• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1111

Poszukiwany urzędnik ds. obsługi przedsiębiorców i organizacji

Wójt Gminy Damasławek Cyprian Wieczorek ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. obsługi przedsiębiorców i organizacji. To stanowisko zostało utworzone w Referacie Organizacyjnym i Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Damasławek.

Ogłoszenie naboru wynika z potrzeby wzmocnienia zespołu odpowiedzialnego za wsparcie przedsiębiorców oraz organizacji działających na terenie gminy. Procedura naboru będzie przeprowadzona zgodnie z wytycznymi ustawy o pracownikach samorządowych oraz wewnętrznymi regulaminami naboru obowiązującymi w Urzędzie Gminy Damasławek.

Wymagania stawiane kandydatom

Osoby zainteresowane stanowiskiem muszą spełniać szereg wymagań. Niezbędne jest posiadanie obywatelstwa polskiego, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz nieposzlakowanej opinii. Wymagane jest również minimum średnie wykształcenie oraz brak skazania za przestępstwa umyślne.

Dodatkowe atuty to doświadczenie zawodowe na stanowisku urzędniczym, wykształcenie na kierunku administracja lub pokrewnym oraz dobra znajomość regulacji prawnych związanych z działalnością samorządową. Kandydaci powinni również wykazywać się umiejętnościami obsługi komputera, komunikatywnością oraz zdolnością pracy w zespole.

Zakres obowiązków

Do głównych zadań na tym stanowisku należy ewidencjonowanie działalności gospodarczej, udzielanie informacji dotyczących działalności gospodarczej, prowadzenie spraw związanych z pozwoleniami na sprzedaż napojów alkoholowych oraz wydawanie decyzji i pozwoleń na organizowanie imprez masowych. Dodatkowo, urzędnik będzie koordynował prace związane z przynależnością gminy do różnych związków i stowarzyszeń oraz realizował zadania dotyczące pożytku publicznego i wolontariatu.

Warunki pracy i procedura naboru

Stanowisko przewiduje pełen etat i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Praca będzie wykonywana w systemie jednozmianowym. Nabór będzie prowadzony w dwóch etapach – analizie formalnej dokumentów oraz merytorycznej ocenie kandydatów, obejmującej test kwalifikacyjny i rozmowę kwalifikacyjną.

Terminy i miejsce składania dokumentów

Dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Damasławek lub przesłać pocztą do dnia 19 lipca 2024 r. do godziny 14:30. Szczegółowe informacje dotyczące naboru oraz wymaganych dokumentów dostępne są na stronie internetowej Urzędu Gminy Damasławek.

Dodatkowe informacje ☎️ 67 2686332.


 

 

Dodaj komentarz

Redakcja Portalu WRC nie odpowiada za publikowane treści w module komentarze.

Przed dodaniem wpisu zapoznaj się z REGULAMINEM!

Kod antyspamowy
Odśwież

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.