• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 867

Woda – dobro cenniejsze niż złoto, podsumowanie konkursu

Podsumowano konkurs „Woda – dobro cenniejsze niż złoto”. Termin nie jest przypadkowy, dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Wody.

Aby nakłonić dzieci, młodzież i dorosłych do oszczędzania wody oraz rozbudzić poczucie odpowiedzialności za stan środowiska Centrum Edukacji Ekologicznej, oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wągrowcu zorganizowały konkurs pod hasłem „Woda – dobro cenniejsze niż złoto”. W konkursie ekologicznym wzięło udział 325 uczestników.

Prace plastyczne dostarczone przez uczniów szkół podstawowych rozpatrywane były w trzech kategoriach wiekowych:

🔸 klasy I – III;
🔸 klasy IV – VI;
🔸 klasy VII – VIII.

Powołana przez Organizatora komisja konkursowa w wyniku obrad nagrodziła i wyróżniła następujące osoby:

Kategoria wiekowa klasy I – III

🔸 I miejsce – Maja Kin - Szkoła Podstawowa nr 1, kl. 1a;
🔸 II miejsce – Anna Misiak – Szkoła Podstawowa nr 3, kl. 2c;
🔸 III miejsce – Karolina Białczyk – Szkoła Podstawowa nr 4, kl. 1a.

Wyróżnienia:

🔸 Zuzanna Zelek – Szkoła Podstawowa nr 3, kl. 1a
🔸 Aleksandra Kacała – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, kl. 3a;
🔸 Lena Tomaszewska – Szkoła Podstawowa nr 1, kl. 1e.

Kategoria wiekowa klasy IV– VI

🔸 I miejsce – Julia Rybicka – Szkoła Podstawowa nr 4, kl. 4c;
🔸 II miejsce – Maksymilian Maciejewski – Szkoła Podstawowa nr 4, kl. 6g;
🔸 III miejsce – Julia Smolińska – Szkoła Podstawowa nr 1, kl. 4c.

Wyróżnienia:

🔸 Amelia Biskup – Szkoła Podstawowa nr 4, kl. 6c;
🔸 Kacper Dominikowski – SOSW – kl. 6;
🔸 Zuzanna Pietrzkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 3, kl. 6a;
🔸 Paulina Jarecka – Szkoła Podstawowa nr 3, kl. 5 c.

Kategoria wiekowa klasy VII– VIII

🔸 I miejsce – Kacper Czarnecki - Szkoła Podstawowa nr 4, kl. 7e;
🔸 II miejsce – Zuzanna Pisarek – Szkoła Podstawowa nr 3, kl. 7b;
🔸 III miejsce – Nikola Magda – Szkoła Podstawowa nr 1, kl. 7a.

Wyróżnienia:

🔸 Laura Paczesna – Szkoła Podstawowa nr 4, kl. 7a;
🔸 Michał Milibrand – Szkoła Podstawowa nr 4, kl. 7h;
🔸 Aleksandra Kluk - Szkoła Podstawowa nr 4, kl. 7h.

Spośród prezentacji multimedialnych nadesłanych przez uczniów szkół ponadpodstawowych komisja konkursowa nagrodziła i wyróżniła następujące osoby:

🔸 I miejsce – Dobrawa Kasperkowiak – Zespół Szkół nr 2, kl. 2A5T - prezentacja;
🔸 II miejsce – Daria Kwaśna – I Liceum Ogólnokształcące, kl. 2CS - prezentacja;
🔸 III miejsce – Maria Serwatka – I Liceum Ogólnokształcące, kl. 1d - prezentacja.

Wyróżnienia:

🔸 Maja Przybysz-Bodus - I Liceum Ogólnokształcące, kl. 1c - prezentacja;
🔸 Mieszko Kapałczyński - I Liceum Ogólnokształcące, kl. 2CN - prezentacja.

Dla osób pełnoletnich organizowany był konkurs fotograficzny. Spośród osób, które wzięły
w nim udział, wyłoniono następujących laureatów:

🔸 I miejsce – Maciej Grela;
🔸 II miejsce – Barbara Kucharska;
🔸 III miejsce – Ireneusz Dobrowolski.

Wszystkim uczestnikiem konkursów dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom. O terminie wręczenia nagród laureaci konkursu zostaną powiadomieni telefonicznie.

 

 


Dodaj komentarz

Redakcja Portalu WRC nie odpowiada za publikowane treści w module komentarze.

Przed dodaniem wpisu zapoznaj się z REGULAMINEM!

Kod antyspamowy
Odśwież

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
  • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
  • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
  • Telefon: +48 503 142 937
  • mail: [email protected]
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.