• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 959

Weekend na Szlaku Piastowskim po raz szósty!

W dniach 24 - 26 czerwca 2022 r. odbędzie się największy weekend z Piastami w Polsce.

Na ziemi wągrowieckiej organizatorami imprezy są Powiat Wągrowiecki, Gmina Wągrowiec i Miasto Wągrowiec i jak zwykle w programie nie zabraknie koncertu, rajdu rowerowego, festynu, zwiedzania z przewodnikami, animacji dla dzieci i wielu innych ciekawych propozycji dla całych rodzin.

Szczególnie zapraszamy w piątek o godz. 2000 do Amfiteatru Miejskiego w Wągrowcu na koncert zespołu Youth Novels, który tworzą Anna Babrakowska i Emil Nowak.

W sobotę o godz. 1400 zachęcamy do zwiedzania z przewodnikiem wyjątkowego kościoła pw. św. Mikołaja Biskupa w Tarnowie Pałuckim, a o godz. 1530 o magii ziół w obrzędowości i zwyczajach opowie w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Micharzewie Wiesława Gruchała - etnograf w Muzeum Regionalnym w Wągrowcu.

O godz. 1900 na stanicy WOPR w Kobylcu rozpocznie się Noc Świętojańska.

Na rodzinne spotkania z historią w formie zabaw i warsztatów zaprasza Mobilne Muzeum Początków Państwa Polskiego w sobotnie i niedzielne południe, które gościć będzie w Muzeum Regionalnym w Wągrowcu.


 

Komentarze   

PIS Janowy
-1 #1 RE: Weekend na Szlaku Piastowskim po raz szósty!PIS Janowy 2022-06-22 16:13
Weekend weekendem - ale na wszelki wypdaek nie zapomnijcie masek na baranie lby zalozyc!! BEEE!! BEEE!! Ponoc to w polaczeniu z potrojna czy poczworna szpryca djae ci odpornosc drzewa na grype. Widac to dzisja we wszystkichkrajach wzorcowo wyszczepionych i utrzymujacych rezim maskowy - znow maja "fale" i ...nie wiezza dlaczego biedaczki.

A wiecei o takim kwiatku:"...Media telewizyjne otrzymują większość swojego budżetu reklamowego od międzynarodowych firm farmaceutycznych – co stwarza nieodparty nacisk na przedstawianie wszystkich wymyślonych badań wspierających ich szczepionki i inne tak zwane metody leczenia. Tylko w 2020 roku przemysł farmaceutyczny wydał na taką reklamę 6,56 miliarda dolarów. Telewizyjna reklama farmaceutyczna wyniosła 4,58 miliarda, co stanowi niewiarygodne 75% ich budżetu. Daje to ogromne wpływy i kontrolę nad mediami. Światowej sławy eksperci we wszystkich dziedzinach chorób zakaźnych są wykluczani z mediów i z mediów społecznościowych, jeśli w jakikolwiek sposób odbiegają od kłamstw i przeinaczeń wymyślonych przez producentów tych szczepionek. Co więcej, te firmy farmaceutyczne wydają dziesiątki milionów na reklamę w mediach społecznościowych, z Pfizerem na czele z kwotą 55 milionów dolarów w 2020 r...."
Rozumiecie? Widzicie te liczby? Cos tam w tych kozich bankach iskrzy czy wciaz wisielec sie smieje?
BEEEEEE! BEEEEEEEEEEEEEEEE!!

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.