• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 6223

Nielba Wągrowiec - MMTS Kwidzyn 22:34

5 porażka Nielby z rzędu i aż 8 w tym sezonie. W dzisiejszym meczu goście z Kwidzyna pokonali drużynę MKS Nielba Wągrowiec różnicą aż dwunastu trafień.

Faworytem dzisiejszego spotkania, rozegranego w wągrowieckiej hali im. Edmunda Cieśli, była drużyna gości, nikt jednak nie spodziewał się, że przegramy aż taką dużą różnica bramek.

MMTS Kwidzyn już w pierwszej połowie zmiótł Nielbistów z parkietu. Po kwadransie kwidzynianie prowadzili 11:3, a pięć minut później 14:4. Dopiero w końcówce pierwszej połowy goście pozwolili sobie na pewne rozluźnienie w defensywie i gospodarze uzbierali 10 goli.

W drugiej połowie MMTS szybko powiększył przewagę do dwucyfrowej (22:11 w 35 min.), a potem spokojnie utrzymywał dystans. Ostatecznie spotkanie skończyło się nokautem Nielby.

Nielba Wągrowiec - MMTS Kwidzyn 22:34 (10:19)

Dzisiejsze przegrana Nielby jest 5 przegraną z rzędu i 8 w tym sezonie. Swoje niezadowolenia okazali również wągrowieccy kibice, którzy skrytykowali zawodników i samego trenera.

Po meczu odbyła się konferencja prasowa.