało się tak aPOlityczna jak sedzia down tuleja czy gersdorf. Ona juz nic nie musi - wszystko jest jasne. Ale słyszałem, ze twoja idolka intelektualna, Jahira, wybrana glosami "warszafiakow", podarła konstytucje na mownicy sejmowej a prowadzaca obrady, o malo co prezydent Błonska, stwierdził, ze idiotka z ładnymi cyckami wyraziła tylko swoj pogląd. Obiła mi sie o uszy, ze jahira zamierza powtórzyc swój wyczyn i aby zaistniec to nastepnym razem nasra na mównicy na konstytucje. Oczywiście, gdy obradom bedzie przewodniczyć inna twoja intelektualna przywodczyni, Kidawa Blonska - o malo co prezydent. Coby "hłapening" nie zostal zakłócony ...
A teraz Golem - mozesz nam opisac co by sie stało, gdyby taki Korwin Mikke podarl na mównicy teczową szmatę? Jak myslisz - ile petycji zostałoby wysłanych do PE UE? Ilu posłow PO w PE wzburzonym głosem domagało sie ukarania swojego kraju? Ile twitów wysłałaby głowny przygup donald wytrzesz tusk? Ie miesięcy na zoltych paskach TVN-u leciałyby informacje o mordzie na tolerancji?
Kto to jest, ku..a, Andrzejek ...?
GOLEM
0 #69 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietGOLEM 2020-11-29 02:38
do golem - pani komendant niczego nie potwierdziła i nie życzę sobie, aby wykorzystywać mój nick do przekazu kłamstwa. Długo mnie tutaj nie było i młodemu pokoleniu wydaje się, że pozostają in cognito w sieci. Niestety, Policja jest w stanie ustalić IP moje jak również Pis-Janowego. Zapewne Pis-Janowy, czyli Andrzejek, sam zdecydował, że obnażamy swoją tożsamość. Pis-Janowy, to tylko przygłup i marny żołnierzyk obecnie rządzących.
Współczuję powrotu do niby rodzinnego miasta. Rodzinne miasto tej osoby do Gniezno, gdzie się urodził.
Kto z WAS urodził się w Gnieźnie?! Dlaczego bijesz się o Gniezno?!
Czego nie rozumiesz?! Masz kogoś znajomego z rządu, kto pochodzi z Gniezna?!
GOLEM
0 #68 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietGOLEM 2020-11-29 02:19
das przygłupie na usługach Pis-Janowego. Nie błaźnij i nie przypisuj mi innej osoby. Ciekawe kiedy trafisz na mnie. Będzie zabawnie. Zbuduj firmę, a później rżnij chojraka. Doradzam szczęścia przy budowaniu własnej działalności, bo nie jest to łatwe. Być może błaznowanie przychodzi z łatwością. Zawsze lepiej wychodzi być błaznem, niż kimś uczciwym i normalnym.
GOLEM
0 #67 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietGOLEM 2020-11-29 02:14
das - przypominam, że ja nie pracowałem w WSi, czy tam inwalidach. Ja prowadzę działalność gospodarczą. Kiedy to do ciebie dotrze. Pis-Janowyo szowinistyczny przygłup, który obraził tutaj już wszystkich, a co gorsza cieszy się z tego i uważa za lepszego Polaka. No cóż, jeżeli lepszy Polak, to ten który obraża i poniża innych, to żal mi reszty Polaków i wstyd mi za takich rzekomo lepszych Polaków.To zapewne ci, którzy niby bronili kościołów. Ile tych kościołów zostało zniszczonych w Wągrowcu, wielkopolsce, czy też Polsce?! Dość już tej waszej reżimowej propagandy z TVPiS i TVP INFO!!!!!!!!!
kolo
+1 #66 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietkolo 2020-11-29 01:22
Pani Komendant nadal pani popiera strajk kobiet gdzie policjanci są wyzywani i opluwani. Pani postawa jest haniebna i naraża policjantów na ośmieszanie i brak szacunku . Czas wypier.. z stanowiska za taką postawe .
Pis-Janowy
-4 #65 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietPis-Janowy 2020-11-01 15:21
A tutaj mamy samo sedno strajków - głównego machera od Biedronia:
https://www.youtube.com/watch?v=AJ9fh8pRGoE

Milego oglądania "spontanicznego protestu pokojowego"
smyk
+1 #64 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietsmyk 2020-11-01 14:13
Pani komendant na wczorajszym proteście na dachu busa w czasie jazdy siedzieli ludzie i pani podwładni nie interweniowali . Oni tam byli żeby nie łamano prawa i na to łamanie pozwalali .Pani i pani załoga jesteście jak dupa od srania do pilnowania porządku a nie wybierania kto może łamać prawo a kto nie . Czas podać się do dymisji .
Romcio Tomcio
+5 #63 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietRomcio Tomcio 2020-10-31 15:00
Janowy zamilkł jak został odkryty , nigdy nie komentował artykułów związanych ze szkolnictwem.
Pis-Janowy
-7 #62 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietPis-Janowy 2020-10-31 14:55
dsa - No teraz to mnie wkur..eś, ze aż się trzęsę!! Mnie w jednym szeregu z Golemem ustawiać? Mnie!! PGR-owca prostackiego z Brudzyniu czy Rabczyna? Ojca patologicznej rodziny i katechetę z kwiatem "rodziny europejskiej", wyznawca swietej szmatki i rajtuzów do biegania?? Rozumiałbym nazwanie mnie chu..em, szmatą, koltuniarzem, oprawca swojej zony itd - takie cos dostaje tutaj codziennie wiadrami od "elity" Wagrowieckiej na tym forum. Ale mnie w jednym szeregu z Golemem? !! Wyprasam sobie - to ja chce stać dalej w gumofilcach i koszuli flanelowej po stronie oszołomów i chamów Polskich!
dsa
+7 #61 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietdsa 2020-10-31 14:13
Nieraz myślałwem ze janowy i golem to ta sama osoba i pisze te komentarze żeby wciągnąć innych komentujących i nabić wyświetleń Tak my7śle bop jakimś dziwnym trafem gdy golem zakonczył komentowanie po tym jak został rozpracowany ze pracował w WSinwalidów to janowy jakoś nic o nim też nie pisze chociaż był podpuszczany moimi komentarzami Chybaq że to Romek bo komu by zależało >?
Z powiatu
0 #60 Pis-JanowyZ powiatu 2020-10-31 13:52
Czy jeszcze nie zauwazyliscie, ze ten cały Pis janowy to jakis pionek podstawiony po to aby denerwowac ludzi, wywolywac idiotyczne dyskusje. Ciekawe kto i ile mu płaci. Dziwne ze jeszcze admin go nie zablokował. Chyba że Pis Janowy jest faktycznie tak dennym stworzeniem i z główką nie wszystko ok
Ula
+5 #59 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietUla 2020-10-31 13:36
Człowieku Tobie powinni zabronić zawodu. Jak katecheta, który powinien dawać przykład naszym dziedziom może sie zachowywać w taki sposób.!
Pis-Janowy
-5 #58 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietPis-Janowy 2020-10-30 23:44
Ula - chcesz udowodnic, ze jestes głupsza nawet od Keith? Jestes bliziutko - skoro nawet nie wiesz jak mozna uprawiac seks w okresie owulacji, tpo zamknij ten glupi pysk i poszukaj kogos wokol siebie kto ci moze wytłumaczyć. Ty kiedy masz owolacje to zakładasz pas cnoty czy walczysz wlaśnie o mozliwosc wyskrobania sie bo nie wiesz jak przeciwdziałac zajściu w ciąże? Na to wygląda.
smykowska
+4 #57 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietsmykowska 2020-10-30 23:19
Dziś Rzeplinski nazwał protestujących HOŁOTĄ czyli powiedział to co inni politycy opozycji narazie myślą Teraz czekają aż hołota pomoże im wskoczyć na stołki a póżniej się na nich wypną .
Ula
+8 #56 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietUla 2020-10-30 15:15
Ja pierdziele Janowy współczuje Twojej żonie... Czyli mamy to rozumieć tak, że za każdym razem robisz jej dzieciaka, bo to jej się chce seksu, bo ma owulacje? Tak? No tak, bo kobiece pobudzenie seksualne jest proste jak budowa cepa.
A po drugie skoro do kobiet zwracasz się w ten sposób, tutaj na portalu, to jak ty musisz traktować swoją kobietę. No trafiła na wspaniałego męża, normalnie wcielenie Boga...
Ciesz się, że jeszcze Cię nie otruła... Ty ją powinieneś na rękach nosić.
Pis-Janowy
-6 #55 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietPis-Janowy 2020-10-30 03:38
Ewo kobieto - ty nic nie rozumiesz z pojęcia "aPOlityczność policji i wojska? Nic a nic ..? Idz sobie poskacz i wydzieraj dalej morde "jebac PIS" czy "wypierdalać". Tylko do tego sie nadajesz ...
Pis-Janowy
-8 #54 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietPis-Janowy 2020-10-30 03:34
January - spontaniczna akcja zapowiedziana tydzien wczesniej. Zaprawdę - godny z ciebue reprezentatnt debilnej oPOzycji ...
Te wsciekłe kurwiszony są rozgrywane tak samo jak nauczyciele swego czasu przez Bochniarza i oPOzycję. Ale sa tak głupie, tak zaslepione w swej nienawiści do koscioła i PIS, ze tego nawet nie widzą. Głupie, nieszczęsliwe kobiety. Moze im bilety do Holandi kupic czy Belgi?
Pis-Janowy
-10 #53 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietPis-Janowy 2020-10-30 03:19
Kith - tak czytam twoje komentarze i pierwsza mysl ktora mnie nachodzi, to ze albo jestes jakims pedałem albo lesbijką, albo kompletnym klocem a nie kobietą. Ta twoją kontrolę w dni płodne to mozesz sobie w dupe wsadzic. Z tego co mi kobiety mówią, to własnie najbardziej sie chce w dni płodne a facet moze w każdej chwili o ile samica nie ma 90 kg i takich pogladów jak ty. Ty o takim spontanicznym seksie nie wiesz nic co? Tylko widze jakis bełkot prawniczy - prawniczką jestes? One ponoc są takie oziębłe. Oj, dewoty jedne - napuszone, sztuczne i przemądrzałe. Czytajac te wasze mądrości to tylko wiem, ze mam wspaniałą zonę.
January
+1 #52 Policja na plus .January 2020-10-30 00:04
Protest kobiet popieram widać że to jest spontaniczna akcja nawet w małych miasteczkach kobiety walczą o wolność wyboru a nie przymus ,słońce narodu Jaruś niestety czas kończyć karierę i na emeryturę .
bv
-2 #51 osrane pseudowładzebv 2020-10-29 23:23
Co powie Starosta lub Burmistrz na pozwolenie łamania prawa przez pania komendant . Nie macie zdania czy boicie się pani policjant Dalej dawać swoją opinie a nie siedzicie osrani w biurze bez swojego zdania jak tchórzea / Mam nadzieje że to pisemne pozwolenie dotrze do Warszawy i będzie patrolować ulice Może tam sobie poradzi i zapomni o polityce
Henryk
-2 #50 Pani komendant na aut.Henryk 2020-10-29 22:52
Zabezpieczyć zgodnie z prawem to jest sprawa policji!Zachęta do udziału i do odpowiednich efektów to upolitycznienie policji!Niech się zwolni Pani z tej funkcji!
Kith
+3 #49 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietKith 2020-10-29 21:06
#47
nik
Rozumiem Twoje racje i dlatego masz ode mnie plusa, ponieważ sama nie popieram wulgaryzmów na protestach, tak samo jak i flar, petard i fajerwerków, ale najwyraźniej inaczej nie dociera do rządzących, jeżeli z tłumu nie kipi.
W art. 25 głównie mi chodzi o tą bezstronność. Jarek nawołuje do ratowania kościoła katolickiego, a to nie jest jedyny kościół w Polsce, mamy też inne, dlaczego ich nie karze bronić, dlaczego z nimi nikt nie ma problemów, np. Tatarzy, którzy osadzili się w Polsce wyznają islam, dlaczego z nimi nie mamy konfliktów? Bo nie ingerują w życie nieswoich wyznawców i nie tworzą ustaw i regulacji prawnych pod własne kopyto. Polacy nie są w 100% katolikami. Katolików jest coraz mniej, więc dlaczego mniejszość ma coś narzucać większości, mamy ponoć demokrację.
O zakłócaniu nabożeństw słyszałam raz, więc nie będę się na ten temat wypowiadać musiałabym zasięgnąć informacji.
Oczywiście, że różne ugrupowania będą przeciągać przepisy na swoją korzyść, tak będzie zawsze.

Ale jednemu nie można zaprzeczyć. Kobieta bez płodu, czy dziecka przeżyje. Płód bez niej już nie.
Kith
+1 #48 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietKith 2020-10-29 20:57
#28
Piter
Jeszcze mi przyszło na myśl. Skoro to kobieta jest odpowiedzialna za nieplanowaną ciążę i to ona jest taką rozpustnicą, a antykoncepcja jest grzechem, to dlaczego Państwo nie promuje testów owulacyjnych, albo dlaczego nie ustali ustawowo, że mają być za darmo, jako akceptowalna przez kościół metoda regulacji prokreacji? Tymczasem najtańsze jakie znalazłam to 11,5zł za 5szt. Wychodzi 2,3zł za sztukę. Żeby wiedzieć, jak wygląda dany cykl należy robić przez dwa cykle codziennie jeden test. Mamy już 140,3zł. Później za każdym cyklem wykonujemy od 10-12. Zakładając, że kobieta w swoim życiu ma około 450 cykli, a na cykl przeznaczamy 12 sztuk. To przez całe życie kobieta musiałaby wydać = 12.560,30 zł na same paski owulacyjne przez cały okres rozrodczy! A to jest najskuteczniejs za metoda antykoncepcyjna , ponieważ nie współżyjesz w dni płodne.
nik
-2 #47 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietnik 2020-10-29 20:28
Kith ; Ładnie zacytowałeś artykuły .Co znaczy w Art 25 " ....swoboda ich wyrażania w życiu publicznym ".Powiedz więc dlaczego mam słuchać wulgaryzmów w przestrzeni publicznej , dlaczego zakłóca się nabożeństwa w kościołach , dlaczego niszczy się obiekty publiczne ? Podobnie z resztą ,którą cytujesz .Wszystko " kasta " interpretuje w/g swego "widzi mi się "
Kith
+6 #46 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietKith 2020-10-29 19:28
Poza tym na korzyść kobiety, która zastanawia się nad aborcją swojego chorego płodu:
Art. 25. Władze publiczne w Rzeczypospolite j Polskiej zachowują bezstronność w sprawach przekonań religijnych, światopoglądowy ch i filozoficznych, zapewniając swobodę ich wyrażania w życiu publicznym.

Art. 30. Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych.

Art. 32. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

Art. 40. Nikt nie może być poddany torturom ani okrutnemu, nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu i karaniu. Zakazuje się stosowania kar cielesnych.

Art. 47. Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego, czci i dobrego imienia oraz do decydowania o swoim życiu osobistym.

Art. 53. Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii. Nikt nie może być zmuszany do uczestniczenia ani do nieuczestniczen ia w praktykach religijnych.

Art. 68. Każdy ma prawo do ochrony zdrowia.

Art. 71. Państwo w swojej polityce społecznej i gospodarczej uwzględnia dobro rodziny. Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej i społecznej, zwłaszcza wielodzietne i niepełne, mają prawo do szczególnej pomocy ze strony władz publicznych.
Kith
+3 #45 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietKith 2020-10-29 18:27
#28
Piter
A co ma rozkładanie nóg z chorobami płodów? Przecież do cholery to jest genetyka, a nie jakieś farmazony, bo kobieta się "puszcza" to urodzi chore dziecko. No ludzie! A co jak facet ma kilkanaście partnerek w swoim życiu, albo i więcej? To już się nie puszcza tak? Taki macho jest i superaśny, takie duże doświadczenie tak? A na końcu ku**** syfa hoduje.

#31
dax
Skoro tacy źli ludzie tam byli, to dlaczego nie było kontry ze strony przeciwników aborcji? No dlaczego? Skoro Jarosław wzywał dlaczego nikt nie odpowiedział?

#32
Sigmar
Chyba będzie trzeba im dać umrzeć śmiercią naturalna i przestać do nich pisać i na nich reagować. Bo mam wrażenie, że ten katecheta Pi-Janowy został po prostu wynajęty do tego, żeby siać ferment na portalach.

#34
Golem
Co jest ważniejsze konstytucja czy rozporządzenie?
KONSTYTUCJA:
Art. 57. Każdemu zapewnia się wolność organizowania pokojowych zgromadzeń i uczestniczenia w nich. Ograniczenie tej wolności może określać ustawa. Ostateczna restrykcja jest dopuszczalna jedynie w stanie wojennym i stanie wyjątkowym, co wynika z art. 233 konstytucji. Stan epidemii – zgodnie z deklaracjami władz politycznych – nie jest stanem nadzwyczajnym. Co istotne, nawet w stanie klęski żywiołowej nie jest możliwe wprowadzenie generalnego zakazu zgromadzeń, a ewentualne ograniczenia tej wolności obywatelskiej muszą odpowiadać ogólnym zasadom proporcjonalnoś ci, celowości i konieczności (art. 31 ust. 3 konstytucji).
Wśród aktów prawa międzynarodoweg o gwarantujących wolność zgromadzeń są m.in. Powszechna deklaracja praw człowieka z 1948 (art. 20), Europejska konwencja praw człowieka z 1950 (art. 11) i Międzynarodowy pakt praw obywatelskich i politycznych z 1966 (art. 21).
Zgromadzenie może być otwarte dla nieograniczonej liczby osób. Przeprowadzenie zgromadzenia nie wymaga uzyskania zezwolenia. Organizatorzy powinni jedynie powiadomić władze o swoim zamiarze i zapewnić pokojowy przebieg zgromadzenia. Obowiązuje zakaz posługiwania się przemocą dla osiągnięcia celów zgromadzenia i zakaz uczestnictwa w takich zgromadzeniach. Władze mogą nie dopuścić do przeprowadzenia takiego zgromadzenia, a jeżeli ono trwa – rozwiązać je.
SZACH MAT!

#38
nik
Nikt nie zaadoptuje chorego dziecka. Zdrowych dzieci do adopcji jest mało, za to chorych na pęczki, spróbuj zaadoptować kolejne skoro idzie ci tak łatwo z Twoim.
Ewa Kobieta
+6 #44 Chory KrajEwa Kobieta 2020-10-29 16:27
Jak widzę tych którzy doszukują się zła i negatywnie mówią na Panią Komendant to aż nie wierzę.....gdzi e my żyjemy??? Gdyby policja była przeciwko nam to najgorsi, ale kiedy wreszcie jest za obywatelem a nie za PARTIĄ RZĄDZĄCĄ to znajdą się oszołomy które to negatywnie ocenią!!! Serio ? Co z Wami ? Powinniśmy być dumni i wdzięczni !!! Chory Kraj !!!! Jeszcze raz dziękuję w imieniu wszystkich protestujących za Waszą ochronę i zachowanie na najwyższym poziomie chwalonym w całym kraju !!!! Proszę się nie przejmować tymi pisowcami i dziećmi chorego Bosaka !!! Jesteśmy dumni z Wągrowieckiej komendy z Panią na czele!!! Cała Polska niech bierze przykład!!! Brawo!!!!
SM
+4 #43 BrawoSM 2020-10-29 14:43
Brawo wągrowiecka policja! To są słowa rozsądku i odpowiedzialnoś ci. Co macie niby robić? Pałować ludzi czy co? Jesteście w trudnej sytuacji, ale staracie się godnie zachować. I za to pełen szacunek.
Romek
+8 #42 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietRomek 2020-10-29 11:00
Piter, a po co ci otwarte urzędy?Po to żebyś mógł awantury o socjal nie na czas robić? Weź się za robotę, to urzędnicy nie będą cię wkurzać. Za czytanie się weź, żebyś nie musiał wydzwaniać do urzędu, że pisma nie umiesz odczytać. Lepiej o otwarte przychodnie zawalcz, żeby te dziadki miały się gdzie leczyć!!!!! To wam nie przeszkadza, tylko urzędy i nauczyciele w tych mózgach siedzą. Urząd - socjal którego wciąż zaało, szkola- żeby pozbyć się dzieciaków z domu i luz blues, co?
KT
+15 #41 dekalogKT 2020-10-29 10:48
Prezydent Lech Kaczyński kiedyś powiedział: "Ja jestem praktykującym katolikiem, chodzę do spowiedzi, ale trzeba odróżnić dwie rzeczy. Są przykazania Boże i są regulacje prawne". Niektórzy, niestety, ciągle mieszają te dwie sfery.
Tytus
0 #40 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietTytus 2020-10-29 10:03
Fax a co ma wysłanie dziecka do komunii św. Z protestem matki? Dziecko kiedy dorośnie samo zdecyduje, czy chce pozostać w wierze czy nie. To że matka daje mu tylko wskazówkę o niczym nie świadczy! Natomiast matka nie musi zgadzać się z zachciankami jakiejś świeckiej grupy bezdzietnych chłopów, którzy z macic kobiet chcą zrobić inkubatory do przechowania przez 9 miesięcy czegoś co w każdej chwili może być martwym tworem i zaszkodzić zdrowiu i życiu kobiety. Nie ma też przyzwolenia na wykorzystywanie kobiet do służalczej postawy wobec facetów i ograniczania ich roli do rodzenia dzieci, te czasy dawno minęły i nie wrócą, czy ktoś chce tego dla własnej wygody czy nie. Koniec średniowiecza !
Ala i As poszli w la
+4 #39 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietAla i As poszli w la 2020-10-29 09:45
Prawniczka, lekarka, czy nauczycielka to też KOBIETA normalny, zwykły człowiek, którą to wszystko co obecnie się dzieje dotyczy nawet bardziej niż szaraczka. Nie rozumiem dlaczego ludzie uważają, że nie one nie mogą mieć własnych poglądów, czy takich jak większość kobiet. Nie mogą , nie wypada, nie mogą kichnąć, pierdnąć czy zakląć, wymagać, czy domagać się czegoś,bo co? Bo to jest zarezerwowane tylko dla tych nie wykształconych? To się wykształćcie i też wam zabronią tego wszystkiego. Hahahahacha
nik
-2 #38 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietnik 2020-10-29 09:15
zdc ; Mam niepełnosprawne dziecko i nigdy bym nie powiedziała tak jak ty.Mimo choroby daje mi i dużo radości .Chcesz mieć pełną swobodę oddaj dziecko ;może ktoś zaadoptuje , albo do placówki opiekuńczej .Chociaż czytając twój post podejrzewam ,że nie masz naprawdę osoby niepełnosprawne j .
DaMa
-4 #37 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietDaMa 2020-10-29 09:02
Zgadzam się z protestującymi.
Tylko PIS!!!
Franz
+5 #36 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietFranz 2020-10-29 00:13
A PiSowskie trolle dwoją się i troją, bo wódz naczelny wezwał do boju...
Grześ
+9 #35 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietGrześ 2020-10-28 23:06
Ale jaja Slawinskiej odwaliło już na maksa to jest apolityczna policja ?
golem
+7 #34 błazenadagolem 2020-10-28 21:47
Dziś pani komendant potwierdziła ze w Wrc można nie przestrzegac żadnych obostrzen antywirusowych i można łamać wszelkie przepisy itd . Na miejscu Komendanta Wojewódzkiego panią komendant przeniósł bym na ulice do pilnowania swoich idoli na marszach niech stoi na krawezniku i klaska .Pani komendant prawo obowiązuje wszystkich a pani ma je egzekwować i przestrzegać .
Pis-Janowy
+3 #33 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietPis-Janowy 2020-10-28 21:32
Kanton - moze , mozna - w Wagrowcu różowo czerwonym wszystko mozna. Skoro sama komendant policji zachęca. A zalożę się, ze na tym spędzie na pewno pojawili sie urzednicy i przedstawiciele kasty (nauczycielki, prawniczki) , która w "strachu" przed cipowirusem zamkneła się w urzędach na 4 spusty. Jutro tez sie za dnia zamkną a wieczorem wyjdą gromadnie wyć. Więc myślę, że od jutra mozna jeszcze jakiegos grila "spontanicznego " czy imprezkę "spontaniczną" robic bez ograniczeń. Mozna jeszcze liczyć na zyczenia dobrej zabawy od Pani Komendant policji w Wagrowcu ...
Sigmar
+6 #32 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietSigmar 2020-10-28 21:30
Byłem na marszu, nikt nikogo nie mordował, dziwie się że na ulicach nie było dzielnych obrońców kościoła, przecież według nich w tym marszu były złe osoby, antychrysty i diabły więc dlaczego z nimi protestowali z przeciwko temu straszliwemu marszowi? Chyba znam odpowiedź:) bo to nie rycerze tylko zumtowane trolle.
dax
-7 #31 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietdax 2020-10-28 21:21
Dziś w Wrc jednym szeregu staneli policjanci , lewacy z Narcyzem na czele, zwolennicy mordowania nienrodzonych dzieci i esbek od trumień . Piękna mamy elite tego miasta która za chwile wyśle swoje dzieci do komuni św .
Marcin
-9 #30 PatolaMarcin 2020-10-28 21:01
Cała patologia co bierze 500 + była na tym spacerze
piter
+4 #29 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietpiter 2020-10-28 20:33
Mordercą dzieci ,smier ćdziecka jest obojetna to dlaczego będą martwić się tym że jutro zaraża kogoś w pracy szkole itd Najważniejsze że im jest dobrze a reszta do piachu dziadek , babcia też do piachu bo za małe emerytury maja i chodzą do kościoła atao samo urzednicy i reszta chołoty urzedy zamykają ale już łazic po mieście to tak
piter
0 #28 RE: Wągrowiecka Policja zabezpieczy dzisiejszy protest kobietpiter 2020-10-28 20:26
Adolf hitler w obozach w perwszym rzedzie mordował chore dzieci tak jak chcą dzisiejsi manifestanci Zabić chorych nie potrzebnych zamiast tego może drogie dziewczyny nie rozkładć nóg przed byle kim

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 501 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.