• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 3392

Inauguracja Światecznej Iluminacji

To będzie wspaniałe przedświąteczne wydarzenie z niespodziankami i Mikołajem. Zapraszamy 6 grudnia o godz. 18:00 na Rynek!

- Tegoroczna inauguracja świątecznej iluminacji, która tradycyjnie już odbędzie się na wągrowieckim Rynku, będzie magiczna, aby równie magiczne i wyjątkowe były święta Bożego Narodzenia. Dla dzieci i towarzyszących im rodziców i bliskich przygotowaliśmy wspaniałą zabawę z niespodziankami, którą rozpocznie… poszukiwanie świętego Mikołaja. Uchylimy tutaj rąbka tajemnicy, wspominając, że w owym poszukiwaniu będą mogły pomóc dzieci, przywołując Mikołaja, by do nich przybył. A gdy się pojawi, zaskoczeni będą wszyscy uczestnicy tego wydarzenia - poinformował burmistrz Jarosław Berendt.

Niedługo potem rozbłysną lampki na ogromnej miejskiej choince oraz pozostałe elementy świątecznej iluminacji, a w magicznej chatce dzieci będą mogły porozmawiać z Mikołajem i zrobić sobie z nim pamiątkową fotografię. W ramach iluminacji pojawi się m.in. brama 3D w formie prezentu świątecznego oraz ściana z reniferem.   

Ale to oczywiście nie wszystko! Elfy i przedstawiciele Urzędu Miejskiego, będą rozdawać uczestnikom wydarzenia świąteczne słodkości oraz czapki Mikołaja (uwaga!, ich liczba jest ograniczona). O dobrą zabawę dzieci zadbają także animatorzy, a przedświąteczny nastrój dopełnią piękne piosenki w wykonaniu niezawodnego Chóru „No Name”, pod kierunkiem pani Lucyny Walewskiej-Jastrząbek, ze Szkoły Podstawowej nr 1.

Zapraszamy na Rynek. W piątek, 6 grudnia. Godzina 18:00.

Komentarze   

Janowy-PIS
0 #5 RE: Inauguracja Światecznej IluminacjiJanowy-PIS 2019-11-24 22:07
Mieszkaniec - w końcu ktoś zauważył podstawowy problem - wy nie potrzebujecie "światełek w tunelu" dla przekrętasów z PO, ściezek rowerowych za miliony, rowerów miejskich, plaży za miliony (na które nie ma kto chodzić bo dzieci coraz mniej), i tym podobnych pierdół ale dróg, dróg, WORD-u, połączeń kolejowych skasowanych "bo się nie opłacało" i pracy w powiecie! Reszta to tylko pudrowanie trupa. Ale co się dziwić, skoro środowisko rządzące Wągrowcem jest podobne do tego "sendziowskiego" z PRL - u, które wyje konstytucja gdy mu się koryto od ryjów odsuwa i każe ujawnić majątki ...
obserwator zza płota
+1 #4 RE: Inauguracja Światecznej Iluminacjiobserwator zza płota 2019-11-24 18:21
Ładną choinkę to se możesz kupić w Poznaniu, Gnieźnie albo Pile, bo w wongruwieckich sklepach wystawią towar, co się zeszłego roku nie sprzedał.

Odnoszę już od paru lat wrażenie, że podstawowa dewiza coniektórych wongruwieckich sklepów to: klient ma brać to co jest, a nie to co mu się podoba. "Panie, a da się sprowadzić to i to na zamówienie?" - "Nie da się". :)

Klient robi klik, klik i kupione w internecie. A potem wiara zdziwiona, że pustostany w centrum.
iko
+2 #3 RE: Inauguracja Światecznej Iluminacjiiko 2019-11-24 16:44
Panie Burmistrzu gdzie można kupić ładną choinke i lampki na nią ?
asad
+7 #2 RE: Inauguracja Światecznej Iluminacjiasad 2019-11-24 13:39
Berent czy Ty myślisz że my żyjemy Twoimi lampkami choinkowymi Czy Ty nie wiesz że miasto ma większe problemy a TY gównami się zajmujesz Obudż się takimi bzdurami niech się inni zajmują
Mieszkanieec
+9 #1 Święta święta i po świętachMieszkanieec 2019-11-24 12:32
Zamiast tych wszystkich,, atrakcji" np. Świecące lampki, konsultacji z mieszkańcami, sadzenie drzewka w blasku fleszy, pomników i nawet tej planowanej niby z prawdziwego zdarzenia plaży... Wolał bym drogę pod swoim domem, bo z drogi korzysta każdy kilka razy dziennie, to są nasze codzienne bolączki, że wielu mieszkańców brnie w błocie do własnych domów, mieszkań, bloków 😥 władza która opanuje problem dróg dojazdowych do mieszkań utrzyma władze na długie lata.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.