• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 372

Urząd w Margoninie wraca do normalnej obsługi interesantów

Od 17 maja 2021 r. Urząd Miasta i Gminy Margonin oraz Urząd Stanu Cywilnego w Margoninie wraca do normalnego trybu pracy, jednak z pewnymi ograniczeniami.

- Obsługa interesantów odbywać się będzie z zachowaniem wszelkich zasad sanitarnych. Przebywając na terenie urzędu, należy stosować odpowiednie środki bezpieczeństwa, tj. zakrywać usta i nos przy pomocy maseczki oraz zachować odpowiedni odstęp między klientami oczekującymi na obsługę. Ponadto każdy z chwilą wejściu do budynku urzędu zobowiązany jest poddać się pomiarowi temperatury ciała — poinformowała Sylwia Mirecka, UMiG Margonin.

Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w budynku urzędu nie może być większa niż 10 osób. W biurze może znajdować się tylko jedna osoba obsługiwana.

Obsługa kasowa w urzędzie odbywać się będzie na zasadach wskazanych powyżej.


Komentarze   

PIS-Janowy
-2 #5 RE: Urząd w Margoninie wraca do normalnej obsługi interesantówPIS-Janowy 2021-05-18 21:36
CXZ - gowno to ty lykasz codziennie ust Niedzielkiego i jego "ekspertof". Ja czosnek, cebule, kapusta kiszona i kilometry dziennie przebiegane, przechodone, wyjezdzane...
Tobie te wbito do tepego lba -" zaszczepilem sie i jestem zdrowy jak byk bo bede mial paszport covidovy"?
I NA KONIEC _ NIGDY W ZYCIU NIE POBIERALEM ZASILKU. Za duze dochody - po dobrej szkole zawsze robote dobra znajdziesz - po poilitologi czy marketingu to tylko klamanie ludzi pozostaje ...
cxz
-3 #4 RE: Urząd w Margoninie wraca do normalnej obsługi interesantówcxz 2021-05-18 19:17
Janowy to by gówno spod siebie zjadł za 500 plus to jest ciota bez honoru ,najpierw opluje wszystkich a póżniej idzie po zasiłki z Naszych podatków . Głupio mądry palant który mieszka w Poznaniu a nie potrafi wejść w to srodowisko i pisze swoje wypociny na wagrowieckim forum . Wcale się nie dziwie ze tam niema z kim dyskutować skoro to gołgłupiec.
PIS-Janowy
0 #3 RE: Urząd w Margoninie wraca do normalnej obsługi interesantówPIS-Janowy 2021-05-18 19:06
Doktor - oczywiscie, ze nie. Nigdy! Wychowalem kilka dzieci bez zadnego problemu bez 500 plus i ja naprawde mam w dupie te pare stow. Poza tym - one wsystkie przeszly swirowirusa - bezobjawowo! tylko w jednym przypadku wystapila 38 stopni goracki przez 30 godzin .... . Dzieciak nawet tego specjalnie nie zauwazyl - byl tylko bardziej senny. Eksperymnety to niech sobie robi Niedzielski na sobie i swoich dzieciach. Od moich, zdrowych jak ryby, wara!!
doktór
0 #2 RE: Urząd w Margoninie wraca do normalnej obsługi interesantówdoktór 2021-05-18 18:47
Pis Janowy odpowiedz na pytanie , czy jesteś za tym jak planuje Pis że gdy rodzice są niezaszczepieni to nie otrzymują 500 plus na swoje pociechy i co wtedy zrobisz szczepisz się czy nie ?
PIS-Janowy
0 #1 RE: Urząd w Margoninie wraca do normalnej obsługi interesantówPIS-Janowy 2021-05-18 18:23
Debilizmow ciag dalszy. Po 15 miesiacach swirozjebania, po wyszczepienich wszystkich chetnych dalej idioci postepuja dalej jak idioci! Zadne fakty nie przemawiaja!! Poza tym - skoro wyszczepiliscie sie super szczepionka TO CZEGO SIE BOICIE??! W zwiazku z tym, ze ten urzad ma takich strachliwych pracownikow, proponuje zredukowac jego obsade do 30% a reszte na kasy do biedronke - tam ponoc wirus nie rusza nikogo. Po roku czasu wiadomo, ze bez urzedu tez mozna zyc a ile kasy byloby zaoszczedzone - kilkanascie kilometrow drog co roku bez zadnego wsparcia!!

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.