• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 651

Wągrowiecki Rower Miejski już od 15 marca

Wągrowieckie jednoślady już za 2 tygodnie wrócą na ulice. System rowerów miejskich w Wągrowcu cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem, w ubiegłym sezonie odnotowano 4 tysiące użytkowników.

- Miasto Wągrowiec planuje rozwijanie infrastruktury drogowej przy wykorzystaniu funduszy unijnych i od wyników naboru uzależniona jest realizacja planów. Obecnie czekamy na rozstrzygnięcie konkursu w ramach Poddziałania "Inwestycje w obszarze transportu miejskiego" realizowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Jeżeli uzyskamy dofinansowanie w ramach tego konkursu, zostanie wybudowana nie tyko nowa ścieżka rowerowa łącząca ulice: Nad Nielbą, Janowiecką, Kulińskiego, Przybyszewskiego, Piaskową i Gnieźnieńską, ale również zostanie zakupionych 60 nowych rowerów wyposażonych w innowacyjne moduły płatnicze, a także powstanie 5 dodatkowych stacji rowerowych oraz zainstalowane zostaną ogólnodostępne stacje napraw rowerów — poinformował Piotr Pałczyński, zastępca burmistrza Wągrowca.

Komentarze   

Pis-Janowy
-2 #11 RE: Wągrowiecki Rower Miejski już od 15 marcaPis-Janowy 2021-03-02 04:57
Golemie - czekasz na odpowiedz na co? Bo w tym twoim steku wyzwisk nie widze pytania ...
Na temat uprawiania sportu w rajtuzach "europejskich"juz kilka razy pisalem. Nie wazne w czym - ważne zeby cos robic cioto jedno. Ty sie pewnie nie pocisz w swoich rajtuzach, wymoczku jeden...? Zjebowirus odslonil dokumentnie debilizm takich jak ty - nadal zamykasz sie w norze z mask na tepym ryju? Jak twoje pluca po roku siedzeniu w chacie i wdychaniu swojego syfu wygladaja? Ile ci sadla naroslo po roku w piwnicy, osrany po pachy w starchu przed klasycznym patogenem znanym ludziom od dziesiatek lat (a bedacy z niumi od poczatku ludzkosci)i groznym bardziej dla zwierzat niz dla ludzi? Teraz cie pewnie ugryzienie komora w dupe zabije , co? A jak tam wiedza z ksizaek o koronoswirusach sprzed 50 lat? Wiedza tam zawarta sie zdezaktualizowal co, tumanie jeden? A moze napiszesz nam jeszcze jak sie wirusa antybiotykami zabija, tak jak to zrobiles tutaj idioto skonczony kilka razy? A co do rowera - jedze najczesciej obdrapanym jubiolatem po Poznaniu. Czasami 40-50 km dziennie - dawaj teraz swoje uczone uwagi na temat niewlasciwego roweru , fanie lesby lempart ...
GOLEM
+2 #10 RE: Wągrowiecki Rower Miejski już od 15 marcaGOLEM 2021-03-02 03:23
PIS-Janowy, dodaj do swojego wpisu, aby kupować spirytus u ciebie, bo masz najbliżej do Rąbczyna. Poza tyvpnm znasz tę drogę i oceniłeś jej budowę. No kto, jak ty lepiej znasz się na budowie dróg?!
Zapewne o odkażaniu się spirytusem z pobliskiego Rąbczyna, zapewne coś więcej nam powiesz.
Ciekawe jakiego po tym spirytusie masz swirowirusa?! Nazywasz to również świrojebem lub koronazje.em".
Ubierz się chłopie odpowiednio do sytuacji. Nie ubieraj się do biegania lub na rower w swoje przepocone jeansy. Świat poszedł dalej i już wiadomo, że nie trzeba uprawiać sportu, ubierając się w codzienne ciuchy. Ubierz się i umyj jak człowiek, zamiast śmierdzieć potem w kolejce w BRICO, Interku. ALDI, LIDLu lub Kaufalandzie. Nie brakuje takich jak ty w kolejkach. Wystarczy ubrać się odpowiednio do uprawianej dziedziny sportu.
Przykre że tak się zapóźnłeś, twierdząc że skończyłeś Politechnikę Poznańską, czyli tzw. Polibudę.
Kretyńskie są twoje wpisy. Brak słów. Co ty próbujesz osiągnąć?!'
Czekam na konkretną odpowiedź, nikogo nie obrażającą.
Kjlopi
-5 #9 RE: Wągrowiecki Rower Miejski już od 15 marcaKjlopi 2021-03-01 23:57
Odpowiedz do #2 Hej ty, kto ma dać pomysły? My zwykli ludzie, żeby ci na stołkach za moje pomysły brali grubą kasę? Czyżby zapomnieli po co są? Społeczeństwo jest właśnie od oceny ich działań, nie od realizacji. Rowery pierwsza potrzeba w tym mieście, po kiejtrach na smyczy, by na chodnikach utrudniać przejście pieszym.
koles
+6 #8 RE: Wągrowiecki Rower Miejski już od 15 marcakoles 2021-03-01 23:16
Zygmunt chyba zapomniałeś kto jest burmistrzem w tym mieście
Andrzejek
-12 #7 RowerAndrzejek 2021-03-01 21:57
Brawo Panie Pałczyński !! Super decyzja ciekawe kiedy przypomnicie sobie że stworzyliście coś takiego jak klub pływacki aquapark Wagrowiec i nie daliście przez dwa lata ani złotówki !! Miało być lepiej a okazuj się gorzej !! Opłaty w górę a dla dzieci figa z makiem :) brawo brawo !!
PIS-Janowy
-7 #6 RE: Wągrowiecki Rower Miejski już od 15 marcaPIS-Janowy 2021-03-01 19:53
Nie zapomnijcie tylko "antykovidowej" szmaty na twarz zalozyc w czasie jazdy na tych rowerach a przez wyjeciem ze stojaka odkazic pol litrem spirytusu albo denaturatu ... Bo swirowius wszakze czycha na jazdym zakrecie ...
Scoffer
+7 #5 RE: Wągrowiecki Rower Miejski już od 15 marcaScoffer 2021-03-01 19:51
A może przed rozpoczęciem sezonu mała, zdalna edukacja dla młodzieży.
- Nie jeżdzimy CHODNIKIEM , szczególnie wtedy gdy po drugiej stronie jest ścieżka rowerowa
- Nie przejeżdżamy przez przejścia dla PIESZYCH !!!
- itp. itd.
zygmunt
+1 #4 RE: Wągrowiecki Rower Miejski już od 15 marcazygmunt 2021-03-01 19:01
Pałczynski jak narzaie to tylko potrafisz wydawać Naszą kase , może się pochwalisz ilu nowych inwestorów załatwiłeś ? Piotrusiu budżet miasta to nie skarbonka do której tatuś wrzuci pieniądze . trzeba je samemu zorganizować a póżniej wydawać na swoje pomysły
kierofca
+6 #3 RE: Wągrowiecki Rower Miejski już od 15 marcakierofca 2021-03-01 15:09
I koniecznie więcej stojaków na rowery, więcej, więcej! Wszystkie trawniki w mieście zabetonować i zrobić nowe ścieżki rowerowe.
Johny
-11 #2 RE: Wągrowiecki Rower Miejski już od 15 marcaJohny 2021-03-01 14:27
Uwielbiam komentarze biadolących ludzi.
:D:D:D
Ciągle źle, ciągle nie dobrze, aż chce się :-x:-x:-x:-x:-x

Zamiast narzekać, dajcie dobre pomysły, ale realne, a nie że by otworzyć w Wągrowcu kopalnię złota, bo to się opłaca ;-)
RowerBlazeja
+7 #1 xDRowerBlazeja 2021-03-01 12:06
Ciekawe kiedy naprawia dziurawe drogi w miescie ?

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.