• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 3416

4 Dreamers, Afromental oraz Pectus w Wągrowcu

4 Dreamers, Afromental oraz Pectus gwiazdami tegorocznych Imienin Miasta Wągrowca.


Koncerty finałowy odbędzie się 26 lipca na stadionie OSiR w Wągrowcu. Wstęp będzie płatny. Bilety będzie można kupić w kasie Kina MDK od 10 lutego.

Za bilety w przedsprzedaży, która potrwa od 10.02 do 25.07 zapłacimy 8 zł, dzieci 5 zł. W dniu imprezy bilety będą droższe — dorośli zapłacą 15 zł, dzieci powyżej 6 roku życia i młodzież 10 zł.

Ważne: Wstęp wolny dla dzieci do lat 6.

Komentarze   

drops
-4 #7 RE: 4 Dreamers, Afromental oraz Pectus w Wągrowcudrops 2020-02-07 10:26
Ludzie pracują w uciążliwym hałasie , mieszkają przy ruchliwych drogach itp . to cisza ale że kilka razy w roku wystrzelą petardy to już jest niedobrze Za chwile zrobią zakaz jedzenia miesa bo hodowla zwierząt wpływa na klimat .Kolejnym krokiem będzie zabijanie starszych bo też życie ludzkie ma wpływ na klimat a do tego na budzet państwa bo trzeba im płacić emerytury a tak zamiast emerytur damy kase na obrone klimatu .
Mariakl
-1 #6 RE: 4 Dreamers, Afromental oraz Pectus w WągrowcuMariakl 2020-02-07 08:08
Burmistrz powinien zakazać używania petard i fajerwerków na terenie miasta Wągrowca, bo to co się działo w tym roku pod oknami naszych mieszkań to coś okropnego.
PIS-Janowy
-10 #5 RE: 4 Dreamers, Afromental oraz Pectus w WągrowcuPIS-Janowy 2020-01-23 19:22
Sorry Bobik, ale ja nie napisałem, że jesteś ciemny ani, ze do PO należysz. Napisałem tylko, ze Powski burmistrz Wagrowvca robi wszystko tak jak inni POwscy włodarze kjak. np. w warszafce , Poznaniu czy Gdansku. To jest tzw. stara zmiana i dla nich ważniejszy jest np. stan psychiczny psa i kota niż radość dzieciaków i ludzi z głośnych imprez.
Bobik
+4 #4 RE: 4 Dreamers, Afromental oraz Pectus w WągrowcuBobik 2020-01-23 16:14
Sory Janowy , może jestem ciemny ale nie wiem o co Ci chodzi. Ja nic nie napisałem w kontekście przynależności partyjnej a Ty widzę ze z góry założyłeś że jestem z PO. Nie! Nie jestem z PO.
PIS-Janowy
-20 #3 RE: 4 Dreamers, Afromental oraz Pectus w WągrowcuPIS-Janowy 2020-01-23 12:21
Bobik - nie wiem czy wam POwski burmistrz nie zakaze tych koncertów czasami .... Boi się o zdrowie psów i kotów i dlatego zrezygnował z fajerwerków - jak w Poznaiu czy Warszawie ( a w Londynie rekorodwe ilosci tego wystrzelono, w Poznaniu też szlo ostro - ludzie maja w dupie zakazu różowego jacusia) a co dopiero hałsa na takich koncertach - z reguły przewyższający ten z fajerwerków. Cieszcie się, ze macie to co macie z tą "nowoczesną" stara zmianą.
Bobik
+9 #2 RE: 4 Dreamers, Afromental oraz Pectus w WągrowcuBobik 2020-01-23 08:41
Gratulacje dla MDK-u za zamówienie wspaniałych wykonawców natomiast co do biletowana imprezy to uważam że tak powinno być. Zorganizowanie takiej imprezy to nie tylko wykonawcy ale np ochrona, naglosnienie z oświetleniem, catering oraz noclegi dla wykonawców. Jest wiele czynników które składają się na niemałą sumkę a niestety miasto nie daje wszystkich pieniędzy od A do Z. Moim zdaniem powinnismy się cieszyć ze w ogóle imieniny miasta są jeszcze imprezą cykliczną ponieważ np w tym roku burmistrz już nie zorganizował Sylwestra na rynku ( gdzie w kulminacyjnym punkcie imprezy nie było wolnego miejsca na płycie rynku). Nic na chwile obecną nie słychać o majówce a w przyszłym roku może zabraknąć Imienin Miasta. Ale cóż, niedługo wybory i mam nadzieję ze wybierzemy mądrze.
Miejscowy
-23 #1 Zapraszacie na imieniny i mieszkańcy mają płacić?!?!?!Miejscowy 2020-01-23 01:45
Zawsze nasze miasto było stać na zorganizowanie imprezy jaką są imieniny, święto naszego domu w którym żyjemy. Nie trzeba wspominać były u nas słynne gwiazdy polskiej estrady.

Nowa władza A na świętowaniu mieszkańców chcą zarobić bo kasę którą zapłacą artystą mają z kasy MIASTA Wstyd i to nie mały jesteśmy pierwsi z takim podejściem do własnych wyborców

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.