• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 877

Młoda Lewica apeluje do burmistrza w sprawie cyrków

Marta Zborowska, koordynatorka Młodej Lewicy w Wągrowcu, wysłała do burmistrza Berendta apel dotyczący zakazu wjazdu dla cyrków wykorzystujących zwierzęta.

- Fakty są takie, że zwierzęta trzymane w cyrkach nie prowadzą szczęśliwego i godnego życia. Zwłaszcza warunki przetrzymywania gatunków egzotycznych wołają o pomstę do nieba — poinformowała działaczka Lewicy Marta Zborowska. - Zwierzęta te oderwane są od swojego naturalnego środowiska, przetrzymuje się je w ciasnych klatkach lub na łańcuchu. Podróżowanie z miasta do miasta wraz z cyrkiem, jest dla nich źródłem bardzo dużego stresu. Lwy czy tygrysy potrafią spędzać nawet do 99% swojego życia w klatce. Wiele z nich popada w liczne choroby psychiczne ze względu na duży stres, mało przestrzeni i brak możliwości realizowania swoich podstawowych potrzeb gatunkowych — dodaje Marta Zborowska.

Młoda Lewica liczy, że miasto Wągrowiec da dobry przykład i nie będzie udostępniać miejskich terenów cyrkom wykorzystującym zwierzęta. Jest to część ogólnopolskiej akcji młodzieżówki Lewicy.


Komentarze   

Hahahahaha
0 #9 Re#8Hahahahaha 2021-06-17 20:17
Zapominasz, tak samo jak ci którzy zachowują się nieodpowiednio, że grubość ścian w budynkach wielorodzinnych pozostawia wiele do życzenia. Można mieć niezły ubaw z tego co robią zbulwersowani tylko na pokaz rodzice.
nik
-3 #8 re # 7nik 2021-06-17 18:39
Mówię o sytuacji ,gdy ktoś mieszka lub musi dojść do domu lub lekarza ( jak to było w moim przypadku ) , a tam taki marsz . Rozumiem adwersarza ; Głodnemu chleb na myśli . Co wyprawiasz w domu w obecności dzieci tego nie wiem .
Hahahahahaha
+3 #7 Re#3Hahahahahaha 2021-06-17 18:28
Stres rodziców z powodu widoku marszu...hahahaha.A po co rodzice tam chodzą z dziećmi????????? nie jeden z nich sam chętnie by tam szedł, a co wyprawiają w domach, nierzadko kiedy widzą to dzieci, widać na ulicy, kiedy zrobi się ciepło i nie tylko. Rodzice dają przyzwolenie na seksistowskie zachowania i ubiór już od najmłodszych lat. Wyjdzćcie na ulicę i zobaczcie te gołe.... i wszystko na wierzchu, nawet bez parady. Nie dobrze się robi człowiekowi. Wstyd!
rychu
-5 #6 RE: Młoda Lewica apeluje do burmistrza w sprawie cyrkówrychu 2021-06-17 16:43
Marty Zborowskiej tatuś czy dziadek był komuchem że od młodego przesiąkła lewactwem ?
PIS-Janowy
-16 #5 RE: Młoda Lewica apeluje do burmistrza w sprawie cyrkówPIS-Janowy 2021-06-16 15:13
II sort ludzi - za 130 000 DODATKOWYCH, nadmairowych, nie zwiazanych z COVID-em w zgonow czasie pseudopandemi odpowiada ta cala zjebana banda - poczawszy do PIS , poprzez te wszelkie odpady oPOzcycjne. Te ostatnie to nawet jeszcze debilniejsze pomyslsy mialy (zobacz lewica odjechana- obowiazkowe szczepienia na covid). Tylko konfederacja zorientowala sie w miare szybko dokad to zmierza, no ale kto bedzie zbyttwardych ludzi sluchal. Lepiej szmaty na usta zalozyc (czarny grzyb w konsekwencji), zamknac sie w klatce i sluchac pierdol z TV ...
ZERO! Powtarzam! ZERO OBSERWACJI I SAMODZIELNEGO MYSLENIA!
II sort ludzi
+5 #4 RE: Młoda Lewica apeluje do burmistrza w sprawie cyrkówII sort ludzi 2021-06-16 13:08
Może trzeba zastanowić się kto odpowiada za śmierć w czasie covidu i za nieudolne rządzenie naszą ojczyzną ?
Może jeszcze pzpr i Tusk
nik
+8 #3 RE: Młoda Lewica apeluje do burmistrza w sprawie cyrkównik 2021-06-16 12:05
Pokazy zwierząt dzieci chetnie oglądają . Gorzej z marszami LGBT .Facet udaje psa , drugi go prowadzi w kolczatce ,inny sidzi w klatce , prawie nagie ciała itp. Co powiedzieć dziecku 3-4 letniemu , Autentycznie widziałem strach i płacz płacz dziecka przechodzącego obok takiego marszu .Jakoś lewica bardzo to popiera ,nie martwiąc się o stres dzieci i rodziców tych dzieci.
roro
+17 #2 świnieroro 2021-06-16 11:05
Aktualnie mamy świnie w PIS !A Pzpr dawno już nie ma !
potomek
-15 #1 zabitego przez komunistówpotomek 2021-06-16 10:53
Młoda Lewica kontynuatorka czerwonych komunistycznych świń z pzpr martwi się o zwierzęta w cyrku , może tak byście martwili się o groby tych co wasi towarzysze skatowali w ubeckich więzieniach i zdrowie tych co jeszcze żyją . Ładnie trzeba mieć nasrane w deklu żeby należeć do lewactwa .

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.