• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 2132

I Bieg Strzelca - zapisz się już teraz

Noszenie worka, przerzucanie opony, ciągnięcie płyty i wspinaczka na linie - to tylko niektóre spośród wyzwań, z którymi zmierzą się uczestnicy I Biegu Strzelca w Wągrowcu.

Śmiałków, chcących sprawdzić swoją wytrzymałość, kondycję i siłę zapraszamy do udziału w niezwykłej rywalizacji, która odbędzie się 12 sierpnia (sobota) na terenach leśnych przylegających do naszego miasta. Biegacze będą mieli do pokonania wymagającą około sześciokilometrową trasę z przeszkodami.

I Bieg Strzelca otwiera cykl planowanych biegów, których celem jest propagowanie kultury fizycznej oraz podkreślenie walorów przyrodniczych naszego miasta. To także wspaniała zabawa z przygodami. Jej organizatorzy, Związek Strzelecki „Strzelec” w Wągrowcu, przygotowali na trasie zawodów około dwudziestu przeszkód o różnym poziomie trudności. Trzeba będzie m.in. pokonać tunel i zasieki zmierzyć się ze skośną ścianką i sforsować przeszkodę wodną. Pełną listę wyzwań i przebieg trasy biegu zawiera regulamin.

Otwarcie zawodów odbędzie się o godz. 12:00 na terenie Ośrodka Edukacji Leśnej w Durowie, a zakończenie planowane jest na godz. 14:30 na polu namiotowym w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wągrowcu.

Wpisowe wynosi 30 zł, a zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 10 sierpnia oraz w dniu imprezy w biurze zawodów.

Trasa biegu, regulamin i karty zgłoszeniowe dostępne są tutaj.

Komentarze   

+1 #1 🙁Aga88 2017-08-01 22:14
Z chęcią bym się zapisała, ale w tym samym dniu jedziemy na Ranmagedon do Poznania🙁
Cytować

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ