• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 1957

Głosujemy!!! Oddaj głos na Wągrowiec!

Od 3 do 17 sierpnia można oddać swój głos w PLEBISCYCIE TERRA FLOWER POWER - 9 edycji konkursu na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce.

Konkurs ma na celu wyłonienie i nagrodzenie miast, które w tym roku stworzyły najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w swojej lokalnej przestrzeni. Miasto Wągrowiec znajduje się w licznej grupie miast ubiegających się o ten tytuł, licząc na głosy swoich mieszkańców oraz sympatyków.

Od 3 do 17 sierpnia na profilu Facebook TUTAJ dostępne jest zdjęcie na które możecie oddać swój głos. Wystarczy kliknąć „like” przy zdjęciu z Wągrowca, by oddać ważny głos.

Zachęcamy do zabawy! Na samycm Facebooku jest nas ponad 21 tysięcy, bez problemu możemy to wygrać! Teraz mamy zaledwie 48 kliknięć, ale wierzymy, że za chwilę będzie ponad setka. Do dzieła!

Komentarze   

Evita co pyta
+7 #7 Na co tu głosować?Evita co pyta 2020-08-06 16:31
Na co tu głosować? Jeszcze tak zaniedbanego miasta nie było w historii. Wszędzie zielsko po pas (chodniki, krawężniki), wyschnięte krzewy i trawniki, zaniedbane drzewa, walające się śmieci i pełne kosze. Rynek = betonowa pustynia, to samo okolica nowych bloków przy Średniej. Kwiatów - poza kilkoma miejscami - też ani na lekarstwo. Żadna ekipa do tej pory tak nie zaniedbała Wągrowca!
edward
+9 #6 RE: Głosujemy!!! Oddaj głos na Wągrowiec!edward 2020-08-05 13:51
Na to miasto glosowac? Na te wybetonowane ulice takie jak Srednia, Kcynska czy Przemyslowa kolo Strazy Pozarnej, gdzie wskutek remontow poznikalo pelno drzew? Te betonowe chodniki bez grama zieleni - jak na Sredniej przy PKP? A moze ktos zajmie sie dosadzeniem drzew na placu zwanym parkiem 600-lecia? Tyle tam miejsca ze az grzech nie zagescic zieleni!
Mikołaj
+10 #5 WstydMikołaj 2020-08-05 11:46
Zarośnięte zielskiem rzeki, kiedy wreszcie obiecana przez burmistrza rewitalizacja Wełny i tzw. księżego kacerka (między Al.Jana Pawła 2 a ul. Opacką ?! Kilka kwiatków nie czyni z naszego miasta lidera piękności !
Pani Magister
-8 #4 RE: Głosujemy!!! Oddaj głos na Wągrowiec!Pani Magister 2020-08-05 09:17
Głos został oddany.
Do dzieła Wągrowczanie!!!
Dziękujemy za tak piękne miasto Panie Jarosławie,gdyb y nie Pan,to zamiast kwiatów było by gówno.
Jest Pan poetą!
Mieszkaniec 6
+15 #3 RE: Głosujemy!!! Oddaj głos na Wągrowiec!Mieszkaniec 6 2020-08-04 23:37
Tragedia to miasto. Wizytówką jest wjazd do miasta z Poznania, kupa gruzu na środku drogi, brak chodników, zarośnięte pobocze, dziurawa jezdnia. To wjazdy do okolicznych wsi są lepszej jakości niż każdy wjazd do tej dziury nie ważne z jakiego kierunku. Wstyd po prostu! " Kosciuszkowa" - ulica rozrywkowa , usłana drągami znaków drogowych, pełna pałętających się rowerzystów, snujących się bez celu leżących piramidowe lody otyłych ludzi, po ulicach nawet w nocy włóczy się niepełnoletnia młodzież, pełna aut z kierowcami o zimnych łokciach, rowerzyści zachowują się kary godnie wjeżdżają niespodziewanie na każde przejście dla pieszych, straszna i głośna mieścina.
dlnj
+16 #2 RE: Głosujemy!!! Oddaj głos na Wągrowiec!dlnj 2020-08-04 23:06
Na ul kościuszki kwiatki a reszta syf i kiła .Wójtowa do roboty .
natan
-2 #1 WRCnatan 2020-08-04 21:56
tylko nie na Wągrowiec, jeba** miasto niierobów, debili i śmierdzieli !!!!!!!!!!

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 43 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.