• Media
 • Opublikowano:
 • Wyświetlono: 7589

Konwencja Programowa KWW Jakuba Zadrogi

2 marca w hotelu Pietrak w Wągrowcu odbyła się Konwencja Programowa, która zainaugurowała kampanię Komitetu Wyborczego Wyborców Jakuba Zadrogi. To wydarzenie zgromadziło licznych mieszkańców, zainteresowanych przyszłością miasta.

Podczas spotkania przedstawiono kandydatów na radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu oraz kandydata na burmistrza. Był to doskonały moment, aby poznać osoby, które mogą niebawem decydować o losach miasta. Duże zainteresowanie wzbudził program wyborczy, który Jakub Zadroga wraz z ekipą zaprezentowali uczestnikom konwencji.

Program skupia się na wprowadzeniu istotnych zmian, które mają na celu poprawę życia mieszkańców Wągrowca. Zadroga podkreślił, że zmiany te będą odzwierciedleniem potrzeb i oczekiwań społeczności lokalnej, będzie to ewolucja, a nie rewolucja. Zaprezentowano też hasło wyborcze: Wągrowiec Nowej Generacji.

Po części oficjalnej zaproszono do bezpośrednich rozmów z kandydatami i liderem KWW, Jakubem Zadrogą. Uczestnicy konwencji mieli możliwość zadawania pytań, wyrażania swoich opinii oraz dyskusji o przyszłości Wągrowca.

W nadchodzących tygodniach mieszkańcy Wągrowca będą mieli szansę bliżej poznać kandydatów i ich programy. KWW Jakuba Zadrogi zapowiada intensywny czas dialogu z mieszkańcami i pracy na rzecz lepszej przyszłości miasta.


🎬 WIDEO. Konwencja programowa KWW Jakuba Zadrogi


 

 

Komentarze   

Cysters
#118 SubiektywnieCysters 2024-04-05 14:50
ThomThon - mógłbyś rozwinać swoją wypowiedź?
Jarosław
#117 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiJarosław 2024-04-05 11:23
Wiadomo że do polityki idzie się do pieniędzy to tylko z tej czwórki pani rejent ma dziś takie dochody jak pensja burmistrza .
Tak bo tak
#116 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiTak bo tak 2024-04-05 08:39
Wszystko brzmi tak uroczo ale to wszystko już było, jednak się rozmyło. Były kuchnię w każdym przedszkolu, ale w ramach oszczędności zostały zlikwidowane na korzyść utworzenia z kuchni dodatkowych sal dla dzieci. Weszła wówczas moda na katering, więc rodzice wręcz nalegali na katering, jest nawet artykół na WRC o tym jacy rodzice byli wówczas zadowoleni z tej decyzji, bo ich dzieci zyskały przez to dostęp do przedszkola. Tak więc panująca moda i chciejstwo młodych ludzi, którym zawsze od wieków coś nie pasuje, nie oznacza, że trzeba zaraz wszystko realizować na szeroką skalę.Moda szybko się zmienia, młodość szybko mija, a konsekwencje życia na hura pozostają. Kolejna sprawa, to altany integracji. Pomysł wydawać by się mogło fajny, jednak znając życie nie pię, nie dziesieć, nawet więcej niż czterdzieści lat i obecną mentalność nieletnich uważam, że będzie to kolejne miejsce do integracji w niewłasciwym kierunku. Brak konkretów, gdzie miałyby one powstać, kto będzie czuwał na bezpieczeństwem ogólnie rozumianym oraz bezpieczeństwem kwestii technicznych skoro ma być dostęp do prądu? Najważniejsza kwestia to jasne określenie terenu na którym ma powstać coś takiego. Pamiętajmy, że w myśl psychologii i socjologii tłumu nic dobrego to nie wróży.Trochę mało dba się o mlodzież na wschodzie, gdzyż poza rozrywką na parkingu karuzeli niczego tam dla nich nie ma. Tak więc pora pomyśleć o zapewnieniu takich miejsc właśnie w tym końcu miasta oraz na osadzie, zupełnie zapomnianym zakątku.
ThomThon
#115 Iwona LosThomThon 2024-04-05 06:16
Byle nie Panią Iwona, a raczej Pana Iwonę - wyjatkowo nieprzyjemna „kobitka”, wystarczy że mężulka terroryzuje
DanielNielba
#114 Domowe KarateDanielNielba 2024-04-03 20:00
Nie no, gdyby to były wybory gdzie otworzyć klub Karate Kyoukushin…to wybrałbym ten “dom zły”. To co tam się niekiedy odstawia, to brak sów, niedziela, a Iwonka chyba nowe kopnięcia testowała. Jak można powierzyć komuś taką funkcję, jeśli pozwala żeby być workiem treningowym dla swojej…
Wirusik
#113 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiWirusik 2024-03-09 06:20
Kandydaci na radnych zanim zechcecie złożyć swoją kandydaturę posłuchajcie trochę co mowią inni na wasz temat, bo nie wystarczy dużo gadać i mieć tylko swoje wyobrażenie o sobie i o swoim życiu, by pchać się na stołki. Bełkot przy butelce wieczorową porą i siła przebicia po ćwiczeniach na siłce za 800 plus, to trochę mało. Ale ten covid narozrabiał....
BeKa
#112 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiBeKa 2024-03-09 05:57
Tylko i wyłącznie na Burmistrza Pani Trytt. Nie musi się dorabiać, więc jest szansa, że skupi się na potrzebach społeczeństwa miasta, a nie na swoich interesach.
Już czytać się nie chce o tych wszystkich pierdołach, podchodach i potyczkach chłopków roztropków walczących o władzę. Jak chcecie powalczyć to na wojnę albo do wojska, tam są odpowiednie warunki, a przy okazji dadzą wam taki wycisk, że docenicie to co macie, a nie ciągła walka żeby mieć więcej, więcej i więcej i to łatwym sposobem.
Psstt
#111 Do #110Psstt 2024-03-09 05:48
Do #110 Felicyta ma rację. Ci kandydaci na radnych odpłyneli zachęceni swoimi malutkimi sukcesami w swoich kręgach towarzyskich. I niech przy tym pozostaną. A jeśli tak bardzo chcą działać, to niech się najpierw zapiszą do szkoły i tam niech coś osiągną.
Bolek
#110 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiBolek 2024-03-08 21:42
Do Felicyta szkoda że nie wystawiasz swojej kandydatury bo takie mądrości się marnują 🤣Felicyta na Burmistrza
dziadek Rudego
#109 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba Zadrogidziadek Rudego 2024-03-08 19:17
Drodzy kandydaci oczekujemy podania listy sponsorów kampani wyborczej .
bliżej kasy
#108 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba Zadrogibliżej kasy 2024-03-08 17:04
Widzę, że Wągrowiec bardzo tęskni za "zielonym ładem" z którym walczą rolnicy :D
dziadek Rudego
#107 ZADROGAdziadek Rudego 2024-03-08 14:59
Jak mam głosować na kogoś o którym nic nie wiem ? Zero info o pracy zawodowej o konkursach dzięki którym otrzymywał kolejne etaty, wykształceniu gdzie kiedy , jakie kto za to płacił . Gościa jedynie pamiętam jak na fotkach przecinał wstęgi a w komentarzach ludzie pisali czy w tym czasie był w pracy czy na urlopie . Na koniec ten człowiek już był w ekipie rządzącej miastem . Może zanim zacznie brać dziesiątki tysięcy z Naszych podatków to niech spłaci wraz z burmistrzem i radnymi obligacje które wystawili .Jeszcze pytanie dlaczego pan Jakub chce ukryć swoje lewicowe poglądy tak jak Berent schował legitymacje partyjną ?
Piooter
#106 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiPiooter 2024-03-08 11:40
Ja natomiast merytorycznie i z uwagi na inne cechy osobowościowe stawiam na Pana Zadrogę. Uważam, że młodość w połączeniu z doświadczeniem w samorządzie i kompetencje aby móc zarządzać miastem posiada jak mało kto, jeszcze wiek jest jego atutem bo naprawdę to inne, nowoczesne spojrzenie i kontakty mogą otworzyć przed miastem duże perspektywy.
Merytoryczny
#105 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiMerytoryczny 2024-03-08 11:11
Dla mnie liczy się merytoryka i fakt że ktoś idzie tam coś zmienić, a nie dla pieniędzy(akurat w przypadku Pani Trytt to logiczne) Argument że ktoś nie musi z dziada pradziada mieszkać w Wągrowcu, aby zostać burmistrzem jest wyjątkowo słaby... To tak jakby dać się operować lekarzowi pierwszego kontaktu ale z "mojego miasta" zamiast profesorowi z innego tylko dlatego że dojeżdża... Pani Ala mieszka tu 8lat, a Jej kwalifikacje i wykształcenie oraz podejście do drugie człowieka sprawiają że zamierzam oddać na Nią głos.
Pablo
#104 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiPablo 2024-03-08 10:25
# do 102 kandydatka Alicja Trytt nie weźmie przypadkowych ludzi, bo odnoszę wrażenie, że sama jest przypadkowa. Kobieta nie zna się na samorządzie, co pokazała wiele razy w trakcie sesji. Ty też mało wiesz, skoro piszesz takie posty. Przepraszam, ale to mój obiektywny komentarz. Dość burmistrzów ze Skoków czy Nowego Tomyśla.
Rominapower
#103 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiRominapower 2024-03-08 06:45
Poprzednia partia wmówila facetom, że od rządzenia są oni, że kobiety do garów a niektórzy tak w to uwierzyli, że szok. Rozpychają się łokciami, głośno krzyczą, bo zwyczajnie boją się kobiet i nic poza tym nie potrafią. No popatrz jak uwierzyli w swoje ego. No śmieszne ale w takich pcimiach to nagminne, że znowu zawiało średniowiecze i patriarchat. Żeby nie było, Piszę ogólnie, na podst.obserwacji nie o konkretnych osobach.
Mieszkaniec grodu W
#102 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiMieszkaniec grodu W 2024-03-08 06:19
Sami widzicie, że nie ma innej opcji jak wybór na Burmistrza Panią Trytt. Ja osobiście nie wyobrażam sobie, by o losach miasta decydowali przedstawieni przez innych kandydatow na burmistrza, bardzo przypadkowi ludzie. Ludzie nie mający pojęcia o własnych możliwosciach, ludzie niewykształceni, a którzy uwazają, że ich wysoką pozycja we własnych wąskich kręgach towarzyskich zdobyta pewnie głośnym językiem upoważnia ich do kandydowania na radnych. Pora, żeby ludzie uświadomili sobie, że posiadanie odrobiny pieniędzy, których dorobili się dzięki socjalowi, pracy na zmywakach czy koniecznością otwarcia swojej małej działalnosci też ze wsparciem socjalu ( bo w przeciwnym razie nigdzie nie mieli by pracy) nie czyni ich ludźmi decyzyjnymi, wpływowymi, upoważnionymi do wszystkiego, użyje tu określenia lubianego przez takich ludzi nie czyni ich " kimś" kto może być przedstawicielem 25 tysięcznego miasta. Ludzie jedyne co macie to wysokie mniemanie o sobie , więc powtarzam jeszcze raz, za pieniądze nie kupi się mądrosci. Przemądrzalym może być każdy, ale nie każdy ma mądrość. Uważam, że wszystkie warunki jakie muszą być spełnione, by mądrze i odpowiedzialnie rządzić miastem ma JEDYNA KANDYDATKA . Ona na pewno nie weźmie jako swoich doradców przypadkowych osób z ulicy.
Tesla
#101 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiTesla 2024-03-08 00:30
Do # 100 oczywiście że jest darmowa a płacą Ci co ich nie stać na elektryki .
wyborca!
#100 !wyborca! 2024-03-07 23:50
Czy wie ktoś czy ładowarka pojazdów elektrycznych na Średniej jest darmowa? Jeśli tak, to kto płaci za prąd dla tych których stać na auta elektryczne? :o
Arian
#99 BurekArian 2024-03-07 20:10
Po drugiej stronie też ciekawie.
Ludzie którym podoba się scena kulturalna w amfiku xD oraz typ na radnego który walił ludziom gazem po oczach na słonecznej xD
Felicyta
#98 Do #97Felicyta 2024-03-07 16:05
Tia, od Kubusia wszyscy święci: cukiernik, który dostał robotę w wodociągach, radny zmieniający opcję z PiS na bardziej rokującą (może też rodzina skorzystała?), do tego opiekun boiska z Berdychowa i kilka osób, które mają już ponoć obiecane stołki w miejscach typu OSiR czy aquapark. Ciekawe co obiecano kolesiowi ze specjałki oraz raperowi od dwóch utworów średniej oglądalności - może dom kultury? ;D A czym burmistrzowi mogą "odwdzięczyć się" właściciel pizzerii, emerytowany kolejarz - działkowiec czy pedagog w Poznaniu? Może porcją margerithy albo tytką świętujanek z ogródka? ;D
&&&
#97 Wdzięczni&&& 2024-03-07 15:01
Ludzie…, a listy KW Burmistrza można nazwać Listami Wdzięczności. Na pierwszy rzut oka widać- idą rodziny, pracownicy podlegli burmistrzowi zawodowo…, ci co zatrudnienie znaleźli lub małżonkowie
Reszta, to chyba była łapanka.
No w takiej sytuacji nie można odmówić🤣🤣🤣, a wstyd zostanie 🫣🫣🫣
dziadek Rudego
#96 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba Zadrogidziadek Rudego 2024-03-07 11:05
Do 94 osobiście na starcie odrzucam tych wielkich społeczników którzy na dzień dobry mówią że będą pracować dla społeczenstwa a póżniej stają się pracownikami w samorzadach , spółkach miejskich , instytucjach podległych pod samorzad , Lub za chwile pracują tam ich pociotki .
Amator
#95 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiAmator 2024-03-07 10:14
Co ma wspólnego pani dietetyk z praca radnego?? Przecież ona nie ma kompletnie pojęcia, za grosz wiedzy a tym bardziej kompetencji?? Ludzie, skąd ich się bierze to ja już nie wiem.
pała
#94 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba Zadrogipała 2024-03-06 15:40
Palczynska wprowadza w bład wszystkich wyborców wyglądem bo zdjęcie na banerach to10 lat i że 20kg temu . Tak jak baner tak całe jej życie. Jedna wieka oszustka pod każdym względem!
Dziadek Rudego
#93 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiDziadek Rudego 2024-03-06 11:36
Kandydaci na burmistrza i radnych mówią że oni chcą zająć stołki bo chcą pracować dla dpoleczenstwa .To może powiem, sprawdzam i mam pytanie który z nich będzie służył mieszkańcom np .za 10 tys pensji miesięcznie To samo radni zmniejszyć diety o połowę Wtedy zobaczymy kto po co chcę iści do władzy? Jako że portal promuje tylko Pana Zadroge to oczekuje na odpowiedź Pana Jakuba.
Urzedas
#92 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiUrzedas 2024-03-06 10:25
Ja mam tylko jedną konkretną obserwację. Trytt chce być fajna, ale jest sztuczna. Nienaturalna... Obejrzyjcie sobie sesje jak ona się wypowiada. Ton poniesiony, jakieś takie patrzenie z góry. Takie mam odczucia. Nie będzie rozmawiać z ludźmi po wyborach. Wiesza wszędzie swoje plakaciki, aż do okichania.
Prośba do wszystkich kandydatów, nie przesadzajcie z tymi plakatami i banerami. To miasto przez ten miesiąc musi normalnie funkcjonować...
Seba
#91 Zadroga to porażkaSeba 2024-03-06 10:15
Ten człowiek i cała ta ekipa to porażka. Zadroga pierw z Berendtem w układzie, a teraz jako konkurent. Na PiS hejtuje, a ściąga na listy pisowców, ślubuję przed oltarzem, a później z kim innym się prowadzi i pozuje na Fejsie pokazując jaki to zakochany jest. Wzór do naśladowania jak nic ....
Dziadek Rudego
#90 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiDziadek Rudego 2024-03-06 09:59
Zauważyłem że na portalu jest taka demokracja jak w Korei PLN.Zero info o reszcie kandydatów a już sterowanie łapkami to dziecinada Rozumiem że to prywatny portal ale żeby aż taka prewncyjna cenzurę wprowadzić to porażka. To też może świadczyć o kandydacie portalu że się boi konkurencji .
Henio Obserwator
#89 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiHenio Obserwator 2024-03-06 09:37
Właśnie skończyłem oglądać kolejne wydanie donek-szymek szoł. Dwie paczki popcornu poszły.
Moje wnioski - planktonowi z Wągrowca należałby się taki przywódca jak jego nowy viceminister od klimatu - pani Urszula Zielińska. Kolejny żart Herr Thuskha z Polaków - jak najbardziej należny planktonowi. To pewnie tez jedna z jego 100 obietnic na 100 dni.
Muszę iść po kolejną porcje popcornu bo słuchanie ekipy nowego rzadu wymaga wiele sił.
***** ***
#88 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba Zadrogi***** *** 2024-03-06 09:17
Życzę wszystkim udanych "łowów głosów". Dla mnie Zadroga-Poszwa na burmistrza, co do mandatów radnych nie wypowiadam się, bo po co. NIECH WYGRA NAJLEPSZY.
Znafca
#87 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiZnafca 2024-03-06 08:48
Do Kevina - Rozsądny burmistrz poukłada radę, ale patrząc na poprzednich dwóch czyli Poszwa i Berendt to żaden z nich tego nie potrafił zrobić.
Dlatego dziś tej zdolności koalicyjnej też nie będą mieć. Dla mnie proste - aby wróciła normalność, współpraca i spójność działań burmistrza i rady burmistrzem musi zostać Zadroga. Tryttowa przy całym szacunku nie ma takich umiejętności.
Naprawdę jestem załamany niektórymi kandayturami - Polus od Berendta, Jan Maćkowiak od Poszwy.
Kevin
#86 Nie ma znaczenia, kto wejdzie do radyKevin 2024-03-06 08:42
Do #85 Znafca: Nie ma znaczenia, kto zostanie miejskim radnym. Burmistrz (ktokolwiek nim będzie) spokojnie sobie radnych poukłada. Nawet gdyby Priebe z Zającem zostali radnymi, to za odpowiednią gratyfikacją pójdą pod skrzydła burmistrza. Zając ostentacyjnie był obrażony na Berendta, bo jeszcze z czasów szkoły na kcyńskiej został przez tego Berendta wywalony ze stołka wicedyrektora do spraw wychowawczych :lol:Jeśli wygra Zadroga, to spokojnie będzie pole manewru do rozmów :lol:Jeszcze jedno: z komitetu Poszwy idzie na radnego Jan Maćkowiak :lol:
Znafca
#85 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiZnafca 2024-03-06 08:31
Pojawiają się tutaj jakieś komentarze analizujące poszczególnych kandydatów z komitetów wyborczych. Ja też dokonałem analizy i to są moje przewidywania.
Okręg nr 1: KWW Berendta - Największy potencjał może mieć Jacek Cudziński, ale jeśli jeden mandat się uda wywalczyć to będzie maks.
KWW Poszwy - Tutaj Smykowski i Bąk pociągną listy i myślę, że dwa mandaty dla tego komitetu.
KWW Trytt - Totalne no name. Pietruszka na jedynce? Gość jest tak oderwany. Jak dla mnie bez mandatu.
KWW Zadrogi - Reis to pewka i wynik taki zrobi by pociągnąć kolejnego czyli Pachowicza lub Mazurka. Stawiam dwa mandaty dla tego komitetu.
Okręg nr 2
KWW Berendta - Tutaj ogarnia mnie pusty smiech Priebe liderem. I więcej nie napiszę, komitet bez mandatu.
KWW Poszwy - Lider Poszwa wywalczy mandat i raczej ciężko myśleć o drugim z takimi nazwiskami.
KWW Trytt - Kandydatka na listę pociagnie innych i pewnie kogoś uda się jej wciągnąć - dwa mandaty.
KWW Zadrogi - tutaj naprawdę nazwiska trójki radnych, dodatkowo też pozostałe mogą powalczyć o dobry wynik. Dwa mandaty.
Okręg nr 3
KWW Berendta - No może uda się jeden mandat wywalczyć - pewnie jedynka Girus.
KWW Poszwy - Władysław Smolej - emeryt liderem, reszta bez szału i możliwości na 2 mandaty.
KWW Trytt - Tutaj naprawdę mam spore wątpliwości - Anna Grzewińska liderką? Totalny no name jak Pietruszka. Jeśli jeden mandat to w wielkich bólach.
KWW Zadrogi - Matuszak Łosińska + Świergiel + Szymański zrobią wyniki. Pewne dwa mandaty.
Okręg nr 4
KWW Berendta - Kolejne wielkie znaki zapytania. Ale okręg z 6 mandatami. Raczej bez szans jednak na mandat, bo Zadroga może zrobić wynik i wciagnąć trzecią osobę.
KWW Poszwy - zdarta płyta Zając i Raczkowski. Naprawdę jeden mandat to maks z tych starych dziadków ukulać.
KWW Trytt - Kotecki pociągnie liste, Patelski zrobi też wynik. Będą dwa mandaty.
KWW Zadrogi - Zadroga liderem okręgu spokojnie wciągnie drugą osobę z listy, reszta też popracuje na wynik - stawiam 3 mandaty.
Podsumowując:
KWW Berendta - 2 mandaty
KWW Poszwy - 5 mandatów
KWW Trytt - 5 mandatów
KWW Zadrogi - 9 mandatów

Taki wynik pokazuje, że Zadroga przejmując dwa mandaty Berednta ma większość. Ale nie sądzę, żeby był minimalistą. Spokojnie za jakiegoś wice kogoś przytuli od Poszwy lub Trytt. Raczej ciężko mi wyobrazić sobie Koteckiego w tej koalicji więc będą to indywidualne przejścia do koalicji.
Zadroga wygrywajac burmistrza, może spokojnie zbudować większość także w radzie.
ImieJakImie
#84 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiImieJakImie 2024-03-05 23:26
A dlaczego nie można dać łapki góra dół ? portal wyłączył. Tak naprawdę nie ma silnego kandydata na burmistrza jak na razie poznałem program kw Zadrogi, reszta gdzieś tam ponoć jest ale nie poznałem jeszcze ich programów. I co, "ależ to już było" wróciło tylko polukrowane te same niby konkrety, jakie konkrety ? konkretem było by jak zamierzacie na to pozyskać środki, konkretnie na dzień dzisiejszy z jakiego programu będzie dofinansowanie, bo nie chyba z podatków od psów. Macie tam ekonomistę i bankowca nic na ten temat. Zamiast budować budki na skwerach parkach dla odpoczywającej patologii (chyba nie sądzicie że seniorzy będą tam odpoczywać) byście się zabrali konkretnie za program bezpieczne miasto stop patologii i wandalizmom wespół z policją, wsparcie dla młodzieży pomoc psychologiczna w tym telefon zaufania, w szkołach prelekcje nt zagrożeń alkohol, narkotyki, dopalacze, agresja itd. trzeba działać priorytetowo są rzeczy ważne ale są też ważniejsze. Priorytetem nr 1 w tym momencie sa problemy młodzieży, dalej pomoc senioralna, itd itd... Chyba słyszałem jakaś rada biznesu, na litość boska drugie centrum im. Adama Smitha w pciumiu małym co niektórym sie marzy...
Koko
#83 wyboryKoko 2024-03-05 23:25
Czy to prawda, że Zadroga w poprzednich wyborach startował razem z Berendtem ?
Mieszkaniecc
+1 #82 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiMieszkaniecc 2024-03-05 22:34
Jak tak czytam te niektóre komentarze to się zastanawiam jak nudne życie niektórzy muszą mieć by grzebać w życiu innych ludzi. Piszą anonimowo, a np. na Facebooku nie wypowiedzą się bo nie mają odwagi by podpisać się z imienia i nazwiska. Naprawdę macie satysfakcje z tego? Nie wiem, podnieca was to, czy to jedyna rzecz na jaką was stać? Obrażając innych ludzi do niczego w życiu nie dojdziecie...
Dziadek Rudego
-1 #81 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiDziadek Rudego 2024-03-05 19:47
Do #80 Kolejny co slyszal coś na mieście Zapewne posiedziales przy flaszce z kolegami i Ci to powiedzieli. Czy to nie jest ta ekipa z laweczki na Rynku cvo toznosi te plotki? Weź się za robotę a nie plotki co Ty baba jesteś?
Mieszkaniec WRC
+1 #80 Wybory na burmistrzaMieszkaniec WRC 2024-03-05 18:45
Po mieście chodzą słuchy, że p. Trytt do startu w wyborach nakłonił Kotecki, bo ma parcie na stołek wiceburmistrza. Taki "przyjaciel" obecnego burka, niczego się nie dochapał, to teraz ekipę zmienił. Ciekawe 🤔🤔🤔
TK
#79 MWTK 2024-03-05 18:21
Magdalena Walkowiak chyba nie ta droga
Z paragrafami dla ludzi dla seniorów weź się kobieto ocknij .
Pozdrawia klub AA
GuL
#78 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiGuL 2024-03-05 17:40
Ciekawe czy pani Trytt ma zgodę izby notarialnej na zamiar podjęcia innego zatrudnienia, a taki zamiar wynika z faktu zgłoszenia swojej kandydatury na burmistrza. Notariuszowi nie wolno podejmować zajęcia, które by przeszkadzało w pełnieniu obowiązków, no chyba że zrezygnuje z pełnienia obowiązków notariusza.
Loki...m
#77 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiLoki...m 2024-03-05 17:02
Kurczę tak sobie patrzę słucham No fajne ekipy fajni ludzie ale sądzę że gdyby nie pieniądze z diety uposażenie mieli być prawdziwy społecznikami za przysłowiowy zwrot kosztów to by ich tam nie było a Przepraszam może co niektórzy by przyszli po to żeby swoje sprawy albo swoich bliskich załatwić a resztę to tak jak wszyscy w polityce mają w poważaniu
Tylko Tusk
#76 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiTylko Tusk 2024-03-05 15:07
Myślę że Pan Zadroga fobrsl dobie ekipe taka jak on .Czyli żaden z nich nie prowadzi dobrego biznesu .Ci co trochę zarabiają to na państwowym wiecie lub u kogoś.
Antypis
-3 #75 TragediaAntypis 2024-03-05 14:47
Zlepek ludzi wątpliwie wiarygodnych i spadów m.in. z tonącego okrętu pis. Portal WRC niczym kiedyś TVP. Tylko jednego kandydata faworyzuje i kampanię robi, na pozostałych hejt. Żenada
Tylko Tusk
-1 #74 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiTylko Tusk 2024-03-05 13:53
Z tego cyrku w Pietraku rozumiem że dalej na Nielbe pójdą miliony a na rehabilitację starczy dla 100 seniorów i już się domyślimy w kogo gabinecie .Turnus rehabilitacji to jest dwa tygodnie czyli starczy dla rodzin radnych .
Tylko Tusk
-2 #73 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiTylko Tusk 2024-03-05 13:44
Do # 70 dobre Zadroga jest liderem Pytam czego tych ludzi którzy kilka dni wcześniej się dołączyli żeby dorobić do pensji .Dziwię się że jacyś radni obecnej kadencji mają czelności ponownie startować Wy już byliście razem z Zadroga dołożyliście ręce do zadłużenia miasta Pączek daj sobie na wstrzymanie z tą reszta którzy przez całą kadencję poklepywali Berenta . Co do apolitycznosci to oni są apolityczni do dnia wyborów pamiętam przykład Lewaka Narcyza który darlmorde na Rynku .Tsk wnawuasie yo proszę kandydatów sby nie mieli po wyborach tak jak mówią dziśpolirycy rzadzac że na nich głosowali Polacy itp .na nich i na Was Wae bedzie zawsze głosowała części Polaków Tak wogole yo nie rozumiem jak można mieć poglądy lewackie znając historie ?
Urzedas
+3 #72 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiUrzedas 2024-03-05 13:38
Zapytałem Zadrogę wprost i mi odpowiedział, że nie będzie nikt z urzędu. Będzie konkurs otwarty i będą ogłoszone szczególne wymagania. Myślę, że Zadroga wie co robi, wprowadzi kogoś z zewnątrz i będzie mu łatwiej zarządzac taka grupa ludzi jeśli nie będą znali i mieli układów. Bardzo dobrze, że nie będzie żadnego urzedasa berentowego.
Adrian z pałacu
-1 #71 Przecież wice jest znanyAdrian z pałacu 2024-03-05 13:30
Nie dajcie się nabrać na piękne słówka! Od dawna wiadomo, że zastępcą burmistrza Zadrogi ma być jego kumpel pracujący w urzędzie miejskim, który był już tutaj bohaterem niewybrednych komentarzy ze względu na - powiedzmy - swą aktywność nie tylko zawodową :D. Przecież były stażysta ze starostwa i przekładacz kwitów w zarządzie dróg nie weźmie sobie na zastępcę kogoś mądrzejszego i bardziej doświadczonego - kimś takim nie mógłby sterować, a ma chyba mocne parcie na władzę. Więc przestańcie puszczać te słodkopierdzące komentarze o zwartej drużynie, konkursie na wicka itd. Chyba nie jesteście aż tak naiwni?
CCCa
+2 #70 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiCCCa 2024-03-05 13:04
Poglądy każdy człowiek ma i głosuje zgodnie z swoimi przekonaniami. Bezpartyjność jest bardzo ważna przy tych wyborach. Wybory samorządowe powinny być wolne od partii i ich kandydatów. I niezależnie od tego jakie poglądy ma Zadroga, jego kandydaci, a z pewnością mają zróżnicowane to powiem Wam, że Zadroga na konwencji pokazał, że jest liderem. Mocny lider nie obawia się swoich bliskich współpracowników, dał im możliwość zaprezentowania się, dał im możliwość zbudowania swoich pozycji, pokazał siłę jako lider zespołu i jego drużyna naprawdę jest w dobrych rękach. Pewność siebie i takie przekonanie, że ta droga, którą proponuje jest dobra biła od tej grupy w sobotę. Berendt nie zebrał kompletu kandydatów, Trytt dopinała listy dwa dni przed rejestracją, dlatego uważam, że Zadroga naprawdę potrafi zarządzać grupą ludzi i pokazał to przy organizacji sobotniego spotkania.
Tylko Tusk
-1 #69 RE: Konwencja Programowa KWW Jakuba ZadrogiTylko Tusk 2024-03-05 12:28
W poprzednich wyborach Berent schował legitymację PO teraz Pan Zadtoga znany z lewackich poglądów mający za politycznego ojca towarzysza Piechockiego udaje że jest apolityczny .Według mnie to jest oszustwo wyborczeTskze Panie Zadroga oczekujemy od Pana uczciwego przedstawienia swojej osoby czyli podanie zdobywanego wykształcenia z podaniem czasookresu , kto za to płacił, nazwa uczelni i tak samo chcemy zapoznać się z przebiegiem pracy zaczynając od konkursu na pierwszy etat w powiecie i dalszy przebieg .Jako potencjalni wyborcy nie tylko chcemy wiedzieć co Wy nam chcecie przekazać ale też co Nas interesuje Co do Berenta to nie musi się wysilać przez kadencje wyszło szydło z worka .

TRWA CISZA WYBORCZA
komentowanie zostało wyłączone do 21.04.2024 r. do godziny 21:10

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.