• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2225

Wilczyński i Klupczyński już startują

Wągrowiecki ambasador sportu Jarosław Wilczyński – przedstawiciel parakolarstwa olimpijskiego w odmianie hand-bike – ma już pierwsze w tym sezonie zawody sportowe za sobą.

na zdjęciu: triathlonista Piotr Klupczyński, burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt.

Podczas zawodów Hetman Paracycling Cup, które odbyły się w miniony weekend w Lublinie, nasz reprezentant zajął 14. miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 4. w kategorii H4.

Jeszcze w maju wągrowczanin planuje startować w zawodach w Bydgoszczy, a 19-20 czerwca wystartuje w Mistrzostwach Polski.

Wkrótce swoje starty rozpocznie także drugi wągrowiecki ambasador sportu – triathlonista Piotr Klupczyński, który 15 maja będzie promował nasze miasto na zawodach duathlonowych w Poznaniu, a 30 maja wystartuje w wymagających zawodach w Żywcu pod wiele mówiącą nazwą Diablak Extreme Beskid Triathlon.

na zdjęciu: triathlonista Jarosław Wilczyński.


Komentarze   

GOLEM
-1 #12 RE: Wilczyński i Klupczyński już startująGOLEM 2021-05-10 03:36
um i miki w - tak się składa że mój samochód stoi pod moim domem, a nie domem moich rodziców. Poza tym powiem więcej, moje samochody, bo nie mam jednego, stoją nie pod moim domem lecz w garażu. Nie wiem kogo ty chcesz wrobić, ale jesteś przygłupem pokroju PIS-Janowy. Tak um i miki w to jedna osoba, która zmienia nick, żeby kogoś wrobić, jak twierdzą jakiegoś Macieja. Ja nawet na drugie nie mam tak na imię i niczego przygłupy nie zacieram. Co za banda przygłupów i nieudaczników życiowych. Tacy później wybierają kolejnych przygłupów, którzy rządzą Polską. Niezła z ciebie lub jak jak wolisz was, ameba intelektualna. Jedno alter ego głupsze od drugiego alter ego. Doradzam wizytę u psychiatry, bo na psychologa już za późno. Masz rozdwojenie jaźni.
No a teraz debile licytujcie się, jakimi samochodami jeżdżę. Podpowiem, że nie są to tanie auta i dla tego nie robi na mnie wrażenie auto i marka obecnego burmistrza. Z chęcią poczytam te wasze debilne wpisy. Zapewne PiS-Jannowy, również będzie bardzo zainteresowany tymi debilnymi wpisami.
Pamiętajcie debile, jestem jak Bóg i występuję tutaj jako GOLEM, czyli ojciec, VVV8, czyli syn Boży i jakiś tam Maciej, czyli duch święty. Ubawiliście mnie debile. Jeżeli pracujecie w spółdzielni inwalidów, z którą kiedyś współpracowałem, to oznacza, że spółdzielnia inwalidów zatrudnia coraz większe ameby intelektualne. Sądząc po wpisie um i/lub miki w, to raczej z kandydatami do pracy nie powinni mieć większych trudności z zatrudnieniem.
Czekam na kolejne wpisy i zmiany nicków wpisujących. Nie oceniajcie mnie po swoim postępowaniu. Prowadzę uczciwie działalność gospodarczą i uczciwie płacę podatki, które utrzymują przygłupów, których wybraliście, a którzy nieudolnie rządzą Polską. Przez takich palantów podatki, które płacę są rozkradane. Zapewne ci z tymi rewelacjami ze spółdzielni inwalidów, też są utrzymywani z części tych podatków.
miki w
0 #11 RE: Wilczyński i Klupczyński już startująmiki w 2021-05-09 20:19
Golem nie udawaj głupa nie jakiś Marek czy Maciej ale MACIEJ . Nie rób z tego problemu że sie wygadałeś . Zaciera mozesz poniewierać jak szmate .
um
+1 #10 RE: Wilczyński i Klupczyński już startująum 2021-05-09 15:46
Tym razem co do podróży to Golem nie kłamie bo auto stoi pod taty domem a co co reszty to łże jak pies .
Pis-Janowy
-2 #9 RE: Wilczyński i Klupczyński już startująPis-Janowy 2021-05-09 14:42
Golem - przyglupie skonczony! Kilka tygodni temu pytalem sie czy tobie, takiemu 'obiezyswiatowi" jezdzacemu po calej Europie zachodniej nie przeszkadzaja debilne restrykcje swirowirusowe i jak ze swojej piwnicy z maska na ryjusmierdzacym od jej noszenia, zalatwiasz kontrakty czy zlecenia? Zlecenia dla ratowania nie tylko Wagrowca , ale calej polnocno-zachodniej Polski (jak stwierdziles pajacu). Wtedy odpowiedziales, ze robisz to bez podrózy jakos. Zdalnie. Ty tyle widziles Czechy przyglupie co na wycieczce moze z urzedu jakiego w ktorym pracujesz, przykurczu intelektualny. Albo te niedaleko Klecka ... Masz wyobraznie jakiego gimnazajalisty dla ktorego glownym zrodlem informacji jest fasbook oczytywany z szajsfonu. A po noszeniu maski, przyjęciu dwóch dawek szczepionki i pomimo to zblizneiau sie do smierci i braku oddechu to ci tak na ten glupi leb padlo, ze tylko utylizacja ci pozostala. Poszukaj teraz gdzie eutanazje robią - nasza wspanaial UE moze ci w tym pomoc, kretynie ...
GOLEM
-1 #8 RE: Wilczyński i Klupczyński już startująGOLEM 2021-05-09 13:42
PIS-Janowy dla ciebie idioto jestem jak Bóg i występuję tutaj w trzech postaciach - GOLEM, VVV8 i jakiś tam Marek czy Maciej.
Stuknij się głąbie w ten pusty dzban i nie oceniaj mnie po swoim postępowaniu. Wymyśliłem sobie nick GOLEM, bo często jeżdżę do Czech, a to z tym krajem jest związana legenda o Golemie. Już pajacu zapomniałeś, jak drwiłeś sobie ze mnie, jaki to ja niby światowy jestem?! Nie znam żadnego tych gości z artykułu, jak również tego kogo mi przypisujesz i kretyni twojego pokroju. GOLEM to GOLEM i nie muszę pod nikogo się podszywać. Ostatnio jakiś baran twierdził, że moja żona pracuje w urzędzie. Moja żona co najwyżej przebywa i to w urzędzie skarbowym. Na tym kończy się jej kontakt z wszelkimi urzędami.
VVV8
-8 #7 RE: Wilczyński i Klupczyński już startująVVV8 2021-05-08 02:08
vcx - proszę aby nie łączyć mnie z osobą o nicku Golem. Dziwnym trafem wiąże się mnie pod artykułem dotyczącym małego Jarka. Nie jestem Golemem i nie mam z nim nic wspólnego. Dziwnym trafem wiąże się mnie z kimś o nicku Golem, pod moim wpisem o Jarku, czyli pracowniku WSI Wągrowiec. To, że jestem zagorzałym przeciwnikiem PiS, nie oznacza, że będę tutaj komentował pewne wpisy. Jestem przeciwnikiem polityki PiS, nie zgadzam się z nią, o czym mogą przeczytać w mediach społecznościowych tylko moi znajomi. Myślę, że wśród znajomych mam ukrytą osobę podzielającą poglądy rządzącej partii PiS. Najwyraźniej jest to osoba z WSI Wągrowiec, gdzie pracowałem. To przykre, że niby tam są koledzy, a okazuje się, że tam pracują ludzie, którzy chcą mnie utopić w przysłowiowej "łyżce wody". Z kim ja pracowałem?! Wstyd mi za ludzi, którzy tworzą własne teorie. Cały czas w swojej pracy twierdziłem, że osoby niepełnosprawne są równe nam zdrowym. Po co ktoś z WSI Wągrowiec, chce mi udowodnić, że się myliłem i stara się mnie powiązać z kimś kogo nie znam. Powtórzę raz jeszcze - nie znam osoby Golem. Podzielam jego poglądy dotyczące obecnej władzy. Proszę w związku z tym nie wiązać mnie z nim, tylko na poglądy polityczne. Moi znajomi wiedzą, że w tej kwestii mam określone poglądy i nie dyskutujemy o poglądach politycznych.
Czesiek
+3 #6 o "lewym" szczepieniu..Czesiek 2021-05-07 09:21
.. IDIOTA i "DZBAN"... zawsze nim POZOSTAJE ... NAWET WTEDY gdy UBIERZE KRAWAT "władzy" ..
Pis-Janowy
+1 #5 RE: Wilczyński i Klupczyński już startująPis-Janowy 2021-05-07 04:09
vcx - mysli idota, ze nie mozna go rozpoznac. A ma taki debilny sposob pisania, ze po dwoch zdaniach widac kto to ... Pajac jeden ...
vcx
+2 #4 RE: Wilczyński i Klupczyński już startująvcx 2021-05-06 22:33
Golem zmienił na chwile nik zeby się nie wydało gdzie kiedyś pracował z panem Jarkiem
VVV8
+1 #3 RE: Wilczyński i Klupczyński już startująVVV8 2021-05-06 22:19
A teraz coś może odnośnie treści artykułu. Brawo Jarek, jesteś wielki. Treningi nie poszły na marne. Czekamy, kiedy wreszcie staniesz na podium. Wierzę, że to będzie już niedługo.
Jarek to człowiek o wielkim sercu i bardzo pracowity człowiek. Jeżeli obrał sobie cel, to on go osiągnie. Wiem o czym piszę, bo miałem przyjemność z nim pracować i do dnia dzisiejszego mamy kontakt. To sportowy ambasador Wągrowca.
VVV8
-2 #2 RE: Wilczyński i Klupczyński już startująVVV8 2021-05-06 22:15
Wacek niby dlaczego wszyscy do dymisji? Co ci zrobił burmistrz i urzędnicy miasta i powiatu, że nie mają wstydu? Punkt szczepienia w mieście organizował burmistrz, natomiast poza Wągrowcem starosta. Czy wójt zorganizował jakiś punkt szczepień, tego nie wiem, bo nie interesowałem się tym. Szczepienie w samym mieście przyspieszyło. Wielu moich znajomych jest już zaszczepionych lub w najbliższym czasie będzie zaszczepionych. W wielu przypadkach przyspieszono terminy szczepienia w stosunku do pierwotnego terminu wynikającego ze skierowania. Bo po Wągrowcu krąży jakaś plotka, że urzędnicy się zaszczepili? To tylko plotka, która przez bezmyślne osoby jest powielana. Wśród urzędników, jest wiele osób nie zaszczepionych.
Wacek
+9 #1 SzczepienieWacek 2021-05-05 17:06
Burmistrz do dymisji i urzędasy z miasta i powiatu wstydu nie macie złodzieje oszuści zygac się chce. Powinno te szczepienie wam dupa wyjść

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.