• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2438

Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światła

Zakończyła się przebudowa i rozbudowa ulic Łąkowej i Krętej w Wągrowcu. To największa tegoroczna inwestycja w mieście.

W trakcie robót na Łąkowej i Krętej okazało się, że na remontowanych ulicach znajduje się azbestowy wodociąg, który nie został wymieniony. Teraz zapanowały ciemności. Nowe ulice nie są jeszcze oświetlone.

- Choć ulice są już oddane do eksploatacji, na uruchomienie oświetlenia trzeba będzie jeszcze poczekać około dwóch tygodni (zależy to od spółki ENEA). Do końca października do miejskiej sieci monitoringu będą też podłączone kamery wizyjne, które zostaną zamontowane na tych ulicach — tłumaczy Piotr Korpowski, UM Wągrowiec.

Sporo kontrowersji wśród mieszkańców budzi też nowa organizacja ruchu. Najważniejsza zmiana dotyczy przekształcenia ulicy Łąkowej od skrzyżowania z ulicą Krótką do ulicy Janowieckiej w drogę jednokierunkową. Tym samym w ulicę Łąkową nie można już wjeżdżać z ulicy Janowieckiej.


Zobacz też:

Na remont wydali 3 miliony, azbest pozostał w ziemi!


Komentarze   

GOLEM
0 #27 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłaGOLEM 2021-10-15 04:48
PIS-Janowy, jakim s=cudem tym głąbie nie skomentowałeś tego co napisałem. Tak wiele czasu tobie głąbie potrzeba, aby wymyślić kolejne kłamstwa na mój wpis na tym portalu?!
Jak tam zajumane 270 mln. złotych z podatków Polek i Polaków, które to zajumał Ziobro z Kowalskim i Wąsikiem z Funduszu Sprawiedliwości. To jak te twoje ideały reformują cały czas wymiar sprawiedliwości, a jedyne co zrobili, to zajumali kolejne miliony z naszych podatków. Co gorsz to już są setki milionów z naszych podatków, bo Ziobro i jego przyboczni zajumali około 270 mln. PLN. Kradną i będą kraść, a idiotą będą sprzedawać propagandowy chłam. Tych których wybrał PIS-Janowy, to tylko marni złodzieje okradający nas Polaków z podatków, które płacimy każdemu rządowi. Żaden rząd, nie miał i nie ma własnych pieniędzy, Tym co dysponują pochodzi z podatków nas wszystkich, którzy kupując płacimy VAT i inne podatki, które trafiają do rządzących.
500+ nie dał rząd, tylko sfinansowali sobie to sobie z podatków, które płacą. Nieroby i pasożyty społeczne nie płacą podatków, bo żyją z socjalu, który fundują im uczciwie pracujący. Patrząc na poparcie dla PiSdzielców, okazuje się, że 30% społeczeństwa Polski, to pasożyty wierzące w zakłamany przekaz reżimowej TVPiS i TVP INFO. Jak się okazuje wśród Polaków więcej jest pasożytów wspierających obecnych złodzieji, niż ludzi uczciwie pracujących i płacących podatki.
GOLEM
0 #26 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłaGOLEM 2021-10-14 03:30
PIS-Janowy, to że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, to już wielu czytających nasze wpisy dowiedziało się. Cały czas udowadniasz głąbie, że jesteś amebą intelektualną, która nie potrafi zrozumieć tego, co zostało napisane. Skoro twierdzisz, że wielu z nich, czyli hitlerowców dożywa 90-100 lat, to ilu lat dożywa ruska swołocz, której tak usilnie bronisz, a która ta swołocz komunistyczna wymordowała więcej Polek i Polaków niż Hitler i jego banda Niemców. Co ty chcesz tutaj sprzedać? Bajki, w które wierzyli przed II Wojną Światową, czyli w Polską husarię, a później w 1939 roku, ta husaria Polski walczyła szabelkami z Niemieckimi czołgami?! Ogarnij się, z tą swoją wielkością Polski. Ja nie mam zamiaru żyć tymi mrzonkami historycznymi. Nie chcę ośmieszać Polski idącej na czołgi z szabelkami. Może ten imbecyl Błaszczak, dlatego kupuje w USA czołgi, bo nie dowiedział się i nie doczytał, że obecnie większe zagrożenie jest w cyberprzestrzeni i nie zabezpieczył Polkę, na te ataki. Ty i twoi rządzący żyjecie cały czas historią Polski, której nie jesteście w stanie zbudować, ale sprzedajecie jakiś historyczny hłam. Kupujecie czołgi i samoloty, które możesz wsadzić w sobie D..ę, w dobie zagrożenia cyberprzestrzeni. Może wykorzystacie ten sprzęt na granicy z Białorusią.
Zapewne podwiniecie ogony, bo wiecie, że rusek przykryje was ilością wojska i sprzętu. Co ty chcesz tutaj zaprezentować swoimi poglądami. To, że jesteś imbecylem intelektualnym, to już udowodniłeś. Brawo dla ciebie amebo intelektualna, że tak bardzo starasz się cokolwiek zrozumieć, a jednocześnie obnażasz siebie jako homofoba, rasistę i jednostkę nie akceptującą wszelkiej odmienności. Ty amebo intelektualna (czyli PIS-Janowy) niewiele jesteś w stanie ogarnąć z tego piszę.
Wstyd za takiego pseudo Polaka.
Ciekawe, kiedy ty, jako niby prawdziwy Polak rozliczysz Szwedów, za "Potop Szwedzki"?! A może rozliczysz jeszcze Wikingów.
Zapodaj temat zdobycia Jasnej Góry!!!!!!
Pobawimy się na argumenty oszołomów religijnych.
Jak chcesz odstraszyć ludzi od ideologii Kościoła Katolickiego, to zapraszam do odsrtaszania i inwektyw na temat nieprawomyślnie myślących.
PIS-Janowy, co jeszcze chcesz spieprzyć?! Dzięki twoim wpisom, ludzie przekonują się, do tego co piszemy. Szanuję zdanie tych ludzi. Wsadź sobie jednak w odbyt, te swoje 500+, które tak wychwalałeś. Za te 500+, możesz obecnie kupić sobie odrobinę intelektu. Niestety, nie stać ciebie na ten luksus i dlatego tkwisz w jakiś historycznych bredniach o dziadku Tuska w Wermachcie. Zatrzymałeś się imbecylu 6-ść lat wstecz. Chcesz nam tu sprzedawać kłamstwa sprze 6-ciu lat?
Co za głąb intelektualny z tego PIS-Janowy. Czekam na intelektualnie obiektywną odpowiedź PIS-Janowego. Ciekawe, czy obroni ruskich?!
PIS Janowy
-1 #25 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłaPIS Janowy 2021-10-14 02:40
A jesli chodzi o ten wstyd jaki czuja Niemcy z powodu II WS - to tutaj mamy obrazki z wczoraj:"...Szokujące obrazki z Berlina. Przed Reichstagiem zorganizowano wojskowy przemarsz z pochodniami.
Parada stanowiła element obchodów, których celem było uhonorowanie żołnierzy niemieckich pełniących w przeszłości służbę w Afganistanie. Jednak sposób, w jaki wyglądało wydarzenie, wzbudził ogromne kontrowersje.
Na nagraniu widzimy żołnierzy Bundeswehry, maszerujących z pochodniami przed Reichstagiem. W tle słychać wojskową muzykę. Całość budzi jednoznaczne skojarzenia z III Rzeszą, zbrodniczym państwem rządzonym przez jednego z największych zbrodniarzy w dziejach – Adolfa Hitlera.

Całą sprawę celnie skomentował na Twitterze rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Łukasz Jasina. "Czy nie było możliwe zorganizowanie tych uroczystości w świetle dziennym? Czy maszerowanie z pochodniami to jakaś ważna tradycja, którą należy kultywować" – pyta Jasina, wytykając niemieckim władzom brak wyczucia i taktu...."
PIS Janowy
-1 #24 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłaPIS Janowy 2021-10-14 02:22
Niech ktos zzalozy dobrze sliniaczek Golemowi. Bo wlasnie napisal ze nei wybiela Niemcow a w kolejnym zdaniu ich wybiela ... Jednak ta krew przodka - wzorcowego SS-mana w obozie koncetracyjnym przebija sie ze wszelkich stron, jest nie do opanowania. Tak sie te Niemcy wstydza, ze praktycznie polowa z tych co zabijali ludzi masowo dozywa 90-100 lat w super zdrowiu za kase zrabowana w Polsce ... Dziadek Golema te pewnie zeby zlote po egzekucjach wyrywal i z tego do dzis Golem zyje. I niczego sie nie wstydzi ...
GOLEM
+1 #23 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłaGOLEM 2021-10-13 21:11
olo - gdzie ja wybielam Niemców? Napisałem że w 1939 na Polskę najehali hitlerowcy, a więc narodowi socjaliści, czyli podobnie jak narodowi socjaliści PiSdzielców. Jedni i drudzy niczym się nie różnią. Hitlerowcy nawoływali do nienawiści do innych narodowości i grup społecznych, podobnie jak obecnie rządzący PiSdzielce. W żaden sposób ich nie wybielam, ale jednocześnie wiem, że wstydzą się swojej historii i tego co rozpętali jako naród, wywołując II wojnę światową. To chyba dobra cecha, kiedy komuś jest wstyd, za to czego dopuścili się ich przodkowie. W mojej rodzinie były wysiedlenia, były osoby wywiezione do pracy przymusowej w Niemczech.
Gdzie w tym co napisałem wybielam Niemców?! Czytaj ze zrozumieniem, a nikogo nie będziesz musiał straszyć urwaniem łba. Teraz ze strachu siedzę ze swoim pustym łbem i maseczką na ryju w kącie ze strachu i boję się odpisać męskiej waginie zwanej PiS-Janowy. Temu tępakowi nie ma co zbyt wiele tłumaczyć, bo się rozbujał w swych inwektywach. Co lepsze ten imbecyl nadal wierzy w dziadka Tuska w wermachcie, choć już od kilku lat wszyscy wiedzą, że to był fake news.
MIESZKANIEC II
0 #22 OświetlenieMIESZKANIEC II 2021-10-13 21:11
Łąkowa teraz 100/100 %. Jak ładnie
GOLEM
+2 #21 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłaGOLEM 2021-10-13 20:57
"G"- doskonale to wszystko ująłeś. Jesteś wielki. Problem w tym, że idioci wspierający PiSdzielców, wierzą w to że, to co im mówią TVPiS i TVP INFO to jedyna słuszna prawda.
MIESZKANIEC II
-1 #20 OświetlenieMIESZKANIEC II 2021-10-13 19:20
Dzisiaj zadziałało kilka lamp 50/50 %, chociaż po południu paliły się wszystkie
olo
-3 #19 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłaolo 2021-10-13 18:00
Golem Pis Janowy to jest baran ale Twoje wybielanie niemców to kolejny idiotyzm . Mój wuja który był w obozie Buchenwald za takie pieprzenie bzdur by Ci urwał ten głupi łep Janowy chyba ma racje że twoi dziadkowie to byli volksdeuche
PIS Janowy
+1 #18 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłaPIS Janowy 2021-10-13 16:44
Prosze - wybaczcie Golemowi. Zrozumcie - bakka folksdeutchka, zgwalcona przez bolszewika skosnookiego, woda z azbestem podawan od niemowlaka, do tego siedzenie w masce na ryju w piwnicy przez pol roku, a pomimo tego przejscie COVIDA (o malo nie zdechl) i dwie szpryce po ozdrowieniu ... Zrozumcie - tam juz nie nic za oczami co przypomina mozg. Dlatego uwaza biedaczek ze w 1939 to nie byli Niemcy ktorzy napadli na Polske, tylko ludziki z Marsa nazywani hitlowrewcami, dlatego uwaza, ze Niemcy caly czas przepraszaja piszac i uczac swe dzieci ,z ze obozy koncentracyjne byly Polskie a Kopernik Niemcem na 100%, dlatego spychaja wine za holokaust na Polske, ktora stracila w czasie wojny co 6 mieszkanca.
Wybaczcie mu - ma Onet przed nosem i przepisuje wszelkie pieny na czesc folksdeutcha Tuska i co jego oczeta zauwaza w naglowkach. Tak maja najbardziej kalecy ludzie - zrozumcie go. To nie jego wina. To choroba.
GOLEM
+3 #17 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłaGOLEM 2021-10-13 01:36
Polak - dlaczego udowadniasz, że jesteś przygłupem na poziomie PIS-Janowy. W latach 1939-1945 to byli Hitlerowcy, czyli narodowi socjaliści, którzy obecnie rządzą Polską. To w końcu my Polacy jesteśmy w czymś lepsi, czy naśladujemy o kilkadziesiąt lat wstecz Niemców. Poza tym Niemcy do dziś mają świadomość co wyrządzili światu, a nie tylko Polsce. Do dnia dzisiejszego potrafią przepraszać za to, a nie przywoływać dumne epizody z historii ich narodu. Niemcy wstydzą się swojego epizodu =, kiedy dopuścili do władzy idiotów, którzy ich zmanipulowali. My Polacy, dziś dopuszczamy równie bezwzględnych politycznych hipokrytów do władzy, a jednocześnie staramy się udowadniać innym, a tym bardziej Niemcom, że jesteśmy jeszcze większymi pożytecznymi idiotami, którzy nie wyciągnęli wniosków z tragicznej historii II Wojny Światowej. No chyba nie chcesz, aby Polacy wstydzili się za swoją zbrodniczą historię. Nie masz pewności, jak ciebie zmanipulują politycy obecnie rządzący, dla własnych interesów. Nie wypisuj więcej takich bredni, bo to co napisałeś, świadczy o twojej znikomej wiedzy historycznej, a tym bardziej o wyciąganiu wniosków z historii naszego kraju. Komu chcesz dorównać? Zbrodniarzom hitlerowskim, mordującym nie tylko nas Polaków. Poczytaj, jak wielu Polaków zginęło w czasie II Wojny Światowej, a ile innych narodowości zginęło w czasie II Wojny Światowej. Okaże się, że to najwięcej obywateli Rosji, a w zasadzie ZSRR (czyli obrońców komuny Stalina) zginęło w czasie II Wojny Światowej. Zginęło ich dlatego tak wielu, bo poza Niemcami, do własnych żołnierzy strzelali polityczni aparatczycy, aby powstrzymać żołnierzy Armii Radzieckiej, przed cofaniem się. Armia Radziecka początkowo była źle uzbrojona i jedyne na co liczyli to na to, że zaleją Niemców ilością ludzi. Tam byli też żołnierze bez uzbrojenia, którzy przejmowali karabin, po zabitym koledze lub koleżance. Ogarnij się dzieciaku, zanim zaczniesz wkraczać na temat historii, która zapewne, jest mi bliższa i znana od osób uczestniczących lub które przeżyły II Wojnę Światową. Ja tej traumy na szczęście nie musiałem przeżywać, ale słyszałem wiele opowieści od osób, które to przeżyły.
Komentarze dzieciaków nie mających pojęcia o życiu w czasie wojny lub w czasie komuny, to kpina z wiedzy o życiu. To brednie nieświadomych i nie mających pojęcia o życiu w bardzo trudnych warunkach. Ten wasz PIS-Janowy, kombinator na szemranej rencie, to przykład kombinatora i oszusta z czasów komuny. Tęskni gnida za komuną i dlatego nawołuje wszystkich do dawnego nieróbstwa i złodziejstwa, które doprowadziły PGR-y do upadku. Okradali własne miejsce pracy, a dziś za nim tęsknię. Przytoczę słowa klasyka PiSdzielców: "Wystarczyło nie kraść!"
Vnvg
+2 #16 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłaVnvg 2021-10-11 21:55
Powiedzcie mi jedno jak to jest ulica remontowane obok ulicy Łąkowej jest ulica Krótka Gdzie jest jednokierunkową ulicą a codziennie Jakiś osioł bo inaczej tego nie można nazwać jeździ tą ulicą pod prąd i nikt na to nie reaguje
julas
-3 #15 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłajulas 2021-10-11 15:18
80% Polaków jest za unią i tacy totalni debile chcą nam wmówić że ktokolwiek przy takim procencie chce wyprowadzic Polske z uniTylko Golem po polibudzie i jemu podobni w to uwierzą . W uni być musimy ale nie na KOLANACH
G
+5 #14 Wyjście z UEG 2021-10-11 12:38
Skoro już o sprawach politycznych mowa to również dorzucę dwa słowa. Czy PiS chce wyprowadzić Polskę z UE? To zależy: jeśli dzięki takiemu zabiegowi zyskaliby w sondażach 5% to myślę, że naczelnik nie zawahałby się ani przez moment. Powiem więcej dla zbicia politycznego kapitału byłby gotów wyjść z NATO i rzucić się w objęcia towarzysza Putina. Wszystko dla utrzymania władzy. Oni doskonale wiedzą, że jeśli przegrają wybory to istnieje duże prawdopodobieństwo, że niektórzy staną przed trybunałem stanu. A dowodów znalazłoby się wystarczająco dużo.
My
+1 #13 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłaMy 2021-10-11 10:52
Dyzma w zakresie PIS się zgadza. Robią to w majestacie prawa i jest to tolerowane przez ich wyborców. Kradną ale się dzielą ?:lol: . W zakresie PO zgadzam się częściowo. wałki były ale do rekordów to im wiele brakowało. Nie dorastali do pięt następcom. Nie wiem też za jakie pieniądze powstała. PO tak jak PIS powstała z rozpadu AWS. Jeżeli PO za zachodnie pieniądze to PIS za wschodnie?
dyzma
-1 #12 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światładyzma 2021-10-11 10:02
Gustaw - racja
Polak - racja
Golem - jeśli chodzi o złodziejstwo i wałki to PO, partia wywodząca się z ugrupowania powstałego za niemieckie marki przywożone w reklamówkach, pobiła wszelkie rekordy, tu nawet się nie odzywaj, PIS kradnie w majestacie prawa, które sobie stosownie tworzy na bieżąco :-)
gustaw
-4 #11 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłagustaw 2021-10-11 09:57
Jaki trzeba mieć zryty beret żeby twierdzić że dzisiejszy rzad chce wyjść z Uni niemieccy pachołkowie wymyslili taką bajke bo nie potrafią w demokratyczny sposób wygrać wyborów a debile w to wierzą , jeszcze chcą gości łukaszenki zaprosić na wycieczke do Polski Janowy to jest cep ale ci z totalnej są jeszcze wiekszymi idiotami.
Polak
-4 #10 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłaPolak 2021-10-11 09:51
Golem od 1939- 45 r i nie tylko w tych latach mieliśmy też inne obce prawo i go nie chcemy Mamy swoje Polskie Za Polske zgineły miliony Polaków nie po to zeby klęczęć przed Niemcami i resztą . Jak Ci podoba się prawo niemieckie to granica otwarta volksdeutchów i zdrajców nie bedziemy zatrzymywać
PIS Janowy
-8 #9 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłaPIS Janowy 2021-10-11 02:36
A ponoc z kundlem Merkel, szwabskim nasieniem z wada wymowy, sam juras czerwonoportki, apolitycznie morde tez darl w warszfce! I towarzysz Miller z Pzpr ponoc tez walczyl tam o "jeuropekjskosc" . Lempart tez cos o wypierdalaniu darl pysk. Caly chlew ze wszystkimi swiniami na ulice wylegl ...
GOLEM
+4 #8 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłaGOLEM 2021-10-10 23:37
PIS-Janowy, tylko jednemu, któremu zależy, aby nie stosować prawa UE, to twój wielki deformator wymiaru sprawiedliwości, czyli złodziej i oszust Ziobro, który zajumał do spółki z Kowalskim i Jakim 270 mln. zł z Funduszu Sprawiedliwości. Wyprowadzili te pieniądze poprzez organizację Ex Bono z Opola. Tym idiotom zależy na tym, żeby nie stosować się do prawa obowiązującego w UE, tylko po to, aby w majestacie przez siebie uchwalonego prawa, mogli okradać Polki i Polaków, czyli kraść kolejne miliony. Tak właśnie wygląda reforma sądownictwa wg. obecnego ministra sprawiedliwości, zwanego Zero! Słynne słowa Milera na komisji Rywina "Panie Ziobro, jest Pan zerem". Jakie to prawdziwe.
Być może poprzednie rządy w Polsce nie były do końca uczciwe, ale nie było do tej pory w Polsce po upadku komuny, tak jawnych i skorumpowanych złodzieji. Pamiętasz słowa brochy Szydło? "Wystarczy nie kraść". No właśnie, wystarczy aby ci których jesteś wyznawcą, nie kradli i nie okradali Polski I Polaków. Oni nie mają swoich pieniędzy. Tym co dysponują to podatki, które my Polacy płacimy z naszego wynagrodzenia, w podatkach VAT zawartych we wszystkich produktach, które kupujemy. Im wyższa inflacja, tym większe wpływy z podatku VAT. Czego głąbie nie rozumiesz?! Tego że z ciebie taki patriota, jak z koziej du.y trąbka?! Patriota to osoba szanująca swoich współobywateli i dbająca o obronę racji stanu swojego kraju na arenie międzynarodowej. PiSdzielce i ich ślepi wyznawcy, tak dbają o Polską rację stanu, na arenie międzynarodowej, że dziś chcą wypchnąć Polskę z organizacji założonej przez państwa Europy zachodniej i umniejszyć rolę Polski na arenie międzynarodowej. Co prawda już pozycję Polski na arenie międzynarodowej doprowadzili do pozycji na kolanach, ale nadal imbecyle próbują wierzgać i podskakiwać, nie mając żadnych konkretnych argumentów. Robią to tylko dla uciechy, takich głąbów i ciemnego ludu, jak PIS-Janowy.
PIS-Janowy, takich idiotów, chcących wyjścia Polski z UE jest mniej niż 20%, a zwolenników UE jest w Polsce ponad 80%. Do kogo ty chcesz trafić, z tym idiotycznym i chorym przekazem antyUE? Ty jesteś nieźle pojechany. Tylko współczuć twoim dzieciom, bo tylko idiota może chcieć dla swoich dzieci brak perspektyw. No chyba, że PIS-Janowy, ma świetlaną przyszłość Polski poza UE. W sumie, jak się słyszy prezesa NBP Glapińskiego, to Polska nic nie musi, mamy kasy pod dostatkiem i jeszcze możemy ją pożyczać innym. Pytanie dlaczego tyle grup zawodowych protestuje, skoro mamy tyle kasy. Ciekawe też, kto chce od nas pożyczać tą kasę. Pieprzenie na potrzeby idiotów pokroju PIS-Janowy.
Takie głąby jak PIS-Janowy wybierają nam ludzi, którzy nas okradają i poniżają na arenie międzynarodowej. Dość już tego szaleństwa bezmózgowców, chamów i prostaków!!!
GOLEM
+5 #7 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłaGOLEM 2021-10-10 23:09
PIS-Janowy, robisz z siebie cały czas imbecyla i przygłupa. Zioniesz nienawiścią do innych ludzi, do WOŚP, do wszystkiego czego nie rozumiesz. Jak ty przygłupie wyobrażasz sobie Polskę, poza UE?! Tylko kretyni twojego pokroju głoszą takie brednie. Nasza Konstytucja Polski, potwierdza wyższość prawa UE, nad prawem krajowym. Mówi o tyy konkretny artykuł Konstytucji Polski:
"Art. 91
1. Ratyfikowana umowa międzynarodowa, po jej ogłoszeniu w Dzienniku Ustaw Rzeczpospolitej Polskiej, stanowi część krajowego porządku prawnego i jest bezpośrednio stosowana, chyba że jej stosowanie jest uzależnione od wydania ustawy.
2Umowa międzynarodowa ratyfikowana za uprzednią zgodą wyrażoną w ustawie ma pierwszeństwo przed ustawą, jeżeli ustawy tej nie da się pogodzić z umową.
3.Jeżeli wynika to z ratyfikowanej przez Rzeczpospolitą Polską umowy konstytuującej organizację międzynarodową, prawo przez nią stanowione jest stosowane bezpośrednio, mając pierwszeństwo w przypadku kolizji z ustawami."
Jak wiedzisz buraku, Konstytucja Polski, jest w pełni zgodna prawem Unii Europejskiej. Problem w tym, że kucharka i objawienie towarzyskie prezesa, to tylko magister prawa i to jeszcze marny magister, który nie czytał ustawy zasadniczej, czyli Konstytucji. Uwierzyłeś w przekaz dla prostaków i ciemnego ludu w TVPiS, TVP INFO, TV REPUBLIKA i próbujesz tutaj zabłysnąć swoimi bredniami. Tak to jest jak opierasz się na przekazie mediów jedynie słusznej partii, głąbie.
Po co?
+2 #6 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłaPo co? 2021-10-10 21:19
Po co tam parking zbudowano?
Pt
+4 #5 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłaPt 2021-10-10 21:02
Mało tego busem nie idzie wyjechać z posesji bo stoją zaparkowane auta gratulacje dla wykonawcy. Później zdziwienie że auto przetarte
PIS Janowy
-11 #4 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłaPIS Janowy 2021-10-10 16:19
No a jak tam walkapodnozka niemieckiego w polsce, dyzmy wytrzeszcza Donalda? Slyszalem, ze jakies wiece mial w obsranej warszfce robic. Sma gwiazda Holdyz miala go wesprzec. Szmaciarz uznal, ze Polska konstrytucja i prawo stanowione przez Polakow w ich wlasnym kraju jest mniej wazne od praw stanowiwonych przez teczowych idiotow biurokratycznych w parlamenicei juni jeuropejskiej - taki to z niego Polak. Korzenie niemieckie wylaza z pajaca w kazdym miejscu. Golema pewnie zawiezli na wiec aby darl morde "konstytucja!, konstytucja!!" juni jeuropjskiej .....
I dziwic sie, ze Poslka byla 3 razy rozbierana? Z takimi szmaciarzami sprzedajnymi klasy tusk, trhun, sroda spurek i te inne odpady opozycyjne, zerami moralnymi to jest oczywistym ze tak sie stalo.
Alex
+21 #3 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłaAlex 2021-10-10 12:20
Dodał bym jeszcze co za inteligent zaakceptował projekt tych ulic aby wjechać na posesję trzeba pokonać 8cm krawężnik. Wymiana zawieszenia w aucie co roku. BRAWO
asd
+9 #2 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłaasd 2021-10-10 11:02
Ta ulica jednolierunlowa pasuje do trendu ekologicznego . zamiast dojechać do budynku sto metrów trzeba będzie przejechać 500 m Debile myslą że zanieczyszczenie powietrza to tylko bierze się z palenia w piecu
Mieszkaniecosiedla
+3 #1 RE: Na oświetlenie trzeba poczekać, nowe ulice bez światłaMieszkaniecosiedla 2021-10-10 10:11
No i prawidłowo, że w końcu jest tam nowa organizacja ruchu. Teraz Ci którzy najwięcej narzekali, że im pod domem przejeżdżają samochody (a wcale tak nie było) będą mieli tych samochodów jeszcze więcej. Wkoncu będzie tam porządek, a nie na ścisk wszystko.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.