• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 9918

Kolejne czystki. Berendt odwołał Pałczyńskiego

Jarosław Berendt, burmistrz Wągrowca odwołał swojego zastępcę Piotr Pałczyńskiego. Decyzja raczej nikogo nie zaskoczyła.

Piotr Pałczyński został odwołany z funkcji zastępcy burmistrza. Od dawna wiadomo, że nie po drodze mu było z poglądami i decyzjami, jakie podejmował włodarz. Bardzo często miał odmienne zdanie.

Berendt to włodarz, który nie znosi konkurencji i krytyki, dlatego, aby chronić samego siebie, odwołał zastępcę. Decyzja burmistrza nie zdziwiła nikogo, Pałczyński głośno mówił, że Wągrowiec zmierza w złym kierunku, zastanawiał się nawet nad odejściem.

To nie jedyna zmiana, jaka miała dzisiaj się odbyć.

Burmistrz Jarosław Berendt kolejny raz próbował zwolnić dyrektora MDK Natalię Kuklińską, jednak jak na razie bezskutecznie. Nieoficjalnie wiemy, że obecna dyrektor MDK nie podpisała rozwiązania umowy o pracę za porozumieniem stron.

Teraz burmistrz będzie musiał coś poszukać na Kuklińską, aby ją zwolnić. Ostatnio zrobił nawet "donos" na własną jednostkę do Regionalna Izba Obrachunkowa w Poznaniu. Wszystko po to, aby zaszkodzić, a ostatecznie zwolnić kolejne przeszkadzające ogniwo czyli dyrektora MDK Natalię Kuklińską.

Pałczyński i Kuklińska oraz wiele innych osób, które odeszły lub zostały zwolnione z Urzędu lub jednostek podległych, to ofiary polityki i dziwnych decyzji.


Komentarze   

GOLEM
+2 #104 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał PałczyńskiegoGOLEM 2021-05-05 01:09
PIS-Janowy, nic dziwnego że taki kretyn jak ty zachwyca się kolejnymi kretynami, czyli Korwinem i Braunem. Brakuje wam kolejnej ameby intelektualnej Ziobry zwanego ZEREM. To ci ludzie głosowali za przyznaniem Polsce grantów w Krajowym Planie Odbudowy, który UE przyznała państwom członkowskim. Mówimy tu o grantach, a nie wydumanych pożyczkach, które to niby Polska ma spłacać za UE.
Większych bredni głoszonych przez posłów Ziobry, nie da się słuchać. Skoro UE zaciąga dług, to wszysy solidarnie go spłacamy. Skoro Polska jest największym beneficjentem, to zyskuje, bo spłaca dług solidarnościowo, a nie jest zapisane, że według przyznanej dotacji pożyczkowej i grantów. Te kłamstwa które sprzedają w TVPiS, TVP INFO, mediach braci Karnowskich lub innyh mediach regionalnych kupionych przez Obajtka, to propagandowy przekaz na użytek ameb intelektualnych zwanych PIS-Janowy lub D-mitr.
Kiedy ten idiota pisał pod jednym nickiem dawałem radę, ale PIS-Janowy rozmnaża się jak zaraza. Tego kłamstwa nie da się zagłuszyć, trzeba pisać prawdę, tej amebie intelektualnej. Proszę nie określajcie nisko PIS-Janowego, bo będzie starł się wspiąć na wyżyny swojej niby inteligencji i wygłosić jakieś hymny pochwalne, na temat ZERA, zwanego Ziobrem, Braunem lub jakimś Korwinem. Piewca PIS-Janowy o ludziach szemranego pokroju. Gratuluję PIS-Janowy.
Czekamy na nowy przekaz w TVPiS, TVP INFO, mediach bracia Karnowskich lub mediach regionalnych przejętych przez Obajtka.
GOLEM
+2 #103 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał PałczyńskiegoGOLEM 2021-05-05 00:23
PIS-Janowy, po o próbujesz idioto wypromować swój kolejny nick D-mitr. Jeden wspólny mianownik obu nicków, to brak szacunku do młodych ludzi, kobiet, osób LGBT. Poza tym poziom wypowiedzi, świadczy o tym, że śmierdzi tu czosnkiem. Natrzyj sobie tym czosnkiem tyłek. Z tyłka jest bliższa droga do jelit skąd pochodzi odporność ludzi.
PIS-Janowy to mieszanka idioty i prostytutki. Odporny na wiedzę i trudny do zaje......
GOLEM
0 #102 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał PałczyńskiegoGOLEM 2021-05-05 00:16
izi, a niby czemu mojej żonie ma się układać lub nie układać współpraca z burmistrzem. Moja żona nie pracuje w urzędzie, ani w żadnej podległej jednostce. Już ktoś, kiedyś nazwał mnie Maciejem jakimś tam. Gość ten o nicku, którego nie pamiętam odniósł się do tej pseudorewelacji. Ty nadal tkwisz w jakiejś rewelacji PIS-Janowego?! Ten przygłup łyka każdą niby sensację. Najedz się zosnku, a doznasz olśnienia PIS-Janowego. Załamka ilu nierobów i pasożytów jest w Wągrowcu, którzy sprzyjają PIS-Janowemu.
Alek
+4 #101 Re # 97Alek 2021-05-04 17:35
Panie "D-mitr". jestes bardziej krótkowzroczny niż ci się wydaje. Budowanie swoich poglądów na pomówieniach i insynuacjach i co gorsze, ich upublicznianie jest nie tylko obrzydliwe, ale i odrażające. Myślisz że ta właśnie wypowiedź poprawi twój wizerunek ? I ludziska rzuca ci się na szyję? A wice wywiozą na taczkach? W ten sposób budzisz demony. Co za małość i żenada. No i nie doceniasz młodych. Oni już dawno skonczyli szkoły. Uczniowie przerosli mistrza. I czy sie to komu podoba czy nie oni ( my) będą, chcą, powinni i muszą uczestniczyć we wszystkim co ich dotyczy. To właśnie Golem ma rację.
My
-6 #100 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał PałczyńskiegoMy 2021-05-04 12:26
Trudno się dziwić p. Berentowi. Pozbył się potencjalnego konkurenta.
Czy w innych urzędach nie zwalniają na przykład. Gdy czyta się portal to można odnieść wrażenie, ż tylko w Wągrowcu dzieje się żle.
PIS-Janowy
-8 #99 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał PałczyńskiegoPIS-Janowy 2021-05-04 12:26
Bobi - juz nie jestem z obozu Jaroslawa. Jego oboz stal sie niemal tak głupi jak skretynialej opozycji. Po tym co odwalil na tle debilowirusa, po tym jak lize dupe teczowo-faszystowskiej UE , po tym jak wystrzeli w powietrze 450 mld zl na walke z " pandemia" o aciaganej śmiertelności na poziomie 0,3 - 0,2 % zabijajac dodatkowo 120 tys Polakow paraliżujac swoimi kretynskimi decyzjami NFZ, nie zostalo dla mnie nic z szacunku dla nich. Trzezwy Kaczor gdzes znikl a mamy teraz dwoch klaunow jedzacych z reki bankstrow i chochsztaplerow ubranych w kitle lekarskie ... Nawet nie wiem teraz gdzie patrzec - na pewno nie na pontona i wydmuszje z TVN - slupa cholownie - kolejnego celebryte z zelem we wlosach. Konfederacja? Wydana sie teraz najkonkretniejsi ale tez pokazali, ze gdy im drzwiczki otworzyc to czaszkowski od "uzdatniania Wisly" zaczyna sie podobac ... Yak zle nie bylo od dawna a najgorsze, niestety, przed nami ...
PIS-Janowy
-1 #98 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał PałczyńskiegoPIS-Janowy 2021-05-04 12:05
Bez inwektyw z debilem po marketingu zaocxnym ktory nie potrafi połączyć dwoch faktow? Ktory przeszlo rok temu śmieje sie z goscia twierdzacego, ze czosnek, cebula, inne zielsko popierane ogromna iloscia rucbu i ruchania ( od zawsze zalecane przeznormalnych lekarzy) to najlepsza recepta na debilowirusa a teraz widzi, ze stosowanie sie do debilnycb zalecen " zostan w domu i nos szmate na ryju" a potem szczep sie byle czym,i kogo sie da zlapac ? I ten skonczony debil nie widzi, ze czosnkowca i jego rodzine nic swirowirus nie ruszyl, pomimo braku szmaty i odlania sie na debilne restrykcje a on po szczepionkach, podwójnych pewnie, malo nie zdechl i kilku czlonkow rodziny polozyl najpierw pod respirator a pozniej do piachu? Mozna byc na tyle glupim zeby nie skojarzyc faktow? Kretynka Jahira to przy nim demon inteligencji! Ciekawe w jakim urzedzie taki pajac pracuje?
D-mitr
-6 #97 Jeszcze o byłym wiceD-mitr 2021-05-04 09:37
Proszę o tonowanie wypowiedzi i unikanie inwektyw oraz przeniesienie dyskusji na temat COVID na inne forum!
Do Golema: jest dokładnie odwrotnie niż piszesz. Były wice to człowiek, który poza epizodem w filii biura deputowanej z SLD nie ma żadnej historii - ani zawodowej, ani w innych dziedzinach, którymi mógłby się poszczycić (był radnym powiatu przez 8 lat - ale czym się zasłużył, ktoś wie?). To świetny wybór dla starszych pań, u których podbudza zwiędłe uczucia macierzyńskie, a także dla gimbazy, której się wydaje, że kompetencje to ładne fotki na Insta i liczba lajków na Fejsie. A to, że ma takie czy inne powiązania rodzinne jest jednak dość istotne - familia prowadzi bowiem rozliczne biznesy, także na styku z miastem, skąd już na jej konto płynęły niemałe kwoty. No i zaangażowanie po stronie "wściekłych macic" też ma znaczenie - pokazuje, że opowiada się zdecydowanie po jednej stronie politycznego sporu, co z góry wyklucza go jako bezstronnego samorządowca, niezaangażowanego światopoglądowo.
ANDRZEJ 2
+5 #96 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał PałczyńskiegoANDRZEJ 2 2021-05-04 09:31
Bobi-Sam używasz pseudonim,to może jako pierwszy ujaw się kim naprawdę jesteś.
Bobi
+4 #95 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał PałczyńskiegoBobi 2021-05-04 09:17
Poziom merytorycznej dyskusji na Portalu WRC utrzymany gdy czytam komentarze ludzi którzy jak są anonimowi to czują się bohaterami. Jest takie przysłowie "Bohater w necie, p... w świecie". To podsumowuje poziom wypowiadającej sie tutaj większości. Ludzi którzy reprezentują obóz Piotra jak i obóz Jarosława. Żenujące jest to że tej anonimowości nikt nie zwalcza. Szkoda. Bo merytoryka wtedy by była lepsza wypowiedzi.
Pis-Janowy
-11 #94 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał PałczyńskiegoPis-Janowy 2021-05-04 01:47
Kretynie Golemie - ty nawet nie zdajesz pajacu, ze piszac te swoje wypociny tylko potwierdzasz moje racje. Piszesz, wypierdku z dupy lampert, "dajmy szanse mlodym" w wagrowcu, w obronie jakiegos mlodego polityka z Wagrowca, co to z kurwiszonami po ulicach łaził a w poscie nastepnym potwierdzasz, ty kupo intelektualno, ze młody polityk to po prostu gowniarz. I przykladow tego jest mnostwo - poczawszy od debilki skonczonej jahiry na misiewiczu skonczywszy. Ty nawet nie wiesz jaki jest sredni wiek dordcow w rzadzie USA, Niemiec czy Chin pokrako umyslowa. Szkoda dalej pisac ...
Co do metody walki z covid - i co debilu oswiecony? Smieles sie z czosnku, cebuli, smiejesz sie , ze wali a sam po szczepionkach zachorowales i malo nie zdechles? A kilku z twojej rodziny umarlo tak? Bo takie im, ku..a, rady dawales, debilu!! Szmaty na ryj, nie ruszac , nie wychodzic na dwor czekac na szczepionke i wpierdalac piguly!! takie masz efekty debilu!! Taka masz cheralwa rodzine i kumpli bo z mojej nikogo wirus nie tknął a najgorsze obajway to byly jak przy lekkeij grypie. Cala maoja rodzoina miala - ja byłem BEZOBJAWOWY, ty wymiocina palikota!! To kto mail racje, idioto skonczony w sprawie podejscia do walki z debilowirusem?! No kto imbecylu!? Potrafisz idioto przyznac teraz, ze postapiles jak pajac wpatrzony w TV i nie stosujacy sie do najprostszych zasad zdrowego zycia?
Teraz sie szykuj do szczepienie swoich dzieci, pajacu, zgodnie z wymaganiami debili rzadowych i jej bandy ekspertow - mordecow.
kolew
-12 #93 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał Pałczyńskiegokolew 2021-05-04 01:40
Miła aparycja,grzeczny jak baranek,ale morde darł na rynku.Lewak i uczeń Łybackiej neomarksista z brakiem szacunku dla księży i kościoła.Lekkoduch,który chciałby wydawać łatwo nasze pieniadze
GOLEM
+3 #92 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał PałczyńskiegoGOLEM 2021-05-04 00:15
PIS-Janowy, w kwestii wieku doradców i polityków, odsyłam do osoby Piotra Patkowskiego wiceministra finansów w rządzie PiSdzielców. Zaprawdę musi mieć ogromne doświadczenie w wieku 29 lat. Nie rób już z siebie większego idioty niż jesteś.
To w jakim wieku są doradcy rządów USA, Niemcy i Chin, to mało istotna kwestia, bo "nie będą nam tu mówić w obcych językach" jakich doradców lub rządzących mamy wybierać w Polsce. Co ty przygłupie możesz wiedzieć o polityce zagranicznej USA, Niemiec lub Chin?! Tylko tyle, co powiedzą tobie polityczni dyletanci na usługach reżimowych mediów PiSdzielców, czyli TVPiS, TVP INFO, REPUBLIKA, mediów braci Karnowskich i obecnie przejętych przez Orlen lokalnych mediów.
PIS-Janowy udowadniasz, że z ciebie to tylko jeden wielki "dzban", a nie człowiek chcący rozwoju Polski. Dla ciebie postęp to kościół, a jak wiemy, kościół to brak postępu. Kościołowi nie są potrzebni ludzie myślący, lecz banda baranów, którą można kierować na własny użytek.
GOLEM
+8 #91 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał PałczyńskiegoGOLEM 2021-05-04 00:02
PIS-Janowy ty gnido śmiesz mi tutaj wyrzucać cokolwiek na temat COVID-19. Sam przebyłem tą chorobę, do dnia dzisiejszego nie odzyskałem smaku i węchu, a poza tym w mojej rodzinie zmarło z powodu COVID-19 kilka osób, a i kilka innych z rodziny i znajomych dochodzi do dnia dzisiejszego do siebie. To jak potworne komplikacje zdrowotne powoduje COVID-19, taki przygłup jak ty nie będzie w stanie ogarnąć swoim małym móżdżkiem. Wcześniej, kiedy nie dotykała mnie bezpośrednio ta choroba, mogłem teoretycznie z tobą przygłupie dyskutować. Dziś wiem co to znaczy zachorować na COVID-19 i dusić się przy każdym słowie. Wiem co to znaczy brak oddechu i stany zmęczenia przy minimalnym wysiłku. Dziś jestem pewien, że tacy idioci jak PIS-Janowy, to zaraza Polski, próbująca wciskać kit innym.
Najwyraźniej idioci pokroju PIS-Janowy, są odporni nie tylko na wiedzę, ale również na COVID-19, bo ten wirus omija kretynów.
PIS-Janowy, jesteś żałosny w swojej chorej teorii. I ty wciskałeś tutaj wszystkim, że skończyłeś Polibudę. Taki idiota nie zaliczył by nawet jednego semestru. No chyba że podstawiałeś za siebie innych, podczas egzaminów, zaliczeń i kolokwiów.
Alek
+5 #90 Re: #89 PiS JanowyAlek 2021-05-03 19:02
Co za smród!!! Jak zwykle śmierdzi ci z gęby...
PIS-Janowy
-7 #89 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał PałczyńskiegoPIS-Janowy 2021-05-03 18:44
Jakie dyskusje, jakie teorie! Golem blyszczy jak wsza na jajach kundla ... a ci dwaj panowie sa tacy sami!! Podobne poglady, podobna gospodarnosc, podobne zgrywanie sie ... Trezba byc totalnie slepym albo kretynem skonczonym aby tego nie widac.
Golem , debilu wagrowiecki - mama nadziej ze juz poszczepiles siebie, partnera i swego chomika? Mlodzi politycy to w powaznych panstwach zajmuja sie noszeniem gazet, bamboszy i robieniem herbatek starym wygom, pokurczu intelektualny. TUTAJ SIE LICZY DOSWIADCZENIE A NIE UMIEJETNOSC MACHANIA PALUSZKIEM PO EKRANIE SZAJSFONA. Spojrz sobie na ta mlodosc doradcow w rzadzie USA , Niemiec czy nawet Chin ... pajacu.
Ciekawe kiedy wasz burmistrz wprowadzi "obowiazkowe szczepienie" jak przyglup z Walbrzycha? Nic takiego nie pojawia sie na horyzoncie? Takie typowe lewackie podejscie nie dziwiloby nic.
dyzma
-7 #88 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał Pałczyńskiegodyzma 2021-05-03 16:03
Dość lewactwa w mieście już ten stary z za Buga zadłużył miasto a teraz młody też myslał że bedziemy spełniać jego fanaberie.
nik
+13 #87 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał Pałczyńskiegonik 2021-05-03 15:14
Golem ; Dokładnie opisałeś w poscie 82 jaki powinien być włodarz miasta .Skonfrontu to a swoim opisem z postu 81 przedstawiającym "postępowe "myśli byłego ( na szczęście ) v-ce burmistrza .Słowa określające ludzi o innych poglądach są tego wyrazem .
Darek wrc
+28 #86 Kierunek PoznańDarek wrc 2021-05-03 14:01
Widywałem już byłego burmistrza Pana Poszwę w wypchanym po brzegi szynobusie do Poznania. Jeśli program Pana obecnego burmistrza "rodzina na swoim" nie wypali a taką mam nadzieję, to i dla obecnego Pan burmistrza znajdzie się miejsce w tym szynobusie. Panie Berendt, jedno wielkie rozczarowanie Pan wniósł w zarządzanie miastem Wągrowiec, nic innego .
izi
-5 #85 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał Pałczyńskiegoizi 2021-05-03 12:14
Maciej widze że Twojej żonie niezbyt układa się współpraca z przełożonym Berentem i się nakręciłeś jak katarynka.
op
+19 #84 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał Pałczyńskiegoop 2021-05-03 10:57
W Urzędzie Miasta chociaz słychać co dzieje się , a w powiecie cisza, a w jednostkach podległych powiatowi jeden wielki bur....., dyrektorzy robia co chca, zwalniaja ludzi kto za wiele wie, przyjmują bez konkursu - swoich, I nikt tego nie widzi, nikt o tym nie pisze,
Świetlicowy
+14 #83 Z Poszwą Berendt się chce układać?Świetlicowy 2021-05-03 10:29
To mam propozycję dla takiego nowego układu. Niech Berendt weźmie Smykowskiego na wiceburmistrza, a Zająca na przewodniczącego rady miejskiej :lol:Obaj byli zastępcami Berendta w szkole na Kcyńskiej i się doskonale dogadywali :lol:
GOLEM
+20 #82 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał PałczyńskiegoGOLEM 2021-05-03 01:50
Teraz poczekajmy kiedy Golonka powoła na stanowisko Poszwę. Chodzą słuchy, że Berent, chce się układać z Poszwą. Na nic głupszego Berent nie mógł wpaść. Jak dopuści Poszwę do dokumentów, to ta pijawka go wykończy. Jeden wart drugiego.
W Wągrowcu potrzebny jest włodarz, który jest jednocześnie politykiem i samorządowcem. Pałczyński ma te cechy, a poza tym, to młoda osoba, która może wnieść nowe spojrzenie na problemy młodszego pokolenia. Ciekawe, czy młode pokolenie potrafi zadbać o swojego przedstawiciela, czy nadal będą się dzielić na lewaków, prawaków i liberałów?! Lepiej, aby teraz zakończyli te walki plemienne i zrozumieli, że samorząd to nasza lokalna społeczność, a nie polityka krajowa. Ważne aby bronić nasz samorząd przed wpływem polityki. Idiotów, którzy chcą wprowadzić na lokalny rynek, należy izolować od społeczeństwa. To polityczni dywersanci, działający na szkodę lokalnej społeczności.
GOLEM
+14 #81 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał PałczyńskiegoGOLEM 2021-05-03 01:39
Czytam wpisy gimbazy, która najwyraźniej zazdrości Pałczyńskiemu kompetencji i tego, że potrafił do czegoś dojść. Skoro wam w życiu nie wyszło i nie chciało się uczyć, to nie uprawnia was do zaglądania komuś w prywatne życie. Żenujące wpisy na temat wuja i tym podobne. Może spójrzcie na siebie i oceńcie najpierw siebie.
Pałczyński, to jedyna osoba, która starała się stać po stronie mieszkańców. Wpisy zwyrodnialców oceniających jego udział w strajku kobiet, świadczą, że jego przeciwnikami jest prostactwo i chamstwo będące wyznawcami PiSdzielców i Konfederacji, czyli zwyrodnialców za nic mających prawa innych osób. Dla tych wyznawców liczy się tylko, czy wyznaje się ideologię dojenia, krętactwa i prostactwa. Innego języka nie znają i nie rozumieją.
Pałczyński jeszcze wróci i wreszcie wyprowadzi z marazmu ideologii PiSdzielców Wągrowiec. Krytykanci Pałczyńskiego, to banda nieudolnych prostaków. Dajmy szansę młodym, ale to oni muszą też stworzyć własną siłę w tym mieście. Pałczyński, jako młody człowiek na stanowisku kierowniczym, umiał podejmować decyzje i jednocześnie słyszeć głos ludzi doświadczonych. Na tym polega sukces, aby słuchać ludzi z doświadczeniem. Pycha i buta kroczy przed upadkiem, a upadek obecnej władzy jest bliski.
TO BYŁA BARDZO ZŁA DECYZJA!!!!!!!!
Naukowiec
+34 #80 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał PałczyńskiegoNaukowiec 2021-05-02 20:26
Do łysego mało kto pasuje,bo takich "intelektualistow" jak na lekarstwo..No, może Fiona ,która odpowiada zazwyczaj na pytania cyt:eeeee😂.
lenka
+22 #79 był nie-miernylenka 2021-05-02 19:51
po prostu nie pasowal do burmistrza. zbyt inteligentny i za dużo miał wiedzy. lepsi są mierni, wierni klakierzy o równie podobnym niegrzeszacym ilorazie inteligencji.
Kakao
-26 #78 DziuplaKakao 2021-05-02 19:39
Nareszcie poleciała osoba która zupełnie nie nadaje sie na takie stanowisko. Robiący szum nic nie robiący kakaowy pan
bonfacy
-20 #77 precz z lewactwembonfacy 2021-05-02 16:44
Berent lepiej póżno jak wcale pożegnałeś kreta ,który zacierał ręce jak ci się noga powineła .
wagrowczanin78
+2 #76 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał Pałczyńskiegowagrowczanin78 2021-05-02 16:34
serio nie wiesz kto to Fiona? tu masz mala podpowiedź

https://assets.puzzlefactory.pl/puzzle/350/623/recommended.webp

nawet dzieci wiedzą kto to jest
Pamiętliwy
-12 #75 Czas Narcyzowi odświeżyć pamięćPamiętliwy 2021-05-02 16:27
Niech Narcyz sobie przypomni, kto go promował podczas kampanii wyborczej w 2010 roku, kiedy dopiero co zdał maturę? Koło czyich plakatów wisiały jego plakaty i dlaczego oba plakaty miały identyczną szatę graficzną - różniły się jedynie zdjęciem twarzy kandydata oraz imieniem i nazwiskiem. A obaj kandydaci byli z różnych ugrupowań! I niech się zastanowi, komu zawdzięcza karierę polityczną?
eryk
+20 #74 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał Pałczyńskiegoeryk 2021-05-02 16:12
QQ- 7 masz racje
Julian
+17 #73 prawda stara jak światJulian 2021-05-02 15:20
"Murzyn" zrobił swoje ...
"Murzyn" może odejść !!!
Przykre - ale jak widać na niejednym przykładzie w naszym mieście - bardzo prawdziwe :-(
QQ-7
+35 #72 żona-fionaQQ-7 2021-05-02 13:22
Popatrz w lustro i zobaczysz Fionę.Myślisz,że na kretynów trafiłaś?Nikt ci nie odpisze jak się nazywasz.Pół miasta wie kim jesteś,a ty z różnych nicków pytania zadajesz.
dyzma
-20 #71 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał Pałczyńskiegodyzma 2021-05-02 11:17
Narcyz jest tak swietnym gospodarzem że miasto tonie a on wymyśli ze dokupi rowerów miejskich Ciekawe że ze swojej kieszeni tak się nie gospodarzy i kupi sobie takiego Lexsusa jak wuja czy ciocia i nie żyje ponad stan
Żona
+6 #70 A kto toŻona 2021-05-02 10:53
Chce poznać Fione, kto to jest ta Fiona? Wszędzie tylko Fiona i Fiona a ja nie wiem nic
Piotrek
+22 #69 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał PałczyńskiegoPiotrek 2021-05-02 10:35
Burmistrzu zwalniając swoich najlepszych ludzi sam sobie szkodzisz. Czy wogóle ktoś jeszcze wie o co chodzi naszemu burmistrzowi? Dawno się już pogubił a teraz jeszcze się pogrąża.
nik
+1 #68 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał Pałczyńskiegonik 2021-05-01 23:26
D-mitr ;Sedno sprawy ująłeś w poscie 49 .Doświadczenie w zarządzaniu dwóch panów to jak nauczyciel i przedszkolak ..Zachowanie na tzw "strajku kobiet " mówi wszystko .
Ankaaa
+1 #67 CiekaweAnkaaa 2021-05-01 22:44
Przed wyborami portal tak słodził na temat Berenta, że aż można było dostać mdłości 😁 Już się nie podoba?😂 Ciekawe....
zxcy
-14 #66 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał Pałczyńskiegozxcy 2021-05-01 22:27
Jarek bierz zaufaną kobiete na fotel obok i jazda z nimi
Stachu
0 #65 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał PałczyńskiegoStachu 2021-05-01 19:42
psy szczekają karawana idzie dalej....
Mariakkkkk
-6 #64 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał PałczyńskiegoMariakkkkk 2021-05-01 19:18
Kto to jest Fiona ?
Buzik
-19 #63 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał PałczyńskiegoBuzik 2021-05-01 19:09
No i git. Ma prawo do swoich decyzji...nie macie ludzie pojęcia o tej decyzji i innych...hehed82xn
QQ-7
+45 #62 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał PałczyńskiegoQQ-7 2021-05-01 15:31
Piotr sobie poradzi.Facet inteligentny.Chyba mu Jaruś przysługę zrobił.Do wyborów coraz bliżej,a w Wągrowcu mogą być jeszcze szybciej-jeśli by był wyrok skazujący .A wtedy nie widzę raczej konkurenta dla Pałczyńskiego.A Fiona -mimo,że cwana to nie będzie miała co szukać w ratuszu.
Anton
+26 #61 LojalnośćAnton 2021-05-01 14:10
Lojalność? O czym tu mowa ? Trzeba tu było rozumu a tego zabrakło. Ale co glupiemu po rozumie ? Nieslychane ! Interesowna baba mianowała się na bodygarda co już jest komiczne. I oboje bezrozumnie mieszali. Druga strona ma też za uszami żeby nie było...Przyczyna stanu rzeczy: głupota, małość, rozbuchane ego. Sami się bawcie, a wara od pracowników, którymi manipulujecie czyniąc co niektórych pracownikami " do specjalnych poruczeń". Co wzbudza pogardę. Dzięki" za zasraną atmosferę
wagrowczanin78
+23 #60 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał Pałczyńskiegowagrowczanin78 2021-05-01 13:33
@jola lojalny to jednak powinien być tutaj ktoś inny w stosunku do osób dzięki którym w ogóle ma to stanowisko. może warto wreszcie zadać pytania gdzie burmistrz zniknął między pierwsza a druga tura wyborów gdzie spędził ten czas i w jakim był wtedy stanie... bez współpracowników których teraz odcina by tego stanowiska nie zajął a otacza się ludźmi którzy otwarcie wspierali poprzedniego burmistrza
Urzędnik
+43 #59 Fiona to nie baba:)Urzędnik 2021-05-01 12:48
#58 jaka babę???masz na myśli Fione???kobieta to matka szanująca się a za Fionę wstydzi się cały urząd, Wągrowiec I Shrek też...Bo przecież on ma drugą Fionę tyle że mądrzejsza pod Poznaniem!!!Czekam na ruch radnych bo niedługo absolutorium, votum dla Burmistrza!!!Liczę że tego łysego szybko mieszkańcy odwołają w referendum.
wagrowczanin78
+42 #58 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał Pałczyńskiegowagrowczanin78 2021-05-01 12:21
ktoś tu przez babę na głowę dostał. gdyby ona jeszcze tego warta była...
Kibic pana
-27 #57 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał PałczyńskiegoKibic pana 2021-05-01 10:21
Panie Burmistrzu brawo jeszcze pozostał karierowicz Misiu Jogi
jola
-23 #56 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał Pałczyńskiegojola 2021-05-01 09:46
tez tak mysle, ze lojalność to podstawa jakiejkolwiek współpracy. Jak można z kimś oficjalnie współpracować, a za plecami robić mu krecią robotę. Chyba nikt by nie chciał mieć jako zestępcy kogoś, do kogo nie ma w ogóle zaufania. Dla mnie to dobry ruch.
dokor
+25 #55 RE: Kolejne czystki. Berendt odwołał Pałczyńskiegodokor 2021-05-01 09:13
O to teraz moze na zastepce wciagnie Jarek kolege od machlojek Jarek pakuj walizki

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected].pl

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.