• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 4671

Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - Polityka

"Polityka" nowy polski film fabularny w reżyserii Patryka Vegi już od 4 września w kinach. Zapraszamy do Kina MDK w Wągrowcu.

Scenarzystą filmu "Polityka" jest sam reżyser. Fabuła filmu opowiada o polskiej scenie politycznej w przededniu wyborów parlamentarnych, o „ludziach, którzy dorwali się do władzy i publicznych pieniędzy”. W filmie pojawią się postacie inspirowane najważniejszymi twarzami polskiej polityki, a jego premiera odbędzie się 4 września 2019, na kilka tygodni przed faktycznymi wyborami parlamentarnymi.

Film był kręcony w tajemnicy pod roboczym tytułem "Jesień", a ekipa filmowa miała zakaz informowania o nim. Reżyser Patryk Vega twierdzi, że pilnie strzeżony scenariusz „wyciekł” i dostał się w ręce polityków PiS, a także, że wywierane były na niego naciski, aby przełożył premierę na okres po wyborach.

Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa "Polityka" odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.


ZWIASTUN FILMU: POLITYKA
w reżyserii Patryka Vegi

Seanse w Kinie MDK w Wągrowcu

04.09 - 18:00, 20:45 - PREMIERA
05.09 - 18:00, 20:45
06.09 - 18:00, 20:45
07.09 - 13:00, 18:00, 20:45
08.09 - 13:00, 18:00, 20:45
09.09 - 18:00, 20:45
10.09 - 18:00, 20:45
11.09 - 18:00, 20:45
12.09 - 18:00, 20:45
13.09 - 18:00, 20:45
14.09 - 13:00, 18:00, 20:45
15.09 - 18:00, 20:45
16.09 - 18:00, 20:45
17.09 - 18:00, 20:45
18.09 - 18:00, 20:45
19.09 - 18:00, 20:45
22.09 - 18:00

Film jeszcze przed premierą cieszy się ogromnym zainteresowanie, dlatego, aby go nie przegapić zamów bilet on-line już teraz TUTAJ

Komentarze   

zyguś
-2 #46 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - Politykazyguś 2019-08-28 08:04
Golem - zgadzam się z Tobą, że PO-PSL we wrześniu wprowadziło zapis do Ordynacji podatkowej o JPK. W ten sposób PO-PSL wytworzyło kolejną lukę prawną (martwy przepis). ponieważ nie wprowadziło obowiązku przesyłania tego pliku do KAS. Ten obowiązek został wprowadzony dopiero w maju 2016 czyli za rządów PiS. I stąd dowiedzieliśmy się jakie pieniądze uciekały corocznie z budżetu państwa. Mówi się o 240-250mld zł przepadku za czasów rządów PO-PSL.
Janowy
-2 #45 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaJanowy 2019-08-27 22:56
golem - na litość Boską - kawa do Polski jest głownie sprowadzana z Wietnamu czy Brazyli. Dobrze, ze tam mają EURO. Ze Szwecji (Gewalia) - tam mają dolara czy EURO? Idzie tez z Niemiec ale jesli kurs będzie az tak niekorzystny to importer wstrzyma dostawy - wie, ze jesli jest kawa z innych krajów to wzrost cen spodowuje, ze nie sprzeda. Rozumiesz choć tyle? Czy ty naprawdę masz takie zerowe pojecie o tych procesach? Owoce tez wszystkie sprowadzamy z zagranicy co? Cytryny i pomarancze pewnie ze strefy EURO idą tez , co? Ile Polaków je krewetki i osmiorniczki? Pewnie z pół Wagrowca, co? Kiełasa ślaska podrozała w wyniku wzrostu euro o 7 groszy - no tutaj to juz mnie rozjebałeś dokumentnie ... My mięso importujemy i jest to skandal absolutny bo nasi rolnicy mogliby utopić nas w tym mięsie. O wiele lepszej jakości niż te importowane. Drogie EURO akurat dobrze by zrobiło naszym rolnikom bo w dłuższej perspektywie import na pewno by zmalał a eksport wzrósł.
Poza tym, co napiszesz gdy EURO się osłabi - co nastąpi na pewno ? Jesli chemia jest droga to wciąż sa inne kraje .. A co proszek do prania ci podrożał nagle? Z kogo idiote próbujesz zrobić? Czego możesz być pewien to podwyżek cen żywności Polskiej w wyniku suszy - nieuniknione.
Poza tym ja piszę o 250 miliardach (a nie milionów złotych) a ty wyskakujesz z jakimis milionami dla Rydzyka, pochodzącymi głównie z dotacji na geotermię. Wiesz na co Rydzyk ta kasę przeznacza chociaż? na osmiorniczki pewnie i Maybachy, co...? Albo na apartamenty (jak Owsik kase z puchy)
I ty nie dostrzegasz tego, ze PIS VAT odzyskał? A na 500 plus, na emerytury dla matek z 4 dzieci, na 13 - ki dla emerytów to skąd wział? Z opłat na smieci pewnie? Dalej - protesy (co? rozpedzane), aresztowania (kogo??!), radykalizm - chłopie - ty juz pierdolisz jak Janda. Idz jednak pogadaj z tym swoim żółwikiem bo dzieci pewnie już dawno cie opusciły.
Golem
+4 #44 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaGolem 2019-08-27 22:01
Janowy kurs euro czy dolara ma wpływ na ceny paliw, kawy, herbaty, owoców, płynów, proszków i całej chemii używanej w gospodarstwach domowych. Tak więc rzeczywiście te niewielkie wzrosty cen nie mają znaczenia, bo przecież to twoi doją. To wasze pieprzenie, że niby poprzednicy przymykali oko na lukę VATowską. Luki VAT występują we wszystkich, krajach i zaczęto o tym mówić, kilka lat wcześniej. Co takiego PiS wprowadził, aby ograniczyć tę lukę? Co PI-PSL wprowadziło to wiemy, jak choćby JPK. PiS jedynie wdziera gęby, że walczy z mafiami VAT. Konkretnie, jak walczy i jakie regulacje wprowadził? Twierdzisz, że pobrali premie i je oddali. Nie bądź śmieszny. Do budżetu państwa nie została zwrócona, ani złotówka. Ci którzy niby zwrócili wpłacili na Caritas, a więc policzyli to sobie od podatku i pieniądze do nich wróciły. Poza tym nie ma dowodów, że ktokolwiek i cokolwiek wypłacił. Taka zagrywka dla ciemniaków, którzy we wszystko tym złodziejem uwierzą. Tutaj realnie okradają nas z podatków, bo z tego są utrzymywani. Pieprzysz o 200 mln., a nie wspominasz o 214 mln., które przekazali Rydzykowi. Wspominasz ośmiorniczki Sikorskiego, za 200 lub 800 PLN, a nie przeszkadza tobie, że Karczewski zamówił owoce morza za kilkanaście tysięcy. Jak byś nie wiedział co to owoce morza, to wyjaśniam, że to ośmiorniczki, krewetki, ostrygi, małże, kalmary, itd.
Produkty żywnościowe, nie pochodzą tylko z Polski. Mięso, warzywa i owoce również są importowane. Mięso importuje się choćby po to, aby po przetwarzaniu dalej eksportować. Nikt nie zwraca uwagi na to, czy to mięso trafi na krajowy rynek, czy na eksport. Musi się zgadzać cyfra. Stąd kurs euro czy dolara ma wpływ na ceny żywności. Co tam, że np. kiełbasa śląska, która wcześniej kosztowała około 11 PLN za kg, teraz kosztuje około 14 PLN za kg w tym samym sklepie. To wzrost o około 30%. Trzeba śledzić ceny, a nie słuchać propagandy i wypisywać brednie.
Janowy, jest jeszcze kwestia cen prądu, która w tym roku jest sztucznie utrzymywana, przez dopłaty rządowe, tylko dlatego, że to rok wyborczy. W przyszłym roku bardzo się zdziwisz. Przez skokowy wzrost ceny prądu, zdrożeje wszystko, łącznie z wodą. Niestety woda sama się nie uzdatnia. O żywności i całej reszcie nie wspomnę.
Jestem za tym, aby PiS wygrał wybory i poniósł konsekwencje swojego populizm i kłamstw. Niestety, zrobili wszystko, by przejąć sądy i media, tylko po to by czuć się bezkarnie i wciskać ludziom dalej kłamstwa. W mediach państwowych, nie usłyszysz o protestach i aresztowaniach. Dlatego zależy im na uciszeniu TVN i Polsatu, o reszcie niezależnych mediów nie wspomnę. Komuną wraca. Twój z Bożej łaski doktor Kaczyński, nie zna innego życia, jak w komunie. Robi wszystko jak Za komuny. Dla niego ważne jest, aby przejąć, media, sądy i służby mundurowe. Wtedy pospulstwo, czyli naród nic nie zrobi. Jeżeli zmieni Konstytucję, na swoją modłę, to i tak naród mu nic nie zrobi, bo wyprowadzi wojsko i aresztuje niepokornych. Ulegli sędziowie wydadzą ich do więzień lub wydadzą wyroki wysokich kar grzywny, że ludzie zbankrutują. A w mediach powiedzą, że policja nie mogła poradzić sobie z dużą grupą przeciwników PiS, którzy niby demolowali miejsce protestu. Takiemu dyktatorkowi, chcecie zdać władzę absolutną. W Kurwizji, to zapewne wybitny mąż stanu. W innych niezależnych mediach, jak również w Niemczech, Francji, Holandii, Dani, Szwecji to populista o radykalnych poglądach. Radykalizm to nie powód do dumy, czego przykładem jest radykalizm w państwach muzułmańskich. Radykalizm, a szczególnie religijny to nic innego jak ślepa wiara.
Janowy
-5 #43 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaJanowy 2019-08-27 10:31
Golem - kurs EURO ma wpływ tylko na to co importujemy ze strefy EURO. Dla normalny Polak, nie takiego jak ty jeżdżący po platnych i kure..o drogich autostradach ten kurs jest bez znaczenia.Ma jakies, niewielkie, znaczenie dla takich co jade na wakacje do Grecji czy Hiszpani albo kupuje auta (nowe ) ze strefy euro. Normalny Polak je Polskie jedzenie (kurs EURO nie ma na jego cenę żadnego wpływu bo to jedzenie jest wciąż produkowane z polskich produktów i w polskich zakałdach, korzysta z usług w Polsce (kurs euro nie ma przełozenia) i używa paliwa Orlenu (zmiana kurs euro dla niego jest niezauwazalna. Moze nieco zauwazy wzrost ceny (o kilka złotych) gdy kupuje buty Nike czy Adidasa ... Kurs EURO słuzy bardzo Polakom pracujacym za granicą i przywożącym zarobki w EURO. Kurs wymiany lepszy dla nich. To samo z eksporterami którym płacą w EURO. I to jest wszystko GOLEM. Rozumiesz co nieco czzy dalej bedziesz się tutaj pocił ? Niech zyje złotówka - dzieki niej smarkacz tusk mógł sie chwalić "zilona wyspą" nie...? Kurs EURO od lat obniza się i podnosi - jest to naturalne a latem do konca roku z reguły zawsze sie podnosi aby pod koniec roku opaść. Widziałeś kiedys tabele z kilku lat czy ci poszukać? Masz zmiane kilku groszy a jeczysz jak baba która sobie za dużó aborcji zrobiła. W 2009 roku EURO było po 4,5 - 4,6 i chyba nie płakałeś wtedy? Jest to normalne i w WIĘKSZOŚCI wypadków korzysten dla nas, nieco niekorzystne dla zadłużenia w walutach obcych ale od lat jest tak, ze na koniec roku kurs się obniża (sztucznie przez działanie banku Centralnego). A moze ty się zajmujesz głównie robieniem kasy na spredzie i dlatego tak jęczysz?
A teraz Golem - moje prostackie podejście: mnie trolowanie przez PO czy PIS nigdy nie obchodziło. Takie afery jak ta z kuchcinskim czy teraz z Ziobrą to dla "mendrców" twojego pokroju. Mam w dupie jurność Niesiołowskiego(wręcz zazdroszę zdrowia), wąchanie proszków w sukience przez senator PO czy pedalenie sie Biedronia z Rabiejem. Bo to ich prywatna sprawa i nie ma ona ABSOLUTNIE żadnego wpływu na mnie i moja rodzinę. Zmiany w szkołach gdzie na siłę wpycha sie pedalstwo - na to patrzę krzywo, bo nie podoba mi się promowanie odchyłek natury w taki sposób. Ale 200 mld zł ukradzionych z podatków Polaków - tak Golem - to mnie rusza. Jak jasna cholera! I za to takiem Tuskowi nalezy sie TS jak nic. Bo dlatego, ze zul cwaniakowaty pozwolił na okradanie panstwa za klepanie po plecach, nie ma dziś kasy na służbę zdrowia a Polacy cierpią biedę . Bo nie bedzie nigdy dobrze gdy 100 Polaków zapierdala jak konie w kieracie a jeden Miro okrada ich i czy w innyc sposób dewastuje kraj i jest jeszcze przy tym osłaniany przez mafię medialno-sędziowską . Widzsz tą róznicę "afer"? Z tego co wiem na "aferze" Kaczynski byznesmyn z austrii nie straciłem niz, na Kuchcinakim podobnie a Ziobro - masz po koleji aby w głowie, zeby taki bzdury wypisywać? Premi się czepiać a jednoczesnie nie zauwazac, ze ten rząd jest pierwszym gdzie te premie nakazano oddac i mało tego - obcieto pensje posłom o 20%? Oczywiście prezydenci w Poznaniu i okolicach (bastion PO i lewactwa) do tego się nie zastosowali. Czy mylę się?
wera
-4 #42 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - Politykawera 2019-08-27 09:08
Golem zapewne jako pierwszy złożyłeś wniosek na 500 + a siejesz propagandeprzeciwko pis jak gebels
Golem
+2 #41 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaGolem 2019-08-27 08:12
Janowy ty cenie sprawdź sobie kurs euro, a dopiero wtedy wypisuje swoje brednie. Kurs euro ma wpływ nie tylko na cenę samochodu. Jesteś kompletnym prostakiem. Jedyne co potrafisz zrozumieć, to instrukcje obsługi młotka. Naoglądałeś się Kurwizji i zaczynasz wypisywać brednie, które tam wczoraj usłyszałeś. Trybunał stanu dla Tuska, Kopacz, Rostowskiego, poza tym szukanie na siłę troli u Brejzy.. Takie rewelacje tylko w Kurwizji, tylko po to, aby przykryć aferę z hejtem na temat sędziów w Ministerstwie Sprawiedliwości. Ziobro oczywiście o niczym nie wiedział. Brednie, w które może uwierzyć prostak Janowy i jemu podobni. Jeżeli o niczym nie wiedział, to znaczy, że jest ciulem, który nie nadaje się do kierowania resortem, bo mu wałki pod nosem robią, a on udaje że o niczym nie wiedział. A Janowy do dziś wypisuje brednie, na temat sędziów. Wcześniej Kuxhciński latał sobie rządowym samolotem, do,ił rodzinę i znajomych. Musiał się podać do dymisji przez Tuska, który latał więcej. To co bredzą wyznawcy PiS, jest żałosne. Skoro za Tuska tyle kradli, to podaj przykład co tobie ukradli.
Janowy
-6 #40 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaJanowy 2019-08-27 01:49
Golem - no, no - patrz to jednak kaczyński jest doktorem? O tym kursie EURO i korzyści z niego dla eksporterów to jeszcze troszeczkę pomyśl bo wciąż bredzisz, synek. Zresztą złotówka jest stabilna do 4 lat jak nigdy, znów się umacnia więc tutaj nie piszcz jak Pitera ... Na cenę paliwa większe znaczenie ma kurs dolara, a nie gównianego Euro - ale i tak jest on praktycznie niezauważalne. Wyższy kurs euro obniża siłę nabywczą pracowników eksportera z Polski...??! Bo oni kupują praktycznie wszystko za granicą pewnie ... co? Auta co miesiąc nowe i żywność z Niemiec tylko? Eksporterzy zarabiają w EURO i to dobrze dla eksporterów a żle dla ich pracowników bo mniejsza siła nabywcza .... Co za bełkot ... Kto cię tego nauczył - Balcerowicz? Ten sam co polskę gospodarke schłodził i wieszczył koniec Polski w 2005 i 2015? Za przewałki i dno gospodarcze za rządów PO odpowiada upadek banku amerykańskiego? A przewałki i robienie lodów to juz nie? Robieni panstwa teoretycznego czy dupy i kamieni kupy tez nie .. A 200 mld przewałek na VAT to nic? Mam nadzieję, ze za to Tusk zostanie postawiony pod TS i w koncu ptrzestniew się , zul jeden, cwaniaczyć ...
To teraz masz juz dwójke dzieci, he, he, he ... no dobra. Za chwilę trójeczka bedzie w tym tempie ... A co dróg napisałem ci - wszystko idzie pięknie - wciąż nie doczytałeś wszystkiego - zachodnie firmy nie dymaja juz Polski na budowach , Polscy podwykonawcy dostaja kasę , firmy nie upadają , skandali na miliardy nie ma - odwrotnie niz za Tuska "mic nie wiem, nic nie mogę" - zgadza się? Jechałem w ciągu ostatnich 4 lat do Bydgoszczy kilka razy S5- prace trwają az się miło patrzy w ciagu ostatnich 4 lat - nie wiem o co ci chodzi - nie zauważyłeś tego? Jakies zdjęcia z TVN-u pewnie ci oczeta zaslepiły. No i w końcu dostrzegłeś , ze mistrzami trollingu i smiecienia w sieci jest PO. Brejza to tylko czubek góry lodowej ... A dzis obejrzyj sobie wywiad Jaki - Werner na TVN-ie. "Kurwizja" to przy tym obiektywizm i wersal.
Golem
+3 #39 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaGolem 2019-08-26 23:30
Janowy ty jednak masz coś z rycerza - zakupy łap. Zapomniałeś już jak to w 2014 otwarto bramki na A1. Nie odsyłaj mnie do tego co zamieszcza GDDKiA, bo to plany, które są aktualizowane na bieżąco. Mnie interesują fakty, a najbliższy przykład masz jadąc do Bydgoszczy. W Poznaniu i Bydgoszczy rządzi PO-PSL, ale to nie samorząd lokalny buduje ekspresówki i autostrady. Za budowę tych dróg odpowiada rząd, którego reprezemitują w terenie wojewodowie. Od 4 lat wojewodowie są z PiS, więc nie szukaj znowu winnych w PO-PSL. Nieudolnością twoich ulubieńców obarczasz opozycję. Typowy ślepy wyznawca PiS. Faktycznie Polska gospodaeka jeszcze kwitnie, rozpędzona za czasów PO-PSL. Jeszcze PiS nie zdążył wszystkiego spadać. Pierdyknie wszystko po wyborach. Janowy niestety jest tak głupi, że zrozumie to kiedy ograniczą 500+. I dlatego ci dyletanci i melepwty z PiS mają wygrać wybory. W 2008 wszystko pierdyknęło po bankructwie największego banku na świecie, czyli Lehman-Brothers. Gdyby PiS był wtedy u władzy, nie było by dziś w Internecie tyłu idiomów pokroju Janowego. Co do doktora Kaczyńskiego, to faktycznie ten gnom odnaleziono jego pracę doktorską. Zapomniałeś dodać, że promotorem jego pracy doktorskiej był Stanisław Ehrlich, osoba wtedy szacowana, pochodząca z spolonizowanej rodziny żydowskiej. Poza tym był on żołnierzem gen. Berlinga i w takim mundurze zakończył swoją działalność w czasie II wojny światowej. Dla wyznawców PiS, będących homofobami i antysemitami, to raczej niewygodna prawda. Promotor z pochodzenia Żyd i do tego jeszcze gen. Berling. Teraz Janowy, będzie chciał udowodnić wszystkim że jestem gejem i Żydem. Otóż nie. Nie jestem Przykładnym katolikiem, wierzącym pedofilia, gwałcącym dzieci. Mam rodzinę i dwójkę dzieci, tak więc wg teorii Janowego nie mogę być gejem. Nigdy nie wiadomo, jakie rewelacje wyciągnie, nasz lokalny, wągrowiecki błazen, czyli Janowy.
Kurs euro nie szkodzi eksporterów lecz ich pracownikom, bo ułomie kurs euro ma wpływ na ceny paliw i innych produktów. Eksprterzy zarabiają w euro czyli, korzystny kurs euro to podwyżka dla nich. Ciekawe, czy ze wzrostem euro podwyższają pracownikom pensje. Korzystny dla eksporterów kurs euro, oznacza mniej kożyści dla ich pracowników, bo ich wypłata ma mniejszą siłę nabywczą, czyli mniej kupią, za te same pieniądze niż 3 miesiące wcześniej. Janowy to ogranicznik, dla którego coś co się wydarzyło 3 miesiące wcześniej, to odległa historia. Janowy, ograniczony intelektualnie egzoto, przestań proszę cytować tubę propagandową, czyli Kurwizję (TVPiS). Dziś włączyłem tego gniota, bo chciałem zrozumieć ciebie prostaku. Nagle okazało się, że to Brejza tworzył jakieś farmy troki w Inowrocławiu a policja polityczną, czyli CBA, zabezpieczyła telefony komórkowe. Jak się później okazało, zabezpieczyli telefony szefowej jego biura poselskiego oraz jej córek, jedna w wieku 8 lat. Ośmieszacie się
Dlaczego Ziobro, pomimo afery z troskami w Ministerstwie Sprawiedliwości, nadal jest na stołku? Czyżby prokurator generalny, mu nie pozwolił na dymisję. Pan Bóg występuje w trzech postaciach. Ziobro chce Bogu dorównać, bo jest posłem PiS, ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym. Super. Kiedyś, jak był problem, zgłaszał się to do prokuratury. Dzisiaj, jest tam polityk partii rządzącej. Jest teraz dokładnie, jak za komuny. PiS zna tylko metody rodem z komuny, a ich zwolennicy, to tęskniący za dawanie i słusznie minioną epoką komuny. Komuną to socjal i propagowanie nieróbstwa. 500+ to nic innego jak socjal, dla patroli.
Janowy
-11 #38 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaJanowy 2019-08-26 07:57
He, he , he ... Golemku - faktycznie ci zyłka peka. Widać to sposobie pisania - typowy dla KOD-omity ... Faktycznie szlag cie trafia widząc takie sukcesy PIS . A patrz jak sie skałda - rzadzili w 2006-2007 roku I gospodarka ruszyła z kopyta (pamietasz PKB 7,4 %?), I teraz rzadzą I jest zajebiście ppomimo "ekspertyz" taki jak własnie stawiasz. Masz rację - nagły wzrost spozycia masła i chleba na pewno bedzie miał wpływ na jego cenę. Takie są niestety prawa rynku. A to jak ty to rozumies - to juz twoj problem. W Bydgoszy, Wagrowcu i Pozaniu od lat niepodzielnie rzadzi PO/ PSL - pretensje do tych władz, kóre robią wszystko stawiać opor rządowi. Pajacyk Jaskiewicz tego pierwszym przykładem. Budow drgó idzie zgodnie z planem synek, nie bój się - zastanawiam się tylko skąd ty te idiotyzmy bierzesz? Przeciez wystarczy tylko wklepac w Google budowa dróg w Polsce masz wszystko - harmonogarmy, ile oddano - to ze w jakis roku nie oddano kilometra autostrady jest jakimś problemem nagle? A w tym czasie oddano setki innych - ekspreśówek i lokalnych czy wyremontowano wiele to juz się ie liczy? Tak ci powiem na boku, ze mój fred ma jednak mądrzejszą główkę od twojej jednak. Nie było opóznien autostard gdy tuskociap je budowała? Tak ...? A te skandale pamietasz? Podkłady z gówna i sedesów? 500 polskich firm bankrutujacych prawie co roku w boomie ? Kolejny cud tuska - teraz tego nie ma - wykonawca fikato rząd płaci podwykonawcy - w końcu. Brawo PIS!!
Na bramce A2 stałem dwa razy - rz 2,5 godziny - w czerwcu 2012 i w tym samym rodku jadąc na Boże Narodzenie czekałem 1,5 godziny. Polacy z zachodu wracali. I to był ostatni raz kiedy używałem A2 w tym kierunku - nie będę płacił za to , ze jade autostradą tuska-kulczyka dłuzej niz droga lokalną. W 2013 miałe podobną sytuację w Kanadzie - zzebrała się kolejka na jakiś kilometr - ludzie musieli czekac więcej niż 15 minut. Wiesz Golem co zorbiono? Podniesiono bramki i naprzód ... No ale tam nie ma Kulczzyków i tusków. Prosiłbym cię jeszcze abys wytłumaczzył jak to wysoki kurs euro służy eksporterom Polskim (prawda) ale nie służy ixh racownikom - bo tutaj odkrywasz jakąs nową prawdę Wielgus - pensje im wtedy ten eksporter obniża, premie wstrzymuje? Tak jest w Wagrowcu czy tam gdzie pracujesz? Masz racje co do Wgrowca - zacofanie i zahamowanie rozwoju - no ale nie dziwi nic bo tutaj tacy ak ty rządzą. Gdy wyjeżdzam dalej to widzę, ze kraj kwitnie. Głownie dzieki doktorowi Kaczyńskiemu (twojego wywodu odnosnie barku doktoratu nawet nie bede komentował (ty faktycznie przez słuchanie lisa masz coś nie do końca z poczytalnością). A co do dzieci - spędziłem z nimi wczoraj wspaniały, piękny dzień - cos niesamowitego. Faktycznie , uwazam, ze jeszcze jeden taki skarb przydąłby się w rodzinie. Ile zycia, ile radości ... Współczuję ci troche bo juz widzę, ze ty musisz się zadowałać tylko głaskaniem kotka czy zółwika ... Bo słowach które tutaj zapodałeś nic innego nie mozna wywnioskować. Mówisz do niego? Macie jakiś współne zainteresowania?
Golem
+11 #37 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaGolem 2019-08-26 01:01
Janowy ty tak charytatywnie robisz z siebie debila, czy masz stwierdzony deficyt intelektualny. Ja nie kupuje czegoś co przypomina masło, lecz to co jest r,rzeczywiście masłem. Poza tym to nowość, że na cenę masła w Polsce ma wzrost jego spożycia w USA, Rosji i Chinach. Czyli jak chleb nagle nam zdrożeją do 7 PLN, to znaczy, że Amerykanie, Ruski i Chińczycy, zaczęli zjadać więcej chleba. Zaimponowałeś mi swoją wiedzą ekonomiczną. Jestem pod wrażeniem. Dowiedziałeś się tych rewelacji w Kurwizji? Tam nadają programy informacyjne dla idiomów. Zapewne, dowiedziałeś się też z tego medium dla ułomnych, że budowa dróg przebiega zgodnie z planem. Przyjedź się do Bydgoszczy i zobacz jak tam przebiega ta budowa dróg, które zgodnie z planem miały być oddane do końca 2019. Kolejny raz PiS jest u władzy i kolejny raz budowa dróg staje w miejscu. Co do autostrad, to nie kończą się one na A2 i połączeniach z Niemcami. Wyobraź sobie dzbanie, że w Polsce mamy większą sieć autostrad. Na żadnej z tych autostrad nie stałem 2 godziny do bramki, a bardzo dużo jeżdżę po Polsce, w przeciwieństwie do ciebie. Kiedy ty robisz kolejnego dzieciaka, to ja jeżdżę m.in autostradami. Janowy, zamiast się bzykać i robić kolejnego dzieciaka, to wyjedź z Wągrowca i zobacz jak chociaż Polska wygląda i funkcjonuje. Zrób Fredowi urlop, a dzieciakom zorganizuj wakacje, aby zobaczyć Polskę. Jak masz problem z Fredem, to go sobie zmarszcz w ustronnym miejscu, tak żeby dzieci nie widziały. Jak Ci sperma z oczu zejdzie to może coś też zobaczysz. W ciągu ostatnoch 4 lat wybudowano nieco ponad 30 km autostrad. Od 2017bnie oddano, ani jednego km autostrady. Za PO powstało 1350 km dróg krajowych, a za rządów PiS tylko 119 km. No, ale wybudowali drogę do domu broszku Szydło i kolejną na przyjazd kłamcy Morawieckiego. To że kłamie, ma orzeczone wyrokuem sądowym. Co do Euro to nie mam problemu z kursem. Im droższy, tym dla mnie korzystniej. Problem w tym, że wysoki kurs euro nie uderza w eksporterów, ale w ich pracowników, wśród których jest imbecyl Janowy i nie ma świadomości z konsekwencji.
Co do szkół głąbie, to miejsca może są, ale w branżówkach czyli zawodówkach. Dlaczego ktoś, kto rok lub dwa lata wcześniej, mógł się dostać swobodnie do szkoły średniej, teraz ma iść do branżówki czyli zawodów. Może dla ciebie jako naczelnego dziecioroba nie ma znaczenia jaką szkołę skończą twoje dzieci, ale dla większości dzieci i rodziców ma to znaczenie. Nie wszyscy jak ty, nastawieni są na bzykanie i kolejne dzieci. Nie każdy ma defekt intelektualny i wierzy w niby doktora Kaczyńskiego. Ten Kaczor niestety nie jest doktorem. Tylko jeden Kaczyński miał doktorat. Ten który żyje, akurat doktorat przesłał, podobnie jak wprowadzenie stanu wojennego. Jako jedyny nie był internowany w czasie stanu wojennego. Dlaczego? Bo to donosiciel i komunistyczny agent. Komuchy swoich nie wsadzali. Ciebie Janowy też by nie poradzili, bo wypisujesz brednie, zgodne z przekazem propagandowym partii.
Janowy rozwiń swoje myśli na temat sędziów. Bo zacząłeś zgodnie z propagandą partii i Kurwizji. Czekam na przekaz dnia dla głąbów. Zapewne wśród prawników są zwolennicy UE, Niemcy, Żydzi, LGBT, masoni, weganie, rowerzyści, niepełnosprawni, lekarze, nauczyciele, KOD-zbierze, lewacy, komuniści, fani Tuska, Lisa, Kopacz i Komorowskiego. Dorzućmy do tego muzułmanów, emigrantów i ukraińców. I zapewne to oni robili hejt. Ilu wy jeszcze wrogów sobie znajdziecie?! Jesteście tchórzami, którzy boją się inności i odmienności. Niekiedy nie wiesz, że obsługiwał ciebie hey lub lesbijką. Dla ograniczonych wyznawców PiS, skrót LGBT to geje. To tak samo jak by stwierdzić, że hehe to to Janowy, czyli dzieciorób. Janowy zapewne nie doczytał do końca, bo ma wyraź y problem z czytaniem, dlatego mogę śmiało stwierdzić, że to taki lokalny głupek, dla którego ważne jest ile w6doił z państwa, czyli nas płacącycych podatki. Dlaczego mamy Janowemu utrzymywać dzieci?! Czy chcemy wzrostu dzietności w Polsce i Wągrowcu, czy może chcemy wzrostu patroli w Polsce i Wągrowcu?!
Janowy
-11 #36 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaJanowy 2019-08-25 23:31
Golemie - usiądż, bo ci zyłka eksploduje po tym co teraz wklejam:
"...Budżet państwa 2020 roku ma być zrównoważony – dowiedziała się "Rzeczpospolita" ze źródeł zbliżonych do rządu. Oznacza to, że po raz pierwszy od około 30 lat budżet ma nie być na minusie i nie trzeba będzie pożyczać pieniędzy na rynku, by pokryć tzw. dziurę budżetową..." za Interią ... To tyle na temat dobrej zmiany i dobrych rządów. I przypomnę tylko - wszystko to przy bliko 30 miliardów danych Polakom. Gdzie te miliardy podziewały się za Tuska, za SLD? Wiesz Golem? Ja sie domyślam - szły do kieszeni tych nielicznych dziś drących mordy o "demokracje i niezawisłość sądów". Mirów, Zbychów i innych Kulczyków i Stokłosów ...To dlatego np. taki opór środowiska w togach przed oświadczeniami majatkowymi ...
Janowy
-12 #35 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaJanowy 2019-08-25 20:04
Golem - 400 g jest po 7,20 - a kilogram po 18 zł. No i co chcesz Golem udowodnić? Twoja obiektywna TVN pisze :"...Tak drogiego masła jeszcze nie było. Za kostkę tego tłuszczu (200 g) zapłacić trzeba już blisko 6 zł. Drożeje jednak nie tylko u nas. Amerykanie odwracają się od margaryny na rzecz masła, coraz chętniej kupują je Chińczycy i Rosjanie .... A rzeczywistość jest nieco odmienna pajacyku wyhodowany przez Palikota ...
Co do miejsc:
"...Ponad 3 tysiące wolnych miejsc zostanie w wielkopolskich szkołach po rekrutacji do szkół średnich i branżowych. Informacje przedstawiło w poniedziałek (17 lipiec 2019) Wielkopolskie Kuratorium Oświaty.
Absolwentów szkół jest 70 760, a miejsc w szkołach - 74 233. - Był czas, aby się na to przygotować - mówi szef komisji oświaty w Radzie Powiatu Jarocińskiego Mirosław Drzazga.- Postaraliśmy się zainwestować w nasze szkoły, zwiększyliśmy liczbę sal lekcyjnych. Rozmawialiśmy też z dyrektorami i mówiliśmy im, że jeśli jakieś sale lekcyjne były wynajmowane, to żeby z tego zrezygnować w tym roku szkolnym. Bazę lokalową mamy zabezpieczoną. Możliwe, że część uczniów będzie przychodzić na ósmą, a część na jedenastą. Myślę, że z tym kłopotu nie będzie - dodaje szef komisji oświaty.
Szefowa wielkopolskiego kuratorium Elżbieta Leszczyńska przyznaje, że nie wszyscy dostaną się do wymarzonych szkół czy klas, ale zaznacza, że tak było zawsze..." A co do Poznania, Golem, to masz idealny przykład, zarządzania tam przez rasowego różowy pajacyka z PO i jego POkraki urzedowe. Zapewniam cię jednak, ze problem jednak został szybciutko rozwiązany pomimo pierdów takich jak ty. Likwidacja burdelów nazywanych gimnazjami - to jest dopiero sukces - zrozum to w końcu. Czekamy teraz tylko na strajki tej bandy roszczeniowych leni pod dowództwem Broniarza ...

Co do dróg - mieszkańcy Wągrowca korzystają z autostrad i one sa im najbardziej potrzebne...? Z tych gdzie 2 godziny czeka sie na zapłacenie za przejazd ?Tak samo jak budki dla bezdomnych kotów zapewne. Ale mniejsza o to. Rozumiem, ze 3/4 miasta zapierdala do roboty co tydzień do Niemiec czy innego zachodniego kraju przez A2? Płacąc Kulczykowi najwyższe stawki w Europie...Ty zapewne jesteś wśród nich ...I dla nich wazniejsze są autostrady niz drogi lokalne ?
Na koniec - piszesz ze na cenę paliwa maja ceny swiatowe. Tempo i kolejność budowy dróg tez zostało ustalone w Programie Budowy Dróg Krajowych na lata 2014–2023, i zapewniam cię wypierdku z dupy Lisa, ze wszystko przebiega zgodnie z planem. Zadaj sobie choć trochę trudu i poczytaj o planach i ich realizacji. Dla mnie nie jest ważne tempo (to jest dokładnie takie jakie było zaplanowane) ale jakość tych dróg i zero złodziejstwa na nich. To ostatnie było standardem za Tuska p- przypomnieć Ci ? A dzis o niczym takim nie słyszymy a jedynymi aferami dla przygłupich sa pisanie brzydkich (ale prawdziwych najczęsciej) komentarzy przez sędziego na sędziego czy łapówka w kopercie od "byznesmyna" dana nie wiadomo komu ... Cieszę sie jak dziecko widząc powagę tych afer i smieje z widząc jak was ojciec Adam z TVN-em wytresowali i jak z was idiotów robią. Kurs złotówki ci się tez nie podoba? Spojrz na ten z 2012 czy 2019 roku - moze ci się humor polepszy. Wg. Bacerowicza PO-eksperta w 2016 miał siegnąć 7 zł ponoć ... Ponadto, słaba złotówka to może lekki problem dla turystów ale raj dla naszych eksporterów, tak więc nie płacz tak nie płacz a podziwiaj rząd stworzony przez pana Premiera doktora Kaczyńskiego.
Golem
+10 #34 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaGolem 2019-08-25 18:12
Janowy za 3,60 To kupiłeś 200g masła, a 400 jest po 8 PLN. Poza tym szkolnictwo ma się tak dobrze, że tylko w samym Poznaniu do szkół nie dostało się 400 D,ieciaków. Miejsca są, ale w Białymstoku lub Ostrołęce. Sytuacja w służbie jest tak rewelacyjna, że w Chorzowie, zamknięto oddział onkologii i hematologii dziecięcej. Ty Janowy jesteś jednak kompletnym imbecylem intelektualnym. Przestań oglądać tą szczujnię Kurwizje, bo ci z mózgu papkę zrobi, a jak się zmieni władza i usłyszysz tam prawdę to dostaniesz sraczki.
Golem
+16 #33 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaGolem 2019-08-25 16:04
Janowy to że taki przygłup jak ty nie korzysta z autostrad, to nie oznacza, że inni również bardzo mało korzystają. Sieć dróg ekspresowych, najbardziej rozbudowano za rządów PO-PSL, z kolei przebudowa dróg lokalnych to tzw. Schetynówki, które były bardzo licznie remontowane. PiS jedyne drogi lokalne zbudował, to drogę w Brzeszczach, do domu broszki Szydło i kolejną ostatnio, żeby Pinokio Morawiecki, mógł dojechać na spotkanie. Piszą o Żninie, to przypominam, że to inwestycja rozpoczęta, za rządów PO-PSL, a to że została ukończona obecnie, to żaden sukces PiS. Inwestycja drogową rozpoczęta za rządów PiS i do dziś nie ukończona to budowa S5 pod Szubinem. Kompletna katastrofa. Inwestycja miała być w tym roku zakończona, a jest wykonane zaledwie 20%. Naprawdę sukces. Co do ceny benzyny, to nie sukces PiS, lecz taniejące ropy cepie. Z tego co wiem PiS nie obniżył akcyzy na paliwo, jak również nie obniżył podatków. Obligacje Polski mają się tak dobrze, jak obecny kurs złotego. Cały czas leci w dół, a to z czasem odbije się na cenach paliw i innych produktów. Tego reżimowe propagandą tobie nie powiedziała, ty jako naczelny przygłup tego nie sprawdziłeś. Zapewne niedługo będziesz wypisywać kolejne brednie, że w Ministerstwie Sprawiedliwości nie było żadnego hejtu i że to sędziowie wzajemnie na siebie jechali. Nie zapomnij tylko wtedy dodać, że Ziobro chciał zrezygnować z funkcji ministra sprawiedliwości, ale prokurator generalny nie zgodził się na to. Czekam z niecierpliwością na kolejne rewelacje, brednie i kłamstwa trolla Janowego.
Janowy
-19 #32 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaJanowy 2019-08-25 12:55
Skromny - tydzień temu kupiłem ON Verve za 5.14. W 2012, za Tuska za to samo na tej samej stacji płaciłem 5.98. A Polskie masło w Biedronca za 3,60 w Biedronce (gdybyś szukał tego po 8 zł - jak macie w zwyczaju). Dziekuję. Edukacja ma się świetnie, zdebilone gimnazja wycofane, tacy mędrcy jak ty wrzeszczały, ze w jej wyniku nie będzie miejsc w szkołach - okazało się, ze są wolne miejsca. Służba zdrowia ma sie o wiele lepiej niz 4 lata temu - spytaj się byle lekarza a nie pisz tutaj bzdur . Co do dróg - ile razy , trolu z Wagrowca w swoim zyciu zasranym, korzystałeś z płatnej autostrady Tuska Kulczyka? Ile? Ile razy korzystałeś z bezpłatnej drogi ekspresowej i lokalnych (te ostatnie herr tusk maiał w kompletnym poważaniu)? Nastąpiła zmiana na lepsze dla ciebie - gdybys nie zauważył - PIS nie buduje autostrad dla tranzytu miedzy Niemcami a Rosją, czy turystów zagranicznych a postawił na s-ki i drogi lokalne. Tyle o tym było trąbione a ten swoje za ojcem Adamem. Doczytaj o planach i realizacji, przejedż się do Żnina chocby - moze te oczęta zaropiałe propagandą TVN-u się otworzą ... A wspomnij jeszcze jak tuskozgraja te autostrady budowała, jakie tam machloje szły - na miliardy! A teraz - wykonawca fika, chce coś ugrac na państwie - i jest odpowiedż krótka? Won!! I tak trzeba - BRAWO PIS.
Skromny
+16 #31 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaSkromny 2019-08-25 10:46
Od 2017 r. nie oddano do użytku ani jednego kilometra autostrady, a inwestycje stoją. Ceny w Polsce oszalały. Służba zdrowia i edukacja w systemowej zapaści, w armii za PiS brakuje nawet na paliwo. Tymczasem PiSowskie trolle jak Janowy podają dalej kłamstwa pinokia o jakiś obligacjach czy milionach elektrycznych aut. Pewnie niedługo Morawiecki ogłosi chęć kolonizacji Marsa. Zapraszam na ulicę, by usłyszeć o prawdziwych problemach zwykłych ludzi. Czy miliarder Morawiecki i jego rodzina kiedykolwiek widzieli przychodnię NFZ lub szkołę publiczną od środka?
Janowy
-20 #30 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaJanowy 2019-08-25 09:38
Golem - ku twemu utrapieniu - obligacje Polskie mają się najlepiej od 30 lat, fanie Pitery. To tyle na temat rządów PIS. Po twoim tekście o Kaczynskim który wziął łapówkę 50 tys z kopercie opadły mi ręce. Bełkot ...Ty nawet nie masz szansy doścignąć intelektualnie Kopaczki czy Komórkowskiego. Żadnych. Mam wielka nadzieję, ze te 500 plus bierzesz tylko na jedno dziecko ...
Golem
+19 #29 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaGolem 2019-08-25 00:41
Janowy i wyznawcy sekty PiS - uważam podobnie jak wy, że należy głosować na PiS i całą tą dolną zmianę. To że Kaczyński bawił się w deweloperkę i w6doił łapówkę na 50 tyś., to pikuś. To, że wzii sobie ministrowie i cała świat premie z budżetu państwa, a oddali na Caritas i odpisali to od dochodu to pikuś, jak również pikuś to organizowanie hejtu i bredni na temat sędziów i całego wymiaru sprawiedliwości. To wszystko jest nie ważne. Za PO nic nie dostaliście. Dlatego, trzeba tych waszych magików, dających Rydzykowi i kościołowi, zatrzymać przy władzy. To rozdawnictwo musi kiedyś, źle skończyć. Za wiarę, w postulatów trzeba będzie zapłacić. Ja i inni normalnie myślący, już o tym wiemy. Kupujemy obligacje, inwestujemy zarobione uczciwie pieniądze. Nie będzie nas stać, na urlop za granicą, ale sobie poradzimy. A Janowy, będzie mieć pretensje do garbatego, że ma proste dzieci.
PiS musi przez kolejną kadencję rządzić, żeby ludzie zrozumieli o zrobili i jak bardzo okradli Polskę! Podziwiam Janowego, Dumę i innych. Głosujmy na PiS. Brawo dla wyborców PiS. Toniemy bo ci wstrętni Niemcy, hamują gospodarkę. Znowu ci źli Niemcy, nie będą chcieli naszych cudownych Polskich produktów. Janowy bąka puścił, a nikt smrodu nie kupił. Co za smutek. Gospodarka na świecie zwalnia. Kto odpowie za stan gospodarki po wyborach?! Znowu Tusk i PO będą winni?!
axs
+2 #28 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - Politykaaxs 2019-08-22 21:57
Powiesił się jakiś kryminalista a płaczą jak po śmierci swoich rodziców Bez przesady
Janowy
-30 #27 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaJanowy 2019-08-22 21:41
Golem - wy mi normalnie podajecie do reki bicze ne siebie, he, he, he ... Ty lepiej nie kupuj dziecku mieszkania tylko ucz go logicznego myślenia za te 500 plus, bo wyrośnie taki sam as intelektualny jak ty czy Pitera. Dawanie dziecku mieszkania czy BMW to jeden z największych błędów w życiu. No ale skąd ty masz to wiedzieć ... Cwiąkalski - własnie - Tusk zrobił sobie z adwokata który bronił największych przekrętasów III Rp ministra sprawiedliwości. I niczego złego w tym nie widzisz ...? Myślisz, ze zwolnił się bo musiał czy zwolnił się bo co miał załatwic jako minister dla swoich klientów to załatwił a większą kasę brał z zawodu? Taki naiwny jesteś? Porównaj jakie to osoby ginęły za Cwiąkalskiego (w jakim czasie) a jakie teraz - może załapiesz różnicę, fanie mędrca europy i kopacz (choć do końca na to nie liczę). Cwiakalski jest jeszcze lepszym przykładem mafii prawniczo sadowniczej niz gersdorf - tatus tez adwokat i sędzia w PRL, Ćwiąkalski członek PZPZR (Piotrowicza się czepiasz he, he, he ...) , współzałożyciel niemalże PO a wiesz kim jest córeczka tego pana? No wiesz? Tez pani mecenas juz w tak młodym wieku uwikłana w aferę reprywatyzacyjną w Warszawce jako kurator niezyjącego właściciela (118 lat miał). W 2008 r., kiedy jej ojciec był ministrem sprawiedliwości, ona przejęła kamienicę w Warszawie jako... kurator osoby nieznanej z miejsca zamieszkania. Szkopuł w tym, że reprezentowała Aleksandra Piekarskiego (†67 l.), który w chwili transakcji... nie żył od 50 lat! Ta sama która oskarzyła Spiewaka o zniesławienie i proces ten dziku pomocy kancelarii tatusia wygrała!! Rozumiesz to? Widziałes ten wyrok? Widziałeś sprawę? Na pewno nie bo skąd - z TVN-u? Podajesz mi do ręki kolejny dowód na syf, na układu mafijne na szambo wybijające się w tym srodowisku sam o tym nie wiedzac. Tutaj nie mamy do czynienia z hejetem a z czysta prawdą pokazywaną ludziom i cieszę się, ze w końcu przyznałeś, ze jesteś taki inteligent jak Kopacz. Ja sie pani profesor Pawłowicz nie muszę wstydzić za mówienie prawdy w oczy. Na koniec - staruszka z demencją , rozwódka z jednym dzieckiem któremju yteżkupiła mieszkania ze dwa i mężem tez sędzią, trzymająca się koryta za wszelką cenę pomimo bogactw takich , ze tylko pozazdrościc jedzie do Niemiec i sra tam na rząd wybrany przez Polaków, prosząc niemalże Niemców o pomoc? Z czym ci się to kojarzy, panie Golem? Ja juz nie napiszę o miałkości intelektualnej i moralnej tej pani - ja napiszę o tym, ze się baba pogubiła w zyciu po prostu - jedno dziecko brak wnuków, mąż tez tak zarozumiały jak ona , pustak wokół - to mozna zrozumieć jej wrzask starczy. A teraz na koniec - kim jest synek jedyny Gersdorf? No, no Golemie? Dobra napiszę ci - bo z tym kopaczowym intelektem nigdy sie nie domyślisz - oczywiście jest radcą prawnym prowadzącym kancelarię w Warszawie. Zawiesił działalność na czas robienia habilitacji na tym samym wydziale, na którym wykładała jego matka i którego dziekanem jest ojciec. I to są ci nasi "niezawiśli sędziowie" tak? A nie czasami mafią rodzinną, nowotworem który się w naszym kraju rozrósł do liczby 10 tys (w takiej Francji 5 tys) dojąc kraj jak pijawki? czego ty bronisz, facet? Mozę ty też w togę smarkasz?
Golem
+25 #26 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaGolem 2019-08-22 20:06
Janowy ty cepie, Gersdorf pojechał do Niemiec na zaproszenie, tamtejszych prawników, aby wygłosić wykład na temat zagrożenia praworządności. Taki cep jak ty, nie wie że środowisko prawnicze w całej Europie zna się i utrzymuje kontakty. Zaznaczam i bij sobie to do swojego pustego łba, że w Europie, a nie tylko UE. Super, że dzieci zdrowe, a tobie żyje się teraz dobrze, bo żyjesz z dzieci. Ja 500+ odkładam, aby te pieniądze pomnożyć i kupić dziecku dom lub mieszkanie. Byłem świadom, na ile dzieci mnie stać. Ty wolałeś bzykać się jak królik, nie myśląc o tym, czy dasz radę utrzymać te dzieci i oczekiwałeś, że państwo ci pomoże. Dlaczego ja mam utrzymywać dzieci takiego dziecioroba jak ty? Zapewne tutaj opisujesz mnie i innych, a w niedzielę, będziesz zapierdzielał do kościoła, żeby odwalić paciorki i uważać się za usprawiedliwionego.
Golem
+27 #25 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaGolem 2019-08-22 19:49
Janowy jeżeli ta afera z hejtowaniem sędziów to dla ciebie nic, to jesteś kompletnym idiotą. To się cenie wiąże z bezpieczeństwem nas wszystkich. Poza tym środowisko sędziowskie, zostało jako pierwsze oczyszczone, z sędziów, którzy współpracowali z komunistami. Oczywiście, jako naczelny wągrowiecki troll, tego nie wiesz, bo trolle PiS takie kłamstwa do,po wszechniali. Wielbicielu Ziobry, przypomnę tobie, że za rządów PO-PSL, kiedy doszło do zabójstwa w więzieniu, to do dymisji podał się ówczesny minister sprawiedliwości. Takie były standardy. A teraz co mamy? Ważny świadek umiera w więzieniu, w Ministerstwie Sprawiedliwości organizuje się hejt przeciwko sędziom, a Ziobro przykleił się do stołka. Ziobro ma tyle honoru co Piotrowicz, były prokurator stanu wojennego, który oskarżył opozycjonistów. Co do mojej inteligencji, to wolę aby była na poziomie Kopacz, jak to określiłeś, niż jak twoja inteligencja, która jest na poziomie Suskiego lub Pawłowicz. Poza tym średnia wieku wszystkich sędziów wynosi 46 lat. Tak więc, bardzo niewielu jest sędziów, którzy pracował i jako sędziowie w końcówce komuny. Wiem, że dla takiego dziecioroba, żyjącego z naszych podatków, to zbyt trudne, aby zrozumieć. Ty dzieciorobie, gdybyś był sędzią, to byłbyś usłużnąjedną wobec parti rządzącej. Co ty dzieciorobie wiesz, co to jest niezawisłość sędziowska. Janowy, jesteś obrzydliwy wpisując te brednie i hejt.
Janowy
-30 #24 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaJanowy 2019-08-22 17:10
Patyk sraki - nikt mnie nie opłaca przyjacielu Niesiołowskiego. Nikt ... I daleko mi do zgryzoty - jestem szcześliwy jak nigdy od 30 lat. Rodzina, świetne dzieci, zdrowie. Przeraza mnie tylko skala waszego ogłupienia. Zauważ, ze nikt z was, nikt nie może zaprzeczyć twardym faktom, z których wynika, ze ci których bronicie to skurwesyny najwyższych lotów wykorzystujących swoją pozycje do robienie lodów i chroniących się nawzajem togami. Nie widzisz lipy tej "afery"? Naprawdę? To jest afera - bo jakaś pani napisąła coś w Internecie na sędziego? Co robiłeś gdy taka bezczelna, polityczna Gersdorf(dzis domaga sie dymisji ministra sprawiedliwości - przeciez ona ogórków nie powinna sprzedawać nawet z tą inteligencją) jeżdziła do Niemiec skarzyć się na rząd wybrany w demokratycznych wyborach do naszych odwiecznych przyjaciół Niemiec? No co ...? A co robiłeś gdy inna na zwolnieniu lekarskim pojechała się skarzyć do Dani? Klaskałeś pewnie w zachwycie ... A zapewniam cię, ze to jest dopiero skurwesynstwo a nie wypisywanie komentarzy w Internecie. Dlaczego wy tego nie dostrzegacie? Próbuję wam też uzmysłowić, ze z dymania faceta przez facet niczego oprócz smrodu nie bedzie a wy dalej uważacie, ze sucha gałęż jest więcej warta od tej pełnej owoców. Kto wam tak mózgi zmasakrował?
Patyk sraki
+28 #23 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaPatyk sraki 2019-08-22 14:20
NIE KARMCIE KOMENTARZAMI TEGO PISOWSKIEGO ŚCIERWOJADA JANOWEGO - NIECH ZDECHNIE ZE ZGRYZOTY W CIEMNEJ KOMÓRCE! FRAJER NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z WGR, SIEJE TU TYLKO FERMENT ZA PUBLICZNE PIENIĄDZE! TO JEDEN Z TROLLI OPŁACANYCH PRZEZ LOKALNE STRUKTURY!
Dyzma
-29 #22 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaDyzma 2019-08-22 13:18
Janowy: masz100% racji w swoich wypowiedziach, ale idiotom nie przetłumaczysz: to tak "jakbyś się gównem ze świniami obrzucał: one to lubią". PISu nie szczególnie lubię ale resztę tych aroganckich zakłamanych złodziei i aferzystów z Tuskiem na czele postawiłbym pod mur
Janowy
-31 #21 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaJanowy 2019-08-22 12:26
Golem - piszesz do 100% abstynenta - nie takiego jak Durczok - jeden z twoich idoi. To po pierwsze. Po drugie - gdy widzę tę "afire" znów wyjętą z dupy Michnika i twoją reakcję na nią, to widzę, ze mam do czynienia z człowiekiem kompletnie nie myśłącym. Zacznijmy od prostej rzeczy - gdy Niemcy się połączyły to zrobili w NRD weryfikację i lustrację sędziów,prokuratorów , policjantów, wojskaitd a w Polsce kasty sędziowskiej NIGDY nie ruszono! W Niemczech weryfikację przeszło 30 % wyżej wymienionych! W Polsce masz mamusię sędzię i synka czy córkę sędzię. Rodzinny, mafijny biznes - wiadomo od tym od lat ...szambo takie , ze wali na odległość (a moze ty w tym szambie siedzisz i nie czujesz tego? Z twoich wpisów tak wynika bezpośrednio...)Przykłady chcesz czy znajdzisz sam, panie kulturalny? Sama gersdorf, płacząca do niemieckich gazet, jest pierwszym. Po wyrokach jakie zapadały w sprawach sawickiej, Najsztuba, Adamowicza, sędziów złodzieji czy po przeczytaniu niektórych oświadczeń majątkowych żywię dla tej kasty najwyższą pogardę. Wyższą nawet niż do strajkujących POlitycznie nauczycieli, bo ci na bark kasy i warunki nie mogą narzekać na pewno.
A na koniec - mam w dupie te "trolowanie" (miała byc farma a jedna osoba jest na razie) i robienie z tego afery bo ja ani państwo z tego tytułu nie stracę ani złotówki a mam nadzieję, ze się te środowisko w ten sposób oczyści choc minimalnie. Niezawisłe sądy ... tak - byłe niezawisłe za Tuska - tak samo jak TVN był obietywny czy TVP ... Powinneś się cieszyć, człowieku Tuska i Kopacz, ze to tylko taka afera - dla takich jak ty. Takich tylko bym chciała! Powinneś sie cieszyć, widząc reakcję Ziobry bo za Tuska żaden z sędziów nie starcił włosa z gowy za gorsze numery!! To jest ta róznica pomiedzy tuskozgrają a dzisiejszym rządem. Przypomnieć ci? Wspomóc tą twoją kurza pamięć? ? Za to nie mam w dupie Belki jedzącego ośmiorniczkę i twierdzącego, ze on może wyciągnąć kilka miliardów na walkę z PIS, czy pozwolenia państwa tuska na robienie Polski na miliardy na VAT ... Dostrzegasz tą róznicę, inteligencie klasy Komórkowski?
ja12
+32 #20 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - Politykaja12 2019-08-22 11:16
Katolicki suweren kocha złodziei oszustów ,hejterów.Dlaczego?.Bo widzi siebie..
Golem
+33 #19 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaGolem 2019-08-22 03:13
Janowy twoje brednie osiągnęły Himalaje absurdu. Z Tobą trzeba rozmawiać twoim językiem jełopie. W świetle faktów, że pod okiem Ziobry działali trolle hejtukący i obtażający sędziów, ty dziś wypisujesz te swoje brednie. Trzeba być kompletnym przygłupem, żeby po ujawnieniu faktów jak działali trolle PiSożytów w Ministerstwie Sprawiedliwości, wypisywać takie brednie, na temat niezawisłych sędziów. Trzeba wiedzieć jescze, co oznacza niezawisłość sędziów. Twoje wpisy nadają się do zgłoszenia do organizacji zajmującej się przejawami dyskryminacji, homofobii i przemocy. Taki przygłup jak ty narobił dzieciaki, a teraz cieszy się imbecyla, że może z tego żyć. Dlaczego moje dzieci, mają mieć kontakt z twoimi dziećmi, którym wpadasz darmozjadztwo?! Weź się obiboku, za uczciwą pracę. Dlaczego, chcesz żyć z nas uczciwie pracujących i uczciwie odprowadzających podatki, z których ty doisz 500+. Jesteś żałosny. Jeżeli taki wzorzec postępowania przekazujesz swoim dzieciom, to chodujesz, kolejne pokolenie darmozjadów, które nasze dzieci będą utrzymywać. Co może wychować Karola?! Tylko kolejną patrole. Janowy nie weźmie się do uczciwej pracy
Woli walić w kanał i robić kolejne dzieci! Janowy to wągrowiecki darmozjad, który woli żyć, z reszty uczciwie pracujących mieszkańców i uczciwie płacących podatki. Alkohol do reszty zabrał mu resztki mózgu. Kolejnego dnia nie pamięta co pisał. Zbyt długi tekst, sprawia mu trudność i nie jest w stanie go doczytać do końca. Janowy to nie troll, lecz wągrowiecki patola. Zapewne kreuje się na patriotę, bo do tych przygłupów to trafia. Na takie coś jak Janowy płacimy wszyscy w Wągrowcu i okolicy. Oby on kiedyś na trzeźwo coś napisał. Ja mam dość płacić na tego darmozjada i reproduktora jemu podobnych! Dlaczego moje dzieci mają utrzymywać, kolejnych darmozjadów?!
Iwona_M
-29 #18 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaIwona_M 2019-08-21 20:18
Mikołaj, bo już oddałeś głos, nie możesz głosować dwa razy z tego samego IP
Mikołaj
-30 #17 PolitykaMikołaj 2019-08-21 20:17
Operator, dlaczego przy niektórych komentarzach "łapki" są zlikwidowane - jest tylko liczba wpisów ?!
Janowy
-38 #16 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaJanowy 2019-08-21 18:51
Piter - przy takiej Kopacz, ekspertki od zabijania dinozaurów czy przy prezydencie PO od "bulu" to najwiekszy tuman PIS-owski jawi sie jako geniusz. A tak w ogóle co to tereaz te POKOSROKO czy jaki im tam robi? Dalej chcą PIS-owców zabijac czy mają w końcu wizję na Polskę (oprócz zaludniania jej arabami i pedałami)?
Janowy
-32 #15 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaJanowy 2019-08-21 18:33
Polak katolik - temu Pabiakowi to premię dałbym za rozprawianie się w tym szambem sędziowskim a tutaj go zwalniają. Trzeba w końcu tej hybrydzie przekręcić szyję nie uważasz? A moze podziwiasz tych "sendziów" po pijaku jeżdżących , kleptomanów uniewinnianych przez kolesi czy takie tuleje ? Pewnie tak, co...? Tego co to sawicką uniewnnił uznając wszelkie nagranie, dowody za "owoce zatrutego drzewa"
Piter
+30 #14 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaPiter 2019-08-21 18:27
"Popaprańcą" - PISowcy to jednak tumany.
Janowy
-32 #13 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaJanowy 2019-08-21 18:26
Ja21 - masz racje - mało się dzieje. juz dawno pólowa tej bandy przygłupów w togach powinna być pozwalniana. Przypatrz sie wyrokom Tuleji, Łeczwskiego, postepowaniu Gesler, jej oswiadczeniu majatakowemu czy Zurka. Wlso sie na glowie podnosi. Mafia rodzinna w togach.Własnie dziś sąd uznał, ze w Gorzowie może być w demonstarcja pedałów nawet gdy koliduje ona z inną demnstacją. Wbrew decyzji prezydenta miasta. to nie są sędziowie - to takie Polaki Patrioty kórym koryto sie odsuwa. Przyniesieni w komuszych wagonach i nigdy nie oczyszczeni z tych naleciałości.
ko9lo
-34 #12 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - Politykako9lo 2019-08-21 17:22
Popaprańcą dużo nie potrzeba niech tylko ich idole powiedzą że dwa razy dwa jest pięć to też uwierzą Takich cepów potrzeba na widowni takich filmów gdzie są strzyżeni z kasy za bilety jak barany i myślą że każdy film to stoprocent prawdy
zyguś
+31 #11 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - Politykazyguś 2019-08-21 14:27
Daro - zapewne jeszcze Halyna i Marta dadzą natchosy, ciasteczka i picie w ramach kampanii wyborczej. Nie było ich przez 4 lata to teraz Vega dał im możliwość promocji wśród społeczeństwa Wągrowca i nie tylko.
ja12
+37 #10 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - Politykaja12 2019-08-21 13:28
Brutalna prawda o reformie PIsiorów,mamy świeży temat co dzieje się w sądownictwie...
Daro
+42 #9 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaDaro 2019-08-21 13:02
Bilety na seanse do odbioru w biurze PiS na ul.Kościuszki w godzinach urzędowania przewodniczącej!
zyguś
-42 #8 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - Politykazyguś 2019-08-21 10:56
Polak katolik - najpierw odpowiedz na pytanie ejtam, bo ty to jesteś farma trolli PO-KO. Specjalista od wszystkiego, a tak naprawdę od niczego. Zadając Tobie konkretne pytanie, odpowiedzi nie ma. Więc daruj sobie te swoje beznadziejne komentarze i spostrzeżenia.
Tomasz123
+45 #7 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaTomasz123 2019-08-21 08:23
Kaczyński to nadprezes supermatematyk,nieprawdopodobnie jakiego męża opatżnośc nam zesłała jaki tam Stalin,Hodża,Mao
Polak katolik
+50 #6 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaPolak katolik 2019-08-21 08:14
Co Janowy, 1,50zł wpadło za ten wpis? Zameldowałeś już szefowi wiceministrowi (byłemu), Pibiakowi wykonanie zadania na dziś? Wiesz, że będąc członkiem farmy trolli i pisząc posty za pieniądze na potrzeby dojnej zmiany, stoisz w jednym szeregu z tymi, którzy zakatowali Popiełuszkę?
Sigmar
+38 #5 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaSigmar 2019-08-21 08:01
Szum się zrobił, Pan Vega ma reklamę za darmo. Ludzie się kłócą o ten film, Misiewicz pozywa go do sądu, Jarek każe ukraść scenariusz a Patryk Vega liczy tylko kasę i się z wszystkich śmieje. Szanuje.
Janowy
-56 #4 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaJanowy 2019-08-21 06:45
Polak-katolik - widzę, ze POobiektywny POrtal WRC znów jakieś gówno promuje (podobnie jak Kler). A to takie proste - Vega przeprasza tym filmikiem swiat III RP za Botoks, gdzie nieopatrznie odsłonił światek lekarzy ( i zaraz za to został odstawiony na "boczny tor") a takie jak ty podniecają się jak dzieci nowym telefonem. W tym filmie jest tyle prawdy co w twoich wypowiedziach logiki - ilości niezauwazalne. A bojówki faszystkowskie PIS tez juz widzisz na ulicach miast. I jak na razie nic "nie jebei" pomimo zapowiedzi twoich guru z 2015 roku typu balcerowicz, petru , tusk itd. Wręcz przeciwnie - wszystko w górę (w Wągrowcu to chyba nie - no ale tutaj od 30 lat rzadzi ekipa PO/SLD/PSL- nie ma się co dziwić).
hot_woman_ever
-34 #3 Satyrahot_woman_ever 2019-08-21 02:22
Panie portal wrc ten film nie opowiada o polityce, ten film to satyra . Proszę się do uczyć. Rozumiem, że jesteście mediami z prowincji, ale pewne standardy wszystkich obowiązują.
Wrcmtu
+33 #2 WyboryWrcmtu 2019-08-20 23:05
Mam nadzieję, że po tych wyborach zobaczę faktycznie,, dobrą zmiane ". Mam nadzieję, że 500+ nie przesądzi o wyniku wyborczym.
Polak katolik
+49 #1 RE: Zapraszamy na najnowszy film Patryka Vegi - PolitykaPolak katolik 2019-08-20 22:56
Myślę, że życie przerasta to co mógł pokazać w filmie Vega. Niestety suweren za pięć stówek jest w stanie przymknąć oko na każdą niegodziwość grupy trzymającej władzę. Pocieszające jest to, że jak to wszystko jebnie to najbardziej po dupie dostanie wlaśnie ciemny lud.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.