• Wyświetlono: 5486

Nielba przegrała 5 bramkami z Wdą Świecie

W meczu 7 kolejki III ligi gr. kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej piłkarze wągrowieckiej Nielby przegrali u siebie z Wdą Świecie 0:5.

I bramkę strzelił Borys Klimczewski już w 6 minucie meczu. Kolejną, 4 minuty później Patryk Kiełpiński. Pierwsza połowa zakończyła się 2 bramkowa przewagą gości.

Po przerwie już w 47 minucie 3 bramkę dla Wdy Świecie zdobył Maciej Kot. Kolejna bramkę w 61 minucie strzelił nielbistom Kacper Wierzbicki a w 77 minucie 5 bramkę w tym spotkaniu zdobył Tomasz Stachewicz.

Mecz Nielby z Wdą Świecie to klęska, tak dzisiejsze spotkanie podsumował trener nielbistów Radosław Kołacki.

Materiał wideo z meczu zrealizowany przez Portal WRC

Nielba_Fan
+4 #12 ...Nielba_Fan 2014-09-14 16:51
Wypowiada się tutaj w większości banda kretynów i debili nie mających zielonego pojęcia o realiach panujących w klubie. Przestańcie [wpis niecenzuralny] żyć przeszłością jak niedojebane kury domowe. Dostali chłopaki łomot - muszą to przyjąć na klatę, wziąć się w garść i zapierdalać dalej.

Co do kasy ktoś trafnie napisał - budżet 650 tys., a sami zawodnicy nie zarabiają kokosów. Więc zanim coś wysmarujecie to się zastanówcie. A jak [wpis niecenzuralny] nie macie gamonie zielonego pojęcia to mordy w kubeł.
-1 #9 RE: Nielba przegrała 5 bramkami z Wdą ŚwiecieJa 2014-09-14 12:37
Dziś Knychała nie może wyjść z IV ligi , łot cała filozofia .
obiektywny
#8 DO JA !obiektywny 2014-09-14 12:11
A co ma budżet do ambicji?Jak Knychała był w klubie,to Nowak zapieprzał po skrzydle,że byli pierwszoligowcy nie mogli go dogonić,a dziś co?Snuje się jak smród po gaciach.Zawodnicy są zle przygotowani do sezonu,są zle motywowani,na boisku nie ma żadnej taktyki.Dlaczego? Bo nikt nie ma o tym w klubie o tym zielonego pojęcia.Gdyby w czasie sukcesów Nielby na boiskach II ligi podczas kadencji Krzycha nie zaczęto kombinować z transferami,gdyby nie zaczęto ściągać gamoniów tylko po znajomościach menagerskich-dziś Nielba pewnie nadal by grała w II lidze.A co się zmieniło? Knychała wyleciał bo kumple pod nim kopali,a znajomości dalej zostały,i mimo braku wyników,nic się nie zmienia.
Ja
+3 #7 RE: Nielba przegrała 5 bramkami z Wdą ŚwiecieJa 2014-09-14 11:55
Do obiektywny , jak Knychała był w Nielbie to budżet sekcji wynosił 1.300.000 zł , a teraz wynosi 650.000 zł . W Nielbie bylo wtedy 6 drużyn , teraz jest 10 . Obiektywnie panie obiektywny !!
+4 #4 RE: Nielba przegrała 5 bramkami z Wdą Świecieobiektywny 2014-09-14 08:42
Nielbiści to wczoraj powinni zapłacić tym ze Świecia,za to że im pokazali co to ambicja i jak się wykonuje pressing.Bez napastników nie da się wygrać,a te łamasy z łapanki Wojciechowski,Wicher i super grajek z serii A Krauze,nawet w okręgówce są za słabi.Nowak to jest w tej chwili jakieś nieporozumienie.Pierwszy do zmiany,błąd za błędem.Chyba myśli,że jak już był w Warcie,to niewolnicy w lektyce po boisku będą go nosili.Jasiński zresztą podobnie.Niestety po odejściu Knychały nikt w Nielbie nie ma nawet pojęcia o trenerce i poszukiwaniu nowych grajków.Widać ,że wykształcenie i papiery to nie wszystko.
kibol nielby
#3 Oto prawdziwe oblicze NIelbykibol nielby 2014-09-14 08:17
Można przegrać 1-0,2-0 ale 5-0 to już trener wylatuje i przebudowa zespołu od podstaw. Bilety za darmo powinni dawać do końca jesiennego sezonu