• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 4035

Mieszkaniec gminy Skoki usłyszał 6 zarzutów

21-letni mieszkaniec gminy Skoki usłyszał aż 6 zarzutów. Śledczy zarzucili mu kradzież z włamaniem do Opla Corsy, kradzież motoroweru oraz znaków drogowych, a także posiadania narkotyków.

- Policjanci pracujący nad sprawami kradzieży na terenie Skoków pojazdów – samochodu osobowego marki Opel Corsa i motoroweru Simson S51, ustalili, że związek z nimi może mieć 21-letni mieszkaniec jednej z pobliskich miejscowości — poinformował sierż. sztab. Dominik Zieliński, oficer prasowy KPP Wągrowiec

Pojazdy skradzione zostały pod koniec października. 8 listopada śledczy zatrzymali mężczyznę, który jechał motocyklem. W trakcie kontroli okazało się, że posiada on orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Dodatkowo na posesji funkcjonariusze znaleźli 24 słupki ostrzegawcze i gumowe podstawy do znaków należące do Powiatowego Zarządu Dróg, części karoserii od innego pojazdu ze śladami zatarcia cech identyfikacyjnych pojazdu oraz 45 gramów marihuany.

- Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży motoroweru, znaków, kradzieży z włamaniem, kierowania pojazdem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu, usuwania znaków identyfikacyjnych pojazdu, posiadania narkotyków. Z uwagi na to, że policjanci ujawnili przy mężczyźnie narkotyki, został on zatrzymany i osadzony w wągrowieckiej jednostce Policji. W trakcie czynności prowadzonych w miejscu zamieszkania mężczyzny, policjanci ujawnili skradziony motorower Simson, dokumenty właściciela skradzionej Corsy, pojazd został znaleziony na jednym z leśnych duktów w pobliżu miejscowości Nadmłyn — dodaje oficer prasowy KPP w Wągrowcu.

Na czas prowadzonego postępowania prokurator zastosował wobec zatrzymanego dozór Policji. Za popełnione przestępstwa grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze   

Janowy-PIS
-5 #8 RE: Mieszkaniec gminy Skoki usłyszał 6 zarzutówJanowy-PIS 2019-12-01 19:54
Kolo - jestem pewien , ze się mylisz. Takich typów jak Golem czy ten Banas to przed i podczas wojny nie było. Nawet parobki były wtedy mądrzejsze i rozsądniej myślały o kraju. Takie typy jak oni to powstały w wyniku gwałtu folksdojczki przez jakiegoś skosnookiego sowieckiego sołdata . Nie ma innego wytłumaczenia skali idiotyzmów reprezentowanyc h tutaj przez nich ...
Dlatego lac na nich, kundelków klasy Jahira czy Pichowicz, dla których szczyt poziom reprezentowany przez ich guruów jak "mendrca Euroipy" Bolek czy inny Komórkowskiego to absolutny szczyt możliwości intelektulnych.
kolo
-8 #7 RE: Mieszkaniec gminy Skoki usłyszał 6 zarzutówkolo 2019-11-30 21:05
Banaś i Golem po takich idiotach jazk Wy to mój pradziadek w czasie 1 wojny na konia wchodził Golem bierz komóre i minusuj ..
Marian Banaś
+10 #6 RE: Mieszkaniec gminy Skoki usłyszał 6 zarzutówMarian Banaś 2019-11-30 20:09
Ty! Kolo i ten drugi przygłup, dla was fajfusy Pan Golem, a poza tym wypierdalać stąd niePISmienne imbecyle!!! Pewnie za tymi nickami kryje się Janowy, albo jego ciepli chłopcy.
kolo
-9 #5 RE: Mieszkaniec gminy Skoki usłyszał 6 zarzutówkolo 2019-11-30 18:08
Ten Golem co ciężki przypadek że mu się chce i że ma czas plusować swoje komentarze Golem zajmnij się Twoją starą cbo Ci listonosz ją bedzie ją posuwał skoro Ty się gównami zajmujesz
Golem plus z telefon
-11 #4 RE: Mieszkaniec gminy Skoki usłyszał 6 zarzutówGolem plus z telefon 2019-11-30 16:37
golem plusuje i minusuje swoje i cudze pisanie z telefonu kretyn

zapros uchodzcow do twojego domu lewacki matole niech ubogaca kulturowo twoja zone hahahahahahahah ahahaha albo ciebie cwelku
Jozi
+20 #3 RE: Mieszkaniec gminy Skoki usłyszał 6 zarzutówJozi 2019-11-30 11:31
Gole Pajac!!! Gnida to Cię zrobiła cwelu pisowski😂😂😂
Gole Pajac
-16 #2 RE: Mieszkaniec gminy Skoki usłyszał 6 zarzutówGole Pajac 2019-11-30 07:26
Chyba raczej u owsiaka ty lewacka gnido - to wy lubujecie sie w rozdawnictwie i kradziezach. raz sierpiem raz młotem......
PIS-Janowy
+22 #1 RE: Mieszkaniec gminy Skoki usłyszał 6 zarzutówPIS-Janowy 2019-11-29 19:21
Zaradny chłopak, w PIS zrobiłby karierę. Dajcie go na praktyki do kryształowego Banasia, może jeszcze doktorat u Rydzyka zrobi.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.