• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 326

Gdzie znajdziesz najlepsze wakacyjne okazje?

Szukanie wakacyjnych okazji to dla niektórych prawdziwa orka na ugorze, dla innych z kolei najprzyjemniejszy element całego wyjazdu. Podpowiadamy, w jaki sposób szukać najlepszych lotów i noclegów, a przy okazji nie przepłacić na tym.

Wakacyjne okazje - nie przepłacaj na wyjazdach

Znalezienie wycieczki na drugi koniec świata nie stanowi dzisiaj praktycznie żadnego wyzwania. Każdego dnia biura podróży i linie lotnicze bombardują nas dziesiątkami ofert wyjazdów w każdy zakątek świata. Sztuką jednak jest znaleźć taką opcję, która z jednej strony spełni nasze wszystkie oczekiwania, a z drugiej będzie odpowiednia pod kątem cenowym.

Dlatego też do planowania wyjazdów należy podejść z otwartą głową i odpowiednim wyprzedzeniem, by nawet kilkaset złotych, które zaoszczędzimy były do naszej dyspozycji podczas samego wyjazdu. Nawet wczasy w Turcji, które w ogólnej świadomości wydają się bardzo atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem, możemy zorganizować jeszcze niższym kosztem. Co zatem zrobić, by jechać na najlepsze wakacje w życiu?

Klucz to miejsce, w którym kupujemy bilety i okres. Jak to zrobić lepiej niż dotychczas? Sprawdźmy wspólnie.

Gdzie najlepsze propozycje wyjazdów?

Jeśli zdecydujemy się na samodzielne zorganizowanie wyjazdu zagranicznego, to już za nami połowa sukcesu. Nikogo nie musimy przekonywać, że biura podróży, choć posiadają niekwestionowane zalety związane z organizacją wszystkiego za nas, pobierają wysokie marże, które znacząco windują cenę takiego wypoczynku.

Jeśli więc chcemy na własną rękę znaleźć loty i noclegi, gdzie to zrobić? Jeśli skupimy się na jednej, konkretnej linii lotniczej, to automatycznie ucinamy sobie możliwość znalezienia bardziej konkurencyjnych ofert proponowanych przez innych przewoźników, być może mniej znanych, o których istnieniu nie wiedzieliśmy. eSky.pl to rozwiązanie naszych problemów. Platforma skupia w sobie oferty kilkuset linii lotniczych w ramach jednej wyszukiwarki, która pomoże nam w doborze każdego elementu podróży. Miejsce odlotu i przylotu, czas podróży, przewoźnik, preferowany standard lotu - to wszystko możemy skonfigurować, a inteligentna wyszukiwarka resztę zrobi za nas. To jednak nie wszystko. Na eSky.pl z łatwością znajdziemy noclegi w terminie naszego wyjazdu (także w opcji atrakcyjnego pakietu łączącego loty i noclegi w jednej rezerwacji), a nawet ubezpieczenie podróżne. Wszystko w najlepszych cenach i bez godzin spędzonych na przeszukiwaniu pojedynczych stron internetowych.

Nie gdzie a kiedy - zaplanuj zakup biletu lotniczego w odpowiednim momencie

Tunezja wczasy? Krótki city break do Bolonii? Albania wakacje? A może podróż życia do Azji? Każdy kierunek jest w zasięgu naszych finansowych możliwości, o ile zdecydujemy się na zakup biletów z odpowiednim wyprzedzeniem. W przeszłości panowała zgoda co do tego, że najtaniej złapiemy bilety na loty last minute. Wprawdzie do dzisiaj mamy szansę na takie okazje, jednak należą już one do rzadkości. Warto skupić się na dokładnym zaplanowaniu wakacji na kilka miesięcy wstecz i od tego momentu regularnie odwiedzać eSky.pl w celu znalezienia idealnej propozycji cenowej na lot. Według statystyk 3-4 miesiące przed planowaną podróżą - to czas, kiedy istnieje największy potencjał na złowienie biletów lotniczych w najlepszej cenie. Cykliczne odwiedziny na eSky.pl sprawią, że w niskiej cenie zorganizujemy najlepszy wyjazd wakacyjny w swoim życiu.


 

 

Dodaj komentarz

Redakcja Portalu WRC nie odpowiada za publikowane treści w module komentarze.

Przed dodaniem wpisu zapoznaj się z REGULAMINEM!

Kod antyspamowy
Odśwież

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.