• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2059

W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w Wągrowcu

Kolejna akcja szczepień w Wągrowcu. Tym, razem szczepienie odbędzie się w Bistrostacji, Dworzec PKP w Wągrowcu.

Szczepienia rozpoczną się 4 grudnia (sobota) o godzinie 900 preparatem Johnson&Johnson oraz preparatem Pfizer.

Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja!

Tylko ostatniej doby w Polsce zmarło aż 570 osób, to rekord IV fali. Jak się okazuje aż 427 zmarłych, to osoby niezaszczepione. 106 osób było dotkniętych wielochorobowoście.

Dane z ostatniej doboby dotyczące powiatu wągrowieckiego

Liczba zakażonych: 35
Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców: 4,98
Liczba przypadków śmiertelnych: 3 (choroby współistniejące wraz z COVID-19)
Liczba przypadków śmiertelnych wyłącznie z powodu COVID: 0
Liczba osób objętych kwarantanną: 1060


Komentarze   

PIS Janowy
-3 #25 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w WągrowcuPIS Janowy 2021-12-09 14:53
DO PIS Janowy - Pospieszalski, 66 lat, nie szczepiony zarazil sie COVID-em, leczyl go Bodnar amantadyna, po 7 dniach jest zdrowy i znow pisze. Dziekuje ci idioto wagrowiecki, za pokazanie oczywistosci.
Wczoraj wisielec zabrnil sprzedawac amantadyne oficjalnie. Polacyu nie maja sie leczyc - maja pod respirator po tygodniiu trzymania na teleporadzie a pozniej pod rury i z rurami do wora.
4 grudnia umiera po szczepinie dwoch studentow w ieku 21 lat, piekna dziewczyna i bardzo przystojny chlopak. Nagle. Matka wyje z rozpaczy , uczelnia ktora wymusial szczepienie wywyla kondolencje ...
Wczoraj chyab umiera 17 letni uczen liceum - nagle zaslabl, po szczepieniu.

Oczywiscie informacje o tym nie znajdziesz normalnie. Za to informacje o pierdnieciu covidkeim niezaszczepionym sa wszedzei przez kilka dni ....
smiercionka?
+2 #24 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w Wągrowcusmiercionka? 2021-12-03 23:13
Burmistrz znowu maila dostanie?
vcxz
0 #23 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w Wągrowcuvcxz 2021-12-02 13:29
Do # 22 to Ty jesteś wrakiem człowieka , poproś szybko o eutanazje w Niderlandach . Szkoda że taka lebioda się meczy, i tak z Ciebie pożytku nie ma jak. Ty nie wytrzymujesz byle szczepienia .
Nie
+2 #22 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w WągrowcuNie 2021-12-02 11:29
O NOP niech nie pisza ci ktorzy boleśnie i skrajnie go nie przeszli po aplikacji szczepionki.
Doprawdy ja zarowno po pierwszej jak i drugiej dawce tydzien nie moglem sie pozbierac z łóżka.Pierwsza doba temp 40 stopni drzenie calego ciala wrecz trzesionka jak narkomani na glodzie taka ze nie dosc ze o wlasnych silach z lózka nie wyszedlem do Wc to sily nie mialem klapy od kibelka uniesc,kranu odkrecic tak telepało.Skórcz mieśni taki ze wyłem z bolu.Kolatanie serca.Doslownie to co przeszedlem to szok dla mnie.Niestety po 2 dawce horror powrócił.Tylko dzieki pomocy moglem te ciezkie dni przezyć .Współczuje tylko osobom samotnym ktore tak jak i ja przechodzily to szczepienie bo pozostawione samym sobie zostaly.
Trzecia dawka naprawde boje sie myslec o niej a co dopiero przyjac.Poki co jeszcze mam na to czas .
Ciekawski
-2 #21 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w WągrowcuCiekawski 2021-12-02 11:02
Do nik. Ile osób zmarło z powodu NOP a ile z powodu wirusa? Ja na przykład znałem kilka osób, które zmarły z powodu covida a nie znam osób, które miały NOP w jakimś groźnym dla ich życia zakresie. A przecież znacznie więcej osób się zaszczepiło niż zachorowało na covid. Więc gdyby zagrożenie NOP byłoby wielkie to przypadków ujemnych skutków szczepień proporcjonalnie powinno być więcej niż przypadków śmierci z powodu covida
nik
+1 #20 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w Wągrowcunik 2021-12-02 10:45
Nie jestem antyszczepionkowcem ale... statystycznie tzw .NOP jest dla mnie większym zagrożeniem niż ciężki przypadek cov ( unikam tłoku i zbędnych podróży ) .Szczepi " strażak czy kolejarz " , a ja mam poważne choroby i żadnego obiecanego przez ministra badania przed szczepieniem ( czy nie będzie skutków NOP ) . Lekarz w przychodni tego nie gwarantuje .Wypełnia się jakiś papierek nic praktycznie nie znaczący. Jestem pełen podziwu dla odważnych nadstawiających ramię . Kto ma rację nie wiem , ale wszystkim życzę zdrowia . Nie róbmy sobie złośliwości , życie jest zbyt krótkie
pan magister
+12 #19 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w Wągrowcupan magister 2021-12-02 08:02
Wprowadzić obostrzenia jak w Austrii i po kłopocie. 15 tysięcy kary za odmowę zaszczepienia lub na miesiąc do pierdla.PIS -janowy by wreszcie przestał szczekać.
Sigmar
+8 #18 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w WągrowcuSigmar 2021-12-02 07:54
Szczepionka nie daje 100% odporności tylko łagodzi skutki przechodzenia covida, czyli foliarskie cymbały zaszczepiony człowiek ma bardzo małą szanse że trafi do szpitala i będzie blokował służbę zdrowia. Jak można być takim szczurem i tego nie ogarniać.
#$#$35#$
+14 #17 Do #14#$#$35#$ 2021-12-02 06:15
Nikt czy tak trudno tobie i innym antyszczepionkowcom ogarnąć, że to przez was inni chorzy nie mają normalnego leczenia, to przez was jest załamanie służby zdrowia!!!!!! To przez was zamykają inne oddziały tworząc covidowe!!!!!! Miejmy nadzieję, ze kiedyś was za to rozliczą!
GOLEM
+12 #16 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w WągrowcuGOLEM 2021-12-02 04:37
nik - jak ma się COVID-19, do załamania światowej gospodarki? Nic takiego nie nastąpiło. Ktoś sprzedał tobie nie aktualne dane. Obecnie nie ma załamania światowej gospodarki i nie doszło do załamania europejskiej gospodarki. Skąd ty czerpiesz informacje?! Dlaczego sprzedajesz kłamstwa nie mającego poparcia w faktach, które będziesz w stanie udowodnić!!!! Nie sprzedawaj kłamstw i bredni, na własne potrzeby. Podaj fakty, a nie tylko brednie i kłamstwa, udawadniające twoje wpisy i negujące kłamstwa, których niby odkryłeś. Podaj przykłady!!!! Podaj prawdziwe przykłady!!!!!
GOLEM
+9 #15 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w WągrowcuGOLEM 2021-12-02 04:29
nik - skoro twoja wyobrażnia jest tak wielka, to zapewne potrafisz sobie wyobrazić, że to co wypisujesz, to brednie. Zapewne potrafisz sobie wyobrazić, że kiedy umiera z powodu jednej choroby, blisko 500 osób i potrafisz sobie wyobrazić sobie, że w ciągu 3 tygodni, wymiera cały Wągrowiec. Wystarczy niespełna miesiąc, aby w skali kraju umarło w Polsce na COVID-19 tyle osób, ile zamieszkuje w Wągrowcu lub wymarło wokół Wągrowca około 7-em lub 8-em dużych wiosek. Ciekawe na ile twoja wyobraźnia potrafi to ogarnąć.
Brak normalnych procedur w służbie zdrowia, które zapewniają nam medyczną ochronę wynika z faktu zapaści służby medycznej, z powodu nadmiernej ilości osób, chorujących na COVID-19. Czyżby należało dopuścić wszystkich do tej służby medycznej, aby czekając w kolejce do lekarza, każdy z nas się zarażał?!
A może chcesz dopuścić i doprowadzić, aby matki z dziećmi czekającymi do lekarza pediatry przyjmującego niemowlaki i nie zaszczepione 6-cio lub 5-cio latki zakażone prawdopodobnie COVID-19, były przyczyną zakażenia dzieci do lat 5-ciu, które nie można szczepić. Nie można te dzieci szczepić, bo wbrew opiniom antyszczepionkowcom, te szczepionki nie zostały przebadane i dopusczone do stosowania u osób poniżej 5-ego roku życia. Jak więc możemy my dorośli zabezpieczyć te dzieci do 5-ego roku życia. Chcesz nadal wierzyć w brednie antyszczepionkowców, czy chronić własną rodzinę, dzieci, rodziców i bliskie (również te najmniejsze osoby), a może chcesz uczestniczyć w tej kpinie antyszczepionkowej, która podaje faktyu, jedynie w grona osób o małej wiedzy na temat szczepień i unikających poważnej wymiany zdań, z ludźmi, którzy będą w stanie im przytoczyć fakty, na temat kłamstw antyszczepionkowych.
Mikt nikogo nie zmusza do szczepienia, ale też antyszcsepionkowcy, niech nie zmuszają (a raczej narzucają) swoimi teoriami nikogo, do nie szczepienia się. Wolność antyszczepionkowców, kończy się tam, gdzie zaczyna się nasza wolność do wyboru, czy chcemy się szczepić lub nie szczepić. Po co nam dyktat jakiś imbecyli, którym wydaje się, że są mądrzejsi od ludzi, którzy się szczepią. Antyszczepionkowcy, to zagrożenie dla każdej populacji, opierający swoje teorie jedynie na teoriach spiskowych i nie pełnej wiedzy. Ci ludzie nie potrafią zweryfikować własnych teorii, ponieważ nie potrafią wytłumaczyć czym jest RNA i DNA. Dla nich RNA, to jest to samo co zmiana DNA.
NIE MA TAKIEJ OPCJI, ABY U ŻYJĄCEGO CZŁOWIEKA, W JAKIKOLWIEK SPOSÓB ZMIENIĆ DNA!!! GDYBY MOŻNA ZMIENIAĆ DNA, TO NIKT Z NAS NIE ODNAJDZIE SWOICH PRZODKÓW. GDYBY MOŻNA ZMIENIAĆ DNA, TO NIE MOŻLIWE BEZIE USTALENIE OSÓB ZAGINIONYCH!!!
TEORIA NA TEMAT ZMIANY DNA podczas szczepień, TO NAJGŁUPSZA TEORIA, NIE MAJĄCA POPARCIA W NAUCE.
Denialiści, którzy negują wszelkie osiągnięcia nauki, będą dalej rozpowszechniać swoje brdnie i głupoty, na temat skutefczności szczepień! Niech podadzą twarde fakty, na temat nie skuteczności tych szczepień!!! Niech podadzą twarde fakty, z którymi nikt w necie nie dyskutuje. Skoro, ktoś dyskutuje z pewnymi faktami, to są one tyle warte, co osoba je propagująca. Ta osoba, nie potrafiła znaleźć, na tyle pewnych i twardych faktów, aby nie musieć je dementować. Czyli wychodzi na to, że ta osoba sprzedaje kłamstwo, dla własnych potrzeb. Być może służy jej to medialnie, a być może jest to na potrzeby polityczne.
Niech każdy z nas się oceni, czym się kierował. Miejmy nadzieję, że ludzie, którzy nam doradzający, kierują się naszym zdrowiem i zdrowiem naszych najbliższych. Jeżeli kierują się tylko swoim interesem, to są tyle warci, czym kierują się w swoim życiu i w swoich opiniach. Te osoby nie zadbają o twoje, moje i nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Oni zadbają o swoje i twoje bezpieczeństwo, ale nie o nasze!!!! To nie jest w ich interesie!!!
nik
-12 #14 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w Wągrowcunik 2021-12-01 22:59
Choruje 5 osób na 10000 czyli matematycznie ( nie wszyscy potrafią liczyć ) 0,05% . Więc pozostałe 99,95 nie choruje na cov . Pytam ile osób choruje i umiera na pozostałe choroby ? Brak normalnych procedur leczenia . Jeżeli myślisz samodzielnie spójrz w statystyki . Na nowotwory i zawały statystyki są wyższe , ale tego w mediach brak .Ciekawe zaszczepieni i chorują , a teraz nowy wirus i szczepionka nie działa .P.S/ Czy ktoś się zastanawia jak się ma cov do załamania światowej gospodarki i rewolucji społecznej - bo przemysłowa już była . Historia się kłania . "Fajne "będzie jak zabraknie prądu i żywności na półkach
Viktorio
+17 #13 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w WągrowcuViktorio 2021-12-01 21:18
Mam nadzieję, że jutro żaden egoista, który przez przypadek skończył gimnazjum nie wejdzie do pociągu bez maski. Jeśli tak, to niech się spodziewa, że na pierwszej stacji jego kieszeń będzie lżejsza o 500 zł. Może jakiś mandacik przed świętami przemówi do ptasiego rozumku.
Piteer
+17 #12 Do MagnusPiteer 2021-12-01 21:09
Magnus się zes.a jak respirator mu podłączą albo straci najbliższych. Zapamiętaj nie pozwól sobie założyć maski tlenowej, kiedy będzie taka potrzeba!!!! Oddaj ją tym, którzy wierzą w ochronę masek.
Magnus
-21 #11 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w WągrowcuMagnus 2021-12-01 20:51
Tej zamaskowani, już się ze$raliście?
Bo coś od was bije.
Czego się boicie, po szmacie na pysku sądzę że pewnie już zapreparatowani więc czego się kichacie?

Strach zapukał do drzwi,
otworzyła mu odwaga, i
nikogo tam nie było.

kard. Stefan Wyszyński
Johny
-16 #10 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w WągrowcuJohny 2021-12-01 20:38
ZMARLI NAGLE 2021 -> CZARNE ŻNIWA 2022
;-)

Keczupujcie się dalej :o

Trzy porcje keczupu to za mało? :o

To może keczup co pół roku? :o
Gfxdr
+17 #9 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w WągrowcuGfxdr 2021-12-01 20:31
Do tych tępych łbów nic nie trafi, musieli by im chyba umrzeć wszyscy najbliżsi, to może by dotarło!!!!? Pociągi zawalone po brzegi, gęby bez masek, egoizm aż kipi , dzieciaki od szkoły kwarantanna ale jadą z mamuśką pociągiem na zakupy. Gdzie są jakieś służby, które skontrolują jeżdżących z dzieciakami, kiedy powinny być w szkole, może wreszcie ktoś wkroczy do pociągu i nakaże płaskoziemcom założenie masek i oczywiście dołoży mandacik 500 zł, w tym też konduktorowi, który ma gdzieś bezpieczeństwo podróżujących.
RENIA
+15 #8 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w WągrowcuRENIA 2021-12-01 18:42
Świadomy.A ty przypadkiem nie jesteś po niedzielnych wykładach z medycyny.Przejdz się po aptekach, może zalapiesz się jako farmaceuta.
Ciekawski
+15 #7 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w WągrowcuCiekawski 2021-12-01 13:42
Z czego wynika wiedza Pospieszalskiego, ze przeszedł łagodnie chorobę dzięki kuracji dr. Bodnara??? Tysiące ludzi przechodzi bezobjawowo i łagodnie chorobę nie wiedząc nawet , że dr Bodnar istnieje.
Timon
-11 #6 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w WągrowcuTimon 2021-12-01 13:19
jan_pospieszalski
1:13 PM · 1 gru 2021
"
Informacje o mojej śmierci, czy ciężkim przebiegu C-19, są przesadzone. Być może są osoby co moje zejście na Covid przywitałyby z satysfakcją. Muszę ich rozczarować. Dzięki metodzie dr Bodnara przeszedłem chorobę b łagodnie i wracam do pełni sił. Dzięki wszystkim za troskę.
"
Czum
+6 #5 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w WągrowcuCzum 2021-12-01 12:34
Świadomy a ty znasz jakiegoś innego debila, który uważa , że jedzenie witamin jest złe? Ja poza tobą to nie znam. Znam natomiast takich, którzy uważają , i dobrze, ze nadmiar witamin tez może zaszkodzić 😀
Świadomy
-8 #4 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w WągrowcuŚwiadomy 2021-12-01 12:26
1.
WITAMINA D3 - codziennie ;-)

2.
WITAMINA C - codziennie ;-)

3.
CYNK - codziennie ;-)


Jeśli tego nie bierzesz to ryzykujesz :o
Jeśli ktoś uważa, że branie witamin jest złe to jego sprawa :lol:
Do PIS Janowy
+16 #3 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w WągrowcuDo PIS Janowy 2021-12-01 11:38
Pospieszalski zakażony covidem. Znany antyszczepionkowiec. Leczy się witamianmi, antybiotykami i amanczymśtam. Pozytywne jest to, że może antyszcepionkowcy przestaną zaprzeczać, że choroba istnieje i że jest to taka zwykła "grypka". "Jan Pospieszalski dodał, że "dotkliwie odczuł zjadliwe działanie wirusa". Dziennikarz wyjaśnił, że koronawirus jest groźniejszy od typowych sezonowych infekcji."
Sigmar
+10 #2 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w WągrowcuSigmar 2021-12-01 11:22
Widzę narodził się nam foliarski wieszcz zguby, napisz coś jeszcze o płaskiej ziemi albo o reptilianach.
Świadomy
-12 #1 RE: W sobotę szczepienia na Dworcu PKP w WągrowcuŚwiadomy 2021-12-01 11:05
Dworzec źle się kojarzy - OSTATNI ODJAZD
:o
Podają pierwsze dwie dawki.
Czy będzie trzecia dawka?
;-)
Podają trzecią dawkę.
Czy będzie czwarta dawka?
;-)
Podają czwartą dawkę.
Czy będzie piąta dawka?
;-)
Podają piątą dawkę.
Czy będzie szósta dawka?
;-)
...
...
Mógłbym tak długo, oni też tak mogą.
:o
:o
:o
Pamiętacie co wam obiecali?
Miała być OSTATNIA PROSTA
:o

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.