• Media
 • Opublikowano:
 • Wyświetlono: 669

DonGURALesko w Damasławku, trwa sprzedaż biletów

Zapraszamy na wieczór z muzyką, który odbędzie się 26 kwietnia 2024 roku o godzinie 20:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Damasławku.

Tego wieczoru na scenie wystąpi niekwestionowana legenda polskiej sceny hip-hopowej DonGURALesko. Artysta, znany z niepowtarzalnego stylu i energetycznych występów, dostarczy niezapomnianych wrażeń muzycznych.

Bilety są już dostępne w przedsprzedaży TUTAJ oraz w GOK Damasławek. Skorzystaj z atrakcyjnych cen: pierwsza pula w cenie 60 zł, druga pula 70 zł, natomiast w dniu koncertu cena biletu wyniesie 80 zł.


 

 

Komentarze   

Tatuś z osady
#4 RE: DonGURALesko w Damasławku, trwa sprzedaż biletówTatuś z osady 2024-03-25 16:58
Do #3. W pełni się zgadzam z twoimi argumentami. Przeanalizowałem programy wyborcze kandydatów oraz ich dotychczasowe "dokonania" i wyszło mi, że tylko Poszwa się nadaje ale z mojej strony to będzie głosowanie na mniejsze zło bo sam Poszwa to też cienias.
Messi
#3 RE: DonGURALesko w Damasławku, trwa sprzedaż biletówMessi 2024-03-25 14:12
Co do pierwszego posta, racja w 100%. Imieniny miasta na stadionie lub rynku, to samo z majówką. Rozwój kulturalny miasta umarł i wynieśli go na noszach ale , może wróci. Co do drugiego to uważam że ten chłopiec powinien trochę popracować tak jak facet a nie się ślizgać na pseudo polityce, no i trochę za młody. Podpowiedzcie żeby kupił trochę większe marynarki bo ma lekko zbyt obcisłe. A pani która również kandyduje …. niestety uważam że ktoś jej robi krzywdę wmawiając jej że ma jakieś szanse. Przykre ale prawdziwe.
Tylko ZADROGA
#2 RE: DonGURALesko w Damasławku, trwa sprzedaż biletówTylko ZADROGA 2024-03-25 10:26
Żeby w Wągrowcu coś się ruszyło to trzeba głosować na Jakuba Zadrogę, jak macie inne zdanie to głosujcie jak chcecie (demokracja), ale żeby później nie było kwiku. Żaden kandydat nie gwarantuje rozwoju, kandydatka SW2000 to najgorsza opcja, bo atakuje wszystkich dookoła, zasada "po trupach do celu". Dla niej mieszkańcy są mało ważni, pamiętacie jak chciała was karać za palenie w piecach, pamiętacie jak z kolegą z Łaziska walczyła o ekologię? Pan zdun miał was uczyć palić w piecach za publiczną kasę!
Dyzio
#1 RE: DonGURALesko w Damasławku, trwa sprzedaż biletówDyzio 2024-03-25 09:32
Witam! Super że koncert, nie mój klimat ale jako wydarzenie muzyczne napewno warto w tym uczestniczyć. Co do koncertów to jako Wagrowczanie szalenie Wam zazdrościmy. U nas niestety posucha, nic się nie dzieje, masa ludzi promujących kulturę w mieście pracuje, biorą kasę ale nic nie robią. Pewnie Majówka będzie jak to od kilku lat bywa STYPĄ. Nie pozdrawiam obecnego i oby opuszczającego stanowisko na zawsze burmistrza. Jedyne co się panu udało to zabił pan wydarzenia kulturalne a z tego Wągrowiec był znany. Przez pana musimy jeździć po okolicznych miasteczkach powiatowych aby brać udział w np koncertach. Oby następca słuchał ludzi i tego co oni chcą a niekoniecznie mikro koncertów jazzowych na 5 osób widowni. Won Naszego miasta!!!

TRWA CISZA WYBORCZA
komentowanie zostało wyłączone do 21.04.2024 r. do godziny 21:10

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.