• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1054

Burmistrz opublikował Raport o stanie Gminy Miejskiej Wągrowiec za 2020 rok

Opublikowano Raport o stanie Gminy Miejskiej Wągrowiec za 2020 rok. W sprawie raportu odbędzie się debata w której głos zabiorą mieszkańcy.

Raport o stanie Gminy Miejskiej Wągrowiec to dokument, który – zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym – burmistrz Wągrowca jest zobowiązany przedstawić Radzie Miejskiej i mieszkańcom.

Po przeprowadzeniu debaty nad tym raportem Rada Miejska w Wągrowcu, biorąc pod uwagę jej przebieg oraz uzyskane w toku debaty informacje, postanawia w formie uchwały o udzieleniu wotum zaufania Burmistrzowi Miasta Wągrowca.

Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie nad Raportem o stanie Gminy Miejskiej Wągrowiec, składa do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Wągrowcu pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 50 osób.

Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana zostanie sesja, podczas której ma być przedstawiany raport o stanie Gminy Miejskiej Wągrowiec.

Planowany termin sesji Rady Miejskiej w Wągrowcu - 21 lipca 2021 r.

W zgłoszeniu powinno się znaleźć imię i nazwisko oraz adres zamieszkania mieszkańca zamierzającego wziąć udział w debacie. Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania zgłoszenia przez Przewodniczącego Rady Miejskiej w Wągrowcu.

Zgłoszenie można składać w Biurze Rady w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu, ul. Kościuszki 15a, (pok. Nr 101) w terminie do 20 lipca 2021 r.


🔸 Raport o stanie Gminy Miejskiej Wągrowiec za 2020 r.

🔸 Formularz zgłoszenia mieszkańca do zabrania głosu w debacie nad raportem o stanie Gminy Miejskiej Wągrowiec.


Komentarze   

PIS-Janowy
0 #6 RE: Burmistrz opublikował Raport o stanie Gminy Miejskiej Wągrowiec za 2020 rokPIS-Janowy 2021-06-10 22:57
Inna - opowiem ci teraz historyjke z pewnej wioski wojwodzkiej - otoz mieszkancy tej wioski postanowili, ze sami zbudje sobie plac zabaw. Z plotem, lawkami, zwirem i zabawkami. Jak uradzii tak popoludniami, sobotami zrobili chustawki, zjezdazlnie, budki ze schodami - wszystko z zachowaniem wszelkich srodkow ostroznosci, zero ostrych krawedz, opatuliny , gumy przymocowane gdzie sie dalo. To wszystko na wkopanych betonowych blokach i poteznych stalowych, pospawanych profilach. Jak to sie mowi - "NA LATA"! Widzialem to i naprawde zrobilo to a mnie zajbiste wrazenie bo sam sie na tym chustalem i wiedzialme, ze tego slon nie popsuje. Koszt wszytkiego zamknal sie w kosztach materialow - kilka tysiecy zlotych. Minelo kilka tygodni i dowiedzialem sie, ze wioske odwiedzila jakas pani wazna z gminy i doczepila sie do placu bo ten ... nie ma jakis atestow!! Babsko sie uparlo, podpierdolilo soltyske, zabawki trzeba bylo zdemontowac ale gmina laskawie pozwolil zostawic podloze. I na nim postawila swoje GOWNIANE zabawki z atestem za 35 tys zlotych. Kolorowe gowna, po ktorych dzis nie juz prawi sladu a placyk jest zamkniety z powodu zagrozenia dla bezpieczenstwa dzieci. A dzieci chodza bawic sie na ogrod jednego z gospodarzy ktory pozwoli na ... postawienie zdemontowanych urzadzen u siebie. Sprawnych i bezpiecznych do dzis. I tak to sie dzisiaj pod haslem bezpeiczenstwo dyma kase. Ze standardami UE ...
Inna
0 #5 RE: Burmistrz opublikował Raport o stanie Gminy Miejskiej Wągrowiec za 2020 rokInna 2021-06-10 20:50
Ten żze zdjęcia jest w fatalnym stanie. Blok betonowy z ostrą krawędzią podlozony pod schody. Peknieta zjeżdżalnia. A sam domek mało stabilny. Jak stanie się tragedia to zaczną działać. Bo Polak mądry po szkodzie!!
Albin
0 #4 RE: Burmistrz opublikował Raport o stanie Gminy Miejskiej Wągrowiec za 2020 rokAlbin 2021-06-10 15:29
Brawo Radni w Wągrowcu też przyda się cięcie pensji od burmistrza po prezesów dyrektorów w raz z członkami rad nadzorczy.
Sendzia
+5 #3 Obciąć pensjęSendzia 2021-06-10 14:15
W Żninie radni obcięli burmistrzowi wynagrodzenie do okolo 5000 brutto. Może warto by Redaktor zrobił sondaż internetowy czy u nas radni powinni podjąć też taki krok. Z góry dziękujemy
darus
0 #2 RE: Burmistrz opublikował Raport o stanie Gminy Miejskiej Wągrowiec za 2020 rokdarus 2021-06-10 14:03
Hamulec za robotę się zabierz zamiast siedzieć w oknie. Albo idz z nimi na spacerek Ośle bo tylko lazisz po biurach i komentarze wszystkim czytasz
Jaruś
0 #1 RE: Burmistrz opublikował Raport o stanie Gminy Miejskiej Wągrowiec za 2020 rokJaruś 2021-06-10 13:05
Ale pięknie fiona i schrek wyglądają spacerując nad jeziorem

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.