• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1920

PRACA. Nabór na stanowisko urzędnicze ds. informatyki

Urząd Miasta i Gminy Gołańcz ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. informatyki.

Kandydaci powinni posiadać co najmniej średnie wykształcenie informatyczne oraz obywatelstwo polskie, chociaż osoby nieposiadające polskiego obywatelstwa również mogą ubiegać się o stanowisko zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych. Istotne jest również zdrowie pozwalające na zatrudnienie, pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych oraz niekaralność za umyślne przestępstwo.

Dodatkowe wymagania:

Znajomość ustaw dotyczących pracy w samorządzie, wiedza z zakresu obsługi informatycznej, doświadczenie w administrowaniu serwerami oraz sieciami, a także znajomość zasad zabezpieczeń infrastruktury informatycznej i baz danych są wymaganymi kwalifikacjami dodatkowymi.

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za administrowanie siecią teleinformatyczną, serwerami, bazami danych oraz systemami antywirusowymi. Do zadań należeć będzie również zarządzanie systemami informatycznymi, nadzór nad urządzeniami peryferyjnymi, a także współpraca przy opracowywaniu wniosków o fundusze unijne.

Warunki pracy i wynagrodzenie:

Umowa o pracę będzie zawarta na czas określony maksymalnie do 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia. Praca o charakterze administracyjno-biurowym będzie wykonywana w pełnym wymiarze etatu. Wynagradzanie kandydata zostanie określone zgodnie z przepisami rozporządzenia Rady Ministrów z maja 2023 roku.

Wymagane dokumenty:

Kandydaci muszą przedstawić list motywacyjny, CV, kwestionariusz osobowy, kserokopie świadectw pracy, oświadczenie o stanie zdrowia, dokumenty potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe oraz oświadczenie o niekaralności.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Dokumenty należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty do 26 stycznia 2024 roku, do godziny 10:00. Miejsce składania dokumentów to Urząd Miasta i Gminy Gołańcz, ul. dr. Piotra Kowalika 2, 62-130 Gołańcz.

Komentarze

Praca
+2 #2 PracaPraca 2024-01-12 09:06
Na stronie BIP tylko stare ogłoszenie , nowego nie widać
Franek
+5 #1 głupiFranek 2024-01-12 08:54
Tylko glupi idzie w takim okresie pracować do urzędu, umowa na kilka miesięcy bo na stałe od razu nie dostanie a za kilka miesiecy wyjazd bo nowa władza

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
  • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
  • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
  • Telefon: +48 503 142 937
  • mail: [email protected]
  • Zobacz nasz profil na:

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie