• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1807

Integracyjne spotkanie KGW

W sali widowiskowej w Łeknie odbyło się Wiosenne Spotkanie Integracyjne Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie Gminy Wągrowiec.

Podczas spotkania wójt gminy wręczył przedstawicielkom kół album „Kulinarne podróże po Wielkopolsce” wydany pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka.

W publikacji zaprezentowane zostały Koła Gospodyń Wiejskich z terenu naszego województwa, wśród których, jak podkreślił wójt Przemysław Majchrzak, Gmina Wągrowiec z dumą zaprezentowała swoje koła. Wraz z albumami w ramach podziękowań za dotychczasową aktywną działalność włodarz przekazał też bilety na Koncert Galowy Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”, który odbędzie się w poznańskiej Arenie.

Komentarze   

0 #4 rozrzutnośćdd 2018-04-18 00:05
Wójt lubi wydawać gminne pieniądze, może w końcu spotka się z nauczycielami?
Cytować
-1 #3 Integracja KGWJózef - obserwator 2018-04-14 00:27
A czy po innych gminach takie spotkania z naiwnymi i nie świadomymi swojej przynależności związkowej Paniami również się obywały lub będą. Czy te Panie z tzw. Kół Gospodyń Wiejskich widzą zagrożenia jakie stwarza władza i działacze spod znaku PO - PSL a szczególnie ci PSL-cy dla samej Organizacji a przede wszystkim dla rolników i całego rolnictwa. KGW jako Związek niezależny i samorządny w myśl ustawy z 08 października 1982 r oddaje się pod nadzór i kierownictwo organom samorządowym za pieniądze podatników. A tak Szanowne Panie trochę wiedzy Wam potrzeba a ona jest w zasięgu - całe ponad 155 lat historii i ustawa. Wójtowie i burmistrzowie na czele z marszałkami województw wiedzą co robią a nie wiedzą co czynią wszak mamy erekcję i elektorat łatwowierny. Dziwi fakt kobiety wiejskiej prowadzącej wspólnie gospodarstwo rodzinne i pogarszającą się sytuację w rolnictwie oraz otoczeniu wsi. Kto ma bronić?
Cytować
0 #2 RE: Integracyjne spotkanie KGWmiastowy 2018-04-13 13:51
A te bilety to z pensji włodarza włodarz kupił?! Bo on taki dobry?!
Cytować
0 #1 RE: Integracyjne spotkanie KGWJadwiga karceska 2018-04-13 08:02
A z Rygielska były? 😂
Cytować

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ