• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1972

Praca czeka. Specjalista ds. techniczno-eksploatacyjnych

Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu ogłosił nabór kandydatów na stanowisko specjalista ds. techniczno-eksploatacyjnych.

Zakres zadań i obowiązków:

▫️ szczegółowe zapoznanie się z infrastrukturą techniczną ZOZ, wyposażeniem, aparaturą medyczną oraz wskazanymi obowiązującymi przepisami (ustawa o działalności leczniczej, ustawa o wyrobach medycznych, ustawa prawo budowlane) i procedurami zakładowymi (regulaminy, pragmatyki, ISO)
▫️ organizowanie oraz nadzorowanie utrzymania w należytym stanie infrastruktury budowlanej i instalacyjnej ZOZ-u (z wyjątkiem serwerowni i sieci komputerowej).
▫️ monitorowanie ciągłości działania aparatury, urządzeń, instalacji i sieci, szczególnie w zakresie zapewnienia stałego oraz awaryjnego zabezpieczenia w energię elektryczną, cieplną, wodę oraz gazy medyczne obiektów ZOZ.
▫️ współpraca z kierownikami podstawowych (medycznych) jednostek organizacyjnych ZOZ-u, szczególnie w zakresie procedury zgłaszania i usuwania awarii technicznych (budynki, instalacje) oraz napraw /serwisowania sprzętu i aparatury medycznej.
▫️ merytoryczne nadzorowanie realizacji zawartych z podmiotami zewnętrznymi (dostawcy, serwisanci) umów dotyczących utrzymania sprawności techniczno-eksploatacyjnej infrastruktury i wyposażenia ZOZ-u.
▫️ przygotowywanie zleceń zakupów lub napraw bieżących (przeglądów technicznych, prac konserwacyjnych) oraz nadzorowanie i potwierdzanie ich prawidłowego wykonania (z wyłączeniem zakupów dokonywanych w trybie zamówień publicznych).
▫️ prowadzeniu procesu wynajmu lub dzierżawy nieruchomości będących w dyspozycji ZOZ
▫️ podejmowanie współpracy z podmiotami (instytucjami) zewnętrznymi w powierzonym przez Pracodawcę zakresie
▫️ przekazywanie Głównemu Księgowemu ZOZ informacji o ujawnionych szkodach majątkowych w celu ich zgłoszenia ubezpieczycielowi
▫️ branie udziału w przeprowadzaniu inwentaryzacji, oceny technicznej, kasacji lub likwidacji składników majątkowych ZOZ-u
▫️ przedkładanie propozycji optymalizowania co do sposobu wykorzystywania zasobów technicznych i materiałowych ZOZ-u
▫️ prowadzenie sprawozdawczości i dokumentowanie realizowanych zadań
▫️ podejmowanie innych, zleconych doraźnie czynności, zgodnych z kompetencjami zawodowymi Pracownika i potrzebami Pracodawcy.

Organizacja czasu pracy:

½ na terenie obiektów szpitala, w tym w oddziałach (współpraca m.in. z pielęgniarkami oddziałowymi),
½ w administracji (praca przy komputerze)

Oczekiwane kompetencje:

▫️ wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
▫️ doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
▫️ mile widziane dodatkowe kursy, uprawnienia zawodowe (np. budowlane, instalacyjne, rzeczoznawcze, licencja zarządcy nieruchomości)
▫️ duża samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
▫️ wysoki poziom poczucia odpowiedzialności, uczciwość i rzetelność
▫️ gotowość do podnoszenia kwalifikacji i nabywania nowej wiedzy
▫️ brak karalności za przestępstwa przeciwko mieniu, dokumentom, za przestępstwa gospodarcze, składanie fałszywych zeznań oraz za przestępstwa skarbowe.

Warunki zatrudnienia i wynagrodzenie – do ustalenia 📱 603 152 203.

Komentarze

Gm
+4 #5 RE: Praca czeka. Specjalista ds. techniczno-eksploatacyjnychGm 2022-01-12 22:33
Mało te 2300 jak za etat na tym stanowisku i wymagania.
Może jeszcze fizyke kwantowa ma mieć ogarniętą.
Vaca
+5 #4 RE: Praca czeka. Specjalista ds. techniczno-eksploatacyjnychVaca 2022-01-12 20:36
Pracowałem w pewnej instytucji gdzie co jakiś czas szukali kogoś do pracy a że to mundurówka to zawsze mieli swojego którego aby przyjąć to musieli pozostałych odstraszyć i wtedy oferowali etat cywilny za małe pieniądze . Także póżniej chętnych nie było oprócz jednego swojego , jak już go zatrudniono to popracował kwartał za niskie uposażenie a po trzech miesiącach podnosili mu pensje i dostawał etat mundurowy . Wszystko zgodnie z prawem.
bury
+5 #3 RE: Praca czeka. Specjalista ds. techniczno-eksploatacyjnychbury 2022-01-12 20:04
2300 na rękę :D
SAURON
0 #2 PoprawkaSAURON 2022-01-11 15:47
Znowu literówki
.....ktoś fuszerę odwalił- tak miało być
SAURON
+8 #1 RE: Praca czeka. Specjalista ds. techniczno-eksploatacyjnychSAURON 2022-01-11 15:45
Nie piszcie się na to.....
Ktoś duszę oddalił a następny ma to posprzątać.
Życia nie starczy by w szpitalu zrobić porządek.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
  • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
  • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
  • Telefon: +48 503 142 937
  • mail: [email protected]
  • Zobacz nasz profil na:

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie