• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2805

Bonusy finansowe z kodem promocyjnym

Wiele osób sądzi, że kody promocyjne i rabatowe dotyczą jedynie sklepów internetowych. Otóż nic bardziej mylnego!

Kody promocyjne przygotowują dla swoich klientów także firmy z innych branż – banki, pożyczkodawcy, ubezpieczyciele, a nawet legalni bukmacherzy. W tych przypadkach dzięki kodom uzyskać można korzyści typowo finansowe.

Wiadomym jest, że każda firma opracowuje promocje, które najbardziej pasują do jej profilu działalności.

– Każda firma powinna przestać myśleć o promocjach jako o pewnych zdarzeniach, które należy planować krótkookresowo, i przygotować długoterminową strategię promocyjną, która odpowiada strategii i celom ogólnym firmy. Ta strategia powinna określić, do jakich grup klientów te promocje są kierowane i jakie kategorie produktów chcemy wspierać sprzedażowo poprzez planowanie promocji – mówił agencji Newseria Biznes Tomasz Stec, dyrektor w warszawskim biurze Simon-Kucher.

W przypadku sklepów atrakcyjne są oczywiście wszelkiego rodzaju obniżki cenowe. Firmy z innych branż również mogą obniżać ceny, ale ich wyróżnikiem na rynku bywają czasem typowe bonusy finansowe.

Bonusy promocyjne – co trzeba o nich wiedzieć?

Bonusy finansowe uzyskiwane dzięki kodom promocyjnym oferują swoim klientom przede wszystkim firmy z szeroko rozumianej branży finansowej, głównie ubezpieczyciele, pożyczkodawcy oraz banki. Przykładów jest naprawdę wiele. Firma ubezpieczeniowa AXA DIRECT przygotowała niedawno kody promocyjne, dzięki którym można było zakupić ubezpieczenie OC już od 395 zł rocznie lub ubezpieczenie w podróży (na 7, 15 lub 30 dni) w Polsce i Europie już od 24 zł.

Firma ubezpieczeniowa Aviva oferowała kod uprawniający do zawarcia umowy ubezpieczenia mieszkania (przed kradzieżą, powodzią, awariami) już od 100 zł rocznie. Jeśli chodzi o pożyczkodawców, firma LendOn przygotowała kod promocyjny, który pozwalał wziąć pierwszą pożyczkę do 3000 zł z RRSO wynoszącą 0%. O bonusach finansowych nie zapominają także banki.

Kod promocyjny od ING Banku Śląskiego umożliwiał otwarcie konta osobistego przez Internet i uzyskanie z tego tytułu 100 zł premii. Kod promocyjny od banku Santander łączył się z korzyściami dodatkowymi przy otwarciu konta: do 300 zł zwrotu za rachunki, 80 zł za polecenie konta i nawet do 150 zł premii za przelewane na rachunek wynagrodzenie.

Na tym tle bardzo ciekawie prezentują się bonusy na start od legalnych bukmacherów. Przyjmują one postać kwot, które bukmacher przekazuje graczowi, a ten może następnie przeznaczyć je na typowanie wyników wydarzeń sportowych. Przykłady? Kod bonusowy do STS-u pozwala otrzymać bonus na start do 1200 zł, freebet 25 zł oraz 34 zł na zakład bez ryzyka. Kod promocyjny w Totolotku to dla klienta możliwość zyskania bonusu na start w wysokości 1111 zł oraz freebetu 25 zł. (tu więcej przykładów kodów na start z bonusami).

Czasami bukmacherzy przygotowują również bonusy finansowe, do wykorzystania których niepotrzebny jest kod, a spełnienie innych warunków. Firma LV BET oferuje bonus 50 zł każdemu kibicowi posiadającemu karnet na mecze ligowe Wisły Kraków, której jest sponsorem. Firma eTOTO przygotowała bonus finansowy pod nazwą „Weekendogranie” – klient musi postawić w weekend co najmniej trzy zakłady, każdy za minimum 50 zł, a bukmacher – niezależnie od ich wyniku – przekazuje wówczas bonus 40 zł.

Jak widać, kody promocyjne nie muszą oznaczać wyłącznie obniżek cen czy darmowej dostawy. W przypadku banków, ubezpieczycieli czy legalnych bukmacherów, korzyścią dla klientów mogą być po prostu… pieniądze!


Komentarze   

tatutka
+5 #1 RE: Bonusy finansowe z kodem promocyjnymtatutka 2019-08-18 15:08
bonusy, promocje a nie mogą od razu sprzedać w uczciwej cenie? Po co to tak komplikować.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.