• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 3016

Dzień Dziecka w Wągrowcu. Święto pełne radości i zabawy

Wągrowiec szykuje się na obchody Dnia Dziecka, które odbędą się 1 czerwca na terenie OSiR. Organizatorzy przygotowali program pełen atrakcji, które z pewnością przyciągną zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców.

Od godziny 8:00 do 15:00 odbędzie się II Turniej Charytatywny o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wągrowcu. Cel tej inicjatywy to zbiórka funduszy na zakup sprzętu komputerowego dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Wągrowcu. Na zwycięską drużynę czeka wyjątkowa nagroda – lot helikopterem ufundowany przez firmę SERPOL Cosmetics.

Od godziny 13:00 scena na terenie OSiR będzie tętnić życiem. Rozpoczną się występy grup tanecznych i wokalnych, w tym grupy KEEP oraz KEEP JUNIOR, zespołu Pieśni i Tańca Dębina, a także liczne pokazy policyjne i taneczne. O godzinie 16:45 planowany jest wspólny taniec country, który zakończy cały program.

Między 13:00 a 17:00 dzieci będą mogły korzystać z wielu atrakcji, takich jak Stajnia Grzybowice, wioska indiańska, animacje plastyczne i taneczne. Nie zabraknie również stoiska z alpakami oraz pokazów historycznych prowadzonych przez Muzeum Regionalne w Wągrowcu.

Na OSIR-u znajdą się także stoiska gastronomiczne i punkty handlowe, gdzie będzie można zakupić pamiątki i smakołyki. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Wągrowca i okolic do wspólnego świętowania.


 

 

Komentarze   

obp
0 #3 RE: Dzień Dziecka w Wągrowcu. Święto pełne radości i zabawyobp 2024-06-02 18:03
Co te fundacyjki się tak mnożą w tym mieście? Kto wydał pozwolenie na organizację tego zbiegowiska? Kto pozwolił na niszczenie trawników za utrzymanie których płacą podatnicy? Kto pytał czy mieszkańcy mają przyjemność z tych głośnych imprez!!!!!!!!!!!!!!!Dlaczego miasto nie zadba o to, by w innych dzielnicach miasta, które zamieszkują głównie młode rodziny z dziećmi. Kto normalny robi jedno miejsce spędu dla 25000 miasta i powiatu?????? Nie dość, że minął miejski, miejski postawili, to jeszcze budy z żarciem i szmatami sprzedają na trawie utrzymywanej za nasze podatki! Ludzie opamiętajcie się, tam mieszkają ludzie, a w planach zagospodarowania przestrzennego wyszczególniony jest PARK jako miejsce relaksu, a NIE GLOSNYCH IMPREZ, które codziennie obniżają komfort życia mieszkanców! Tv chyba potrzebne żeby to się wreszcie skończyło!!!!
Mieszkaniec Wca
+3 #2 RE: Dzień Dziecka w Wągrowcu. Święto pełne radości i zabawyMieszkaniec Wca 2024-06-02 14:29
Co to za spęd od niedzielnego poranka w parku przy Lipowej? Nie ma żadnej informacji na stronie urzędu o imprezie zakłócającej spokój okolicznym mieszkańcom!!!!!! Czyżby sprzedawcy z budek zbyt mały utarg mieli że całodzienna wczorajsza impreza z OSiRu przeniosła się na kolejny dzień do parku? Komuś chyba nie w sosie było , że nowa burmistrz zrobiła imprezę na dzień dziecka na stadionie a nie ludziom pod oknami, więc sami robią rozpierduche ludziom, którzy dosyć mają parkowych burd nieletnich, krzyków bombelkow i ich rodzicieli oraz wyścigów samochodowo motocyklowych. Dlaczego na wschodzie albo na Berdyczowie nie zrobicie sobie spędow . Pani Burmistrz proszę o wyjaśnienie tej sytuacji? Dlaczego takie głośne imprezy robicie ludziom pod oknami okolicznych domów i bloków? To na co dzień bardzo głośne miejsce, więc mieszkańcy chcą mieć trochę spokoju chociaż w niedzielę! To samo dotyczy modłów jakiejś sekty, która chodzi co niedziela po parku z głośnikiem i głosi jakiejś herezje przez ponad godzinęokolo 17! Może ktoś wreszcie zainteresuje się tym !
Brygida
-1 #1 RE: Dzień Dziecka w Wągrowcu. Święto pełne radości i zabawyBrygida 2024-05-19 17:36
Rozumiem że wstęp wolny i mogę przyjsci ze swoimi pampersami Kubusiem, Krzysiem i Mariuszkiem o ile tatuś temu ostatniemu pozwoli

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.