• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 5165

Mecz Nielby z konkursem w tle

Dzisiaj, o godzinie 17:00, na stadionie w Wągrowcu, Nielba zmierzy się z Sokołem Kleczew.

W meczu 2. kolejki III ligi gr. kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej piłkarze wągrowieckiej Nielby zagrają u siebie z Sokołem Kleczew.

Drużyna z Kleczewa w zakończonych rozgrywkach III ligi  sezonu 2011/2012 zajęła czwarte miejsce z dorobkiem pięćdziesięciu jeden punktów. Przez prawie cały sezon trenerem drużyny był Andrzej Ostański. W przeszłości w latach 2003-2004 pracował w wągrowieckiej Nielbie. Drużynę Sokoła dwóch ostatnich meczach poprowadził duet Wojciech Bielawski i Michał Grzywacz.

Największe sukcesy Sokół święcił w ostatnich latach. Dwa razy kleczewianie sięgali po Puchar Polski OZPN Konin (2008/2009, 2010/2011). Najlepszy był jednak sezon 2010/2011. Wygrana w Pucharze Polski WZPN oraz awans do trzeciej ligi. Zdobycie pucharu na szczeblu wojewódzkim dało zielonym możliwość gry na szczeblu centralnym. W rundzie przedwstępnej kleczewianie rozgromili Polonię Słubice 9:3. Następnie musieli uznać wyższość drugoligowego MKS Kluczbork.

Przed rozpoczęciem sezonu wągrowiecką Nielbę zasilił zawodnik z Kleczewa, Łukasz Szczepaniak. W Wągrowcu zagrał w trzydziestu dwóch meczach ligowych strzelając pięć bramek. W tym sezonie przeszedł do drugoligowego Chrobrego Głogów.

K-PZPN podał obsadę sędziowską 2. kolejki III ligi. Mecz Nielby z Sokołem poprowadzi Mikołaj Kłodziński z Poznania. Arbiter w poprzednim sezonie gwizdał w jedenastu meczach trzeciej ligi. Pokazał w nich trzydzieści sześć żółtych i pięć czerwonych kartek.

W kadrze na mecz z Sokołem Kleczew znalazło się osiemnastu zawodników. Przed szansą debiutu w oficjalnym meczu ligowym staje Marcin Sergiel. Młody napastnik, był już w kadrze na pucharowy mecz z Cuiavią Jednak nie wszedł na boisko. Do dyspozycji trenerów będzie także skrzydłowy, Łukasz Cyruk.

Bramkarze: Maciej Szkutnicki, Marek Bihun. Obrońcy: Jacek Figaszewski, Dawid Jasiński, Adrian Mikołajczak, Patryk Sergiel, Rafał Weyer. Pomocnicy: Marcin Ankudowicz, Łukasz Cyruk, Miłosz Graczyk, Krzysztof Gryszczyński, Maciej Klawiński, Jakub Mrozik, Emil Luboński. Napastnicy: Karol Gregorek, Paweł Nawrocki, Marcin Sergiel, Łukasz Spławski.

Na mecz z Sokołem Kleczewem zapraszamy płeć piękną i nie tylko. Wszystkie kobiety i dzieci do 13. roku życia – wstęp wolny. Dodatkowo W przerwie meczu odbędzie się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Szczegółowe informacje przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Przypominamy wszystkim osobom wybierającym się na mecz o konieczności zabrania ze sobą dokumentu tożsamości wraz z numerem PESEL, który jest wymagany przy zakupie biletu.

Uwaga! Przy zakupie większej ilości biletów należy podać numery PESEL osób dla których będą przeznaczone wejściówki.

Tomasz Barylski / MKS NIelba

Dodaj komentarz

Redakcja Portalu WRC nie odpowiada za publikowane treści w module komentarze.

Przed dodaniem wpisu zapoznaj się z REGULAMINEM!

Kod antyspamowy
Odśwież

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.