• KW
 • Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2484

60-latek zaatakował syna nożem

W trakcie kłótni 60-letni ojciec zaatakował nożem swojego syna. Syn z raną kłutą w okolicy brzucha trafił do szpitala w Wągrowcu.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w Rogoźnie. Na miejsce skierowano policję i pogotowie.

- Natychmiast na miejsce zostały skierowane policyjne patrole oraz karetka pogotowia ratunkowego. W mieszkaniu mundurowi zastali 32-latka, miał on ranę kłutą w okolicy brzucha. Poszkodowany został przetransportowany do Szpitala Powiatowego w Wągrowcu — poinformowała st. sierż. Izabela Leśnik, oficer prasowy KPP w Obornikach.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu grupy dochodzeniowo-śledczej i technika kryminalistyki.

- Do zdarzenia doszło podczas awantury pomiędzy ojcem a synem, który kopnął stojący czajnik z wodą. Sprawca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Następnego dnia 60-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Obornikach, gdzie usłyszał zarzut spowodowania obrażeń naruszających czynności narządu ciała na okres poniżej 7 dni. Wobec podejrzanego zastosowano dozór policyjny i opuszczenie lokalu mieszkalnego — dodaje st. sierż. Izabela Leśnik.

Za zarzucane przestępstwo podejrzanemu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.


 

Komentarze   

Sikora
+3 #5 SprostowanieSikora 2020-05-20 23:44
Szkoda ze opisujecie tylko cześć tego co sie stało...to ze ojciec spał a syn zaatakował pierwszy...i zaczął uderzać ojca...a jak 60letni schorowany mial się obronić...Ale nik nie wspomniał o tym ze syn który jest niby poszkodowany cierpi na Schizophrenie i choroba z roku na rok pogłębia się...a nie jest wogole leczony,wiec teraz zucal sie na ojca a kto będzie następny...jeśli nie będzie się leczył to dojdzie do tragedi...robicie z ojca przestępcę a tylko się bronił...
kolo
+3 #4 RE: 60-latek zaatakował syna nożemkolo 2020-05-20 13:04
A tymczasem, aż 6,5 mln zł - tyle Jarosław Stawiarski przeznaczył na nagrody dla podległych mu urzędników. Do kogo trafiły? To pozostaje tajemnicą. Marszałek województwa lubelskiego opóźnia odpowiedź na pytanie o nagrodzonych, tłumacząc się koronawirusem.
Widać jak na dłoni, że złodziei w PISie nie brakuje, z resztą przykład idzie z samej góry, a patologia z artykułu to ich elektorat.
PIS-Janowy
-6 #3 RE: 60-latek zaatakował syna nożemPIS-Janowy 2020-05-20 09:46
Pol - on nie ma czego luzowac. to taki sam klon jak czaszkowski. Najpierw pozwalniałby wszystkich dziennikarzy TVP i zrobi w ogóle z publiczna "porzadek" - coby nie zadawały głupich pytań na konferencjach prasowych o obietnice wyborcze w warszafce. A potem nakaże prezydentowi warszfki POsranej nadac jakiejś ulicy imie Kaczyńskiego L. Oczywiście imie złodzieja Adamowicza juz ulicy w warszfce zostało nadane przez nowego "kandydata". Oni juz tam nie maja nawet normalnych głupków w tej KO. Az budka biedna od zbierania kasy dla Sebastiana (której i tak nie dostał - tak to działa oPOzycja) musi uciekać ze studia bo boi się juz cokolwiek powiedzieć. Zenada taka, ze olasowi czy innym kolom, golemom zostało tylko takie debilne wstawki na forum rzucać ...
Pol
-4 #2 XxPol 2020-05-20 08:06
Łeb sobie zluzuj. Żeby nie PiS to kraj byłby już po rozbiorach.g
olas
+3 #1 RE: 60-latek zaatakował syna nożemolas 2020-05-19 23:34
Elektorat PIS zluzowany z kwarantanny.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.