• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 14829

W Wągrowcu II Tura: Alicja Trytt - Krzysztof Poszwa

Mieszkańcy Wągrowca nazwisko nowego burmistrz poznają za dwa tygodnie. W drugiej turze spotkają się Alicja Trytt i Krzysztof Poszwa.

Zdecydowanym liderem w Wyborach Samorządowych w Wągrowcu na stanowisko Burmistrza Miasta Wągrowca okazała się Alicja Trytt (39 lat), która otrzymała w I turze 40,79% głosów.  Drugi był Krzysztof Poszwa (45 lat) z wynikiem: 22,37%

To właśnie Alicja Trytt i Krzysztof Poszwa spotkają się w II turze 21 kwietnia.

Na trzecim miejscu uplasował się Jakub Zadroga (29 lat) z wynikiem 20,20% i na czwartym Jarosław Berendt (58 lat) zdobywając 16,64%.


 

 

Komentarze   

AntekSzprycha
+4 #120 wyborcaAntekSzprycha 2024-04-26 00:05
Do polityki idą albo biznesmeni chcący zwiększyć "wpływy" swojej działalności albo nieudacznicy życiowi czytaj: osoby z wykształceniem nijakim. bo cóż wniesie taki historyk, edukator nauk społecznych w komisjach ds. finansów etc. więc nie łudźmy się wyborcy że przy zmianie kogokolwiek cokolwiek się zmieni. Do zmian potrzeba sprawnego menedżera z zapleczem technicznym i finansowym. Także oczekuje w pierwszych miesiącach od nowej burmistrz na kórą notabene głosowałem dalece idących rozwiązań, które pozwolą temu miastu z potencjałem przeciez stać się atrakcją dla (jak to było podkreślam jak to było w latach 80tych) turystów odwiedzających to miasto. Konglorematem przemysłowym nie będziemy taka infrastruktura ale miastem turystycznym jak najbardziej, więc dajmy im rozrywkę, dobra kuchnię, i tu znowu podkreślam dobrą kuchnię , nie ma co się łudzić u nas dobra kuchnia, to Panie i Panowie co najwyżej sznycel plus piwo, albo żeberka w sosie BBQ nie polecam sam tłuszcz, notabene restauracja ostatnio widzę jakieś wyróżnienie dostała. Więc kuchni u Nas ni ma. Jak w gastronomi się nie zmieni, plus atrakcji zabraknie to Wągrowiec na kolejne 20 lat będzie zapomniane.
Juras
+2 #119 RE: W Wągrowcu II Tura: Alicja Trytt - Krzysztof PoszwaJuras 2024-04-25 22:54
No tak Pan Warzybok zarabia na lewo miliony zlotych i nie był świadomy że musi to ujawnić. Jak masz problem to zgłoś sie do niego to Ci powie .Osobiście wiem doskonale jaki był powód jaki był. powód. Dziś był czwartek mogłeś iści na targach i byś posłuchał jeszcze więcej plotek .Zapytaj przy okazji czy ma kartę pływacką i rowerowa
Dociekliwy
-1 #118 Juras walnij se denaturat na uspokojenieDociekliwy 2024-04-25 22:23
Do #117 Juras: Patrz mądralo, na stronie internetowej KBW w Pile masz postanowienie komisarza wyborczego numer 237/2024
§ 1. Stwierdza się wygaśnięcie z dniem 24 kwietnia 2024 r. mandatu radnego wybranego
do Rady Miejskiej w Wągrowcu w okręgu wyborczym nr 2 z listy nr 14 - KWW ALICJI
TRYTT, z powodu pisemnego zrzeczenia się mandatu. Radnym, którego mandat wygasł jest Paweł WARZYBOK.

Oto link: https://pila.kbw.gov.pl/uploaded_files/1714059649_1714032975stwierdzenie-wygasniecia-mandatu-m-wagrowiec-warzy.pdf

I pewnie chłop dla kaprysu zrzekł się mandatu, albo fontanna na rynku go zainspirowała? :lol:
Juras
-1 #117 RE: W Wągrowcu II Tura: Alicja Trytt - Krzysztof PoszwaJuras 2024-04-25 21:32
Już jeden przygłup wymyślił że kandydatka na wójta nie posiada prawo jazdy i nie nadaje die na to stanowisko .Teraz kolejny debil wymyślił że ktoś nie chce być radnym bo musi ujawnić swoje dochody . Czy nie czas przed wyborami przebadać wyborców?
Franklin
0 #116 Do #114Franklin 2024-04-25 21:21
Darek z Kościuszki pogódź się z faktami a wyjdziesz na tym lepiej...
Dociekliwy
+2 #115 Warzybok zrezygnowałDociekliwy 2024-04-25 21:07
Za Alicję Trytt miał wejść do rady miejskiej Paweł Warzybok, ale zrezygnował. Kolejna jest dentystka Magdalena Urbanek-Brychczyńska. Ciekawe, czy weźmie mandat, skoro wiąże się to z publicznym złożeniem oświadczenia majątkowego?
kościuszkowiec
+1 #114 RE: W Wągrowcu II Tura: Alicja Trytt - Krzysztof Poszwakościuszkowiec 2024-04-25 18:33
Sryta traci ludzi, bo nie chcą podpisywać oświadczeń majątkowych. Kasta się dobrała i będzie rządzić miastem wraz z klechą tatutusiem
Spec
-1 #113 #111Spec 2024-04-17 09:35
#111 ty chyba jesteś jakiś ŚWIR.Sorki że to piszę ale to tak wygląda.
WĄGROWCZANKA
-1 #112 DO #110WĄGROWCZANKA 2024-04-16 14:08
Bardzo dobre podsumowanie. Nic dodać, nic ująć.
***** ***
0 #111 RE: W Wągrowcu II Tura: Alicja Trytt - Krzysztof Poszwa***** *** 2024-04-16 10:31
do #110 - już wolę KP niż AT. Dla mnie AT to powrót do SW2000, które wprowadziło w zadłużenie i marazm miasto Wągrowiec, żeby nie powiedzieć zaścianek.
w 2018 roku wybraliśmy wydawałoby się "lepsze" niż KP. A skończyło się jak się skończyło. Dzisiaj idąc w kolejne "lepsze" skończy się za pięć lat, że kolejne lata stracone. Wągrowiec powinien iść do przodu, a nie cofać się.
Pan GK i SW byli przez 20 lat i to wystarczy, powrót ich do zarządzania miastem narobi wiele szkód i wprowadzi bałagan.
PiotrRG
-1 #110 Atak na stołekPiotrRG 2024-04-16 07:16
Ostatnie wpisy to atak jakiś trolli Poszwy na p. Trytt, bo bezpłciowy i bezjajowy pewnie poczuł, że z pomocą emerytów i rencistów, których łatwo idzie nagiąć będzie dalej po latach nieobecności i chwała wyborcom, będzie rządził miastem tylko jak ? Już wcześniej pokazał, że ten wybór był nieporozumieniem ale widać ludzie szybko zapominają i wybaczają tym byłym rządzącym do tego lubią oczerniać kontrkandydatów i przypinać różne łatki o niestworzonych rzeczach i to się dzieje. Ludzie gdzie na Poszwę obudźcie się i idźcie zagłosować szczególnie młodzi na jakieś zmiany na lepsze a nie trwanie w maraźmie. Poszwa już był nie sprawdził się i nie ma co brnąć w jego wybór bo to najgorsze co można zrobić dla miasta. Nie było dobrych kandydatów ale ten należy do najgorszych, bez ikry, jaj, bezpłciowy i on nie łudźcie się żadnych wniosków z poprzedniego rządzenia i upadku nie wyciągnął. Drapie się na stołem tylko dlatego, że dobra pensja i dojeżdżać nie trzeba. Przyszła chwila kiedy ma szansę kosztem mieszkańców i miasta się tam wdrapać a co dobrego zrobi dla miasta? Nic !!! Tak jak poprzednim razem. Zabawa w rządzenie bez efektów. Miasto musi się rozwijać turystycznie i ekonomicznie, a tu w ogóle nie ma pracy, przemysłu tylko ludzie do Amazona pędzą codziennie rano i na noc to już jest poruta. Dla nowego burmistrza wyzwanie, żeby to zmieniać. Poszwa z tymi 5 radnymi i brakiem możliwości koalicyjnych jest gwarantem marazmu i braku rozwoju miasta. Tego chcecie ??? Nikt nie mówi, że P.Trytt to marzenie ale w obecnej chwili dużo lepszy wybór i życzę wygranej, pokory wobec wyborców i wytężonej pracy, żeby to miasto nasze zmieniać i żeby nie zasypiało codziennie o 18 godzinie a zimą o 16 tej 🙂 Powodzenia i niech kobieta teraz pokaże co potrafi, a kobiety się chwalą, że wiele więc będziemy mam nadzieję to obserwować w kontekście wiele dobrego ! 👍
Mrs
-1 #109 Do 108Mrs 2024-04-16 07:07
Tez tak słyszałam, że średnio miła mimo, że ktoś zostawiał tam sporo kasy.
A wyjaśnicie mi kto to ten KONIUSZY? HA HA
NO WŁAŚNIE, jest obawa że ludzie bedrta nadal zostaną. Pamiatacie, kojarzycie może czy Pani A była kiedykolwiek na jakimkolwiek meczu Nielby?ha ha bo ja nie w w weekendy na Osirze odbywa się mnustwo spotkań. A teraz wielce foto i to z kim,Ci Panowie też powinni dać sobie spokój i zająć się czymś na prawdę pożytecznym.
Barbara S.
+1 #108 Od kiedy tak kochamy prawnikówBarbara S. 2024-04-16 01:10
Ktoś napisał, że p. Trytt przewyższa poziomem wszystkich kandydatów... ale w jakim sensie??
Bo ci, którzy mieli z nią styczność jako klienci kancelarii nie zawsze byli zachwyceni jej zachowaniem i to płacąc ciężkie swoje pieniądze za usługi. Widział ktoś kiedyś prawnika pochylającego się nad problemami szaraczków??
Obudźcie się ludzie, tu chodzi o karierę i tylko o to. Program jak wszystkie, żadnych konkretów, można taki ułożyć w godzinę ściągając z Internetu, wcześnie wszędzie rozwieszone olbrzymie plakaty z uśmiechniętą buźką i ludziska kupione, pięknie zmanipulowane. A potem już nie będzie tak miło i uprzejmie bo każdy prawnik wie jak pozbyć się natrętów..
Vcx
+2 #107 RE: W Wągrowcu II Tura: Alicja Trytt - Krzysztof PoszwaVcx 2024-04-16 00:49
Pani Trytt proponuję jeszcze sesje zdjęciową z dyrekk ja nowego przedszkola na Wscidxie to też ludzie Jarka
Kolo
-1 #106 RE: W Wągrowcu II Tura: Alicja Trytt - Krzysztof PoszwaKolo 2024-04-15 23:36
Zdjęcie z człowiekiem Berenta to strzał w kolano .Widzę że jak wygra Pani Zlicja nadal będziemy siedzieli w tym samym układzie co za Bereta.
Spec
+1 #105 Pani AlicjoSpec 2024-04-15 21:56
Koniuszy to resortowe dziecko.Kariera-[PZPR],następnie PIS-BIS,wykiwanie Jarosława,a teraz ???
OLEK
-1 #104 TBSOLEK 2024-04-15 21:34
#100-Maciej TBS-gdzie to zdjęcie z koniuszym kiedyś prawa ręka Beręta.Pani Alicjo trzebe się zastanowić.
Henio Obserwator
0 #103 RE: W Wągrowcu II Tura: Alicja Trytt - Krzysztof PoszwaHenio Obserwator 2024-04-15 20:54
Plankton sie podniecił wyborami. Ciekawe czy w ogóle wie na co głosuje. Ta pani Tryt to chyba prawnik - czyli ekspert wysokiej klasy od bełkotu i wzorowego kłamania. Z tego co pamiętam zasłynęła tylko z wywalczenia czujników zesputego powietrza w Wągrowcu. Cos poza tym? Ten drugi to tez facio z fejsa.

Może lepiej kurę sobie jakąś plankton wybierze za przywódcę - stosownie do swojego poziomu. Może być najmniej kosztowna i najmniej szkód robiąca.

Przypomnę tylko starą prawdę - chwalenie samorządowców za cokolwiek to jak chwalenie bankomatu za to, ze wam wydał wasze pieniądze. Może plankton to zrozumie. Chociaż wątpię.

A jak tam kabaret w sejmie pod batutą holowni krzywoustego zapalacza świec hanukowych? Dalej popcorn smakuje?

Czy plankton zauważył wprowadzenie podatków dla biurokratów w UE, dla Ukrainy, wprowadzenie VAT na żywność, zgodę ostateczną na pontoniarzy w willach Wągrowca/
Dalej popcorn smakuje? Barierki rotacyjny klaun z TVN-u zdjął już sprzed sejmu?

Takie same towarzycho plankton wybiera sobie w Wągrowcu. To jest identyczny towar jak w aktualnym rządzie. Pajace i klauny (taki Szczerba to nawet nie musi nic udawać i zabiera palmę pierwszeństwa Górskiemu). I w swoim otępieniu nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.

A kanclerz Herr Thuskh w jakiej szafie się znów schował? Przed rolnikami zwiał jak szczur przed kotem ...
Skwara
0 #102 RE: W Wągrowcu II Tura: Alicja Trytt - Krzysztof PoszwaSkwara 2024-04-15 20:50
Skoro pani Alicja spotyka się z prezesem tbscto znaczy że żadnych audytów i czystek nie będzie. Pani Trytt jest pani niewiarygodna a była pani moja kandydatka .Rozumiem że pani zastępca ma być poprzedni burmistrz.
Anastacia
0 #101 Sport to nie tylko NielbaAnastacia 2024-04-15 20:39
Filip z Konopi miał rację, a dzisiejsza fotka z "działaczami" Nielby tylko to potwierdza: ten cały komitet to kryptoSW2000, która już czeka, aby wartkim strumieniem pieniędzy zasilić tę wysychającą rzeczułkę. Jako matka dziecka z innego klubu, gdzie również są starania i sukcesy - dotąd niezauważone i niedocenione przez kandydatkę - zacisnę zęby i zagłosuję na Krzysztofa P.
Maciej TBS
0 #100 ZdjęcieMaciej TBS 2024-04-15 19:16
Po tym, jak zobaczyłem zdjęcie P. Alicji przy koniuszym, wiem już, że nie będę głosował na tą kandydatkę. Dziękuję za rozwianie wątpliwości.
Jakto
0 #99 RE: W Wągrowcu II Tura: Alicja Trytt - Krzysztof PoszwaJakto 2024-04-15 18:40
Nie dla burmistrza który sobie zdjęcie z przedstawicielami Nielby robi. Co to ma być !!!
Wystarczy fora przejrzeć by wyczytać iż mieszkańcy mają dość przeznaczania dotacji dla prywatnego stowarzyszenia jakim Nielba jest.
Tylko głosy na faceta jako burmistrza !!!!
Elena
0 #98 OdnovaElena 2024-04-15 17:20
Chyba lepiej będzie jednak głosować na Poszewe. Na pewno wyciągnal wnioski i będzie lepiej i przede wszystkim przewidywalnie rzadzil. Obawiam się że Pani A zrobi nam drugi, regionalny zielony ład niczym bruksela. Poza tym, ja akurat chce by nastąpiły porządki w spółkach związanych z miastem, na stanowiskach w urzędach. Nie może być tak że ktoś tam siedzi a nie powinien. Dla mnie to zwykle oszustwo uczciwych ludzi a z oświadczenia Pani wyniki że raczej nic z tym nie zrobi w ramach ciągłości. Nie zgadzam się na coś takiego, to poniekąd kontynuacja kumoterstwa pana byłego już burmistrza. Pozdrawiam trzeźwo myślących
Mieszkaniec miasta
0 #97 DebataMieszkaniec miasta 2024-04-15 17:09
A co z Debatą przed II turą ? Pani Alicja nie chciała? Moze dosyć obietnic i czas na konkety i nie ma co debatować?
Wachu
0 #96 WyboryWachu 2024-04-15 15:15
Do #38 oraz # 59 Co na to tata hierarcha .
Andrzej1972
0 #95 RE: W Wągrowcu II Tura: Alicja Trytt - Krzysztof PoszwaAndrzej1972 2024-04-15 12:00
Ja mam pytanie do Pani Alicji - naczelnej ekolog naszego Wągrowca (w AUDI Q5 - bardzo ekologicznym zresztą). Czy będzie dopłacać do rachunków za prąd po wymianie pieców na pompy ciepła?? Przy tych cenach prądu instalacja pompy ciepła w starym budownictwie to samobójstwo a wymiana ta to według nowej ekipy niezbędna konieczność. Tak tylko pragnę zauważyć, że większość ludzi palących w piecach robi to bo ich nie stać na nic innego no ale to tylko moje spostrzeżenie
OLEK
0 #94 Wybory na młodośćOLEK 2024-04-15 09:25
#91-ja.ODP.Chba jesteś pisior że tak sądzisz.JEŚI TAK TO LEPIEJ W DNIU WYBORÓW IDZ DO KOŚCIOŁA PO ROZUM.Daicie żyć w tym mieście młodym bo pisiory to tylko przekręty.
Juras
0 #93 RE: W Wągrowcu II Tura: Alicja Trytt - Krzysztof PoszwaJuras 2024-04-15 09:21
Do przyszłego Burmistrza, WPROWADZIDZIĆ ZAKAZ UZYWANIA DMUCHAW DO LISCI. Poprzedni ma w poważaniu ze w całej Pl jest zakaz, a może tylko jego podwładna dyr przedszkola 6 , bo pan dozorca okrągły rok codziennie dmucha plac zabaw zamiast go porządnie pozamiatać. Cwany, szybciej skończy i może sobie odpoczywać
ob.kein
+1 #92 RE: W Wągrowcu II Tura: Alicja Trytt - Krzysztof Poszwaob.kein 2024-04-14 20:25
Ciekawe czy nowy burmistrz wpłynie jakoś na policje która zainteresuje się i w końcu ukróci samowolkę deb...li na ryczących motorach a'la hell angels czyt. jak koziej du...y trąbka i pajacowanie gówn..rzy w autach. Stare dziadki kupiły sobie motory i szpanują hałas przy tym robiąc aż szyby dudnią, w domu sobie odpal to gów...o, albo poza miasto i tam możesz srać, pierdzieć, palić gumę albo swój mózg, młodzi zapierd.... po 130 km/h kościuszki, reja, 11listopada, gnieźnieńska, itp. policji brak. Dziś z córką stoję przy przejściu na pasach i zapierd..... trzech na liczniku po 120-140 GDZIE JEST POLICJA ! trzy dni wcześniej na reja wyprzedza od czarneckiego do sp4 lewym pasem ciąg aut, niech wybiegnie jakieś dziecko i tragedia gotowa, gdzie jest policja ! a stoją na zadupiach poza granicami wrc a nuż jakiegoś janusza w traktorze udupią, a swojego podwórka nie potrafią upilnować. Sezon letni otwarty znowu przy aquaparku będziemy mieli okazje oglądać odpicowany niemiecki szrot beemek golfików, audików i z ronda z piskiem po kebaba ulica kościuszki ruszą co jakiś czas, a policji brak
Ja
0 #91 RE: W Wągrowcu II Tura: Alicja Trytt - Krzysztof PoszwaJa 2024-04-14 19:46
Emeryci za Poszwa zaglosuja .Wystarczy popytać i odpowiedź jednoznaczna daja.
I to dobry wybór.
Wojtek
0 #90 wyboryWojtek 2024-04-14 19:12
Sorki-Poszwa to taki miękiszon- cytat Żiobry.
Wojtek
0 #89 wyboryWojtek 2024-04-14 19:09
Głosuję na p.Alicje.Świetny wybór.Odpowiedzialna osoba.
Kacper
0 #88 RE: W Wągrowcu II Tura: Alicja Trytt - Krzysztof PoszwaKacper 2024-04-14 13:17
Do # 85 spółdzielnia i wszystkie wspólnoty powinny wszystkim smierdzielom którzy posiadają psy w blokach naliczać dodatkowy czynsz za sprzątanie po ich pupilach .Taki syfiarz powinien na własnej skórze odczuć jakim jest debilem .Czy pozostali muszą mieć sierści na wycieraczkach i mieszkaniach .Czy my musimy wąchać smród tych zwierząt i właścicieli. Wnowych blokach windy pelne sierści polizane ściany wind bo skurwe.... musi iści na spacer zjeżdżając winda Jeszcze pozostali za to płacą bo palant zjeżdża co 2 godziny na spacer .Ludzie czas sie obudzić i zebrac podpisy .Ja jako mieszkający w zasobach spółdzielni na znak protestu wcale nie sprzątam klatki schodowej , niech sprzątają śmierdziele
Robiie
0 #87 Poszwa to nieporozumienieRobiie 2024-04-14 11:56
Poszwa ten człowiek nie ma w ogóle ikry, taki lelum polelum, bezpłciowy, bez werwy, charakteru i decyzyjności. Nadal w krótkich spodenkach znowu chce się bawić miastem. Nie ma na to czasu… on i jego ludzie już byli i narobili tylko bałaganu i mu wyborcy podziękowali. Wągrowiec się nie rozwija, a szczególnie turystycznie. Czas na jak najszybsze zmiany, bo z kolei Berent to było potężne nieporozumienie. Kompletny marazm miasta. Pani Trytt obojętnie kto za nią stoi myślę że ma dobre inicjatywy i pomysły w głowie i powinniśmy jej udzielić mandatu rządzenia. Ma też sporo radnych w radzie więc uchwały będą przechodziły bez zbędnej zwłoki trzeba mieć tylko nadzieję że uchwały korzystne dla miasta. Jedyny wybór z beznadziejnego jakim jest Poszwa, bo to byłaby tragedia dla miasta !!! On już był i gorzej to tylko Berent więc jednemu podziękowano a drugiemu miejmy nadzieję podziękujemy nie obdarzając kolejnym zaufaniem, bo to pierwsze zaprzepaścił kompletnie !!!
Alergik
0 #86 RE: W Wągrowcu II Tura: Alicja Trytt - Krzysztof PoszwaAlergik 2024-04-14 07:03
Przede wszystkim zakaz wchodzenia do sklepów z kejtrami! Po pierwsze obrzydzenie bierze, kiedy kejter, który przed chwilą obwąchiwał psie odchody, dotyka pyskiem towarów spożywczych, po drugie to zamach na życie i zdrowie alergików, których w mieście jest ogrom! Ludzie myślcie trochę! Nie mam psa, bo zwyczajnie się duszę po kontakcie z psami, to nie moje widzi mi się!!!! Co na to inspektor sanitarny?
Flesz
0 #85 RE: W Wągrowcu II Tura: Alicja Trytt - Krzysztof PoszwaFlesz 2024-04-14 06:51
A ja tęsknię za czasami, kiedy wychodząc z domu nie natknę się i nie zaplącze w sznurki od sfor psów i nie wdepnę w g..., a oddychać bedę czystym świezym powietrzem, a nie odorem psich szczyn. Wprowadzić podatek od psów, każdy powyżej jednej sztuki opłata podwójna.Moze odechce się tym opętanym ludziom robić w domach zoo. Z ludźmi nauczcie się rozmawiać, to pies wam nie będzie potrzebny. Przyjrzyjcie się uważnie jacy ludzie decydują się na sfory psów, to zrozumiecie o co chodzi. PODATEK i to wysoki, przynajmniej miasto zarobi na tej chorej fanaberii, która nie jest niczym innym jak pokazaniem somsiofom, że jest się kim innym niż w rzeczywistości.
Wybór
0 #84 RE: W Wągrowcu II Tura: Alicja Trytt - Krzysztof PoszwaWybór 2024-04-14 06:19
Przyszła Pani Burmistrzyni, pani poprzednik miał mierne pojęcie o ogólnie pojętym bezpieczeństwie w mieście, więc myślę, że to jest sprawa na Cito. Robi się coraz cieplej, mózgi pęcznieją u coraz większej ilości ludzi, miejsca na normalne myślenie brak. Nie chcielibyśmy, aby znowu w tv i portalach internetowych było głośno o Wągrowcu ale z tej negatywnej strony. Pijane nastolatki, kradzieże w sklepach, agresja nastolatków wobec starszych osób, pościgi za autami, próby samobójcze, zadymy młodocianych, wandalizm, handel substancjami itd... Na wschodzie brakuje jakiegoś parku, placu zabaw z prawdziwego zdarzenia, tak samo na osadzie. Te dzieciaki coraz młodsze szwendają się po całym mieście, łaza z jednego końca miasta na drugi i grupują się w jednym miejscu , co niestety w dzisiejszych czasach nie wnosi nic dobrego, a jedynie interwencje służb. Poprzednik nie miał bladego pojęcia jak funkcjonuje miasto wieczorami i nocą, ze względu na inne miejsce zamieszkania. Myslę, że większosc mieszkańców zauwazylo, że bezpieczeństwo w mieście bardzo, ale to bardzo się pogorszyło w ostatnich latach.
Pani
0 #83 RE: W Wągrowcu II Tura: Alicja Trytt - Krzysztof PoszwaPani 2024-04-13 21:28
Głosuję na Pana Poszwę,uważam że to jedyny wart zaufania człowiek.Nie piszę tego,by wzniecić komentarze dlaczego nie on i tak dalej.Po prostu w obecnej sytuacji i w dzisiejszych czasach -czy stać nas na ryzyko?To nie loteria.
gość
0 #82 Wyborca spod Dworcagość 2024-04-13 16:49
Ponawiam pytanie, czy naprawdę nikt z Państwa tu obecnych nie jest w stanie wyjaśnić, o co chodzi z tym "odNowa"? Czy p. Poszwa startuje teraz dalej ze wsparciem ugrupowania pisowskiego, czy też jak dotychczas jest wspierany przez PO (czyli ugrupowanie pana Berendta)?
Olek
0 #81 Do BąkaOlek 2024-04-12 21:33
Do Bąka.To twoja sugestia że ktoś za kimś stoi.A żona Poszwy startowała w Wapnie???
Olek
0 #80 # 77Olek 2024-04-12 21:27
#77 czy Poszwa wiedział o co chodzi jak został burmistrzem,był zielony jak wiosenna trawa.To do dzisiaj jaszcze się uczy.Pani Aicja -radna aktywna i ma głowę połną pozytywnych zmian.Pomiędzy nimi to przepaść.
kolarz
0 #79 oświadczenie majątkowekolarz 2024-04-12 09:59
Chciałem sprawdzić ile dorobił się na posadce nasz "smakosz piwa", ale oświadczenie jest niemożliwe do wygenerowania. Czyżby coś ukrywał?
WĄGROWCZANKA
0 #78 do #66WĄGROWCZANKA 2024-04-11 21:18
MySlenie dziecka? Może. Ale takiego.które potrafi czytać ze zrozumieniem. Nie pisałam o spotykaniu się. Chociaż to ciekawe sformułowanie. :lol:Raczej miałam na myśli współpracę. Nie chcę wracać do tego co było. Napisz w czym był lepszy od poprzedników żebym mogła zmienić zdanie. Jestem bardzo ciekawa.
Wyborca Miasta
0 #77 Wybory wyboryWyborca Miasta 2024-04-11 21:17
Nie widzę tej Pani na burmistrza ! Przykro mi. Myślę że jednak nie wie o co chodzi na tym stanowisku. Jestem za Krzysztof Poszwa.
gość
0 #76 Wyborca spod Dworcagość 2024-04-11 21:03
Czy ktoś się może orientuje, bo już w sumie sam nie wiem, czy p. Krzysztof jest członkiem Stowarzyszenia "odNowa" - ugrupowania, którego aktualni posłowie zasiadają w klubie PiS? Na stronie PKW w dalszym ciągu widnieje informacja, że p. Krzysztof Poszwa jest członkiem PO. To w sumie Kandydat jest bardziej od strony PiS czy PO?
W.R.C.
0 #75 RE: W Wągrowcu II Tura: Alicja Trytt - Krzysztof PoszwaW.R.C. 2024-04-11 20:49
Z dwojga złego lepszy Poszwa. Wspomnicie moje słowa, ale aby nie za późno
Bąk
0 #74 RE: W Wągrowcu II Tura: Alicja Trytt - Krzysztof PoszwaBąk 2024-04-11 18:04
Do Olek
To mógł mąż startować zamiast małżonkę nawiedzona ekolozke na burmistrza wystawiać.
Olek
0 #73 70Olek 2024-04-11 17:47
#70-odpowiadam,jeżei będzie dobrze gospodarować to lepszy mąż niż KOT-KACZORA
Filip z konopi
0 #72 Kto kogo skłócał?Filip z konopi 2024-04-11 16:41
Nie rozumiem: kto kogo skłócał 5 lat temu? Nie przypominam sobie jakichś większych dąsów, no chyba że odstawionych od wpływów i koryta pewnych środowisk (niektórzy nauczyciele, "działacze" Nielby itd.). Teraz ta cała ekipa już czeka w przedpokoju, aby z powrotem wejść na salony, stąd takie poparcie dla kandydatki niezbyt zorientowanej w miejscowych układach. Oni liczą, że na jej plecach i pod odnowionym szyldem (bo kobieta, ekologia itp.) wrócą do łask. O, takiego wała!
wiesia
0 #71 RE: W Wągrowcu II Tura: Alicja Trytt - Krzysztof Poszwawiesia 2024-04-11 16:15
Poszwa to msciwa menda. Już był i sam.pisze,xe wagrowiec chce zmian. TAK POSZWA WAGROWIEC CHCE ZMIAN A NIE POWTOTU DO TEGO CO BYLO. A LUDZIE BYLI ZA TWOJEJ KADENCJI BARCIEJ SKLOCENI NIZ ZA BERENTA.
JA TESTEM.ZA TRYTT!!!

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.