• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2854

Razem możemy więcej, reaktywacja Klubu 100

"Klub 100" został reaktywowany, razem możemy więcej. Teraz każdy kibic, sympatyk drużyny MKS Nielba Wągrowiec może wspomóc finansowo klub.

- Idea pod nazwą „KLUB 100” ma na celu skonsolidowania osób prywatnych i firm działających w Wągrowcu i nie tylko, których uczestnictwo to dobrowolna i świadoma chęć pomocy naszemu klubowi — poinformował Daniel Kurpiński, prezes MKS Nielba Wągrowiec.

Bliska współpraca członków „KLUB 100” z MKS Nielba Wągrowiec ma pomóc w tworzeniu bezpieczeństwa finansowego, wzmocnić pozycję klubu i zapewnić mu dalszy rozwój. Aby wstąpić do „KLUB 100” należy wypełnić deklarację. Miesięczna opłata za członkostwo w „KLUBIE 100” wynosi minimum 100,00 zł. Przystąpienie do „KLUBU 100” będzie wiązało się z wieloma korzyściami pod względem biznesowym, ale także i sportowym.

- Wsparcie naszego Klubu poprzez członkostwo w „KLUBIE 100” daje niepowtarzalną szansę rozpowszechnienia Państwa firmy w naszym lokalnym środowisku i nie tylko, a także utrwalenia pozytywnej o niej opinii. Sponsoring nie jest tylko dla bogaczy. Mniejsze firmy, czy osoby prywatne też mogą łączyć się, aby razem wspierać i inwestować w nasz Klub. Liczy się każdy grosz — dodaje prezes Kurpiński.

 


*** Kliknij TUTAJ i pobierz deklarację ***

Wypełnione deklaracje członkowskie można przesyłać elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Kontakt telefoniczny: Jacek Głów, kom. 697 489 899.


 

 


Komentarze   

we fwe3fgaerba bf`s
+8 #4 RE: Razem możemy więcej, reaktywacja Klubu 100we fwe3fgaerba bf`s 2018-07-28 22:13
osobiście głosowałem na poszwe ale widze że jeszcze raz starszy wilczyński przeskoczy go dwa razy Krzychu zero jaJ a co bedzie jak bedzie w wieku StachA
Mały
-1 #3 RE: Razem możemy więcej, reaktywacja Klubu 100Mały 2018-07-28 11:47
[quote name="Mały"]Chyba sie gościu mylisz bo poszwa tego nie wygra pamietaj ze zaczoł z ludźmi w nie odpowiednim momencie z wągrowca zrobil totalna stype i nam mieszkańca sie to nie podoba wiec ciesz sie do jeśieni mistrzu bo później wylot nikt mu nie pozwoli rozpieprzyć wizytówki miasta i tyle na temat
Mały
+2 #2 RE: Razem możemy więcej, reaktywacja Klubu 100Mały 2018-07-28 11:46
Chyba sie gościu mylisz bo poszwa tego nie wygra pamietaj ze zaczoł z ludźmi w nie odpowiednim momencie z wągrowca zrobil totalna stype i nam mieszkańca sie to nie podoba wiec ciesz sie do jeśieni mistrzu bo później wylot nikt mu nie pozwoli rozpieprzyć wizytówki miasta i tyle na tematsqn52
Kobra
+2 #1 RE: Razem możemy więcej, reaktywacja Klubu 100Kobra 2018-07-28 11:26
Kurpiński mówi, że to pomoc dla klubu a w tytule że pomoc dla piłki ręcznej... Haha
Po za tym panie prezesie Pan jest prezesem klubu a nie piłki ręcznej. Zaczął Pan wojnę z Burmistrzem o ręczną a jak wygra wybory to ucierpi przez Pana cały klub.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.