• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 3225

Trwa budowa Skateparku w Parku 600-lecia

Budowa Skateaparku w Wągrowcu to projekt, który zdobył największe poparcie w głosowaniu w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021. Mimo rocznego opóźnienia roboty ruszyły.

Budowę realizuje firma JACK-BUD Polska Sp. z o.o. Sp. K. Koszt realizacji tego zadania przekroczył wcześniejsze założenia finansowe. Skatepark miał kosztować 220 000, 00 zł brutto, a obecnie cena skoczyła do 485 727,00 zł.

Zakończenie prac ma nastąpić do 29 czerwca 2022 r.

Przedmiotem zamówienia przetargowego była robota budowlana polegająca na „Budowie Skateparku w Parku 600-lecia”. Zamówienie obejmowało m.in.:

1. Wykonanie nawierzchni skateparku z betonu szlifowanego,
2. Wykonanie ścieżki prowadzącej do skateparku z kostki betonowej z obrzeżem betonowym 6 cm,
3. Dostawę i montaż elementów skateparku (urządzenia)

4. Montaż elementów małej architektury (ławki, kosze na odpady, stojaki na rowery, tablica regulaminowa)
5. Wykonanie nasadzeń drzew i regeneracja trawników

6. Budowa oświetlenia typu LED

7. Budowa monitoringu
8. Pielęgnację zieleni przez okres 24 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego robót, przez pielęgnacje zielni należy uznać:

▫️ koszenie trawników,

▫️ przycinanie posadzonych drzew,
▫️ nawożenie roślin,

▫️prowadzenie zabiegów odchwaszczania,
▫️uzupełnienia nasadzeń uschniętych roślin,
▫️podlewanie roślin.


 

Komentarze   

Pani Magister
+7 #52 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaPani Magister 2022-06-27 15:10
To prawda.
Robotnicy w tym mieście są wyjątkowo leniwi!
Aby gdzieś się dostać to trzeba jechać pojazdami,co mnie i mojego wspaniałego syna irytuje!!!
Niech miasto coś z tym zrobi bo zgłoszę to do odpowiednich organów.Uderzę na samą górę!
2 sprawa, kiedy miasto zorganizuje wreszcie jakiś koncik poezji lub recytatorski?
Mój wspaniały syn nie ma gdzie trenować, jedynie w naszej willi!
A chce się pokazać i udowodnić że jest najlepszy!!!
Mama jest z niego taka dumna!!!
Tylko PiS
Gyhygfdd
-20 #51 Do #50Gyhygfdd 2022-06-27 15:02
Nikt w tym mieście nic nie widzi i nikt nie słyszy, bo rządzą miastem ludzie nie mieszkający tutaj, wiec nic im nie przeszkadza! A to co przeszkadzało niektórym, to już zdążyli sobie i kumplom załatwić nie patrząc na interes pozostałego społeczeństwa. Ta betonowania w parku potrzebna jest jak koszula głęboko. Stworzona dla dzieciaka pomysłodawczyni i kilku jego kumpli. Clarks lecą i synuś wraz kumplami zaczną oglądać się za panienkami , a nie za deską. Większość społeczności była przeciwna, były petycje i gdzie mają mieszkańców? Tak samo ten tunel. Nie wiecie kto to wymyślił? Wystarczy przeanalizować czyje to tereny .
kotekko
-22 #50 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciakotekko 2022-06-27 14:49
A do cholery KIEDY Janowiecka WRESZCIE oddacie do eksploatacji!!!!!
Jak długo tunelik robic bedziecie !!! ZIMA was zaskoczy .Jaja z mieszkańców sobie robicie.
Walic te ujezdżalnie do desek jak tu ruch w mieście nadal do góry głowa przewrócony.
A jeszcze jedno.CZY stróz w ZUS nie słyszy ciągle włączajacego sie tam alarmu!!!! Wyje to dziadostwo od kilku dni !!!!!!
Rozsądnie myslący
-26 #49 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaRozsądnie myslący 2022-06-27 09:12
A powiat dokłada kasę do tego Parku? Skoro całe wsie się tam zjeżdżają i do marketów też , to powiat powinien słono finansować utrzymanie tego i dróg niszczonych przez przyjezdnych z całego powiatu. Nawet nie stać ich na zapewnienie bezpieczeństwa dla korzystających przez umieszczenie na jezdni poduszek ograniczających prędkość! A bezpieczeństwo to podstawa. Będą się ociągać tak długo, aż ktoś z dzieciaków straci życie na tej drodze, bo kilka wypadków i potrąceń już było. PODUSZKI OGRANICZAJACE PRĘDKOSC TO PODSTAWA !
Pan magister inżynie
+38 #48 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaPan magister inżynie 2022-06-26 20:38
Wiecie po czym można poznać bambra i robola? Po opaleniźnie...
Maniek
-30 #47 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaManiek 2022-06-26 18:58
Tej ale ci ten upał, browary i wysokości na mózg siadły. Brzucha niedługo nie udzwigniesz. Bęben rośnie, mózg się kurczy, włos na głowie nie rośnie, broda nie pomoże.Bleeee .hahahahahaha.
daras Jp na100
+21 #46 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciadaras Jp na100 2022-06-26 14:39
A ja se chleje browary od 7 tygodni i czuje się świetnie frajerzy!
Co wy na to?Mój rekord to 12 tygodni ciągu alko :lol:
Dlatego chce wiedzieć o ustawce dużo wcześniej bo muszę przestać z browarami heh😃
Jak na horyzoncie nie pojawi się ustawka to chyba się zachleje frajerzy hahaha
Pozdro mordy
Klo
-7 #45 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaKlo 2022-06-26 11:15
Przy obecnych upałach trzeba zaprosić debili z urzędów którzy pozwalają deweloperom betonować wszystko w koło nowych bloków .Może tak sobie zabetonujecie trawniki wokół urzędów
Pani Magister
-21 #44 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaPani Magister 2022-06-26 09:24
Skejtpark nie zostanie otwarty nigdy,sprawdzone info.
Za dużo patologii tam się kręci, mieszkańcy są o oburzeni. Wieczorem tylko piją alkohol i bluzgają.Patologiczna młodzież!
Zamiast tego, miasto powinno zorganizować jakiś koncik poezji,zawody recytatorskie itp.
Młodzież powinna się brać do nauki,a nie zajmować się głupiznami.
Tak jak mój wspaniały syn.
Dzięki szkole i zaangażowaniu ,jest dziś prawdziwym poetom wśród rówieśników!.
Tylko PiS
seba
+17 #43 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaseba 2022-06-26 09:15
kiedy skajpark otworza?dlaczego prace tak dlugo trwaja,niedlugo koniec lata!
nhgdtyuhbbddaa
-60 #42 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-lecianhgdtyuhbbddaa 2022-06-22 13:52
Rusz tyłek z tego urzędu jeden z drugim zobacz jak wygląda funkcjonowanie tego miasta- wsi z perspektywy pieszego na pół metrze chodnika wśród pędzących młokosów na rowerach! Rusz tyłek że stołka i idź do parku obojętnie o jakiej porze, lepiej pod wieczór i jak już adsum przestanie robić obchody, wtedy zobaczysz jeden z drugim jak spokojny , bezpieczny i kulturalny jest ten Pcim!. Zamieszkaj w domu lub bloku przy parku , a zobaczysz jak spokojna jest to okolica, jak sobie wypoczniesz, o ile ci pozwolą młoty pneumatyczne, świdry, kosiarki, śmieciarki samochody jeżdżące jeden za drugim do licznych okolicznych marketow, a wieczorem jeszcze ścigające się na szrotach mlokosy z muza na ful i tuningiem, to od razu postawisz ścianę dźwiękochłonną lub jak cię będzie stać wyniesiesz się, gdzie pieprz rośnie! Tylko co, jeśli jeśli będziesz stary i nie stać cię będzie by stąd gnać???????? Myślcie trochę tam na górze!!!!!!!! Ludzie też chcą odpoczywać, a nie tylko bawić się, ludzie też chorują, mają dość towarzystwa na wspomagaczach i Red bułach!!!!! Są jeszcze ludzie, którzy chcą żyć normalnie, spokojnie, i bez nakręcania !!!!!!!
pan magister inżynie
-45 #41 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciapan magister inżynie 2022-06-22 13:05
Co za chore miasto, na nowe przedszkole kasy nie ma, na wyposażenie szkół nie ma, żeby ludziom dać kasę nie ma, na szpital nie ma ale na pierdoły jakieś typu hustaweczki, ścieżki, tunele dla kilku rowerków, jakieś skate parku, żeby dzieciokj się łamaly i nawet nie będą matki miały gdzie i u kogo leczyć tych złamań, bo nikt nie dba o to, by była w tym mieście wystarczająca ilość lekarzy specjalistów na NFZ! Nie ma żadnego okulisty na NFZ, diabetologa, o innych nie wspomnę, a jeśli są to kolejki pół roczne albo dłuższe. Władza ma głęboko KONSTYTUCYJNE PRAWO KAZDEGO DO DARMOWEJ OPIEKI MEDYCZNEJ ! Co wy myślicie, że każdy może pozwolić sobie na dojazdy do Poznania by tam korzystać z najlepszych prywatnych usług medycznych!!!!!!!! Zamiast walczyć o stołki w tym ratuszu i prześcigać się w wymyślaniu coraz to nowych fanaberii, rozkopywać całe miasto, to pomyślnie o ludziach , którzy w nim mieszkają!!!!!!!!!!!!!!! Pora żeby wreszcie ta ekipa popłynęła tam skąd przybyła. Bo takiego chaosu to jak żyje nie było!!!!!!!!!!!!
Sąsiad że wschodu
-32 #40 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaSąsiad że wschodu 2022-06-22 09:51
Na Lipowej mają dosyć koszenia, a my na wschodzie nie możemy niczego się doprosić. Na Sredniej, Libelta chaszcze trawa i krzoki do kolan i nikt tam nie kosi, Zapomniane rewiry. Robią tylko to, co widać z ulicy i gdzie blisko można dojechać traktorkiem. Weźcie się za sprzątanie ulic Kościuszki, Szkocja, gnieźnieńska, rynek, syf totalny !
Lokator 10
-26 #39 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaLokator 10 2022-06-22 09:32
Od sprzątania klatek jest dozorca albo firma sprzątająca, a nie lokatorzy, którzy płacą krocie za swoje mieszkania. W cywilizowanych miastach już nikt z lokatorów nie jest wykorzystywany do sprzątania. Nie płacimy dozorcom za siedzenie w spółdzielni lub pod oknami i obrabianie tyłków lokatorom. Dosyć wyzysku , kasę nasza bierzecie, to do roboty, a nie obijać się i kosząc trawę udawać, ze coś się dzieje. Brud i smród na klatkach i w piwnicach
Lokator
-28 #38 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaLokator 2022-06-22 09:24
Jeśli pracownicy spółdzielni nie mają co robić, tło siedzą z telefonami i minusują niewygodne posty, to niech lepiej się wezmą za sprzątanie klatek. Czasy komuny już minęły żeby ludzi za darmo wykorzystywać do roboty. Spółdzielnia niech też nie zapomina, ze pensje ma z naszych pieniędzy i jest na naszych usługach, a nie my dla nich! Czasy Bareji i " Misia" dawno minęły.
Wzburzony
-36 #37 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaWzburzony 2022-06-22 08:51
Minusowanie postów nic nie pomoże. Złośliwości też Nie powstrzyma też przed zadbaniem o własne zdrowie i bezpieczeństwo, czyli poczynieniem odpowiednich kroków by to zmienić. Finito.
Wzburzony
-35 #36 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaWzburzony 2022-06-22 08:23
Tym razem spółdzielnia znowu kosi. Jak im wszystkim przeszkadzają te Kępki trawy, dające namiastkę zieleni, przyrody, czy nikt tych ludzi nie szkoli z ekologii? Czy osoba w urzędzie nie daje wytycznych ogólnopolskich ? Jest wyraźnie powiedziane, ze trawa, drzewa zatrzymują wodę,ochładzają powietrze, co przy obecnym ocieplaniu klimatu ma ogromne znaczenie! Dlaczego nikt w tym mieście nie przestrzega tych przepisów???????????????????? Na marginesie trawę kosi się nad ranem i przed deszczem, a nie w pełnym słońcu w samo południe, by nie wzbijać pyłków w powietrze , które są zabójcze dla alergików astmatyków!!!!!!!!!!!!!!
Rex
-90 #35 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaRex 2022-05-22 22:29
A tu zobaczcie troli jak minusują nieprzychylne opinie o betonowym niepotrzebnym przybytku za pół banki.
Reno
-124 #34 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaReno 2022-05-22 14:01
Ale jakiś młokos jest nieszczęśliwy, ze musi podwyższać łapkami w górę swoje bardzo niskie poczucie własnej wartości. Cała niedziele zmarnuje na robienie komuś na złość. Cóż to można leczyć przecież u fachowca
Prawo
-135 #33 Do # ,21,24,26,28,32Prawo 2022-05-22 13:41
Ten się śmieje kto się śmieje ostatni.
wekra
+154 #32 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciawekra 2022-05-22 12:18
wiwat skajpark kmiotki :lol:no dalej bo sie nie wyrabiacie z minusami.
Prawo
-152 #31 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaPrawo 2022-05-22 11:53
Ale robisz sobie reklamę tym minusowaniem prawdy. Mało wiarygodna ta firma.
Prawo
-130 #30 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaPrawo 2022-05-22 10:48
Mam screeny tej strony. Możesz już przestać manipulowac łapkami.
Prawo
-134 #29 Do #28Prawo 2022-05-22 08:46
Tak posrasz się( piszę twoim językiem) ale ty i to w sądzie!
werka
+115 #28 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciawerka 2022-05-22 08:11
wstawac lenie, i patrzec jak skajp park buduja, bo choc byscie sie posrali to i tak nic nie zrobicie, bo on juz prawie jest zbudowany, no mozecie tu sobie jakies glupoty sobie wypisywac powodzenia.
Łamanie wszelkich pr
-82 #27 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaŁamanie wszelkich pr 2022-05-22 04:42
Jest NIEDZIELA godz, 4.30 właśnie zostałem obudzony przez hałas jakiegoś sprzętu ciężkiego dobiegającego z placu budowy Skate parku !!!!!!!!!! Przypominam jest NIEDZIELA I GODZ. 4.30!!!!!!!!! BURMISTRZ CO TY NA TO???????????
ja
-139 #26 Do Dziadekja 2022-05-21 01:33
Niestety Dziasek widać już skleroza cię bierze,bo uważasz mnie za młodzieniaszka ,a ja już dawno na emeryturce i mam prawnuki . Tyklo ja kocham młodzież na odwrót jak ty.Zapamietaj ,że młodzi sa przyszłością narodu,a przysłowia sa madroscia tegoż narodu. Pomyśl "Zapomniało wolisko jak cielakiem było" Co robiłeś za młodu sklerotyku. Przepraszam za słowa ,ale to może trafi do ciebie.
PIS Janowy
-184 #25 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaPIS Janowy 2022-05-20 15:21
Pani Magister dzis w formie. Niezle , he, he, he ...
Pani Magister
-70 #24 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaPani Magister 2022-05-20 12:11
Pomysł nietrafiony!
Dzisiejsza młodzież to w znacznej większości patologia typu 500+.
A więc, napić się alkoholu,zdewastować co się da ,wulgaryzmy ,a po wszystkim jak gdyby nigdy nic do domu,gdzie mama myśli jak wspaniałe mam dziecko.
Spójrzmy prawdzie w oczy, cudownego syna to mam ja.
Całymi dniami decyduje mi wiersze naszego wieszcza Adama Mickiewicza, jest w tym najlepszy!
Całe szczęście nie poszedł do wojska tylko oddał się poezji i to bez reszty.
Ma 35 lat i właśnie zaczyna szukać swojej pierwszej pracy.Trzymajcie kciuki!
Jestem z niego taka dumna.
Nie to co ta dzisiejsza patologia.
Tylko PiS
Dziadek
-46 #23 #21 jaDziadek 2022-05-20 12:01
Gdyby nie ci o których piszesz nie było by cię na świecie. Twoi dziadkowie, rodzice i ty masz taką samą krew, bo czas socjalizmu trwał za ich życia. Wiec siadaj do dobrej książki z historii i zanim coś napiszesz doucz się, bo widać twoim priorytetem są rozróby czyli mięśnie bardziej pracują niż główka. Amen.
Dziadek
-54 #22 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaDziadek 2022-05-20 11:54
Jak miałem naście lat, to najważniejsza była dla mnie nauka i rodzice, którzy byli dla mnie wzorem. Nie ćpałem, nie piłem energetyków i nie przeklinałem. Nie musiałem drzeć gęby żeby mnie koledzy szanowali i nie musiałem mieć tysiąc głupich rozrywek zorganizowanych przez innych żeby się nie nudzić, bo czas potrafiłem sobie sam zorganizować, bo miałem inne pasje niż udowadnianie komuś swojej siły. Nie paradowałem w adidasach firmowych i nie musiałem mieć wszystkiego z reklam tv. Zwyczajnie ich nie było. Przyjemnością były spacery nad jezioro do lasu, zachwycaliśmy się przyrodą, literatura, a randka nie była w morzu alkoholu i po pierwszej nie kończyła się w łóżku. Były inne priorytety, człowiek był na pierwszym miejscu, bo tak nas WYCHOWALI RODZICE. Dziś wychowuje was internet, kumple, a najwyższą wartością jest MIEĆ - materia, materia, materia , a gdzie w tym wszystkim człowiek?
ja
-68 #21 Re do Dziadekja 2022-05-20 11:26
Powiedz mi Dziadek czy już zapomniałeś jak miałeś naście lat?.Gdzie ta młodzież ma spędzać wolny czas?.Ty Dziadek jak byłeś w ZSMP,to ci komuchy gadały co masz robić ,aby budować komunę. Teraz już są tylko ukryci komuniści ,którzy za bardzo nosa nie wychylają.Pozwólmy młodzieży mieć coś dla siebie. Ps: Prosze Szpital o wiekszy zapas gipsu.
Dziadek
-43 #20 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaDziadek 2022-05-20 09:19
No a teraz dojdzie jeszcze trzaskanie deskami w beton, rzucanie przekleństwami jak im triki nie wyjdą, Ryki i muza, palenie wspomagacze i picie różnych napojów..... No nie wiem czy to jest przyjazne miejsce dla małych dzieci, bo o starszych ludziach, którzy chcieli by wyjść z betonu na powietrze nie nadaje się już absolutnie. Szkoda, ze wszyscy mają gdzieś ludzi starszych. Sami przecież nimi będą i to szybciej niż im się wydaje. Powodzenia.
fgserwaz
-51 #19 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciafgserwaz 2022-05-20 08:59
Skate parki stawia się na terenach sportowych i zamkniętych, a nie w tzw.parku ogólnodostępnym z placem zabaw dla małych dzieci. I to ciągle koszenie tych badyli, bo trawy faktycznie tam nie ma. No i autostrada do marketów, brak ławek w głębi parku, brak drzew. Latem pół dnia park pusty, bo po prostu jest tam patelnia.Tragiczne miejsce
BabaJaga
-58 #18 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaBabaJaga 2022-05-20 08:50
Mama idź do parku. Ręczę, ze nie wytrzymasz tam 5 minut. Po pierwsze teraz warkot sprzętu ciężkiego i dodatkowo bardzo głośny warkot wykaszarek. Dojdą jeszcze traktorki koszące. Latem tragedia, nieraz przez tydzień wciąż kosza, a teren duży. Nie da się tam przebywać z dzieckiem. Do tego ogromną ilość wyprowadzanych tam psów , nierzadko bez smyczy, wszędobylskie kupy i ta młodzież bluzgakaca, pijąca coś, paląca coś , te przekleństwa i niemiłosierny skwar i hałas z ulicy. Brak ławek w części oddalonej od jezdni i przejeżdżających non stop aut. To miejsce jest fatalne! To jakaś pomyłka!
angora
-57 #17 maangora 2022-05-20 08:41
Ten obiekt to prawdopodobnie coś dla paru wybranych nastolatków - zobaczymy. Pewnie go ogrodzą i reszty nie będą wpuszczać (pod pozorem zachowania bezpieczeństwa). Jeśli tak będzie, to społeczność wągrowiecka zostanie zrobiona w bambuko: sfinansuje za ciężkie pieniądze atrakcję dla wybrańców. Trzeba by wtedy dokładnie sprawdzić, kto korzysta z obiektu i na jakich zasadach.
BabaJaga
-58 #16 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaBabaJaga 2022-05-20 08:38
Chciałam iść z wnukiem do parku, bo jeszcze nie jest tak gorąco. Niestety jest tam taki warkot maszyn i znowu kosza Kępki resztki badyli zwanych trawa. Podejrzewam, że będzie to trwała jak zwykle cały dzień. I park będzie pusty. Tak jest najczęściej. Jedynie w niedzielę można by skorzystać ale wtedy są tam tłumy i przyjemne to nie jest ani dla dziecka ani dla opiekuna. Czasami mam wrażenie , ze ten park służy do tego, by kosiarze mogli sobie zarobić. Na marginesie czy ten który każe wciąż kosić chciałby, żeby jego dziecko było wciąż oblepione skoszoną trawa i kupa psią? Bo chyba w tym celu powstał ten park. Bawić się dzieci tam nie mogą z powyższych względów. Porażka.
mam
+44 #15 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciamam 2022-05-20 08:23
Zgadza się: to nie zabawka dla małych dzieci. I nie miałam na myśli że będą tam bawićsię małe dzieci, bo to chyba oczywiste (nawiasem mówiąc starszyzna też powinna mieć lepsze miejsce do spędzania czasu niż komputery). Chodzi mi raczej o sam fakt! I jak widzę po minusowaniu, przede wszystkim te mamy niepracujące ale wypychające dzieci do przedszkola się odezwały. Dzieci już pewnie w przedszkolu, a mama na portalach. Żal tych dzieci i tyle!
Hutfgdsa
-29 #14 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaHutfgdsa 2022-05-20 07:36
Do #13 To nie jest zabawka dla małych dzieci.
mam
+76 #13 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciamam 2022-05-20 07:27
No i fajnie że dzieciaki będą miały gdzie poszaleć, nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Gorzej gdy widzę, jak co roku matki niepracujące targają w czasie wakacji dzieci do różnych przedszkoli, a same w domu siedzą i dziećmi zajmować się nie chcę. To tez powinny dyrektorki jakoś ukrócić! pełne przedszkola dzieci w czasie wakacji i jak patrzę, to aż się zastanawiam. Dlaczego mama niepracująca wypycha dzieci podczas wakacji do różnych przedszkoli i dlaczego ci co mogą zrobić z tym porządek - nic z tym nie robią. Po co niektórzy mają dzieci, skoro nie chcę ich wychowywać, bawić się z nimi, poświęcać im czasu czy po prostu być razem, jak w rodzinie?
RamonK
-43 #12 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaRamonK 2022-05-20 07:12
Za chwilę w jednej chwili pojawią się dziesiątki minusów. Ciekawa sprawa z tym manipulowaniem łapkami w dół. Ktoś ma coś na sumieniu?
Ciekawa sprawa
-61 #11 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaCiekawa sprawa 2022-05-20 07:02
Skandal to zniszczenie parku! Żeby dla dzieciaka jednej matki kasę podatników wydawać?
Alutek
-58 #10 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaAlutek 2022-05-20 06:44
Żeby czasami sama pomysłodawczyni nie przeklinała swojego pomysłu
Cxz
+74 #9 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaCxz 2022-05-20 00:14
PiS janowy Ty ruska onulco
Lex
-84 #8 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaLex 2022-05-19 22:32
Komentarze, analizowane od dłuższego czasu, autora "PiS Janowy" - zasługują na udział w materiale dowodowym w sprawie dot. szerzenia nienawiści, dezinformacji. Powinno się uważnie przyjrzeć pobudkom reakcji autora, o którym mowa w pierwszej sentencji!
Dosłownie za każdym razem, gdzie by człowiek nie spojrzał, w którykolwiek artykuł, tam zawsze są tego rodzaju komentarze... Ileż można.....
PIS Janowy
-195 #7 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaPIS Janowy 2022-05-19 22:10
Minusujcie barany covidowe, minusujcie! Czujecue sie lepiej? Ciesze sie ... Z dzisaj - Nie żyje Karol Derwich profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego miał 43 lata, zapalony biegacz, w super formie. WYSZCZEPIONY OCZYWISIE WZORCOWO JAK TO NAA TYM JUNIWERKU. Nagle odszedl i ...czesc. Wszystkie barany przyjmuja to z wyrozumialoscia i nic niezrozumieniem - BEEE! BEEEEEEEEEEEEEEE!! BEE!!
Inny z zagranicy z dzis- Ademola Okulajatkarz , sportowiec, koszykarz, wykryto mu guza kregoslupa w 2008 ale wyszczepiono elegancko w 2021 ... i zaczela sie jazda i dlugo nie trwala!! Nie, nie - tego sie z Onetu i TVP nie dowiecie, przeciez zawsze umierali masowo mlodzi ludzie, a szczegolnie sportowcy ...BEEE! BEEEEEE! BBEEEEEEEEEE!
arr
-77 #6 raarr 2022-05-19 21:50
Cóż, najlepiej rozwalić wszystko, poniszczyć zieleń, bo ktoś nie rozróżnia parku od obiektu sportowego i myśli, że to to samo. Gdzie w końcu ludzie mają odpoczywać? Przy obwodnicy? I jeszcze wywalić kupę naszych pieniędzy na czyjeś wymysły i fanaberie. Gospodarze miasta znajdą te pieniądze w kieszeniach mieszkańców. Mało mamy innych, pilniejszych potrzeb?
PIS Janowy
-213 #5 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaPIS Janowy 2022-05-19 14:47
Ale po co schron? Szpryca i ogrodki eco - to jest clue istnienia w wongrofcu. A z reala - kolejna ofiara szprycy - Nie żyje Domnik Jokiel był gitarzystą AION i TURBO, miał 43 lata, po wyszczepiniu sie jak wisielec przykazal pojawily sie powazne problemy zdrowotne (nie powiazane ze szpryca, alez jakze !!) z ktorych juz nie wyszedl. Ale korzysci kitlarzy przewzyly ...
Ze Szkocji - Noworodki w Szkocji umierają w trzykrotnie szybszym tempie niż zwykle, a władze "nie wiedza" dlaczego.Po raz drugi w ciągu sześciu miesięcy odnotowano „bardzo nietypowy” wzrost liczby zgonów noworodków, a ostatnia fala w samym tylko marcu wyniosła 18 zgonów w ciągu czterech tygodni. We wrześniu ubiegłego roku miała miejsce pierwsza fala, podczas której odnotowano 21 zgonów noworodków. „Wskaźnik śmiertelności noworodków wynosił 5,1 na 1000 żywych urodzeń we wrześniu i 4,6 na 1000 w marcu, w porównaniu ze średnią 1,49 na 1000 w 2019 roku” – donosi gazeta „The Herald”.

Public Health Scotland (PHS) przyznało, że najnowszy wzrost liczby zgonów nie jest wynikiem zwykłego przypadku. Nie podała jednak nawet podejrzewanej przyczyny i twierdzi, że wrześniowy wzrost „pozostał tajemnicą”..."
A wystarczy tylko sprawdzic, czy te matki ktorym dzieci umarly nie poddaly sie eksperymentowi szprycowemu ... Ale nie!! Tematu nie ruszamy!!!

A w Polsce - pelne szpitale mamy ale zoltcyh paseczkow na ekranikach nie ma "....W szpitalu mamy wszystkie oddziały pełne. Takiej sytuacji nigdy nie było, aby wszędzie był komplet - mówi Interii dr Jerzy Friediger, dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie...."
O 17 proc. zwiększyła się śmiertelność sercowo-naczyniowa w Polsce - przypomne - najczestszy skutek uboczny szprycyc - zakrzepy i zapalenie miesnia sercoiwego. Oczywiscie szpryca jest cudowan i na pewno nie jest winna - winnni sa ludzie, Polacy bo ...nie chcieli sie szczepic!!!!
Dobre , nie baranki covidowe? Lykacie i dalej beczycie? BEEEEEE! BEEEEEEEEEEEEEEEE!!
Kasa podatnika
-73 #4 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaKasa podatnika 2022-05-19 13:40
Gdzie w Wągrowcu jest schron? Pytam poważnie.
Kasa podatnika
-74 #3 RE: Trwa budowa Skateparku w Parku 600-leciaKasa podatnika 2022-05-19 13:39
Zobaczcie ile zieleni zabetonowali? A jeszcze niedawno głośno krzyczano o ekologii, ze roślinki, że robaczki ze owady, a teraz w parku betonoze hałaśliwą zrobili. 3 skate park, bo dwa poprzednie zlikwidowano, kiedy dzieciaki zaczęły się rozbijać. Cóż ale pomysłodawczyni i burmistrz tego nie pamiętali, bo pierwsza zbyt młoda, a drugi z innego miasta.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.