• Bank
  • Opublikowano:
  • Wyświetlono: 8082

Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzenia

Strajkujący nauczyciele nie otrzymają wynagrodzenia. Znamy stanowisko starosty wągrowieckiego i burmistrza Wągrowca.

Szef ZNP Sławomir Broniarz zadecydował o zawieszeniu strajku nauczycieli. Strajk ma być zawieszony od soboty, w poniedziałek szkoły mają pracować normalnie. ZNP daje premierowi czas do września. Wszyscy jednak zgodnie przyznają, że strajk nauczycieli od września będzie niemożliwy.

Co z wynagrodzeniem nauczycieli uczestniczących w strajku?

Nauczyciele z Wągrowca i powiatu wągrowieckiego cały czas łudzą się, że wynagrodzenie będzie im wypłacone. Słychać głosy o rekompensatach, jakie miał wypłacić starosta wągrowiecki Tomasz Kranc i Jarosław Berendt, burmistrz Wągrowca.

Zapytaliśmy włodarzy, jak zamierzają rozwiązać sprawę wypłat dla strajkujących nauczycieli. Okazuje się, że nauczyciele, którzy brali udział w strajku, nie otrzymają wynagrodzenia.

- Przepisy dotyczące sporów zbiorowych wskazują, że pracownik w trakcie trwania strajku zachowuje wszystkie prawa pracownicze poza prawem do wynagrodzenia. Stanowisko to wynika wprost z przepisów prawa oraz stanowiska Regionalnej Izby Obrachunkowej w Poznaniu. Kwestie dotyczące warunków świadczeń dla nauczycieli nie mogą pozostawać w kolizji z przepisami prawa — poinformował Jarosław Berendt, burmistrz Wągrowca.

Podobne stanowisko przedstawił starosta Tomasz Kranc. Nauczyciele placówek podległych pod Powiat Wągrowiecki również bez wypłaty.

- Strajkujący nauczyciele nie otrzymają za okres strajku wynagrodzenia. Art. 23 ust. 2 ustawy z dnia 23 maja 1991 r. o rozwiązywaniu sporów zbiorowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 174) wyraźnie wskazuje, że w okresie strajku pracownik zachowuje prawo do świadczeń z ubezpieczenia społecznego oraz uprawnień ze stosunku pracy, z wyjątkiem prawa do wynagrodzeniatłumaczy Tomasz Kranc, starosta wągrowiecki.

Dodatkowo starosta Tomasz Kranc stwierdził, że obowiązujące przepisy nie przewidują wypłaty strajkującym nauczycielom rekompensat za okres strajku.

Ilu nauczycieli bierze udział w strajku?

Komentarze   

Yanowys
-24 #218 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaYanowys 2019-05-09 19:25
Cytuję REALISTA:
MAŁE SPROSTOWANIE ,PSEŁDONAUCZYCIEL PO STUDIACH DOSTAJE 2 TYSIĄCE I MOŻE NIE ODRAZU DOSTAJE 16 RÓŻNYCH DODATKÓW O CZYM NIE MÓWI WIĘC PENSJA WYCHODZI OKOŁO 5 TYSIĘCY A DZIECI JEST MNIEJ I NIE MAJĄ ŻADNYCH WIADOMOŚCI

Po co im wiadomości? Wystarczy 500+
olo
+19 #217 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaolo 2019-05-09 16:32
Nauczyciele zaczynając strajk zasłaniali się nauczycielami którzy zarabiają niby 2 tyś Jestem ciekaw czy wykażą się solidarnością z tymi co mało zarabiają i ci co zarabiają o wiele więcej zrzekną się podwyżek na tych najsłabiej zarabiających Zobaczymy o kogo walczyliście ?
Gombro62
+3 #216 Sędziowe:(Gombro62 2019-05-09 13:18
Komentarz do dyskusji o "oczyszczeniu środowiska sędziowskiego". ...Rację ma Krzysztof Cuga, że nie było żadnego oczyszczenia środowiska sędziowskiego w latach 90-tych. Wybitny sędzia i prawnik prof. Adam Strzembosz, prezes Sądu Najwyższego w latach 1990-98 mówił kiedyś cyt. "środowisko sędziowskie nie potrzebuje lustracji, gdyż oczyści się samo". Jakże naiwny był prof. Strzembosz, człowiek nieskazitelny, ale środowisko się nie oczyściło....Co więcej wielu sędziów wydających haniebne wyroki w stanie wojennym robiło potem kariery w III RP i szkoliło młodych sędziów. Na przykład poznański sędzia Jacek Sobczak. Weryfikacja objęła jedynie prokuratorów.
REALISTA
+30 #215 REALISTAREALISTA 2019-05-09 09:31
MAŁE SPROSTOWANIE ,PSEŁDONAUCZYCI EL PO STUDIACH DOSTAJE 2 TYSIĄCE I MOŻE NIE ODRAZU DOSTAJE 16 RÓŻNYCH DODATKÓW O CZYM NIE MÓWI WIĘC PENSJA WYCHODZI OKOŁO 5 TYSIĘCY A DZIECI JEST MNIEJ I NIE MAJĄ ŻADNYCH WIADOMOŚCI
Yanowys
-31 #214 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaYanowys 2019-05-04 12:29
Cytuję Janowy:
Cytuję Yanowys:
Cytuję Janowy:
Cytuję Yanowys:
Cytuję Janowy:
Cytuję Alan Sores:
Cytuję Janowy:
Cytuję dot. komentarzy:
Po przejrzeniu minusowanych komentarzy (należących chyba do nauczycieli) stwierdzam, że każdy z nich kogoś obraża i to w sposób naprawdę mało wybredny.

Obrażani są rodzice, obrażane są dzieci, obrażani są mieszkańcy Wągrowca jako ogół, obrażane są osoby z wykształceniem zawodowym, średnim, wyższym i obrażany w fatalny sposób jest każdy kto wyrazi swoje zdanie niezgodne ze zdaniem nauczycieli (strajkujących).
Być może dlatego nie ma już wielu komentarzy osób nie popierających strajku (nikt nie lubi być obrażany), a są minusy.

Mam nadzieję, że jednak nie piszą ich nauczyciele, gdyż byłaby to prawdziwa kompromitacja tego zawodu i kultury osobistej, jaką powinni reprezentować ludzie wykształceni i uczący dzieci (które jednak powinny widzieć w nauczycielu wzór do naśladowania).

Jeżeli te komentarze naprawdę piszą nauczyciele, to widzę dużo pracy przed jednostkami nadzorującymi ich pracę tj. konieczną weryfikację osób reprezentujących ten zawód.

Być może faktycznie na tych korepetycjach powinni poprzestać i nie nauczać dzieci w szkole (jeżeli te komentarze faktycznie należą do nauczycieli, a tak to niestety wygląda). Jednocześnie wystawiając paragony za te korepetycje (nie pracując w szkole), być może nauczą się szacunku do dzieci - które uczą, do rodziców - którzy dbają o swoje dzieci i przyprowadzają na te korepetycje oraz szacunku do Wszystkich ludzi bez względu na wykształcenie, czy wykonywany zawód.

Nie będę nawet poruszać sposobu pisania tych komentarzy, który w przypadku nauczycieli praktykujących w swoim zawodzie, powinien być jednak na nieco wyższym poziomie.

Mam nadzieję, że minusując ten post nauczyciele (jeżeli to faktycznie są nauczyciele, gdyż aż nie chce się w to wierzyć) choć troszkę zastanowią się nad tym co zostało powyżej napisane.

To sa ci którzy pluja na "łamistrajków, prawdziwych nauczycieli, którzy wiedzą z czym sie ten zawód wiążę. Pustogłowy napchanne papką medialną, dający sie ogłupić przez jakiegos pajaca związkowego działającego na rzad opozycji rzadowej. Do tej pory nie dociekałem, ale teraz mam to samo uczucie - oni sa po prostu "słabu umysłowo", bezmyslni i nie powinni nauczac naszych dzieci. Nawet na korepetycjach ... Odsiew jest tutaj potrezbny natychmiast , tak samo jak w przypadku środowiska sedziowskiego, kóre po dziesiątkach lat "nienaruszalności" zamieniło sie w mafijne niemalże.


Oto ocena sędziów i nauczycieli przez prostackiego wyznawcę PiS. PiS to w skrócie Paranoja i Schizofrenia, a czytają te bzdury, nie trudno odnaleźć wrażenie, że pisał to paranoik i schizofrenik.
Środowisko sędziowskie zostało oczyszczone jako pierwsze na początku lat 90-ych, że wszystkich grup zawodowych. Wielu sędziów, którzy byli na usługach władzy PZPR zostało usuniętych. Obecnie średnia wieku wśród sędziów to 41 lat. Przeważająca większość z nich, zaczynała studia prawnicze lub zaczynała pracę jako prawnik, na początku lat 90-tych. Wszelkie opowieści propagandy PiS na temat sędziów to brednie i kłamstwa, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.
W ostatnim czasie wyznawcy PiS znaleźli sobie nowego wroga, w osobach nauczycieli. Jeżeli twierdzisz, że nauczyciele są tak źli, nie potrafią dobrze nauczyć, to rozumiem, że oceniasz na podstawie własnych kompetencji. Te twoje kompetencje, są na tyle wysokie, że jesteß w stanie zastąpić każdego nauczyciela w szkole, a co więcej, jesteś w stanie udzielać korepetycji z różnych przedmiotów. Jeżeli jesteś tak dobry, to nie rozumiem, dlaczego tej pory nie zostałeś nauczycielem. Podejrzewam, że swoją wiedzę o nauczycielach czerpiesz z propagandy TVPiS, wspomaganej przez kolejnych znawców tematu na budowie lub hali produkcyjnej.
Żałosne jest to, że oceniają sędziów i nauczycieli ludzie, którym nie chciało się uczyć, a tym bardziej studiować.

"...Środowisko sędziowskie zostało oczyszczone jako pierwsze na początku lat 90-ych, że wszystkich grup zawodowych...." - bzdura, panie szanowny. Bzdura totalna. Nawt oświadczen majatkowych nie musieli do czasu PIS robić, specjalne sądy do "sondzenia sendziów', stan spoczynku zamiast emerytury normalnej, fucha zamknieta tylko dla rodzinek (nie słyszał pan pewnie o tym zamknietym kręgu - matak sędzia i syenk sędzia, tatus zędzia, córka mecenas?) i 10tys sędziów (taka Francja 5 tys), drugie miejsce w Europie jesli chodzi o nakłady w stosunku do ilości mieszkańców w Europie (drugie miejsce, ale od tyłu, jeśłi chodzi szybkości przeprowadzenia spraw i orzekania) .... to tylko kilka przykładów tej gangreny mafijnej. A wyroki - przykłady wyroków z komisji reprywatyzacyjnej (KPINY!!!), z procesów nad sedziami złodziekaszkami z procesu o smog w warszafce osyfiałej, czy ostatnio skaznaie na 3 miesiace ponad 50 letniego pana za to, ze zabijał na targu ryby gilotyna a nie młotkiem. Do wyczyszczenia absoloutnie!!
Nie wie pan o tym ..? Podejrzewam, ze tak - typowa przywara KOD-omity - wiedzy zero, ale w wyzwiskach jesteście doskonali. Jestem dziś dumny, ze nazywacie mnie PIS-iorem bo ci cos tam maja jeszcze w głowie w odróznienieu od tej całej oPOzycji, kóra uległa TOTALNEMU ZIDIOCENIU ostatnio. Moze mi pan wskazac choć jedno madre zdanie członka oPOzycji z ostatnich 3 miesięcy? Ja takiego nie słyszałem - najinteligentniejsze to te Kopacz o zabijaniu diznozaurów kamieniami. Wasza jedynka na wielkopolskę, ja pier...e!
I na koniec- odglądam TVP i TVN - cieszę się, ze mam w końcu do wglądu dwie strony medalu (a nie tylko rządową - jak to było za dyzmy Tuska). Widzę z staysfakcja, ze PIS odbrobił lekcje z 2007 roku i nie sili się na jakąś obiektywność (PO nigdy się nie siliła) a uzywa TVP jak powinien - ściagania gaci z tyłków oPozycji (szkoda tylko, ze to jest tak łatwe, przy poziomie jaki reprezentuje). I robi to bardzi dobrze sądzac po wrzasku jaki się niesie z pana ust.

Kopiujesz wszędzie te same teksty, niezależnie na jaki temat. Skończ błaznować trollu. Z tego i tak nie wyżyjesz. Weź sie za normalną pracę.

Własnie Franciszek Donald Dyzma tusk skończył błazenadę agitacyjną na rzecz opozycji debilnej zwanej dzis KE - idz pajacyku tam sobie posłuchać - masz tam mistrza trolli i błaznów oklaskujących go do obejrzenia. Jedna z jego "złotych mysłi ostatnich:"...Jak wiele miast w Polsce jest takich, że jak wyprowadzacie swoje dziecko, swojego wnuka na spacer, to on wypala paczkę papierosów" .Dobre, nie..? Ten pan o mnetalności zulika niedługo Bolka samego przebije w robieniu głupa z siebie.

Bolka może przebije, ale ciebie nie da rady przebić w robieniu głupa z siebie.

jak zawsze, wzorem wypierdka tuska zawsze czytającego bzdury z kartki, nic ciekawego oprócz odzywki klasy gówniarza z gimanzjum nie wniosłeś tutaj. Standard.
Kolejna idolka twoja zaszczekała dziś - nowy nabytek PO:
"..."Dziś prawdziwym prezydentem jest tylko jeden Polak" - pisze Kamila Gasiuk-Pihowicz. "Szkoda, że takiej klasy i znaczenia w Europie i na świecie nie ma obecny lokator Pałacu na Krakowskim Przedmieściu" - dodaje..." - i to mówi polityk i w dodatku prawniczk!!! Nie podoba sie jej doktor prawa , wybrany w wyborach demokratycznych Polski prezydent a uwielbia miernotę magistra histori, popychadło niemieckie które nigdy w zyciu niczego nie dokonało, niczego dla Polski nie zrobiło. Tak jak napisałem - żadna szkoła nie zrobi z idioty medrca - ta pani, idolka takich jak ty, jest tego dosadnym przykładem.

Zatem ty miernoto jak sam piszesz nigdy mędrcem nie będziesz.
Janowy
+11 #213 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaJanowy 2019-05-03 22:44
Cytuję Yanowys:
Cytuję Janowy:
Cytuję Yanowys:
Cytuję Janowy:
Cytuję Alan Sores:
Cytuję Janowy:
Cytuję dot. komentarzy:
Po przejrzeniu minusowanych komentarzy (należących chyba do nauczycieli) stwierdzam, że każdy z nich kogoś obraża i to w sposób naprawdę mało wybredny.

Obrażani są rodzice, obrażane są dzieci, obrażani są mieszkańcy Wągrowca jako ogół, obrażane są osoby z wykształceniem zawodowym, średnim, wyższym i obrażany w fatalny sposób jest każdy kto wyrazi swoje zdanie niezgodne ze zdaniem nauczycieli (strajkujących).
Być może dlatego nie ma już wielu komentarzy osób nie popierających strajku (nikt nie lubi być obrażany), a są minusy.

Mam nadzieję, że jednak nie piszą ich nauczyciele, gdyż byłaby to prawdziwa kompromitacja tego zawodu i kultury osobistej, jaką powinni reprezentować ludzie wykształceni i uczący dzieci (które jednak powinny widzieć w nauczycielu wzór do naśladowania).

Jeżeli te komentarze naprawdę piszą nauczyciele, to widzę dużo pracy przed jednostkami nadzorującymi ich pracę tj. konieczną weryfikację osób reprezentujących ten zawód.

Być może faktycznie na tych korepetycjach powinni poprzestać i nie nauczać dzieci w szkole (jeżeli te komentarze faktycznie należą do nauczycieli, a tak to niestety wygląda). Jednocześnie wystawiając paragony za te korepetycje (nie pracując w szkole), być może nauczą się szacunku do dzieci - które uczą, do rodziców - którzy dbają o swoje dzieci i przyprowadzają na te korepetycje oraz szacunku do Wszystkich ludzi bez względu na wykształcenie, czy wykonywany zawód.

Nie będę nawet poruszać sposobu pisania tych komentarzy, który w przypadku nauczycieli praktykujących w swoim zawodzie, powinien być jednak na nieco wyższym poziomie.

Mam nadzieję, że minusując ten post nauczyciele (jeżeli to faktycznie są nauczyciele, gdyż aż nie chce się w to wierzyć) choć troszkę zastanowią się nad tym co zostało powyżej napisane.

To sa ci którzy pluja na "łamistrajków, prawdziwych nauczycieli, którzy wiedzą z czym sie ten zawód wiążę. Pustogłowy napchanne papką medialną, dający sie ogłupić przez jakiegos pajaca związkowego działającego na rzad opozycji rzadowej. Do tej pory nie dociekałem, ale teraz mam to samo uczucie - oni sa po prostu "słabu umysłowo", bezmyslni i nie powinni nauczac naszych dzieci. Nawet na korepetycjach ... Odsiew jest tutaj potrezbny natychmiast , tak samo jak w przypadku środowiska sedziowskiego, kóre po dziesiątkach lat "nienaruszalności" zamieniło sie w mafijne niemalże.


Oto ocena sędziów i nauczycieli przez prostackiego wyznawcę PiS. PiS to w skrócie Paranoja i Schizofrenia, a czytają te bzdury, nie trudno odnaleźć wrażenie, że pisał to paranoik i schizofrenik.
Środowisko sędziowskie zostało oczyszczone jako pierwsze na początku lat 90-ych, że wszystkich grup zawodowych. Wielu sędziów, którzy byli na usługach władzy PZPR zostało usuniętych. Obecnie średnia wieku wśród sędziów to 41 lat. Przeważająca większość z nich, zaczynała studia prawnicze lub zaczynała pracę jako prawnik, na początku lat 90-tych. Wszelkie opowieści propagandy PiS na temat sędziów to brednie i kłamstwa, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.
W ostatnim czasie wyznawcy PiS znaleźli sobie nowego wroga, w osobach nauczycieli. Jeżeli twierdzisz, że nauczyciele są tak źli, nie potrafią dobrze nauczyć, to rozumiem, że oceniasz na podstawie własnych kompetencji. Te twoje kompetencje, są na tyle wysokie, że jesteß w stanie zastąpić każdego nauczyciela w szkole, a co więcej, jesteś w stanie udzielać korepetycji z różnych przedmiotów. Jeżeli jesteś tak dobry, to nie rozumiem, dlaczego tej pory nie zostałeś nauczycielem. Podejrzewam, że swoją wiedzę o nauczycielach czerpiesz z propagandy TVPiS, wspomaganej przez kolejnych znawców tematu na budowie lub hali produkcyjnej.
Żałosne jest to, że oceniają sędziów i nauczycieli ludzie, którym nie chciało się uczyć, a tym bardziej studiować.

"...Środowisko sędziowskie zostało oczyszczone jako pierwsze na początku lat 90-ych, że wszystkich grup zawodowych...." - bzdura, panie szanowny. Bzdura totalna. Nawt oświadczen majatkowych nie musieli do czasu PIS robić, specjalne sądy do "sondzenia sendziów', stan spoczynku zamiast emerytury normalnej, fucha zamknieta tylko dla rodzinek (nie słyszał pan pewnie o tym zamknietym kręgu - matak sędzia i syenk sędzia, tatus zędzia, córka mecenas?) i 10tys sędziów (taka Francja 5 tys), drugie miejsce w Europie jesli chodzi o nakłady w stosunku do ilości mieszkańców w Europie (drugie miejsce, ale od tyłu, jeśłi chodzi szybkości przeprowadzenia spraw i orzekania) .... to tylko kilka przykładów tej gangreny mafijnej. A wyroki - przykłady wyroków z komisji reprywatyzacyjnej (KPINY!!!), z procesów nad sedziami złodziekaszkami z procesu o smog w warszafce osyfiałej, czy ostatnio skaznaie na 3 miesiace ponad 50 letniego pana za to, ze zabijał na targu ryby gilotyna a nie młotkiem. Do wyczyszczenia absoloutnie!!
Nie wie pan o tym ..? Podejrzewam, ze tak - typowa przywara KOD-omity - wiedzy zero, ale w wyzwiskach jesteście doskonali. Jestem dziś dumny, ze nazywacie mnie PIS-iorem bo ci cos tam maja jeszcze w głowie w odróznienieu od tej całej oPOzycji, kóra uległa TOTALNEMU ZIDIOCENIU ostatnio. Moze mi pan wskazac choć jedno madre zdanie członka oPOzycji z ostatnich 3 miesięcy? Ja takiego nie słyszałem - najinteligentniejsze to te Kopacz o zabijaniu diznozaurów kamieniami. Wasza jedynka na wielkopolskę, ja pier...e!
I na koniec- odglądam TVP i TVN - cieszę się, ze mam w końcu do wglądu dwie strony medalu (a nie tylko rządową - jak to było za dyzmy Tuska). Widzę z staysfakcja, ze PIS odbrobił lekcje z 2007 roku i nie sili się na jakąś obiektywność (PO nigdy się nie siliła) a uzywa TVP jak powinien - ściagania gaci z tyłków oPozycji (szkoda tylko, ze to jest tak łatwe, przy poziomie jaki reprezentuje). I robi to bardzi dobrze sądzac po wrzasku jaki się niesie z pana ust.

Kopiujesz wszędzie te same teksty, niezależnie na jaki temat. Skończ błaznować trollu. Z tego i tak nie wyżyjesz. Weź sie za normalną pracę.

Własnie Franciszek Donald Dyzma tusk skończył błazenadę agitacyjną na rzecz opozycji debilnej zwanej dzis KE - idz pajacyku tam sobie posłuchać - masz tam mistrza trolli i błaznów oklaskujących go do obejrzenia. Jedna z jego "złotych mysłi ostatnich:"...Jak wiele miast w Polsce jest takich, że jak wyprowadzacie swoje dziecko, swojego wnuka na spacer, to on wypala paczkę papierosów" .Dobre, nie..? Ten pan o mnetalności zulika niedługo Bolka samego przebije w robieniu głupa z siebie.

Bolka może przebije, ale ciebie nie da rady przebić w robieniu głupa z siebie.

jak zawsze, wzorem wypierdka tuska zawsze czytającego bzdury z kartki, nic ciekawego oprócz odzywki klasy gówniarza z gimanzjum nie wniosłeś tutaj. Standard.
Kolejna idolka twoja zaszczekała dziś - nowy nabytek PO:
"..."Dziś prawdziwym prezydentem jest tylko jeden Polak" - pisze Kamila Gasiuk-Pihowicz . "Szkoda, że takiej klasy i znaczenia w Europie i na świecie nie ma obecny lokator Pałacu na Krakowskim Przedmieściu" - dodaje..." - i to mówi polityk i w dodatku prawniczk!!! Nie podoba sie jej doktor prawa , wybrany w wyborach demokratycznych Polski prezydent a uwielbia miernotę magistra histori, popychadło niemieckie które nigdy w zyciu niczego nie dokonało, niczego dla Polski nie zrobiło. Tak jak napisałem - żadna szkoła nie zrobi z idioty medrca - ta pani, idolka takich jak ty, jest tego dosadnym przykładem.
Janowy
-19 #212 Pan pozna PanaJanowy 2019-05-03 21:54
Nie to okno. Proszę administratora o usunięcie poniższego anonsu.Cytuję Janowy:
Szukam pana o dużych dłoniach, dobrze wyposażonego gdzie trzeba, o prawicowo-katolickich przekonaniach do spotkań w celach wiadomych. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.
Janowy
-17 #211 Pan pozna PanaJanowy 2019-05-03 21:52
Szukam pana o dużych dłoniach, dobrze wyposażonego gdzie trzeba, o prawicowo-katol ickich przekonaniach do spotkań w celach wiadomych. Zainteresowanyc h proszę o kontakt na priv.
Yanowys
-29 #210 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaYanowys 2019-05-03 20:49
Cytuję Janowy:
Cytuję Yanowys:
Cytuję Janowy:
Cytuję Alan Sores:
Cytuję Janowy:
Cytuję dot. komentarzy:
Po przejrzeniu minusowanych komentarzy (należących chyba do nauczycieli) stwierdzam, że każdy z nich kogoś obraża i to w sposób naprawdę mało wybredny.

Obrażani są rodzice, obrażane są dzieci, obrażani są mieszkańcy Wągrowca jako ogół, obrażane są osoby z wykształceniem zawodowym, średnim, wyższym i obrażany w fatalny sposób jest każdy kto wyrazi swoje zdanie niezgodne ze zdaniem nauczycieli (strajkujących).
Być może dlatego nie ma już wielu komentarzy osób nie popierających strajku (nikt nie lubi być obrażany), a są minusy.

Mam nadzieję, że jednak nie piszą ich nauczyciele, gdyż byłaby to prawdziwa kompromitacja tego zawodu i kultury osobistej, jaką powinni reprezentować ludzie wykształceni i uczący dzieci (które jednak powinny widzieć w nauczycielu wzór do naśladowania).

Jeżeli te komentarze naprawdę piszą nauczyciele, to widzę dużo pracy przed jednostkami nadzorującymi ich pracę tj. konieczną weryfikację osób reprezentujących ten zawód.

Być może faktycznie na tych korepetycjach powinni poprzestać i nie nauczać dzieci w szkole (jeżeli te komentarze faktycznie należą do nauczycieli, a tak to niestety wygląda). Jednocześnie wystawiając paragony za te korepetycje (nie pracując w szkole), być może nauczą się szacunku do dzieci - które uczą, do rodziców - którzy dbają o swoje dzieci i przyprowadzają na te korepetycje oraz szacunku do Wszystkich ludzi bez względu na wykształcenie, czy wykonywany zawód.

Nie będę nawet poruszać sposobu pisania tych komentarzy, który w przypadku nauczycieli praktykujących w swoim zawodzie, powinien być jednak na nieco wyższym poziomie.

Mam nadzieję, że minusując ten post nauczyciele (jeżeli to faktycznie są nauczyciele, gdyż aż nie chce się w to wierzyć) choć troszkę zastanowią się nad tym co zostało powyżej napisane.

To sa ci którzy pluja na "łamistrajków, prawdziwych nauczycieli, którzy wiedzą z czym sie ten zawód wiążę. Pustogłowy napchanne papką medialną, dający sie ogłupić przez jakiegos pajaca związkowego działającego na rzad opozycji rzadowej. Do tej pory nie dociekałem, ale teraz mam to samo uczucie - oni sa po prostu "słabu umysłowo", bezmyslni i nie powinni nauczac naszych dzieci. Nawet na korepetycjach ... Odsiew jest tutaj potrezbny natychmiast , tak samo jak w przypadku środowiska sedziowskiego, kóre po dziesiątkach lat "nienaruszalności" zamieniło sie w mafijne niemalże.


Oto ocena sędziów i nauczycieli przez prostackiego wyznawcę PiS. PiS to w skrócie Paranoja i Schizofrenia, a czytają te bzdury, nie trudno odnaleźć wrażenie, że pisał to paranoik i schizofrenik.
Środowisko sędziowskie zostało oczyszczone jako pierwsze na początku lat 90-ych, że wszystkich grup zawodowych. Wielu sędziów, którzy byli na usługach władzy PZPR zostało usuniętych. Obecnie średnia wieku wśród sędziów to 41 lat. Przeważająca większość z nich, zaczynała studia prawnicze lub zaczynała pracę jako prawnik, na początku lat 90-tych. Wszelkie opowieści propagandy PiS na temat sędziów to brednie i kłamstwa, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.
W ostatnim czasie wyznawcy PiS znaleźli sobie nowego wroga, w osobach nauczycieli. Jeżeli twierdzisz, że nauczyciele są tak źli, nie potrafią dobrze nauczyć, to rozumiem, że oceniasz na podstawie własnych kompetencji. Te twoje kompetencje, są na tyle wysokie, że jesteß w stanie zastąpić każdego nauczyciela w szkole, a co więcej, jesteś w stanie udzielać korepetycji z różnych przedmiotów. Jeżeli jesteś tak dobry, to nie rozumiem, dlaczego tej pory nie zostałeś nauczycielem. Podejrzewam, że swoją wiedzę o nauczycielach czerpiesz z propagandy TVPiS, wspomaganej przez kolejnych znawców tematu na budowie lub hali produkcyjnej.
Żałosne jest to, że oceniają sędziów i nauczycieli ludzie, którym nie chciało się uczyć, a tym bardziej studiować.

"...Środowisko sędziowskie zostało oczyszczone jako pierwsze na początku lat 90-ych, że wszystkich grup zawodowych...." - bzdura, panie szanowny. Bzdura totalna. Nawt oświadczen majatkowych nie musieli do czasu PIS robić, specjalne sądy do "sondzenia sendziów', stan spoczynku zamiast emerytury normalnej, fucha zamknieta tylko dla rodzinek (nie słyszał pan pewnie o tym zamknietym kręgu - matak sędzia i syenk sędzia, tatus zędzia, córka mecenas?) i 10tys sędziów (taka Francja 5 tys), drugie miejsce w Europie jesli chodzi o nakłady w stosunku do ilości mieszkańców w Europie (drugie miejsce, ale od tyłu, jeśłi chodzi szybkości przeprowadzenia spraw i orzekania) .... to tylko kilka przykładów tej gangreny mafijnej. A wyroki - przykłady wyroków z komisji reprywatyzacyjnej (KPINY!!!), z procesów nad sedziami złodziekaszkami z procesu o smog w warszafce osyfiałej, czy ostatnio skaznaie na 3 miesiace ponad 50 letniego pana za to, ze zabijał na targu ryby gilotyna a nie młotkiem. Do wyczyszczenia absoloutnie!!
Nie wie pan o tym ..? Podejrzewam, ze tak - typowa przywara KOD-omity - wiedzy zero, ale w wyzwiskach jesteście doskonali. Jestem dziś dumny, ze nazywacie mnie PIS-iorem bo ci cos tam maja jeszcze w głowie w odróznienieu od tej całej oPOzycji, kóra uległa TOTALNEMU ZIDIOCENIU ostatnio. Moze mi pan wskazac choć jedno madre zdanie członka oPOzycji z ostatnich 3 miesięcy? Ja takiego nie słyszałem - najinteligentniejsze to te Kopacz o zabijaniu diznozaurów kamieniami. Wasza jedynka na wielkopolskę, ja pier...e!
I na koniec- odglądam TVP i TVN - cieszę się, ze mam w końcu do wglądu dwie strony medalu (a nie tylko rządową - jak to było za dyzmy Tuska). Widzę z staysfakcja, ze PIS odbrobił lekcje z 2007 roku i nie sili się na jakąś obiektywność (PO nigdy się nie siliła) a uzywa TVP jak powinien - ściagania gaci z tyłków oPozycji (szkoda tylko, ze to jest tak łatwe, przy poziomie jaki reprezentuje). I robi to bardzi dobrze sądzac po wrzasku jaki się niesie z pana ust.

Kopiujesz wszędzie te same teksty, niezależnie na jaki temat. Skończ błaznować trollu. Z tego i tak nie wyżyjesz. Weź sie za normalną pracę.

Własnie Franciszek Donald Dyzma tusk skończył błazenadę agitacyjną na rzecz opozycji debilnej zwanej dzis KE - idz pajacyku tam sobie posłuchać - masz tam mistrza trolli i błaznów oklaskujących go do obejrzenia. Jedna z jego "złotych mysłi ostatnich:"...Jak wiele miast w Polsce jest takich, że jak wyprowadzacie swoje dziecko, swojego wnuka na spacer, to on wypala paczkę papierosów" .Dobre, nie..? Ten pan o mnetalności zulika niedługo Bolka samego przebije w robieniu głupa z siebie.

Bolka może przebije, ale ciebie nie da rady przebić w robieniu głupa z siebie.
Yanowys
-32 #209 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaYanowys 2019-05-03 20:47
Cytuję Janowy:
Cytuję Trzos:
Cytuję Alan Sores:
Cytuję jai97:
Drodzy nauczyciele jaki reprezentujecie poziom w Wrc świadczy fakt żesporo dzieci ambitniejszych i których na to stać szkołe średnią robi w Poznaniu To świadzczy o waszym mizernym poziomie


Nie prawda. Znam sporo młodych ludzi, którzy ukończyli wągrowieckie live ogólnokształcące i dziś studiuje na medycynie, politechnice, uniwerku i ekonomii. Osoby, które chodzą do szkół średnich w Poznaniu zaspokajają chore ambicje dwóch rodziców, natomiast zdolnej młodzieży wystarczy nauka w wągrowieckie szkołach średnich. Dezawuowanie szkół średnich w Wągrowcu, to nic innego jak (mówiąc kolokwialnie) - stanie we własne gniazdo.

Zgadzam się, wcale nie trzeba się uczyć w średniej w Poznaniu, bo to rzeczywiście zaspokojanie chorych ambicji rodziców i nic więcej. Dzieci, czy młodzież są tu na miejscu, nie włóczą się po województwie, a jak się chcą uczyć to wystarczą nasze licea w zupełności. Też znam zdolną młodzież po naszych szkołach średnich, która studiuje w bardzo już renomowanych uczelniach i na bardzo trudnych kierunkach i radzą sobie wyśmienicie.

W końcu nawet zaciekli KOD-ziarze zauwazyli, ze licza sie głównie chęci i upór dzieci i rodziców w ich nauczaniu a nie dowożenie wychuchanych mamisynków do swietnych szkół i kupowanie im masowych korków. Z drugiej strony - zawsze się zastanawiam, co to za rodzice którzy maja mnóstwo kasy na korki a nie potrafia wytłumaczyc dziecku materiału z matematyki czy fizyki z dzisiejszej szkoły sredniej czy nawet pierwszysch lat studiów? Jakie oni szkoły poukańczali? Osobiscie robię to po 10 minutach przypominania sobie i jest to z korzyścia i dla mnie i dla dzieci (bo znam je o wiele lepiej niz korepetytor).... Mozna tez zauwazyc, ze dzisiaj skończenie "renomowanej" uczelni nie gwarantuje, z jej absolwent będzie dobrym pracownikime czy mądrym człowiekiem. Mamy dzis tylu głabów po UW czy UJ wszakże, i to z wielkich miast ...

Sądząc po tym, co piszesz to ty nie jesteś w stanie pomóc w nauce swojej 9 letniej córce ( jeżeli ją masz, bo kłamiesz na każdym kroku). Zajmij się swoim życiem, a nie doradzaj rodzicom jak powinni kształtować rozwój własnych dzieci. Tobie nie chodzi o dobro tych dzieci tylko o fakt że nauczyciele mogą udzielać korepetycji a ty trollu nie możesz.
Janowy
+7 #208 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaJanowy 2019-05-03 16:22
Cytuję Yanowys:
Cytuję Janowy:
Cytuję Alan Sores:
Cytuję Janowy:
Cytuję dot. komentarzy:
Po przejrzeniu minusowanych komentarzy (należących chyba do nauczycieli) stwierdzam, że każdy z nich kogoś obraża i to w sposób naprawdę mało wybredny.

Obrażani są rodzice, obrażane są dzieci, obrażani są mieszkańcy Wągrowca jako ogół, obrażane są osoby z wykształceniem zawodowym, średnim, wyższym i obrażany w fatalny sposób jest każdy kto wyrazi swoje zdanie niezgodne ze zdaniem nauczycieli (strajkujących).
Być może dlatego nie ma już wielu komentarzy osób nie popierających strajku (nikt nie lubi być obrażany), a są minusy.

Mam nadzieję, że jednak nie piszą ich nauczyciele, gdyż byłaby to prawdziwa kompromitacja tego zawodu i kultury osobistej, jaką powinni reprezentować ludzie wykształceni i uczący dzieci (które jednak powinny widzieć w nauczycielu wzór do naśladowania).

Jeżeli te komentarze naprawdę piszą nauczyciele, to widzę dużo pracy przed jednostkami nadzorującymi ich pracę tj. konieczną weryfikację osób reprezentujących ten zawód.

Być może faktycznie na tych korepetycjach powinni poprzestać i nie nauczać dzieci w szkole (jeżeli te komentarze faktycznie należą do nauczycieli, a tak to niestety wygląda). Jednocześnie wystawiając paragony za te korepetycje (nie pracując w szkole), być może nauczą się szacunku do dzieci - które uczą, do rodziców - którzy dbają o swoje dzieci i przyprowadzają na te korepetycje oraz szacunku do Wszystkich ludzi bez względu na wykształcenie, czy wykonywany zawód.

Nie będę nawet poruszać sposobu pisania tych komentarzy, który w przypadku nauczycieli praktykujących w swoim zawodzie, powinien być jednak na nieco wyższym poziomie.

Mam nadzieję, że minusując ten post nauczyciele (jeżeli to faktycznie są nauczyciele, gdyż aż nie chce się w to wierzyć) choć troszkę zastanowią się nad tym co zostało powyżej napisane.

To sa ci którzy pluja na "łamistrajków, prawdziwych nauczycieli, którzy wiedzą z czym sie ten zawód wiążę. Pustogłowy napchanne papką medialną, dający sie ogłupić przez jakiegos pajaca związkowego działającego na rzad opozycji rzadowej. Do tej pory nie dociekałem, ale teraz mam to samo uczucie - oni sa po prostu "słabu umysłowo", bezmyslni i nie powinni nauczac naszych dzieci. Nawet na korepetycjach ... Odsiew jest tutaj potrezbny natychmiast , tak samo jak w przypadku środowiska sedziowskiego, kóre po dziesiątkach lat "nienaruszalności" zamieniło sie w mafijne niemalże.


Oto ocena sędziów i nauczycieli przez prostackiego wyznawcę PiS. PiS to w skrócie Paranoja i Schizofrenia, a czytają te bzdury, nie trudno odnaleźć wrażenie, że pisał to paranoik i schizofrenik.
Środowisko sędziowskie zostało oczyszczone jako pierwsze na początku lat 90-ych, że wszystkich grup zawodowych. Wielu sędziów, którzy byli na usługach władzy PZPR zostało usuniętych. Obecnie średnia wieku wśród sędziów to 41 lat. Przeważająca większość z nich, zaczynała studia prawnicze lub zaczynała pracę jako prawnik, na początku lat 90-tych. Wszelkie opowieści propagandy PiS na temat sędziów to brednie i kłamstwa, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.
W ostatnim czasie wyznawcy PiS znaleźli sobie nowego wroga, w osobach nauczycieli. Jeżeli twierdzisz, że nauczyciele są tak źli, nie potrafią dobrze nauczyć, to rozumiem, że oceniasz na podstawie własnych kompetencji. Te twoje kompetencje, są na tyle wysokie, że jesteß w stanie zastąpić każdego nauczyciela w szkole, a co więcej, jesteś w stanie udzielać korepetycji z różnych przedmiotów. Jeżeli jesteś tak dobry, to nie rozumiem, dlaczego tej pory nie zostałeś nauczycielem. Podejrzewam, że swoją wiedzę o nauczycielach czerpiesz z propagandy TVPiS, wspomaganej przez kolejnych znawców tematu na budowie lub hali produkcyjnej.
Żałosne jest to, że oceniają sędziów i nauczycieli ludzie, którym nie chciało się uczyć, a tym bardziej studiować.

"...Środowisko sędziowskie zostało oczyszczone jako pierwsze na początku lat 90-ych, że wszystkich grup zawodowych...." - bzdura, panie szanowny. Bzdura totalna. Nawt oświadczen majatkowych nie musieli do czasu PIS robić, specjalne sądy do "sondzenia sendziów', stan spoczynku zamiast emerytury normalnej, fucha zamknieta tylko dla rodzinek (nie słyszał pan pewnie o tym zamknietym kręgu - matak sędzia i syenk sędzia, tatus zędzia, córka mecenas?) i 10tys sędziów (taka Francja 5 tys), drugie miejsce w Europie jesli chodzi o nakłady w stosunku do ilości mieszkańców w Europie (drugie miejsce, ale od tyłu, jeśłi chodzi szybkości przeprowadzenia spraw i orzekania) .... to tylko kilka przykładów tej gangreny mafijnej. A wyroki - przykłady wyroków z komisji reprywatyzacyjnej (KPINY!!!), z procesów nad sedziami złodziekaszkami z procesu o smog w warszafce osyfiałej, czy ostatnio skaznaie na 3 miesiace ponad 50 letniego pana za to, ze zabijał na targu ryby gilotyna a nie młotkiem. Do wyczyszczenia absoloutnie!!
Nie wie pan o tym ..? Podejrzewam, ze tak - typowa przywara KOD-omity - wiedzy zero, ale w wyzwiskach jesteście doskonali. Jestem dziś dumny, ze nazywacie mnie PIS-iorem bo ci cos tam maja jeszcze w głowie w odróznienieu od tej całej oPOzycji, kóra uległa TOTALNEMU ZIDIOCENIU ostatnio. Moze mi pan wskazac choć jedno madre zdanie członka oPOzycji z ostatnich 3 miesięcy? Ja takiego nie słyszałem - najinteligentniejsze to te Kopacz o zabijaniu diznozaurów kamieniami. Wasza jedynka na wielkopolskę, ja pier...e!
I na koniec- odglądam TVP i TVN - cieszę się, ze mam w końcu do wglądu dwie strony medalu (a nie tylko rządową - jak to było za dyzmy Tuska). Widzę z staysfakcja, ze PIS odbrobił lekcje z 2007 roku i nie sili się na jakąś obiektywność (PO nigdy się nie siliła) a uzywa TVP jak powinien - ściagania gaci z tyłków oPozycji (szkoda tylko, ze to jest tak łatwe, przy poziomie jaki reprezentuje). I robi to bardzi dobrze sądzac po wrzasku jaki się niesie z pana ust.

Kopiujesz wszędzie te same teksty, niezależnie na jaki temat. Skończ błaznować trollu. Z tego i tak nie wyżyjesz. Weź sie za normalną pracę.

Własnie Franciszek Donald Dyzma tusk skończył błazenadę agitacyjną na rzecz opozycji debilnej zwanej dzis KE - idz pajacyku tam sobie posłuchać - masz tam mistrza trolli i błaznów oklaskujących go do obejrzenia. Jedna z jego "złotych mysłi ostatnich:"...J ak wiele miast w Polsce jest takich, że jak wyprowadzacie swoje dziecko, swojego wnuka na spacer, to on wypala paczkę papierosów" .Dobre, nie..? Ten pan o mnetalności zulika niedługo Bolka samego przebije w robieniu głupa z siebie.
Janowy
+11 #207 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaJanowy 2019-05-03 12:29
Cytuję Trzos:
Cytuję Alan Sores:
Cytuję jai97:
Drodzy nauczyciele jaki reprezentujecie poziom w Wrc świadczy fakt żesporo dzieci ambitniejszych i których na to stać szkołe średnią robi w Poznaniu To świadzczy o waszym mizernym poziomie


Nie prawda. Znam sporo młodych ludzi, którzy ukończyli wągrowieckie live ogólnokształcące i dziś studiuje na medycynie, politechnice, uniwerku i ekonomii. Osoby, które chodzą do szkół średnich w Poznaniu zaspokajają chore ambicje dwóch rodziców, natomiast zdolnej młodzieży wystarczy nauka w wągrowieckie szkołach średnich. Dezawuowanie szkół średnich w Wągrowcu, to nic innego jak (mówiąc kolokwialnie) - stanie we własne gniazdo.

Zgadzam się, wcale nie trzeba się uczyć w średniej w Poznaniu, bo to rzeczywiście zaspokojanie chorych ambicji rodziców i nic więcej. Dzieci, czy młodzież są tu na miejscu, nie włóczą się po województwie, a jak się chcą uczyć to wystarczą nasze licea w zupełności. Też znam zdolną młodzież po naszych szkołach średnich, która studiuje w bardzo już renomowanych uczelniach i na bardzo trudnych kierunkach i radzą sobie wyśmienicie.

W końcu nawet zaciekli KOD-ziarze zauwazyli, ze licza sie głównie chęci i upór dzieci i rodziców w ich nauczaniu a nie dowożenie wychuchanych mamisynków do swietnych szkół i kupowanie im masowych korków. Z drugiej strony - zawsze się zastanawiam, co to za rodzice którzy maja mnóstwo kasy na korki a nie potrafia wytłumaczyc dziecku materiału z matematyki czy fizyki z dzisiejszej szkoły sredniej czy nawet pierwszysch lat studiów? Jakie oni szkoły poukańczali? Osobiscie robię to po 10 minutach przypominania sobie i jest to z korzyścia i dla mnie i dla dzieci (bo znam je o wiele lepiej niz korepetytor)... . Mozna tez zauwazyc, ze dzisiaj skończenie "renomowanej" uczelni nie gwarantuje, z jej absolwent będzie dobrym pracownikime czy mądrym człowiekiem. Mamy dzis tylu głabów po UW czy UJ wszakże, i to z wielkich miast ...
Yanowys
-24 #206 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaYanowys 2019-05-03 11:06
Cytuję Janowy:
Cytuję Alan Sores:
Cytuję Janowy:
Cytuję dot. komentarzy:
Po przejrzeniu minusowanych komentarzy (należących chyba do nauczycieli) stwierdzam, że każdy z nich kogoś obraża i to w sposób naprawdę mało wybredny.

Obrażani są rodzice, obrażane są dzieci, obrażani są mieszkańcy Wągrowca jako ogół, obrażane są osoby z wykształceniem zawodowym, średnim, wyższym i obrażany w fatalny sposób jest każdy kto wyrazi swoje zdanie niezgodne ze zdaniem nauczycieli (strajkujących).
Być może dlatego nie ma już wielu komentarzy osób nie popierających strajku (nikt nie lubi być obrażany), a są minusy.

Mam nadzieję, że jednak nie piszą ich nauczyciele, gdyż byłaby to prawdziwa kompromitacja tego zawodu i kultury osobistej, jaką powinni reprezentować ludzie wykształceni i uczący dzieci (które jednak powinny widzieć w nauczycielu wzór do naśladowania).

Jeżeli te komentarze naprawdę piszą nauczyciele, to widzę dużo pracy przed jednostkami nadzorującymi ich pracę tj. konieczną weryfikację osób reprezentujących ten zawód.

Być może faktycznie na tych korepetycjach powinni poprzestać i nie nauczać dzieci w szkole (jeżeli te komentarze faktycznie należą do nauczycieli, a tak to niestety wygląda). Jednocześnie wystawiając paragony za te korepetycje (nie pracując w szkole), być może nauczą się szacunku do dzieci - które uczą, do rodziców - którzy dbają o swoje dzieci i przyprowadzają na te korepetycje oraz szacunku do Wszystkich ludzi bez względu na wykształcenie, czy wykonywany zawód.

Nie będę nawet poruszać sposobu pisania tych komentarzy, który w przypadku nauczycieli praktykujących w swoim zawodzie, powinien być jednak na nieco wyższym poziomie.

Mam nadzieję, że minusując ten post nauczyciele (jeżeli to faktycznie są nauczyciele, gdyż aż nie chce się w to wierzyć) choć troszkę zastanowią się nad tym co zostało powyżej napisane.

To sa ci którzy pluja na "łamistrajków, prawdziwych nauczycieli, którzy wiedzą z czym sie ten zawód wiążę. Pustogłowy napchanne papką medialną, dający sie ogłupić przez jakiegos pajaca związkowego działającego na rzad opozycji rzadowej. Do tej pory nie dociekałem, ale teraz mam to samo uczucie - oni sa po prostu "słabu umysłowo", bezmyslni i nie powinni nauczac naszych dzieci. Nawet na korepetycjach ... Odsiew jest tutaj potrezbny natychmiast , tak samo jak w przypadku środowiska sedziowskiego, kóre po dziesiątkach lat "nienaruszalności" zamieniło sie w mafijne niemalże.


Oto ocena sędziów i nauczycieli przez prostackiego wyznawcę PiS. PiS to w skrócie Paranoja i Schizofrenia, a czytają te bzdury, nie trudno odnaleźć wrażenie, że pisał to paranoik i schizofrenik.
Środowisko sędziowskie zostało oczyszczone jako pierwsze na początku lat 90-ych, że wszystkich grup zawodowych. Wielu sędziów, którzy byli na usługach władzy PZPR zostało usuniętych. Obecnie średnia wieku wśród sędziów to 41 lat. Przeważająca większość z nich, zaczynała studia prawnicze lub zaczynała pracę jako prawnik, na początku lat 90-tych. Wszelkie opowieści propagandy PiS na temat sędziów to brednie i kłamstwa, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.
W ostatnim czasie wyznawcy PiS znaleźli sobie nowego wroga, w osobach nauczycieli. Jeżeli twierdzisz, że nauczyciele są tak źli, nie potrafią dobrze nauczyć, to rozumiem, że oceniasz na podstawie własnych kompetencji. Te twoje kompetencje, są na tyle wysokie, że jesteß w stanie zastąpić każdego nauczyciela w szkole, a co więcej, jesteś w stanie udzielać korepetycji z różnych przedmiotów. Jeżeli jesteś tak dobry, to nie rozumiem, dlaczego tej pory nie zostałeś nauczycielem. Podejrzewam, że swoją wiedzę o nauczycielach czerpiesz z propagandy TVPiS, wspomaganej przez kolejnych znawców tematu na budowie lub hali produkcyjnej.
Żałosne jest to, że oceniają sędziów i nauczycieli ludzie, którym nie chciało się uczyć, a tym bardziej studiować.

"...Środowisko sędziowskie zostało oczyszczone jako pierwsze na początku lat 90-ych, że wszystkich grup zawodowych...." - bzdura, panie szanowny. Bzdura totalna. Nawt oświadczen majatkowych nie musieli do czasu PIS robić, specjalne sądy do "sondzenia sendziów', stan spoczynku zamiast emerytury normalnej, fucha zamknieta tylko dla rodzinek (nie słyszał pan pewnie o tym zamknietym kręgu - matak sędzia i syenk sędzia, tatus zędzia, córka mecenas?) i 10tys sędziów (taka Francja 5 tys), drugie miejsce w Europie jesli chodzi o nakłady w stosunku do ilości mieszkańców w Europie (drugie miejsce, ale od tyłu, jeśłi chodzi szybkości przeprowadzenia spraw i orzekania) .... to tylko kilka przykładów tej gangreny mafijnej. A wyroki - przykłady wyroków z komisji reprywatyzacyjnej (KPINY!!!), z procesów nad sedziami złodziekaszkami z procesu o smog w warszafce osyfiałej, czy ostatnio skaznaie na 3 miesiace ponad 50 letniego pana za to, ze zabijał na targu ryby gilotyna a nie młotkiem. Do wyczyszczenia absoloutnie!!
Nie wie pan o tym ..? Podejrzewam, ze tak - typowa przywara KOD-omity - wiedzy zero, ale w wyzwiskach jesteście doskonali. Jestem dziś dumny, ze nazywacie mnie PIS-iorem bo ci cos tam maja jeszcze w głowie w odróznienieu od tej całej oPOzycji, kóra uległa TOTALNEMU ZIDIOCENIU ostatnio. Moze mi pan wskazac choć jedno madre zdanie członka oPOzycji z ostatnich 3 miesięcy? Ja takiego nie słyszałem - najinteligentniejsze to te Kopacz o zabijaniu diznozaurów kamieniami. Wasza jedynka na wielkopolskę, ja pier...e!
I na koniec- odglądam TVP i TVN - cieszę się, ze mam w końcu do wglądu dwie strony medalu (a nie tylko rządową - jak to było za dyzmy Tuska). Widzę z staysfakcja, ze PIS odbrobił lekcje z 2007 roku i nie sili się na jakąś obiektywność (PO nigdy się nie siliła) a uzywa TVP jak powinien - ściagania gaci z tyłków oPozycji (szkoda tylko, ze to jest tak łatwe, przy poziomie jaki reprezentuje). I robi to bardzi dobrze sądzac po wrzasku jaki się niesie z pana ust.

Kopiujesz wszędzie te same teksty, niezależnie na jaki temat. Skończ błaznować trollu. Z tego i tak nie wyżyjesz. Weź sie za normalną pracę.
Janowy
+1 #205 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaJanowy 2019-05-03 10:15
Cytuję Alan Sores:
Cytuję Janowy:
Cytuję dot. komentarzy:
Po przejrzeniu minusowanych komentarzy (należących chyba do nauczycieli) stwierdzam, że każdy z nich kogoś obraża i to w sposób naprawdę mało wybredny.

Obrażani są rodzice, obrażane są dzieci, obrażani są mieszkańcy Wągrowca jako ogół, obrażane są osoby z wykształceniem zawodowym, średnim, wyższym i obrażany w fatalny sposób jest każdy kto wyrazi swoje zdanie niezgodne ze zdaniem nauczycieli (strajkujących).
Być może dlatego nie ma już wielu komentarzy osób nie popierających strajku (nikt nie lubi być obrażany), a są minusy.

Mam nadzieję, że jednak nie piszą ich nauczyciele, gdyż byłaby to prawdziwa kompromitacja tego zawodu i kultury osobistej, jaką powinni reprezentować ludzie wykształceni i uczący dzieci (które jednak powinny widzieć w nauczycielu wzór do naśladowania).

Jeżeli te komentarze naprawdę piszą nauczyciele, to widzę dużo pracy przed jednostkami nadzorującymi ich pracę tj. konieczną weryfikację osób reprezentujących ten zawód.

Być może faktycznie na tych korepetycjach powinni poprzestać i nie nauczać dzieci w szkole (jeżeli te komentarze faktycznie należą do nauczycieli, a tak to niestety wygląda). Jednocześnie wystawiając paragony za te korepetycje (nie pracując w szkole), być może nauczą się szacunku do dzieci - które uczą, do rodziców - którzy dbają o swoje dzieci i przyprowadzają na te korepetycje oraz szacunku do Wszystkich ludzi bez względu na wykształcenie, czy wykonywany zawód.

Nie będę nawet poruszać sposobu pisania tych komentarzy, który w przypadku nauczycieli praktykujących w swoim zawodzie, powinien być jednak na nieco wyższym poziomie.

Mam nadzieję, że minusując ten post nauczyciele (jeżeli to faktycznie są nauczyciele, gdyż aż nie chce się w to wierzyć) choć troszkę zastanowią się nad tym co zostało powyżej napisane.

To sa ci którzy pluja na "łamistrajków, prawdziwych nauczycieli, którzy wiedzą z czym sie ten zawód wiążę. Pustogłowy napchanne papką medialną, dający sie ogłupić przez jakiegos pajaca związkowego działającego na rzad opozycji rzadowej. Do tej pory nie dociekałem, ale teraz mam to samo uczucie - oni sa po prostu "słabu umysłowo", bezmyslni i nie powinni nauczac naszych dzieci. Nawet na korepetycjach ... Odsiew jest tutaj potrezbny natychmiast , tak samo jak w przypadku środowiska sedziowskiego, kóre po dziesiątkach lat "nienaruszalności" zamieniło sie w mafijne niemalże.


Oto ocena sędziów i nauczycieli przez prostackiego wyznawcę PiS. PiS to w skrócie Paranoja i Schizofrenia, a czytają te bzdury, nie trudno odnaleźć wrażenie, że pisał to paranoik i schizofrenik.
Środowisko sędziowskie zostało oczyszczone jako pierwsze na początku lat 90-ych, że wszystkich grup zawodowych. Wielu sędziów, którzy byli na usługach władzy PZPR zostało usuniętych. Obecnie średnia wieku wśród sędziów to 41 lat. Przeważająca większość z nich, zaczynała studia prawnicze lub zaczynała pracę jako prawnik, na początku lat 90-tych. Wszelkie opowieści propagandy PiS na temat sędziów to brednie i kłamstwa, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.
W ostatnim czasie wyznawcy PiS znaleźli sobie nowego wroga, w osobach nauczycieli. Jeżeli twierdzisz, że nauczyciele są tak źli, nie potrafią dobrze nauczyć, to rozumiem, że oceniasz na podstawie własnych kompetencji. Te twoje kompetencje, są na tyle wysokie, że jesteß w stanie zastąpić każdego nauczyciela w szkole, a co więcej, jesteś w stanie udzielać korepetycji z różnych przedmiotów. Jeżeli jesteś tak dobry, to nie rozumiem, dlaczego tej pory nie zostałeś nauczycielem. Podejrzewam, że swoją wiedzę o nauczycielach czerpiesz z propagandy TVPiS, wspomaganej przez kolejnych znawców tematu na budowie lub hali produkcyjnej.
Żałosne jest to, że oceniają sędziów i nauczycieli ludzie, którym nie chciało się uczyć, a tym bardziej studiować.

"...Środowisko sędziowskie zostało oczyszczone jako pierwsze na początku lat 90-ych, że wszystkich grup zawodowych...." - bzdura, panie szanowny. Bzdura totalna. Nawt oświadczen majatkowych nie musieli do czasu PIS robić, specjalne sądy do "sondzenia sendziów', stan spoczynku zamiast emerytury normalnej, fucha zamknieta tylko dla rodzinek (nie słyszał pan pewnie o tym zamknietym kręgu - matak sędzia i syenk sędzia, tatus zędzia, córka mecenas?) i 10tys sędziów (taka Francja 5 tys), drugie miejsce w Europie jesli chodzi o nakłady w stosunku do ilości mieszkańców w Europie (drugie miejsce, ale od tyłu, jeśłi chodzi szybkości przeprowadzenia spraw i orzekania) .... to tylko kilka przykładów tej gangreny mafijnej. A wyroki - przykłady wyroków z komisji reprywatyzacyjn ej (KPINY!!!), z procesów nad sedziami złodziekaszkami z procesu o smog w warszafce osyfiałej, czy ostatnio skaznaie na 3 miesiace ponad 50 letniego pana za to, ze zabijał na targu ryby gilotyna a nie młotkiem. Do wyczyszczenia absoloutnie!!
Nie wie pan o tym ..? Podejrzewam, ze tak - typowa przywara KOD-omity - wiedzy zero, ale w wyzwiskach jesteście doskonali. Jestem dziś dumny, ze nazywacie mnie PIS-iorem bo ci cos tam maja jeszcze w głowie w odróznienieu od tej całej oPOzycji, kóra uległa TOTALNEMU ZIDIOCENIU ostatnio. Moze mi pan wskazac choć jedno madre zdanie członka oPOzycji z ostatnich 3 miesięcy? Ja takiego nie słyszałem - najinteligentni ejsze to te Kopacz o zabijaniu diznozaurów kamieniami. Wasza jedynka na wielkopolskę, ja pier...e!
I na koniec- odglądam TVP i TVN - cieszę się, ze mam w końcu do wglądu dwie strony medalu (a nie tylko rządową - jak to było za dyzmy Tuska). Widzę z staysfakcja, ze PIS odbrobił lekcje z 2007 roku i nie sili się na jakąś obiektywność (PO nigdy się nie siliła) a uzywa TVP jak powinien - ściagania gaci z tyłków oPozycji (szkoda tylko, ze to jest tak łatwe, przy poziomie jaki reprezentuje). I robi to bardzi dobrze sądzac po wrzasku jaki się niesie z pana ust.
Trzos
+20 #204 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaTrzos 2019-05-02 22:10
Cytuję Alan Sores:
Cytuję jai97:
Drodzy nauczyciele jaki reprezentujecie poziom w Wrc świadczy fakt żesporo dzieci ambitniejszych i których na to stać szkołe średnią robi w Poznaniu To świadzczy o waszym mizernym poziomie


Nie prawda. Znam sporo młodych ludzi, którzy ukończyli wągrowieckie live ogólnokształcące i dziś studiuje na medycynie, politechnice, uniwerku i ekonomii. Osoby, które chodzą do szkół średnich w Poznaniu zaspokajają chore ambicje dwóch rodziców, natomiast zdolnej młodzieży wystarczy nauka w wągrowieckie szkołach średnich. Dezawuowanie szkół średnich w Wągrowcu, to nic innego jak (mówiąc kolokwialnie) - stanie we własne gniazdo.

Zgadzam się, wcale nie trzeba się uczyć w średniej w Poznaniu, bo to rzeczywiście zaspokojanie chorych ambicji rodziców i nic więcej. Dzieci, czy młodzież są tu na miejscu, nie włóczą się po województwie, a jak się chcą uczyć to wystarczą nasze licea w zupełności. Też znam zdolną młodzież po naszych szkołach średnich, która studiuje w bardzo już renomowanych uczelniach i na bardzo trudnych kierunkach i radzą sobie wyśmienicie.
prawy i sprawiedliwy
-23 #203 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaprawy i sprawiedliwy 2019-05-01 00:33
Cytuję Alan Sores:
Cytuję Janowy:
Cytuję dot. komentarzy:
Po przejrzeniu minusowanych komentarzy (należących chyba do nauczycieli) stwierdzam, że każdy z nich kogoś obraża i to w sposób naprawdę mało wybredny.

Obrażani są rodzice, obrażane są dzieci, obrażani są mieszkańcy Wągrowca jako ogół, obrażane są osoby z wykształceniem zawodowym, średnim, wyższym i obrażany w fatalny sposób jest każdy kto wyrazi swoje zdanie niezgodne ze zdaniem nauczycieli (strajkujących).
Być może dlatego nie ma już wielu komentarzy osób nie popierających strajku (nikt nie lubi być obrażany), a są minusy.

Mam nadzieję, że jednak nie piszą ich nauczyciele, gdyż byłaby to prawdziwa kompromitacja tego zawodu i kultury osobistej, jaką powinni reprezentować ludzie wykształceni i uczący dzieci (które jednak powinny widzieć w nauczycielu wzór do naśladowania).

Jeżeli te komentarze naprawdę piszą nauczyciele, to widzę dużo pracy przed jednostkami nadzorującymi ich pracę tj. konieczną weryfikację osób reprezentujących ten zawód.

Być może faktycznie na tych korepetycjach powinni poprzestać i nie nauczać dzieci w szkole (jeżeli te komentarze faktycznie należą do nauczycieli, a tak to niestety wygląda). Jednocześnie wystawiając paragony za te korepetycje (nie pracując w szkole), być może nauczą się szacunku do dzieci - które uczą, do rodziców - którzy dbają o swoje dzieci i przyprowadzają na te korepetycje oraz szacunku do Wszystkich ludzi bez względu na wykształcenie, czy wykonywany zawód.

Nie będę nawet poruszać sposobu pisania tych komentarzy, który w przypadku nauczycieli praktykujących w swoim zawodzie, powinien być jednak na nieco wyższym poziomie.

Mam nadzieję, że minusując ten post nauczyciele (jeżeli to faktycznie są nauczyciele, gdyż aż nie chce się w to wierzyć) choć troszkę zastanowią się nad tym co zostało powyżej napisane.

To sa ci którzy pluja na "łamistrajków, prawdziwych nauczycieli, którzy wiedzą z czym sie ten zawód wiążę. Pustogłowy napchanne papką medialną, dający sie ogłupić przez jakiegos pajaca związkowego działającego na rzad opozycji rzadowej. Do tej pory nie dociekałem, ale teraz mam to samo uczucie - oni sa po prostu "słabu umysłowo", bezmyslni i nie powinni nauczac naszych dzieci. Nawet na korepetycjach ... Odsiew jest tutaj potrezbny natychmiast , tak samo jak w przypadku środowiska sedziowskiego, kóre po dziesiątkach lat "nienaruszalności" zamieniło sie w mafijne niemalże.


Oto ocena sędziów i nauczycieli przez prostackiego wyznawcę PiS. PiS to w skrócie Paranoja i Schizofrenia, a czytają te bzdury, nie trudno odnaleźć wrażenie, że pisał to paranoik i schizofrenik.
Środowisko sędziowskie zostało oczyszczone jako pierwsze na początku lat 90-ych, że wszystkich grup zawodowych. Wielu sędziów, którzy byli na usługach władzy PZPR zostało usuniętych. Obecnie średnia wieku wśród sędziów to 41 lat. Przeważająca większość z nich, zaczynała studia prawnicze lub zaczynała pracę jako prawnik, na początku lat 90-tych. Wszelkie opowieści propagandy PiS na temat sędziów to brednie i kłamstwa, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.
W ostatnim czasie wyznawcy PiS znaleźli sobie nowego wroga, w osobach nauczycieli. Jeżeli twierdzisz, że nauczyciele są tak źli, nie potrafią dobrze nauczyć, to rozumiem, że oceniasz na podstawie własnych kompetencji. Te twoje kompetencje, są na tyle wysokie, że jesteß w stanie zastąpić każdego nauczyciela w szkole, a co więcej, jesteś w stanie udzielać korepetycji z różnych przedmiotów. Jeżeli jesteś tak dobry, to nie rozumiem, dlaczego tej pory nie zostałeś nauczycielem. Podejrzewam, że swoją wiedzę o nauczycielach czerpiesz z propagandy TVPiS, wspomaganej przez kolejnych znawców tematu na budowie lub hali produkcyjnej.
Żałosne jest to, że oceniają sędziów i nauczycieli ludzie, którym nie chciało się uczyć, a tym bardziej studiować.

Nadal odpowiadasz na posty Janowego? Chylę czoła. Nie wiem czy śledzisz co się dzieje na WRC, ale zostało udowodnione, że Janowy nie jest z Wągrowca, sam się przyznał. Teraz bywa tu na "gościnnych występach" w zależności od tego jaka stawka od postu szkalującego opozycję i wychwalającego rządzących. Obecnie ma płacone za szkalowanie nauczycieli a w szczególności Pana Broniarza - wroga nr2 zaraz po Tusku. Zresztą widać po minusach i plusach pod tym artykułem, że to skoordynowana akcja kilku trolli rządowych. Większość społeczeństwa mimo tej prostackiej propagandy popiera nauczycieli. Pozdrawiam.
Alan Sores
-24 #202 Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaAlan Sores 2019-04-30 22:57
Cytuję jai97:
Drodzy nauczyciele jaki reprezentujecie poziom w Wrc świadczy fakt żesporo dzieci ambitniejszych i których na to stać szkołe średnią robi w Poznaniu To świadzczy o waszym mizernym poziomie


Nie prawda. Znam sporo młodych ludzi, którzy ukończyli wągrowieckie live ogólnokształcąc e i dziś studiuje na medycynie, politechnice, uniwerku i ekonomii. Osoby, które chodzą do szkół średnich w Poznaniu zaspokajają chore ambicje dwóch rodziców, natomiast zdolnej młodzieży wystarczy nauka w wągrowieckie szkołach średnich. Dezawuowanie szkół średnich w Wągrowcu, to nic innego jak (mówiąc kolokwialnie) - stanie we własne gniazdo.
Alan Sores
-22 #201 Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaAlan Sores 2019-04-30 22:47
Cytuję Janowy:
Cytuję dot. komentarzy:
Po przejrzeniu minusowanych komentarzy (należących chyba do nauczycieli) stwierdzam, że każdy z nich kogoś obraża i to w sposób naprawdę mało wybredny.

Obrażani są rodzice, obrażane są dzieci, obrażani są mieszkańcy Wągrowca jako ogół, obrażane są osoby z wykształceniem zawodowym, średnim, wyższym i obrażany w fatalny sposób jest każdy kto wyrazi swoje zdanie niezgodne ze zdaniem nauczycieli (strajkujących).
Być może dlatego nie ma już wielu komentarzy osób nie popierających strajku (nikt nie lubi być obrażany), a są minusy.

Mam nadzieję, że jednak nie piszą ich nauczyciele, gdyż byłaby to prawdziwa kompromitacja tego zawodu i kultury osobistej, jaką powinni reprezentować ludzie wykształceni i uczący dzieci (które jednak powinny widzieć w nauczycielu wzór do naśladowania).

Jeżeli te komentarze naprawdę piszą nauczyciele, to widzę dużo pracy przed jednostkami nadzorującymi ich pracę tj. konieczną weryfikację osób reprezentujących ten zawód.

Być może faktycznie na tych korepetycjach powinni poprzestać i nie nauczać dzieci w szkole (jeżeli te komentarze faktycznie należą do nauczycieli, a tak to niestety wygląda). Jednocześnie wystawiając paragony za te korepetycje (nie pracując w szkole), być może nauczą się szacunku do dzieci - które uczą, do rodziców - którzy dbają o swoje dzieci i przyprowadzają na te korepetycje oraz szacunku do Wszystkich ludzi bez względu na wykształcenie, czy wykonywany zawód.

Nie będę nawet poruszać sposobu pisania tych komentarzy, który w przypadku nauczycieli praktykujących w swoim zawodzie, powinien być jednak na nieco wyższym poziomie.

Mam nadzieję, że minusując ten post nauczyciele (jeżeli to faktycznie są nauczyciele, gdyż aż nie chce się w to wierzyć) choć troszkę zastanowią się nad tym co zostało powyżej napisane.

To sa ci którzy pluja na "łamistrajków, prawdziwych nauczycieli, którzy wiedzą z czym sie ten zawód wiążę. Pustogłowy napchanne papką medialną, dający sie ogłupić przez jakiegos pajaca związkowego działającego na rzad opozycji rzadowej. Do tej pory nie dociekałem, ale teraz mam to samo uczucie - oni sa po prostu "słabu umysłowo", bezmyslni i nie powinni nauczac naszych dzieci. Nawet na korepetycjach ... Odsiew jest tutaj potrezbny natychmiast , tak samo jak w przypadku środowiska sedziowskiego, kóre po dziesiątkach lat "nienaruszalności" zamieniło sie w mafijne niemalże.


Oto ocena sędziów i nauczycieli przez prostackiego wyznawcę PiS. PiS to w skrócie Paranoja i Schizofrenia, a czytają te bzdury, nie trudno odnaleźć wrażenie, że pisał to paranoik i schizofrenik.
Środowisko sędziowskie zostało oczyszczone jako pierwsze na początku lat 90-ych, że wszystkich grup zawodowych. Wielu sędziów, którzy byli na usługach władzy PZPR zostało usuniętych. Obecnie średnia wieku wśród sędziów to 41 lat. Przeważająca większość z nich, zaczynała studia prawnicze lub zaczynała pracę jako prawnik, na początku lat 90-tych. Wszelkie opowieści propagandy PiS na temat sędziów to brednie i kłamstwa, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.
W ostatnim czasie wyznawcy PiS znaleźli sobie nowego wroga, w osobach nauczycieli. Jeżeli twierdzisz, że nauczyciele są tak źli, nie potrafią dobrze nauczyć, to rozumiem, że oceniasz na podstawie własnych kompetencji. Te twoje kompetencje, są na tyle wysokie, że jesteß w stanie zastąpić każdego nauczyciela w szkole, a co więcej, jesteś w stanie udzielać korepetycji z różnych przedmiotów. Jeżeli jesteś tak dobry, to nie rozumiem, dlaczego tej pory nie zostałeś nauczycielem. Podejrzewam, że swoją wiedzę o nauczycielach czerpiesz z propagandy TVPiS, wspomaganej przez kolejnych znawców tematu na budowie lub hali produkcyjnej.
Żałosne jest to, że oceniają sędziów i nauczycieli ludzie, którym nie chciało się uczyć, a tym bardziej studiować.
Yanowys
-30 #200 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaYanowys 2019-04-30 21:10
Cytuję Janowy:
Cytuję Krzysztof Cuga:
Cytuję dot. komentarzy:
Po przejrzeniu minusowanych komentarzy (należących chyba do nauczycieli) stwierdzam, że każdy z nich kogoś obraża i to w sposób naprawdę mało wybredny.

Obrażani są rodzice, obrażane są dzieci, obrażani są mieszkańcy Wągrowca jako ogół, obrażane są osoby z wykształceniem zawodowym, średnim, wyższym i obrażany w fatalny sposób jest każdy kto wyrazi swoje zdanie niezgodne ze zdaniem nauczycieli (strajkujących).
Być może dlatego nie ma już wielu komentarzy osób nie popierających strajku (nikt nie lubi być obrażany), a są minusy.

Mam nadzieję, że jednak nie piszą ich nauczyciele, gdyż byłaby to prawdziwa kompromitacja tego zawodu i kultury osobistej, jaką powinni reprezentować ludzie wykształceni i uczący dzieci (które jednak powinny widzieć w nauczycielu wzór do naśladowania).

Jeżeli te komentarze naprawdę piszą nauczyciele, to widzę dużo pracy przed jednostkami nadzorującymi ich pracę tj. konieczną weryfikację osób reprezentujących ten zawód.

Być może faktycznie na tych korepetycjach powinni poprzestać i nie nauczać dzieci w szkole (jeżeli te komentarze faktycznie należą do nauczycieli, a tak to niestety wygląda). Jednocześnie wystawiając paragony za te korepetycje (nie pracując w szkole), być może nauczą się szacunku do dzieci - które uczą, do rodziców - którzy dbają o swoje dzieci i przyprowadzają na te korepetycje oraz szacunku do Wszystkich ludzi bez względu na wykształcenie, czy wykonywany zawód.

Nie będę nawet poruszać sposobu pisania tych komentarzy, który w przypadku nauczycieli praktykujących w swoim zawodzie, powinien być jednak na nieco wyższym poziomie.

Mam nadzieję, że minusując ten post nauczyciele (jeżeli to faktycznie są nauczyciele, gdyż aż nie chce się w to wierzyć) choć troszkę zastanowią się nad tym co zostało powyżej napisane.

Już Jan Kobuszewski kiedyś powiedział do Jasia, że na chamstwo najlepiej jest reagować chamstwem, bo innymi słowy ci ludzie niczego nie zrozumieją. Wątpię jednak, że piszą to nauczyciele, może sfrustrowane rodziny jeśli rząd napuszczając na nich społeczeństwo obszedł się z nimi bezpardonowo, bo nie mają pożytku wyborczego. PiS boi się utraty władzy, bo im grożą procesy za wielokrotne łamanie konstytucji i koryto + dla swoich zostanie odcięte. Kłamstwa o podwyzkach, pensum i ciężkiej pracy nauczycieli, którzy mają owszem 18 godzin pensum, ale pracują w domu, w dodatkowych niepłatnych godzinach i nikt tego nie chce zauważyć, że to 40 i wiecej godzin w tygodniu, oczywiście pomijając niektóre przedmioty, gdzie jest pewnie inaczej, ale to, że nie jest to unormowane to nie jest wina nauczycieli tylko od lat nieudolnych reform kolejnych rządów. Nauczyciele też mają rodziny, muszą je żywić, wychowywać swoje dzieci, a są skazani pod tym względem na ośmieszanie i margines społeczny nowobogackich, którzy wymagają nie wiadomo czego, a ludzie którymi się manipuluje też zachowuja pogardę dla tego zawodu. I tak przy takim braku motywacji, nauczyciele stają na wysokości zadania i uczą bardzo dobrze w tym chorym systemie. To potwierdzają wyniki uczniów. Następna chorzyzna to szkolnictwo wyższe i tam jest już brak jakości w wykształceniu ze względu na system nastawiony na koszenie kasy z płatnych studiów. Podwyżki proszę porównać PITy za zeszły rok 0 podwyżek w stosunku do tego roku i poprzednich. Nie dziw się, że puszczają nerwy przy takiej nagonce, ale nauczyciele maja rodziny i myślę, że pokażą przy urnach wyborczych rządzącym ich butę, upokorzenie nauczycieli i pewność siebie przy rozdawaniu społecznych pieniędzy na nie potrzebne cele (kupowanie głosów). Kolejne wybory powinny to pokazać, inaczej to ten naród chyli się ku upadkowi moralnemu, społecznemu i finansowemu.

Na chamstwo chamstwem ....? Takie usprawiedliwienie? I tak powinien reagować nauczyciel po szkółach kursach , pedagog ..? To ja prostak PIS-owski, idiota, schizofremik i.t.dj (jak mnie tutaj inteligenci wągrowieccy, pana towarzysze kulturalnie okreslaja na forum) myslałem, ze chamów trzeba po prostu ignorować , ewentualnie stawiać ich przed faktami. Az kipią wtedy ...I tyle. No ale kazdy ma swoje sposoby...
Pieniądze na dzieci to niepotrzbne cele...? Zna pan lepszą inwestycję od tej w dzieci? Chetnie poczytamy madrosci z nowoczesnego świata ...Te zajumane na VAT to szły na szczytniejsze zapewne?
I dalej - bełkot o konstytucji gwałconej w krzakach przez PIS ... ? Witamy godnego reprezentanta KOD na forum.

Kolejny populistyczny bełkot. Skoro sam mówisz, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w dzieci, to rozumiem iż masz na myśli inwestycje w ich edukację, czyli w szkoły. A ty ciągle warczysz na szkoły jak wściekły pies. Kto ma ich tam zatem uczyć skoro nauczyciele są tacy źli. Przy okazji miałeś wykazać się minimalna wiedzą na temat szkoły i wskazanie różnic w podstawie programowej, programie nauczania, ramowym planie nauczania, rozkładzie materiału nauczania i wymagań edukacyjnych. Rozumiem, że nie znasz tych pojęć a próbujesz wypowiadać się jako ekspert w sprawach szkoły. Trochę skromności i jak nie masz zielonego pojęcia na jakiś temat, to się nie wypowiadaj bo robisz wstyd swojej 9 letniej córce.
njhvcxz
-32 #199 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzenianjhvcxz 2019-04-30 14:57
Cytuję Krzysztof Cuga:
Cytuję dot. komentarzy:
Po przejrzeniu minusowanych komentarzy (należących chyba do nauczycieli) stwierdzam, że każdy z nich kogoś obraża i to w sposób naprawdę mało wybredny.

Obrażani są rodzice, obrażane są dzieci, obrażani są mieszkańcy Wągrowca jako ogół, obrażane są osoby z wykształceniem zawodowym, średnim, wyższym i obrażany w fatalny sposób jest każdy kto wyrazi swoje zdanie niezgodne ze zdaniem nauczycieli (strajkujących).
Być może dlatego nie ma już wielu komentarzy osób nie popierających strajku (nikt nie lubi być obrażany), a są minusy.

Mam nadzieję, że jednak nie piszą ich nauczyciele, gdyż byłaby to prawdziwa kompromitacja tego zawodu i kultury osobistej, jaką powinni reprezentować ludzie wykształceni i uczący dzieci (które jednak powinny widzieć w nauczycielu wzór do naśladowania).

Jeżeli te komentarze naprawdę piszą nauczyciele, to widzę dużo pracy przed jednostkami nadzorującymi ich pracę tj. konieczną weryfikację osób reprezentujących ten zawód.

Być może faktycznie na tych korepetycjach powinni poprzestać i nie nauczać dzieci w szkole (jeżeli te komentarze faktycznie należą do nauczycieli, a tak to niestety wygląda). Jednocześnie wystawiając paragony za te korepetycje (nie pracując w szkole), być może nauczą się szacunku do dzieci - które uczą, do rodziców - którzy dbają o swoje dzieci i przyprowadzają na te korepetycje oraz szacunku do Wszystkich ludzi bez względu na wykształcenie, czy wykonywany zawód.

Nie będę nawet poruszać sposobu pisania tych komentarzy, który w przypadku nauczycieli praktykujących w swoim zawodzie, powinien być jednak na nieco wyższym poziomie.

Mam nadzieję, że minusując ten post nauczyciele (jeżeli to faktycznie są nauczyciele, gdyż aż nie chce się w to wierzyć) choć troszkę zastanowią się nad tym co zostało powyżej napisane.

Już Jan Kobuszewski kiedyś powiedział do Jasia, że na chamstwo najlepiej jest reagować chamstwem, bo innymi słowy ci ludzie niczego nie zrozumieją. Wątpię jednak, że piszą to nauczyciele, może sfrustrowane rodziny jeśli rząd napuszczając na nich społeczeństwo obszedł się z nimi bezpardonowo, bo nie mają pożytku wyborczego. PiS boi się utraty władzy, bo im grożą procesy za wielokrotne łamanie konstytucji i koryto + dla swoich zostanie odcięte. Kłamstwa o podwyzkach, pensum i ciężkiej pracy nauczycieli, którzy mają owszem 18 godzin pensum, ale pracują w domu, w dodatkowych niepłatnych godzinach i nikt tego nie chce zauważyć, że to 40 i wiecej godzin w tygodniu, oczywiście pomijając niektóre przedmioty, gdzie jest pewnie inaczej, ale to, że nie jest to unormowane to nie jest wina nauczycieli tylko od lat nieudolnych reform kolejnych rządów. Nauczyciele też mają rodziny, muszą je żywić, wychowywać swoje dzieci, a są skazani pod tym względem na ośmieszanie i margines społeczny nowobogackich, którzy wymagają nie wiadomo czego, a ludzie którymi się manipuluje też zachowuja pogardę dla tego zawodu. I tak przy takim braku motywacji, nauczyciele stają na wysokości zadania i uczą bardzo dobrze w tym chorym systemie. To potwierdzają wyniki uczniów. Następna chorzyzna to szkolnictwo wyższe i tam jest już brak jakości w wykształceniu ze względu na system nastawiony na koszenie kasy z płatnych studiów. Podwyżki proszę porównać PITy za zeszły rok 0 podwyżek w stosunku do tego roku i poprzednich. Nie dziw się, że puszczają nerwy przy takiej nagonce, ale nauczyciele maja rodziny i myślę, że pokażą przy urnach wyborczych rządzącym ich butę, upokorzenie nauczycieli i pewność siebie przy rozdawaniu społecznych pieniędzy na nie potrzebne cele (kupowanie głosów). Kolejne wybory powinny to pokazać, inaczej to ten naród chyli się ku upadkowi moralnemu, społecznemu i finansowemu.

Brawo!
Janowy
+23 #198 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaJanowy 2019-04-30 13:53
Cytuję Krzysztof Cuga:
Cytuję dot. komentarzy:
Po przejrzeniu minusowanych komentarzy (należących chyba do nauczycieli) stwierdzam, że każdy z nich kogoś obraża i to w sposób naprawdę mało wybredny.

Obrażani są rodzice, obrażane są dzieci, obrażani są mieszkańcy Wągrowca jako ogół, obrażane są osoby z wykształceniem zawodowym, średnim, wyższym i obrażany w fatalny sposób jest każdy kto wyrazi swoje zdanie niezgodne ze zdaniem nauczycieli (strajkujących).
Być może dlatego nie ma już wielu komentarzy osób nie popierających strajku (nikt nie lubi być obrażany), a są minusy.

Mam nadzieję, że jednak nie piszą ich nauczyciele, gdyż byłaby to prawdziwa kompromitacja tego zawodu i kultury osobistej, jaką powinni reprezentować ludzie wykształceni i uczący dzieci (które jednak powinny widzieć w nauczycielu wzór do naśladowania).

Jeżeli te komentarze naprawdę piszą nauczyciele, to widzę dużo pracy przed jednostkami nadzorującymi ich pracę tj. konieczną weryfikację osób reprezentujących ten zawód.

Być może faktycznie na tych korepetycjach powinni poprzestać i nie nauczać dzieci w szkole (jeżeli te komentarze faktycznie należą do nauczycieli, a tak to niestety wygląda). Jednocześnie wystawiając paragony za te korepetycje (nie pracując w szkole), być może nauczą się szacunku do dzieci - które uczą, do rodziców - którzy dbają o swoje dzieci i przyprowadzają na te korepetycje oraz szacunku do Wszystkich ludzi bez względu na wykształcenie, czy wykonywany zawód.

Nie będę nawet poruszać sposobu pisania tych komentarzy, który w przypadku nauczycieli praktykujących w swoim zawodzie, powinien być jednak na nieco wyższym poziomie.

Mam nadzieję, że minusując ten post nauczyciele (jeżeli to faktycznie są nauczyciele, gdyż aż nie chce się w to wierzyć) choć troszkę zastanowią się nad tym co zostało powyżej napisane.

Już Jan Kobuszewski kiedyś powiedział do Jasia, że na chamstwo najlepiej jest reagować chamstwem, bo innymi słowy ci ludzie niczego nie zrozumieją. Wątpię jednak, że piszą to nauczyciele, może sfrustrowane rodziny jeśli rząd napuszczając na nich społeczeństwo obszedł się z nimi bezpardonowo, bo nie mają pożytku wyborczego. PiS boi się utraty władzy, bo im grożą procesy za wielokrotne łamanie konstytucji i koryto + dla swoich zostanie odcięte. Kłamstwa o podwyzkach, pensum i ciężkiej pracy nauczycieli, którzy mają owszem 18 godzin pensum, ale pracują w domu, w dodatkowych niepłatnych godzinach i nikt tego nie chce zauważyć, że to 40 i wiecej godzin w tygodniu, oczywiście pomijając niektóre przedmioty, gdzie jest pewnie inaczej, ale to, że nie jest to unormowane to nie jest wina nauczycieli tylko od lat nieudolnych reform kolejnych rządów. Nauczyciele też mają rodziny, muszą je żywić, wychowywać swoje dzieci, a są skazani pod tym względem na ośmieszanie i margines społeczny nowobogackich, którzy wymagają nie wiadomo czego, a ludzie którymi się manipuluje też zachowuja pogardę dla tego zawodu. I tak przy takim braku motywacji, nauczyciele stają na wysokości zadania i uczą bardzo dobrze w tym chorym systemie. To potwierdzają wyniki uczniów. Następna chorzyzna to szkolnictwo wyższe i tam jest już brak jakości w wykształceniu ze względu na system nastawiony na koszenie kasy z płatnych studiów. Podwyżki proszę porównać PITy za zeszły rok 0 podwyżek w stosunku do tego roku i poprzednich. Nie dziw się, że puszczają nerwy przy takiej nagonce, ale nauczyciele maja rodziny i myślę, że pokażą przy urnach wyborczych rządzącym ich butę, upokorzenie nauczycieli i pewność siebie przy rozdawaniu społecznych pieniędzy na nie potrzebne cele (kupowanie głosów). Kolejne wybory powinny to pokazać, inaczej to ten naród chyli się ku upadkowi moralnemu, społecznemu i finansowemu.

Na chamstwo chamstwem ....? Takie usprawiedliwien ie? I tak powinien reagować nauczyciel po szkółach kursach , pedagog ..? To ja prostak PIS-owski, idiota, schizofremik i.t.dj (jak mnie tutaj inteligenci wągrowieccy, pana towarzysze kulturalnie okreslaja na forum) myslałem, ze chamów trzeba po prostu ignorować , ewentualnie stawiać ich przed faktami. Az kipią wtedy ...I tyle. No ale kazdy ma swoje sposoby...
Pieniądze na dzieci to niepotrzbne cele...? Zna pan lepszą inwestycję od tej w dzieci? Chetnie poczytamy madrosci z nowoczesnego świata ...Te zajumane na VAT to szły na szczytniejsze zapewne?
I dalej - bełkot o konstytucji gwałconej w krzakach przez PIS ... ? Witamy godnego reprezentanta KOD na forum.
Janowy
+15 #197 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaJanowy 2019-04-30 13:39
Cytuję nnnkkjjhh:
Cytuję dot. komentarzy:
Po przejrzeniu minusowanych komentarzy (należących chyba do nauczycieli) stwierdzam, że każdy z nich kogoś obraża i to w sposób naprawdę mało wybredny.

Obrażani są rodzice, obrażane są dzieci, obrażani są mieszkańcy Wągrowca jako ogół, obrażane są osoby z wykształceniem zawodowym, średnim, wyższym i obrażany w fatalny sposób jest każdy kto wyrazi swoje zdanie niezgodne ze zdaniem nauczycieli (strajkujących).
Być może dlatego nie ma już wielu komentarzy osób nie popierających strajku (nikt nie lubi być obrażany), a są minusy.

Mam nadzieję, że jednak nie piszą ich nauczyciele, gdyż byłaby to prawdziwa kompromitacja tego zawodu i kultury osobistej, jaką powinni reprezentować ludzie wykształceni i uczący dzieci (które jednak powinny widzieć w nauczycielu wzór do naśladowania).

Jeżeli te komentarze naprawdę piszą nauczyciele, to widzę dużo pracy przed jednostkami nadzorującymi ich pracę tj. konieczną weryfikację osób reprezentujących ten zawód.

Być może faktycznie na tych korepetycjach powinni poprzestać i nie nauczać dzieci w szkole (jeżeli te komentarze faktycznie należą do nauczycieli, a tak to niestety wygląda). Jednocześnie wystawiając paragony za te korepetycje (nie pracując w szkole), być może nauczą się szacunku do dzieci - które uczą, do rodziców - którzy dbają o swoje dzieci i przyprowadzają na te korepetycje oraz szacunku do Wszystkich ludzi bez względu na wykształcenie, czy wykonywany zawód.

Nie będę nawet poruszać sposobu pisania tych komentarzy, który w przypadku nauczycieli praktykujących w swoim zawodzie, powinien być jednak na nieco wyższym poziomie.

Mam nadzieję, że minusując ten post nauczyciele (jeżeli to faktycznie są nauczyciele, gdyż aż nie chce się w to wierzyć) choć troszkę zastanowią się nad tym co zostało powyżej napisane.


Nie rozumiem dlaczego w spolecenstwie jest przyzwolenie na to by mogły obrać innych osoby z niższym wykształceniem oraz osoby z wyższym ale nie bedace nauczycielami? Nauczyciel też człowiek jak każdy inny czuje tak samo!!! Nauczyciel to zawód jak każdy inny, nie ma nic wspólnego z misją, poświęceniem sowojej osoby by prostacy mogli się na nim wyżywać! Nauczyciel to nie ksiądz ani zakonnica, obowiązują go takie same zasady w życiu jak każdego człowieka na tej ziemi, takie samo prawo, wiec naprawdę nie wiem czego wymagacie od tych biednych zwykłych ludzi.nie dziwię się, że w końcu puściły im nerwy na wasze chamstwo.

Masz racje. Nauczyciele dzis to tacy sami prostacy jak wszyscy a jak obecnie widać - w przerażająco wielu wypadkach nawet jeszcze więksi. Niczego nie wolno od nich wymagac - tym bardziej żeby stanowiły jakis wzór dla dzieci. Tym bardziej nalezy im się kop w tyłek a nie podwyzka i won ze szkoły. Dzieci jest bardzo mało obecnie około 9,6 mln - nauczycieli blisko 700 - wypada 15 dzieci na belfra. Jest z czego odsiewać ...
Janowy
+22 #196 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaJanowy 2019-04-30 13:26
Cytuję dot. komentarzy:
Po przejrzeniu minusowanych komentarzy (należących chyba do nauczycieli) stwierdzam, że każdy z nich kogoś obraża i to w sposób naprawdę mało wybredny.

Obrażani są rodzice, obrażane są dzieci, obrażani są mieszkańcy Wągrowca jako ogół, obrażane są osoby z wykształceniem zawodowym, średnim, wyższym i obrażany w fatalny sposób jest każdy kto wyrazi swoje zdanie niezgodne ze zdaniem nauczycieli (strajkujących).
Być może dlatego nie ma już wielu komentarzy osób nie popierających strajku (nikt nie lubi być obrażany), a są minusy.

Mam nadzieję, że jednak nie piszą ich nauczyciele, gdyż byłaby to prawdziwa kompromitacja tego zawodu i kultury osobistej, jaką powinni reprezentować ludzie wykształceni i uczący dzieci (które jednak powinny widzieć w nauczycielu wzór do naśladowania).

Jeżeli te komentarze naprawdę piszą nauczyciele, to widzę dużo pracy przed jednostkami nadzorującymi ich pracę tj. konieczną weryfikację osób reprezentujących ten zawód.

Być może faktycznie na tych korepetycjach powinni poprzestać i nie nauczać dzieci w szkole (jeżeli te komentarze faktycznie należą do nauczycieli, a tak to niestety wygląda). Jednocześnie wystawiając paragony za te korepetycje (nie pracując w szkole), być może nauczą się szacunku do dzieci - które uczą, do rodziców - którzy dbają o swoje dzieci i przyprowadzają na te korepetycje oraz szacunku do Wszystkich ludzi bez względu na wykształcenie, czy wykonywany zawód.

Nie będę nawet poruszać sposobu pisania tych komentarzy, który w przypadku nauczycieli praktykujących w swoim zawodzie, powinien być jednak na nieco wyższym poziomie.

Mam nadzieję, że minusując ten post nauczyciele (jeżeli to faktycznie są nauczyciele, gdyż aż nie chce się w to wierzyć) choć troszkę zastanowią się nad tym co zostało powyżej napisane.

To sa ci którzy pluja na "łamistrajków, prawdziwych nauczycieli, którzy wiedzą z czym sie ten zawód wiążę. Pustogłowy napchanne papką medialną, dający sie ogłupić przez jakiegos pajaca związkowego działającego na rzad opozycji rzadowej. Do tej pory nie dociekałem, ale teraz mam to samo uczucie - oni sa po prostu "słabu umysłowo", bezmyslni i nie powinni nauczac naszych dzieci. Nawet na korepetycjach ... Odsiew jest tutaj potrezbny natychmiast , tak samo jak w przypadku środowiska sedziowskiego, kóre po dziesiątkach lat "nienaruszalnoś ci" zamieniło sie w mafijne niemalże.
Krzysztof Cuga
-30 #195 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaKrzysztof Cuga 2019-04-30 13:26
Cytuję dot. komentarzy:
Po przejrzeniu minusowanych komentarzy (należących chyba do nauczycieli) stwierdzam, że każdy z nich kogoś obraża i to w sposób naprawdę mało wybredny.

Obrażani są rodzice, obrażane są dzieci, obrażani są mieszkańcy Wągrowca jako ogół, obrażane są osoby z wykształceniem zawodowym, średnim, wyższym i obrażany w fatalny sposób jest każdy kto wyrazi swoje zdanie niezgodne ze zdaniem nauczycieli (strajkujących).
Być może dlatego nie ma już wielu komentarzy osób nie popierających strajku (nikt nie lubi być obrażany), a są minusy.

Mam nadzieję, że jednak nie piszą ich nauczyciele, gdyż byłaby to prawdziwa kompromitacja tego zawodu i kultury osobistej, jaką powinni reprezentować ludzie wykształceni i uczący dzieci (które jednak powinny widzieć w nauczycielu wzór do naśladowania).

Jeżeli te komentarze naprawdę piszą nauczyciele, to widzę dużo pracy przed jednostkami nadzorującymi ich pracę tj. konieczną weryfikację osób reprezentujących ten zawód.

Być może faktycznie na tych korepetycjach powinni poprzestać i nie nauczać dzieci w szkole (jeżeli te komentarze faktycznie należą do nauczycieli, a tak to niestety wygląda). Jednocześnie wystawiając paragony za te korepetycje (nie pracując w szkole), być może nauczą się szacunku do dzieci - które uczą, do rodziców - którzy dbają o swoje dzieci i przyprowadzają na te korepetycje oraz szacunku do Wszystkich ludzi bez względu na wykształcenie, czy wykonywany zawód.

Nie będę nawet poruszać sposobu pisania tych komentarzy, który w przypadku nauczycieli praktykujących w swoim zawodzie, powinien być jednak na nieco wyższym poziomie.

Mam nadzieję, że minusując ten post nauczyciele (jeżeli to faktycznie są nauczyciele, gdyż aż nie chce się w to wierzyć) choć troszkę zastanowią się nad tym co zostało powyżej napisane.

Już Jan Kobuszewski kiedyś powiedział do Jasia, że na chamstwo najlepiej jest reagować chamstwem, bo innymi słowy ci ludzie niczego nie zrozumieją. Wątpię jednak, że piszą to nauczyciele, może sfrustrowane rodziny jeśli rząd napuszczając na nich społeczeństwo obszedł się z nimi bezpardonowo, bo nie mają pożytku wyborczego. PiS boi się utraty władzy, bo im grożą procesy za wielokrotne łamanie konstytucji i koryto + dla swoich zostanie odcięte. Kłamstwa o podwyzkach, pensum i ciężkiej pracy nauczycieli, którzy mają owszem 18 godzin pensum, ale pracują w domu, w dodatkowych niepłatnych godzinach i nikt tego nie chce zauważyć, że to 40 i wiecej godzin w tygodniu, oczywiście pomijając niektóre przedmioty, gdzie jest pewnie inaczej, ale to, że nie jest to unormowane to nie jest wina nauczycieli tylko od lat nieudolnych reform kolejnych rządów. Nauczyciele też mają rodziny, muszą je żywić, wychowywać swoje dzieci, a są skazani pod tym względem na ośmieszanie i margines społeczny nowobogackich, którzy wymagają nie wiadomo czego, a ludzie którymi się manipuluje też zachowuja pogardę dla tego zawodu. I tak przy takim braku motywacji, nauczyciele stają na wysokości zadania i uczą bardzo dobrze w tym chorym systemie. To potwierdzają wyniki uczniów. Następna chorzyzna to szkolnictwo wyższe i tam jest już brak jakości w wykształceniu ze względu na system nastawiony na koszenie kasy z płatnych studiów. Podwyżki proszę porównać PITy za zeszły rok 0 podwyżek w stosunku do tego roku i poprzednich. Nie dziw się, że puszczają nerwy przy takiej nagonce, ale nauczyciele maja rodziny i myślę, że pokażą przy urnach wyborczych rządzącym ich butę, upokorzenie nauczycieli i pewność siebie przy rozdawaniu społecznych pieniędzy na nie potrzebne cele (kupowanie głosów). Kolejne wybory powinny to pokazać, inaczej to ten naród chyli się ku upadkowi moralnemu, społecznemu i finansowemu.
nnnkkjjhh
-33 #194 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniannnkkjjhh 2019-04-30 12:39
Cytuję dot. komentarzy:
Po przejrzeniu minusowanych komentarzy (należących chyba do nauczycieli) stwierdzam, że każdy z nich kogoś obraża i to w sposób naprawdę mało wybredny.

Obrażani są rodzice, obrażane są dzieci, obrażani są mieszkańcy Wągrowca jako ogół, obrażane są osoby z wykształceniem zawodowym, średnim, wyższym i obrażany w fatalny sposób jest każdy kto wyrazi swoje zdanie niezgodne ze zdaniem nauczycieli (strajkujących).
Być może dlatego nie ma już wielu komentarzy osób nie popierających strajku (nikt nie lubi być obrażany), a są minusy.

Mam nadzieję, że jednak nie piszą ich nauczyciele, gdyż byłaby to prawdziwa kompromitacja tego zawodu i kultury osobistej, jaką powinni reprezentować ludzie wykształceni i uczący dzieci (które jednak powinny widzieć w nauczycielu wzór do naśladowania).

Jeżeli te komentarze naprawdę piszą nauczyciele, to widzę dużo pracy przed jednostkami nadzorującymi ich pracę tj. konieczną weryfikację osób reprezentujących ten zawód.

Być może faktycznie na tych korepetycjach powinni poprzestać i nie nauczać dzieci w szkole (jeżeli te komentarze faktycznie należą do nauczycieli, a tak to niestety wygląda). Jednocześnie wystawiając paragony za te korepetycje (nie pracując w szkole), być może nauczą się szacunku do dzieci - które uczą, do rodziców - którzy dbają o swoje dzieci i przyprowadzają na te korepetycje oraz szacunku do Wszystkich ludzi bez względu na wykształcenie, czy wykonywany zawód.

Nie będę nawet poruszać sposobu pisania tych komentarzy, który w przypadku nauczycieli praktykujących w swoim zawodzie, powinien być jednak na nieco wyższym poziomie.

Mam nadzieję, że minusując ten post nauczyciele (jeżeli to faktycznie są nauczyciele, gdyż aż nie chce się w to wierzyć) choć troszkę zastanowią się nad tym co zostało powyżej napisane.


Nie rozumiem dlaczego w spolecenstwie jest przyzwolenie na to by mogły obrać innych osoby z niższym wykształceniem oraz osoby z wyższym ale nie bedace nauczycielami? Nauczyciel też człowiek jak każdy inny czuje tak samo!!! Nauczyciel to zawód jak każdy inny, nie ma nic wspólnego z misją, poświęceniem sowojej osoby by prostacy mogli się na nim wyżywać! Nauczyciel to nie ksiądz ani zakonnica, obowiązują go takie same zasady w życiu jak każdego człowieka na tej ziemi, takie samo prawo, wiec naprawdę nie wiem czego wymagacie od tych biednych zwykłych ludzi.nie dziwię się, że w końcu puściły im nerwy na wasze chamstwo.
dot. komentarzy
+41 #193 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniadot. komentarzy 2019-04-30 12:12
Po przejrzeniu minusowanych komentarzy (należących chyba do nauczycieli) stwierdzam, że każdy z nich kogoś obraża i to w sposób naprawdę mało wybredny.

Obrażani są rodzice, obrażane są dzieci, obrażani są mieszkańcy Wągrowca jako ogół, obrażane są osoby z wykształceniem zawodowym, średnim, wyższym i obrażany w fatalny sposób jest każdy kto wyrazi swoje zdanie niezgodne ze zdaniem nauczycieli (strajkujących).
Być może dlatego nie ma już wielu komentarzy osób nie popierających strajku (nikt nie lubi być obrażany), a są minusy.

Mam nadzieję, że jednak nie piszą ich nauczyciele, gdyż byłaby to prawdziwa kompromitacja tego zawodu i kultury osobistej, jaką powinni reprezentować ludzie wykształceni i uczący dzieci (które jednak powinny widzieć w nauczycielu wzór do naśladowania).

Jeżeli te komentarze naprawdę piszą nauczyciele, to widzę dużo pracy przed jednostkami nadzorującymi ich pracę tj. konieczną weryfikację osób reprezentującyc h ten zawód.

Być może faktycznie na tych korepetycjach powinni poprzestać i nie nauczać dzieci w szkole (jeżeli te komentarze faktycznie należą do nauczycieli, a tak to niestety wygląda). Jednocześnie wystawiając paragony za te korepetycje (nie pracując w szkole), być może nauczą się szacunku do dzieci - które uczą, do rodziców - którzy dbają o swoje dzieci i przyprowadzają na te korepetycje oraz szacunku do Wszystkich ludzi bez względu na wykształcenie, czy wykonywany zawód.

Nie będę nawet poruszać sposobu pisania tych komentarzy, który w przypadku nauczycieli praktykujących w swoim zawodzie, powinien być jednak na nieco wyższym poziomie.

Mam nadzieję, że minusując ten post nauczyciele (jeżeli to faktycznie są nauczyciele, gdyż aż nie chce się w to wierzyć) choć troszkę zastanowią się nad tym co zostało powyżej napisane.
Kiljan
-29 #192 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaKiljan 2019-04-30 11:15
Joanowy zatrudnił hejterów i minusują wszystkie nikorzystne dla niego komentarze i komentarze za nauczycielami :DIdiota
inteligent w krawaci
-39 #191 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniainteligent w krawaci 2019-04-30 07:29
Cytuję bgfdsa:
Cytuję Nauczyciel:
Dzisiaj wysłaliście swoje pociechy pod opiekę ludzi, w stosunku do których rzucacie takie uwagi. Świadectwa maturalne zostały odebrane. Może te żale powinny być skierowane personalnie do dyrektorów szkół, organu prowadzącego? a nie anonimowy bojkot z błędami ortograficznymi zakąpleksionego społeczeństwa. Efekt tego co piszecie jest odwrotny. Nauczyciele, którym się chciało motywować dzieciaki, właśnie motywację stracili. Jedyne odczucie, żyjemy w mieście zakompleksionych, nienaeistnych ludów.

Zgadza się! To nie nauczyciel bedzie ponosił konsekwencji waszego jadu, dzieci słyszą wasze bluzgi. To wy kształtujecie ich stosunek do nauki i to wy i oni będziecie ofiarami własnego jadu

Tak na marginesie. Po ilości minusów i to w porze kiedy normalny wykształcony człowiek jest w pracy widać że większość stanowi proste i leniwe społeczeństwo do którego nigdy nie trafią mądre logiczne argumenty. W mięśniach siła a nie w umyśle. Weź wypij red bula odlecisz zupełnie
inteligent w krawaci
-33 #190 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniainteligent w krawaci 2019-04-30 07:17
Cytuję Yanowys:
Cytuję jai97:
Yanowys - nie odkryłeśą ameryke ale cepie odpowiadam ci na twój idiotyczny komentarz - o mieszkaniu rodziców Idż juz spac bo jutro cięzki 3 godzinny dzień pracy przed nauczycielami,wnioskuje że nim jesteś Po strajku nauczyciele powinni być czujni i nie przysypiać bo mogą skończyć z koszami na głowie

Ale im zazdrościsz, że mogą iść jutro do pracy na 3 godz a ty o 4 do Poznania i powrót o 18. zatem to chyba ty musisz iść już spać, bo na 4 nie wstaniesz.

Co robi zazdrość z tymi fizolami bez inteligencji. Zamiast mózgu mięśnie.
brrrrrr
-43 #189 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniabrrrrrr 2019-04-30 06:27
Cytuję jan d:
Pięknie ta super wykształcona kasta strzeliła sobie w kolano a tvn mówił jakie maja super poparcie Teraz jak im będą zakładac kosze na głowy to już mało kto będzie ich żałował Niby wykształceni ludzie z pustymi łepetynami Troche mają szcześcia że to rok wyborów bo już by dawno kopa dostalini nieroby

Wiec licz się ze słowami!
jan d
+31 #188 patologiajan d 2019-04-30 03:20
Pięknie ta super wykształcona kasta strzeliła sobie w kolano a tvn mówił jakie maja super poparcie Teraz jak im będą zakładac kosze na głowy to już mało kto będzie ich żałował Niby wykształceni ludzie z pustymi łepetynami Troche mają szcześcia że to rok wyborów bo już by dawno kopa dostalini nieroby
abrakadabra
-46 #187 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaabrakadabra 2019-04-29 22:52
Cytuję jai97:
Yanowys - ty chyba jesteś nauczycielem że nie jarzysz tematu Wyjaśnie ci pustaku ż e ludzie majetni z tego miasta posiadają po kilka mieszkania od Kołobrzegu do Wisły i nie mieszkają w nich na stałe Już nie mówiąc o mieszkaniach w Hiszpani itd

Kmioty pustogłowe ze zmywaka jak otworzą gębę to sama padlina i cuchną gorzałą
Yanowys
-50 #186 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaYanowys 2019-04-29 22:37
Cytuję jai97:
Widzisz idioto jak się mylisz Bo ja od kilku lat już nie pracuje i pobieram emeryture i stąd te cepy nauczyciele mnie wku... nazywając 13 eme rozdawnictwem Choć nie narzekam na jej wysokość

To jak na emeryta to jesteś głupi, bo to są najczęściej seniorzy którzy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie życiowe. A ty zwykły palant jesteś.
jai97
+26 #185 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniajai97 2019-04-29 22:34
Widzisz idioto jak się mylisz Bo ja od kilku lat już nie pracuje i pobieram emeryture i stąd te cepy nauczyciele mnie wku... nazywając 13 eme rozdawnictwem Choć nie narzekam na jej wysokość
Yanowys
-41 #184 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaYanowys 2019-04-29 22:28
Cytuję jai97:
Yanowys - nie odkryłeśą ameryke ale cepie odpowiadam ci na twój idiotyczny komentarz - o mieszkaniu rodziców Idż juz spac bo jutro cięzki 3 godzinny dzień pracy przed nauczycielami,wnioskuje że nim jesteś Po strajku nauczyciele powinni być czujni i nie przysypiać bo mogą skończyć z koszami na głowie

Ale im zazdrościsz, że mogą iść jutro do pracy na 3 godz a ty o 4 do Poznania i powrót o 18. zatem to chyba ty musisz iść już spać, bo na 4 nie wstaniesz.
jai97
+32 #183 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniajai97 2019-04-29 22:24
Yanowys - nie odkryłeśą ameryke ale cepie odpowiadam ci na twój idiotyczny komentarz - o mieszkaniu rodziców Idż juz spac bo jutro cięzki 3 godzinny dzień pracy przed nauczycielami,w nioskuje że nim jesteś Po strajku nauczyciele powinni być czujni i nie przysypiać bo mogą skończyć z koszami na głowie
Yanowys
-47 #182 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaYanowys 2019-04-29 22:23
Cytuję Janowy:
Cytuję Yanowys:
Cytuję Janowy:
Cytuję Nauczyciel:
Dzisiaj wysłaliście swoje pociechy pod opiekę ludzi, w stosunku do których rzucacie takie uwagi. Świadectwa maturalne zostały odebrane. Może te żale powinny być skierowane personalnie do dyrektorów szkół, organu prowadzącego? a nie anonimowy bojkot z błędami ortograficznymi zakąpleksionego społeczeństwa. Efekt tego co piszecie jest odwrotny. Nauczyciele, którym się chciało motywować dzieciaki, właśnie motywację stracili. Jedyne odczucie, żyjemy w mieście zakompleksionych, nienaeistnych ludów.

Hmmm...? Z tym "kąpleksem" to mam nadieje jakaś literówka a nie dowód na poziom nauczycielski, panie nauczycielu. Świadectwa maturalne to chyba jeszcze nie zostały odebrane ...?
"...Nauczyciele, którym się chciało motywować dzieciaki, właśnie motywację stracili..." - nieprawda. To tzw. łamistrajki. Motywacji tak łatwo sie nbie traci gdy sie dobrze wykonuje swoja robotę. A zyskali absolutny szacunek osób takich jak ja, kapulszem po ziemi bedą zamiatał przed nimi. Oni po prostu rozumią co znaczy słowo nauczyciel. Reszta to taka tam banda kótra dąła się bez wysiłku ogłupić POlitcznemu Broniarzowi, szukjąca wielkiej kasy za 18 godzin roboty tygodniowo ...

Ekspercie od wielu lat nie ma już świadectw maturalnych tylko świadectwa ukończenia szkoły średniej. Doucz się zanim coś napiszesz na temat szkoły i nauczycieli.

Rozumiem, ze ty odebrałes tylko to które wydawano w zeszłym tygodniu - ukończenia szkoły? Po raz kolejny to widać ....
Tutaj dla czytających krótkie wyjasnienie:
"...Czy świadectwo dojrzałości to to samo, co świadectwo ukończenia szkoły?
Absolutnie nie. Świadectwo maturalne (dojrzałości) to coś zupełnie innego niż świadectwo ukończenia szkoły. Pierwsze zawiera wyniki egzaminów maturalnych, zaś to drugie – oceny uzyskane w szkole ponadgimnazjalnej. ..."
Swiadectwa maturalne więc istnieją, ale egzaminy zaczynaja sie za tydzien, dlatego dziwi mnie wypowiedż "nauczyciela" o wydaniu tychże ...

Widzę, że nie wiesz o czym piszesz. Nie ma już egzaminów dojrzałości są tylko egzaminy maturalne. Nie ma świadectw maturalnych tylko świadectwa ukończenia szkoły średniej, a po zdaniu egzaminów maturalnych otrzymuje się z OKE zaświadczenie o wynikach egzaminów maturalnych. Zatem Janowy nie zabieraj głosu w sprawach szkoły i nauczycieli bo nie masz o tym zielonego pojęcia i tylko się ośmieszasz.
Janowy
+33 #181 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaJanowy 2019-04-29 22:18
Cytuję Yanowys:
Cytuję Janowy:
Cytuję Nauczyciel:
Dzisiaj wysłaliście swoje pociechy pod opiekę ludzi, w stosunku do których rzucacie takie uwagi. Świadectwa maturalne zostały odebrane. Może te żale powinny być skierowane personalnie do dyrektorów szkół, organu prowadzącego? a nie anonimowy bojkot z błędami ortograficznymi zakąpleksionego społeczeństwa. Efekt tego co piszecie jest odwrotny. Nauczyciele, którym się chciało motywować dzieciaki, właśnie motywację stracili. Jedyne odczucie, żyjemy w mieście zakompleksionych, nienaeistnych ludów.

Hmmm...? Z tym "kąpleksem" to mam nadieje jakaś literówka a nie dowód na poziom nauczycielski, panie nauczycielu. Świadectwa maturalne to chyba jeszcze nie zostały odebrane ...?
"...Nauczyciele, którym się chciało motywować dzieciaki, właśnie motywację stracili..." - nieprawda. To tzw. łamistrajki. Motywacji tak łatwo sie nbie traci gdy sie dobrze wykonuje swoja robotę. A zyskali absolutny szacunek osób takich jak ja, kapulszem po ziemi bedą zamiatał przed nimi. Oni po prostu rozumią co znaczy słowo nauczyciel. Reszta to taka tam banda kótra dąła się bez wysiłku ogłupić POlitcznemu Broniarzowi, szukjąca wielkiej kasy za 18 godzin roboty tygodniowo ...

Ekspercie od wielu lat nie ma już świadectw maturalnych tylko świadectwa ukończenia szkoły średniej. Doucz się zanim coś napiszesz na temat szkoły i nauczycieli.

Rozumiem, ze ty odebrałes tylko to które wydawano w zeszłym tygodniu - ukończenia szkoły? Po raz kolejny to widać ....
Tutaj dla czytających krótkie wyjasnienie:
"...Czy świadectwo dojrzałości to to samo, co świadectwo ukończenia szkoły?
Absolutnie nie. Świadectwo maturalne (dojrzałości) to coś zupełnie innego niż świadectwo ukończenia szkoły. Pierwsze zawiera wyniki egzaminów maturalnych, zaś to drugie – oceny uzyskane w szkole ponadgimnazjaln ej. ..."
Swiadectwa maturalne więc istnieją, ale egzaminy zaczynaja sie za tydzien, dlatego dziwi mnie wypowiedż "nauczyciela" o wydaniu tychże ...
Yanowys
-47 #180 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaYanowys 2019-04-29 22:11
Cytuję jai97:
Yanowys - ty chyba jesteś nauczycielem że nie jarzysz tematu Wyjaśnie ci pustaku ż e ludzie majetni z tego miasta posiadają po kilka mieszkania od Kołobrzegu do Wisły i nie mieszkają w nich na stałe Już nie mówiąc o mieszkaniach w Hiszpani itd

Odkryłeś Amerykę?
Yanowys
-44 #179 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaYanowys 2019-04-29 22:05
Cytuję Janowy:
Cytuję Nauczyciel:
Dzisiaj wysłaliście swoje pociechy pod opiekę ludzi, w stosunku do których rzucacie takie uwagi. Świadectwa maturalne zostały odebrane. Może te żale powinny być skierowane personalnie do dyrektorów szkół, organu prowadzącego? a nie anonimowy bojkot z błędami ortograficznymi zakąpleksionego społeczeństwa. Efekt tego co piszecie jest odwrotny. Nauczyciele, którym się chciało motywować dzieciaki, właśnie motywację stracili. Jedyne odczucie, żyjemy w mieście zakompleksionych, nienaeistnych ludów.

Hmmm...? Z tym "kąpleksem" to mam nadieje jakaś literówka a nie dowód na poziom nauczycielski, panie nauczycielu. Świadectwa maturalne to chyba jeszcze nie zostały odebrane ...?
"...Nauczyciele, którym się chciało motywować dzieciaki, właśnie motywację stracili..." - nieprawda. To tzw. łamistrajki. Motywacji tak łatwo sie nbie traci gdy sie dobrze wykonuje swoja robotę. A zyskali absolutny szacunek osób takich jak ja, kapulszem po ziemi bedą zamiatał przed nimi. Oni po prostu rozumią co znaczy słowo nauczyciel. Reszta to taka tam banda kótra dąła się bez wysiłku ogłupić POlitcznemu Broniarzowi, szukjąca wielkiej kasy za 18 godzin roboty tygodniowo ...

Ekspercie od wielu lat nie ma już świadectw maturalnych tylko świadectwa ukończenia szkoły średniej. Doucz się zanim coś napiszesz na temat szkoły i nauczycieli.
jai97
+34 #178 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniajai97 2019-04-29 22:02
Yanowys - ty chyba jesteś nauczycielem że nie jarzysz tematu Wyjaśnie ci pustaku ż e ludzie majetni z tego miasta posiadają po kilka mieszkania od Kołobrzegu do Wisły i nie mieszkają w nich na stałe Już nie mówiąc o mieszkaniach w Hiszpani itd
Janowy
+24 #177 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaJanowy 2019-04-29 22:01
Cytuję Nauczyciel:
Dzisiaj wysłaliście swoje pociechy pod opiekę ludzi, w stosunku do których rzucacie takie uwagi. Świadectwa maturalne zostały odebrane. Może te żale powinny być skierowane personalnie do dyrektorów szkół, organu prowadzącego? a nie anonimowy bojkot z błędami ortograficznymi zakąpleksionego społeczeństwa. Efekt tego co piszecie jest odwrotny. Nauczyciele, którym się chciało motywować dzieciaki, właśnie motywację stracili. Jedyne odczucie, żyjemy w mieście zakompleksionych, nienaeistnych ludów.

Hmmm...? Z tym "kąpleksem" to mam nadieje jakaś literówka a nie dowód na poziom nauczycielski, panie nauczycielu. Świadectwa maturalne to chyba jeszcze nie zostały odebrane ...?
"...Nauczyciele , którym się chciało motywować dzieciaki, właśnie motywację stracili..." - nieprawda. To tzw. łamistrajki. Motywacji tak łatwo sie nbie traci gdy sie dobrze wykonuje swoja robotę. A zyskali absolutny szacunek osób takich jak ja, kapulszem po ziemi bedą zamiatał przed nimi. Oni po prostu rozumią co znaczy słowo nauczyciel. Reszta to taka tam banda kótra dąła się bez wysiłku ogłupić POlitcznemu Broniarzowi, szukjąca wielkiej kasy za 18 godzin roboty tygodniowo ...
Yanowys
-48 #176 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaYanowys 2019-04-29 22:01
Cytuję Janowy:
Cytuję cuda:
Cytuję expert:
Cytuję Janowy:
Cytuję Yanowys:
Cytuję Alan Sores:
Cytuję olas:
Dziwne jest to że nauczyciele mówią że są tak zapracowani a mają czas na kilkugodzinne korepetycje po drugie tojest patologiczne bo ci nauczyciele w szkole nie przykładają się do swojej pracy bo ci sami uczniowie do nich wrócą na korepetycje - podwójna kasa Teraz po tak chamskim zachowaniu tej grupy zawodowej myśle że dużo się nie myle


Mylisz się i to bardzo dużo. Podstawa programowa, której reformy domagali się nauczyciele podczas strajku, jest tak przeładowana, że w wyznaczonym czasie nie są w stanie zdążyć z programem. Jeżeli kiedyś na dany temat były przewidziane 3 lub 4 godziny lekcyjne, to obecnie jest to jedna godzina lekcyjna. Za podstawę programową odpowiedzialni politycy rządu w MEN. Do nich kierujcie swoje pretensje, dotyczące słabego kształcenia w Polsce. To nie nauczyciele tworzą podstawę programową nauczania.

Nie pisz do tego matoła, bo on nie wie co to jest podstawa programowa ( on myśli że to jest podstawka pod gazetę z programem telewizyjnym)

Twoj poprzednik tez nie wie pisząc, że za podstawę sa odpowiedzilni politycy - "..Podstawę programową dla wszystkich rodzajów szkół ogłasza minister odpowiedzialny za oświatę i wychowanie." - ale "...To nie nauczyciele tworzą podstawę programową nauczania...." - jest bzdura totalną - rząd ja ogłasza, prawda, polityce moga mie na nią jakis wpływ - prawda, ale tworza ja własnie zespoły eksperckei złozone głównie z nauczycieli. I tak np. w 2018 roku -"...MEN przedstawił listę 182 ekspertów, którzy brali udział w tworzeniu podstawy programowej. W odpowiedzi na interpelację tłumaczy, że w skład zespołów tworzących poszczególne podstawy programowe wchodzili: "nauczyciele akademiccy, doświadczeni nauczyciele poszczególnych typów szkół, metodycy, eksperci systemu egzaminacyjnego, jak również eksperci w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych"....".
I warto było wyjeżdżac z tym matołem....?

Ci "eksperci"( ktorym mógł być każdy nauczyciel w słusznym wieku czyli z odpowiednim stażem pracy- zgłaszali się sami, oprócz nich byli egzaminatorzy na stopień awansu zawodowego- też zglaszaja się sami, by takimi być.)Pojechali do Warszawy - "wielkiego swiata' za swoja kasę, posluchali co dyktatorzy planują, posluchali pierdoł które już znają, zaznaczyli obecność swoim podpisem i na tym kończyła się rola eksperta.Nie wierzysz? Poczytaj w necie na ten temat. Men prosił wszystkich chętnych, którzy chcą brać udział w debatach" dobrej zmiany". Hahaha.Amen

Wyraźnie jest napisane, ze eksperci tylko wysluchali tego co ta pani posunela do glosnego przeczytania przez przedstawiciela men a eksperci podpisali listy obecności a nie podstawę. Czytaj ze zrozumieniem trolu janowy

Co mam przeczytac dokładnie, medrcu "edukacyjny"? Jakis link odnosnie twoich rewelacji podasz? Bo ja ci powiem, ze bzdurę teraz wyj...eś jak Lis na lekach w obcenosci Zakowskiego. GDZIE TO JEST NAPISANE? Bo chyba nie mówisz powaznie o wypowiedzi tego pajacyka Yanowysego? Czekam na link do twoich - zaraz sie wyjasni kto tutaj jest trolem ...

Nadal jesteś schizofrenikiem i wydaję ci się, że ktoś pisze komentarze pod twoim nickiem?
Yanowys
-45 #175 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaYanowys 2019-04-29 21:58
Cytuję Janowy:
Cytuję cuda:
Cytuję expert:
Cytuję Janowy:
Cytuję Yanowys:
Cytuję Alan Sores:
Cytuję olas:
Dziwne jest to że nauczyciele mówią że są tak zapracowani a mają czas na kilkugodzinne korepetycje po drugie tojest patologiczne bo ci nauczyciele w szkole nie przykładają się do swojej pracy bo ci sami uczniowie do nich wrócą na korepetycje - podwójna kasa Teraz po tak chamskim zachowaniu tej grupy zawodowej myśle że dużo się nie myle


Mylisz się i to bardzo dużo. Podstawa programowa, której reformy domagali się nauczyciele podczas strajku, jest tak przeładowana, że w wyznaczonym czasie nie są w stanie zdążyć z programem. Jeżeli kiedyś na dany temat były przewidziane 3 lub 4 godziny lekcyjne, to obecnie jest to jedna godzina lekcyjna. Za podstawę programową odpowiedzialni politycy rządu w MEN. Do nich kierujcie swoje pretensje, dotyczące słabego kształcenia w Polsce. To nie nauczyciele tworzą podstawę programową nauczania.

Nie pisz do tego matoła, bo on nie wie co to jest podstawa programowa ( on myśli że to jest podstawka pod gazetę z programem telewizyjnym)

Twoj poprzednik tez nie wie pisząc, że za podstawę sa odpowiedzilni politycy - "..Podstawę programową dla wszystkich rodzajów szkół ogłasza minister odpowiedzialny za oświatę i wychowanie." - ale "...To nie nauczyciele tworzą podstawę programową nauczania...." - jest bzdura totalną - rząd ja ogłasza, prawda, polityce moga mie na nią jakis wpływ - prawda, ale tworza ja własnie zespoły eksperckei złozone głównie z nauczycieli. I tak np. w 2018 roku -"...MEN przedstawił listę 182 ekspertów, którzy brali udział w tworzeniu podstawy programowej. W odpowiedzi na interpelację tłumaczy, że w skład zespołów tworzących poszczególne podstawy programowe wchodzili: "nauczyciele akademiccy, doświadczeni nauczyciele poszczególnych typów szkół, metodycy, eksperci systemu egzaminacyjnego, jak również eksperci w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych"....".
I warto było wyjeżdżac z tym matołem....?

Ci "eksperci"( ktorym mógł być każdy nauczyciel w słusznym wieku czyli z odpowiednim stażem pracy- zgłaszali się sami, oprócz nich byli egzaminatorzy na stopień awansu zawodowego- też zglaszaja się sami, by takimi być.)Pojechali do Warszawy - "wielkiego swiata' za swoja kasę, posluchali co dyktatorzy planują, posluchali pierdoł które już znają, zaznaczyli obecność swoim podpisem i na tym kończyła się rola eksperta.Nie wierzysz? Poczytaj w necie na ten temat. Men prosił wszystkich chętnych, którzy chcą brać udział w debatach" dobrej zmiany". Hahaha.Amen

Wyraźnie jest napisane, ze eksperci tylko wysluchali tego co ta pani posunela do glosnego przeczytania przez przedstawiciela men a eksperci podpisali listy obecności a nie podstawę. Czytaj ze zrozumieniem trolu janowy

Co mam przeczytac dokładnie, medrcu "edukacyjny"? Jakis link odnosnie twoich rewelacji podasz? Bo ja ci powiem, ze bzdurę teraz wyj...eś jak Lis na lekach w obcenosci Zakowskiego. GDZIE TO JEST NAPISANE? Bo chyba nie mówisz powaznie o wypowiedzi tego pajacyka Yanowysego? Czekam na link do twoich - zaraz sie wyjasni kto tutaj jest trolem ...

Prawda zabolała trolla?
Janowy
+35 #174 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaJanowy 2019-04-29 21:54
Cytuję cuda:
Cytuję expert:
Cytuję Janowy:
Cytuję Yanowys:
Cytuję Alan Sores:
Cytuję olas:
Dziwne jest to że nauczyciele mówią że są tak zapracowani a mają czas na kilkugodzinne korepetycje po drugie tojest patologiczne bo ci nauczyciele w szkole nie przykładają się do swojej pracy bo ci sami uczniowie do nich wrócą na korepetycje - podwójna kasa Teraz po tak chamskim zachowaniu tej grupy zawodowej myśle że dużo się nie myle


Mylisz się i to bardzo dużo. Podstawa programowa, której reformy domagali się nauczyciele podczas strajku, jest tak przeładowana, że w wyznaczonym czasie nie są w stanie zdążyć z programem. Jeżeli kiedyś na dany temat były przewidziane 3 lub 4 godziny lekcyjne, to obecnie jest to jedna godzina lekcyjna. Za podstawę programową odpowiedzialni politycy rządu w MEN. Do nich kierujcie swoje pretensje, dotyczące słabego kształcenia w Polsce. To nie nauczyciele tworzą podstawę programową nauczania.

Nie pisz do tego matoła, bo on nie wie co to jest podstawa programowa ( on myśli że to jest podstawka pod gazetę z programem telewizyjnym)

Twoj poprzednik tez nie wie pisząc, że za podstawę sa odpowiedzilni politycy - "..Podstawę programową dla wszystkich rodzajów szkół ogłasza minister odpowiedzialny za oświatę i wychowanie." - ale "...To nie nauczyciele tworzą podstawę programową nauczania...." - jest bzdura totalną - rząd ja ogłasza, prawda, polityce moga mie na nią jakis wpływ - prawda, ale tworza ja własnie zespoły eksperckei złozone głównie z nauczycieli. I tak np. w 2018 roku -"...MEN przedstawił listę 182 ekspertów, którzy brali udział w tworzeniu podstawy programowej. W odpowiedzi na interpelację tłumaczy, że w skład zespołów tworzących poszczególne podstawy programowe wchodzili: "nauczyciele akademiccy, doświadczeni nauczyciele poszczególnych typów szkół, metodycy, eksperci systemu egzaminacyjnego, jak również eksperci w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych"....".
I warto było wyjeżdżac z tym matołem....?

Ci "eksperci"( ktorym mógł być każdy nauczyciel w słusznym wieku czyli z odpowiednim stażem pracy- zgłaszali się sami, oprócz nich byli egzaminatorzy na stopień awansu zawodowego- też zglaszaja się sami, by takimi być.)Pojechali do Warszawy - "wielkiego swiata' za swoja kasę, posluchali co dyktatorzy planują, posluchali pierdoł które już znają, zaznaczyli obecność swoim podpisem i na tym kończyła się rola eksperta.Nie wierzysz? Poczytaj w necie na ten temat. Men prosił wszystkich chętnych, którzy chcą brać udział w debatach" dobrej zmiany". Hahaha.Amen

Wyraźnie jest napisane, ze eksperci tylko wysluchali tego co ta pani posunela do glosnego przeczytania przez przedstawiciela men a eksperci podpisali listy obecności a nie podstawę. Czytaj ze zrozumieniem trolu janowy

Co mam przeczytac dokładnie, medrcu "edukacyjny"? Jakis link odnosnie twoich rewelacji podasz? Bo ja ci powiem, ze bzdurę teraz wyj...eś jak Lis na lekach w obcenosci Zakowskiego. GDZIE TO JEST NAPISANE? Bo chyba nie mówisz powaznie o wypowiedzi tego pajacyka Yanowysego? Czekam na link do twoich - zaraz sie wyjasni kto tutaj jest trolem ...
KAJABRAYANKLARA
+56 #173 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaKAJABRAYANKLARA 2019-04-29 21:47
Cytuję Mysz:
Cytuję Nauczyciel:
Cytuję REALISTA:
BYJ CEP NAUCZYCIEL KTÓRY WCZEŚNIEJ KÓŁ WSZYSTKO NA PAMIEĆ PRZED SWOIMI EGZAMINAMI BĘDZIE CEPEM BO NIE MA ROZWINIĘTEGO LOGICZMEGO MYŚLENIA I NADAL NIC NIE BĘDZIE WIEDZIAŁ PYTANIE ILU JEST TAKICH ORŁÓW NAUCZYCIELI UCZY W SZKOŁACH,NA TO WYGĄDA ŻE WIĘKSZOŚĆ

Dziękuję, to co mam jutro uczyć Wasze dzieci? Może pomożecie?

Dobreeee! Dziś widać było jak chętnie odstawili swoje ukochane pociechy pod opiekę tych znienawidzonych wg. Nich nieudacznikow nauczycieli. Znowu można było w spokoju obskoczyć promocje w Lidlu i przy kawce posiedzieć przy kompie wylewajac jad na tych pod opieką których zostawili swoje ambitne pociechy.


Minusuj sobie i tak wyczuwam cię na odległość. W realu jesteś jedna z tych podlizujących się nauczycielce
Yanowys
-46 #172 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaYanowys 2019-04-29 21:46
Cytuję Janowy:
Cytuję Yanowys:
Cytuję Janowy:
Cytuję expert:
Cytuję Janowy:
Cytuję Yanowys:
Cytuję Alan Sores:
Cytuję olas:
Dziwne jest to że nauczyciele mówią że są tak zapracowani a mają czas na kilkugodzinne korepetycje po drugie tojest patologiczne bo ci nauczyciele w szkole nie przykładają się do swojej pracy bo ci sami uczniowie do nich wrócą na korepetycje - podwójna kasa Teraz po tak chamskim zachowaniu tej grupy zawodowej myśle że dużo się nie myle


Mylisz się i to bardzo dużo. Podstawa programowa, której reformy domagali się nauczyciele podczas strajku, jest tak przeładowana, że w wyznaczonym czasie nie są w stanie zdążyć z programem. Jeżeli kiedyś na dany temat były przewidziane 3 lub 4 godziny lekcyjne, to obecnie jest to jedna godzina lekcyjna. Za podstawę programową odpowiedzialni politycy rządu w MEN. Do nich kierujcie swoje pretensje, dotyczące słabego kształcenia w Polsce. To nie nauczyciele tworzą podstawę programową nauczania.

Nie pisz do tego matoła, bo on nie wie co to jest podstawa programowa ( on myśli że to jest podstawka pod gazetę z programem telewizyjnym)

Twoj poprzednik tez nie wie pisząc, że za podstawę sa odpowiedzilni politycy - "..Podstawę programową dla wszystkich rodzajów szkół ogłasza minister odpowiedzialny za oświatę i wychowanie." - ale "...To nie nauczyciele tworzą podstawę programową nauczania...." - jest bzdura totalną - rząd ja ogłasza, prawda, polityce moga mie na nią jakis wpływ - prawda, ale tworza ja własnie zespoły eksperckei złozone głównie z nauczycieli. I tak np. w 2018 roku -"...MEN przedstawił listę 182 ekspertów, którzy brali udział w tworzeniu podstawy programowej. W odpowiedzi na interpelację tłumaczy, że w skład zespołów tworzących poszczególne podstawy programowe wchodzili: "nauczyciele akademiccy, doświadczeni nauczyciele poszczególnych typów szkół, metodycy, eksperci systemu egzaminacyjnego, jak również eksperci w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych"....".
I warto było wyjeżdżac z tym matołem....?

Ci "eksperci"( ktorym mógł być każdy nauczyciel w słusznym wieku czyli z odpowiednim stażem pracy- zgłaszali się sami, oprócz nich byli egzaminatorzy na stopień awansu zawodowego- też zglaszaja się sami, by takimi być.)Pojechali do Warszawy - "wielkiego swiata' za swoja kasę, posluchali co dyktatorzy planują, posluchali pierdoł które już znają, zaznaczyli obecność swoim podpisem i na tym kończyła się rola eksperta.Nie wierzysz? Poczytaj w necie na ten temat. Men prosił wszystkich chętnych, którzy chcą brać udział w debatach" dobrej zmiany". Hahaha.Amen

Czyli potwierdzasz, ze ekspertami układającymi podstawę i majaca na nia wpływ to nauczyciele, profesorzy a nie Zalewska i kilku polityków, jak to twierdzą niektórzy na tym forum. Dziekuje bardzo. Co do programów nauczania to jest to wszystko w rękach nauczycieli. Trzeba tylko chcieć. Co do twojego opisu pracy - na pewno by była ona inna gdy Hall układała podstawę, co? Gdzie historie wyrzucono praktycznie? Albo matura bez matematyki (królowej nauk) - wczesniej za SLD? To było dzieło lewackie, co? A - słyszałes o petycji rodziców w reakcji na obowiazkowe wysyłanie dzieci do szkól w wieku 6 lat? Eksperci z PO tak sobie wymyślili pod naciskiem kogo...? Miliony podpisów wyj..e do kosza przez tuska. Widziałem w necie artykuły na ten temat - z Gazety Wyborczej, Natemat.pl, Oko.press i takich tam - prawda i tylko prawda TVN-u ...

Janowy jeżeli chcesz się wypowiadać na temat podstawy programowej to powinieneś chociaż wiedzieć co to takiego jest. Proszę o konkrety. Powiedz mi zatem szybciutko ekspercie jaka jest różnica pomiędzy podstawą programową, programem nauczania, rozkładem materiału nauczania i wymaganiami edukacyjnymi. Jeżeli tego nie wiesz to się nie wypowiadaj o pracy nauczycieli.

Pajacyku, ty juz udowodniłeś popierajac wypowiedż :"....To nie nauczyciele tworzą podstawę programową nauczania...." co wiesz o edukacji w Polsce. Mądry człowiek dawno by zamilkł. Idiota zawsze musi miec ostatnie słowo a więc oddaje ci je i to byłaby juz ostatnia moja odpowiedż do ciebie z "portierni" inteligencie klasy Bolek.

Wiedziałem chłopcze, że wskazanie różnic o które prosiłem jest ponad twój ptasi móżdżek.
Yanowys
-42 #171 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaYanowys 2019-04-29 21:45
Cytuję jai97:
Dla wiedzy tej super wykształconej kasty Dzieci majętnych rodziców nie dojeżdają do szkół średnich qw Poznaniu Tylko tam mieszkają w mieszkaniach swych rodziców lub już swoich Oczywiście żaden magister tego nie jarzy bo taki tytuł dziś to nic. W latach 70 -tych można było sie nim szczycić a dziś w czasach prywatnych uczelni to żaden sukces

Skoro ich rodzice tam mieszkają to chyba są poznaniakami zatem co ich łączy z Wągrowcem. Pogubiłeś się trochę chłopcze.
Janowy
+32 #170 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniaJanowy 2019-04-29 21:38
Cytuję Yanowys:
Cytuję Janowy:
Cytuję expert:
Cytuję Janowy:
Cytuję Yanowys:
Cytuję Alan Sores:
Cytuję olas:
Dziwne jest to że nauczyciele mówią że są tak zapracowani a mają czas na kilkugodzinne korepetycje po drugie tojest patologiczne bo ci nauczyciele w szkole nie przykładają się do swojej pracy bo ci sami uczniowie do nich wrócą na korepetycje - podwójna kasa Teraz po tak chamskim zachowaniu tej grupy zawodowej myśle że dużo się nie myle


Mylisz się i to bardzo dużo. Podstawa programowa, której reformy domagali się nauczyciele podczas strajku, jest tak przeładowana, że w wyznaczonym czasie nie są w stanie zdążyć z programem. Jeżeli kiedyś na dany temat były przewidziane 3 lub 4 godziny lekcyjne, to obecnie jest to jedna godzina lekcyjna. Za podstawę programową odpowiedzialni politycy rządu w MEN. Do nich kierujcie swoje pretensje, dotyczące słabego kształcenia w Polsce. To nie nauczyciele tworzą podstawę programową nauczania.

Nie pisz do tego matoła, bo on nie wie co to jest podstawa programowa ( on myśli że to jest podstawka pod gazetę z programem telewizyjnym)

Twoj poprzednik tez nie wie pisząc, że za podstawę sa odpowiedzilni politycy - "..Podstawę programową dla wszystkich rodzajów szkół ogłasza minister odpowiedzialny za oświatę i wychowanie." - ale "...To nie nauczyciele tworzą podstawę programową nauczania...." - jest bzdura totalną - rząd ja ogłasza, prawda, polityce moga mie na nią jakis wpływ - prawda, ale tworza ja własnie zespoły eksperckei złozone głównie z nauczycieli. I tak np. w 2018 roku -"...MEN przedstawił listę 182 ekspertów, którzy brali udział w tworzeniu podstawy programowej. W odpowiedzi na interpelację tłumaczy, że w skład zespołów tworzących poszczególne podstawy programowe wchodzili: "nauczyciele akademiccy, doświadczeni nauczyciele poszczególnych typów szkół, metodycy, eksperci systemu egzaminacyjnego, jak również eksperci w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych"....".
I warto było wyjeżdżac z tym matołem....?

Ci "eksperci"( ktorym mógł być każdy nauczyciel w słusznym wieku czyli z odpowiednim stażem pracy- zgłaszali się sami, oprócz nich byli egzaminatorzy na stopień awansu zawodowego- też zglaszaja się sami, by takimi być.)Pojechali do Warszawy - "wielkiego swiata' za swoja kasę, posluchali co dyktatorzy planują, posluchali pierdoł które już znają, zaznaczyli obecność swoim podpisem i na tym kończyła się rola eksperta.Nie wierzysz? Poczytaj w necie na ten temat. Men prosił wszystkich chętnych, którzy chcą brać udział w debatach" dobrej zmiany". Hahaha.Amen

Czyli potwierdzasz, ze ekspertami układającymi podstawę i majaca na nia wpływ to nauczyciele, profesorzy a nie Zalewska i kilku polityków, jak to twierdzą niektórzy na tym forum. Dziekuje bardzo. Co do programów nauczania to jest to wszystko w rękach nauczycieli. Trzeba tylko chcieć. Co do twojego opisu pracy - na pewno by była ona inna gdy Hall układała podstawę, co? Gdzie historie wyrzucono praktycznie? Albo matura bez matematyki (królowej nauk) - wczesniej za SLD? To było dzieło lewackie, co? A - słyszałes o petycji rodziców w reakcji na obowiazkowe wysyłanie dzieci do szkól w wieku 6 lat? Eksperci z PO tak sobie wymyślili pod naciskiem kogo...? Miliony podpisów wyj..e do kosza przez tuska. Widziałem w necie artykuły na ten temat - z Gazety Wyborczej, Natemat.pl, Oko.press i takich tam - prawda i tylko prawda TVN-u ...

Janowy jeżeli chcesz się wypowiadać na temat podstawy programowej to powinieneś chociaż wiedzieć co to takiego jest. Proszę o konkrety. Powiedz mi zatem szybciutko ekspercie jaka jest różnica pomiędzy podstawą programową, programem nauczania, rozkładem materiału nauczania i wymaganiami edukacyjnymi. Jeżeli tego nie wiesz to się nie wypowiadaj o pracy nauczycieli.

Pajacyku, ty juz udowodniłeś popierajac wypowiedż :"....To nie nauczyciele tworzą podstawę programową nauczania...." co wiesz o edukacji w Polsce. Mądry człowiek dawno by zamilkł. Idiota zawsze musi miec ostatnie słowo a więc oddaje ci je i to byłaby juz ostatnia moja odpowiedż do ciebie z "portierni" inteligencie klasy Bolek.
figa
-41 #169 RE: Nauczyciele za strajk nie otrzymają wynagrodzeniafiga 2019-04-29 21:35
Cytuję BIEDA:
Cytuję roman:
yanowys - masz racje akurat w tym przypadku nauczyciele jaak zawzsze otrzymają pensje za obecność w pracy bo za wykonanie pracy to już im sę dawno nie należy

Oczywiście, nadal będziemy korzystać z waszych rad.

!

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.