• McDonalds
 • Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2449

Nie ma pieniędzy na Superligę

Sytuację związaną z COVID-19 najprawdopodobniej uniemożliwi Nielbię awans do Superligi. Sponsorzy nie mają pieniędzy.

- Zarząd MKS Nielba Wągrowiec sekcja piłki ręcznej po podsumowaniu prowadzonych spotkań ze sponsorami oraz Urzędem Miejskim w Wągrowcu stwierdza, że obecnie sponsorzy oraz mecenasi sportu nie są w stanie ze względu na sytuację związaną z COVID-19 zdeklarować wystarczających środków (2 MILIONY zł), które byłyby potrzebne do gry w Superlidze — poinformował Daniel Kurpiński, dyrektor sportowy Nielby.

Warto dodać, że wszyscy zainteresowani wyrazili chęć do rozmów w kolejnych dniach i tygodniach, żywiąc nadzieję na poprawę sytuacji społeczno-ekonomicznej.


Komentarze   

Ręka pl
+3 #12 CcooccRęka pl 2020-04-21 20:52
Zainteresowany kibic miałeś rację z tymi minusami 😁😁 były dyrektor, misiek, sokole oko, siostra miłosierdzia i mistrz od kostki brukowej na Kościuszki. 😂😂😂😂😂😂 Brawo dla zawodników nielby dziękujemy, pozdrawiam także sekcje piłki nożnej.
Artur Artur
0 #11 szkolić młodzieżArtur Artur 2020-04-19 10:30
Po co Superliga! Należy szkolić młodzież,ogrywać ją w naszej lidze i ewentualnie najlepszych sprzedawać. Za uzyskane środki szkolić młodzież i utrzymywać klub. Już mieliśmy Nielbę w Superlidze i wiecie jak się to skończyło: porażki, długi i wstyd
Artut
0 #10 szkolić młodzieżArtut 2020-04-19 10:26
Po co Nam Superliga!Nalęży szkolić młodzież, ogrywać ją w naszej lidze , a potem ewentualnie sprzedawać i zarabiać na dalsze szkolenia i utrzymanie klubu. Już mieliśmy Nielbę w Superlidze i pamiętacie jak się to skończyło: porażki, długi i wstyd.
Zainteresowany kibic
-4 #9 W temacieZainteresowany kibic 2020-04-16 20:07
Ja pierdole (przepraszam za wyrażenie)
Kto wam powiedział i obiecał ze MKS NIELBA WĄGROWIEC piłka ręczna będzie w super lidze. Ostatnio to Poszwa dzień przed ogłoszeniem się wycofał. Nikt ani w zeszłym roku ani w tym nie obiecał. Sami dobrze wiecie że do super ligi są potrzebne pieniądze i układy. Są rozgrywki ligowe i po zwycięstwie jeśli klub na to stać może walczyć o super ligę.
Nielba Wągrowiec piłka ręczna już kolejny sezon jest mistrzem pierwszej ligi grupy A i jak dotąd nie ma lepszego zespołu choć kibice wiedzą jak ciężko zdobywać punkty. Ile swojego czasu, potu, krwi i bulu zostawiają na parkiecie zawodnicy nielby Wągrowiec. Byście się wstydzili tak poniżać zawodników mistrzów pierwszej ligi grupy A w Polsce. I jestem pewien że z tak mocnym zespołem kolejny sezon też będzie należał do nielby Wągrowiec, choć były burmistrz, były dyrektor osiru i ich ulubieńcy zaraz postawiać minusy i głupie komentarze. Ale niestety kolejny sezon dla Nielby na pierwszym miejscu w Polsce. Dzięki Nielba dzięki, zawodnicy, sponsorom, działacza, dzięki osobą które się do tego przyczyniły
ja
+12 #8 Superliga i maseczkiu79ceja 2020-04-16 19:12
W Wągrowcu nie ma na nic pieniędzy,nawet na głupie maseczki dla mieszkańców. Wójt Majchrzak daje swoim ludziom maseczki ,a Berenta nie stać na niecałe 50 tyś zł aby zabezpieczyć mieszkańców,a co dopiero Superliga.Oj Berent Urząd Miasta to nie szkoła,a ty się dobrałeś z Zadrogą. Pokazaliście jak potraficie stanąć na wysokości zadania. Jeżeli macie ciut HONORU ,to powinniście dobrowolnie zrezygnować ze stanowisk i odejść.
dynks
+2 #7 RE: Nie ma pieniędzy na Superligędynks 2020-04-16 18:22
A może Nielba potrzebuje prywatnego właściela, wiem że jest zainteresowane w kręgu prywatnym
Ojtam
+8 #6 RE: Nie ma pieniędzy na SuperligęOjtam 2020-04-16 15:51
To, ze nie będzie superligi nawet w przypadku kolejnego zwycięstwa w lidze zupelnie nie zaskakuje. Okoliczności ułatwiły moze tylko o tym jak to przekazać opinii publicznej i jakie podać powody.
Pytanie jednak inne. Co działacze zaproponują zawodnikom? Jak ma wyglądać przyszłość Klubu od najmłodszych roczników po seniorów? Co ma być motywatorem dla młodych graczy by w ogóle chcieli trenować? Czy może zwyczajnie degradacja Nielby na mapie polskiej piłki ręcznej będzie postepowala? Jaka jest wizja i konkretny plan na przyszłość?
PIS-Janowy
-12 #5 RE: Nie ma pieniędzy na SuperligęPIS-Janowy 2020-04-16 14:31
Zawsze wiedziałem, że Nielba to słaby zespół, to że nie będzie grać w Superlidze to tylko z pożytkiem dla ligi. Szkoda naszych pieniędzy. Rekomenduję płać słabiaków.
Xenia z punktu xero
+11 #4 Nielba wysychaXenia z punktu xero 2020-04-16 13:38
No jak to? Czołowi byznesmani, co pluli na Poszwę, bo ich rzekomo obraził, kiedy prosił o konkrety, po miesiącu kryzysu pokazują płótno w kieszeni? Buahahahaha.... ;) I co na to wiodący przyjaciel tej ekipy o nazwie schnącej rzeczułki - pan burmistrz? Może pobiegnie na halę w żółto-czarnym szaliku, aby poprawić notowania?
Błażej111
-5 #3 hmmBłażej111 2020-04-16 12:54
Płacimy w Wągrowcu podatki a miasta nie stać żeby wyłożyć 2 miliony. SKANDAL
BTC
-13 #2 kredytBTC 2020-04-16 12:51
Witam,
Miasto Wągrowiec a od czego są kredyty?, teraz takie tanie. Zawieśmy te bezsensowne inwestycje w mieście. Chcemy mieć SuperLigę w Wągrowcu a 2 miliony to nie znowu jakiś majątek dla takiego miasta jak Nasze.
zygaj
+24 #1 RE: Nie ma pieniędzy na Superligęzygaj 2020-04-16 11:33
Przecież to było wiadomo . Na rynku mamy tak prężnych przedsiębiorców że po miesiącu kryzysu już nie mają na paliwo do lesingowych limuzyn. Po drugie Ci co chcieli ugrać przy okazji coś do siebie to już chcieli to co mają .Tak to zawsze pojechali po pensji pracownikom i dali na klub a teraz już nie ma z czego . Oczywiście nie generalizuje.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.