• McDonalds
 • Opublikowano:
 • Wyświetlono: 4869

MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady Nadzorczej

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji ma nowy skład Rady Nadzorczej a za chwilę nowego prezesa.

Na początku października z funkcji Przewodniczącego Rady Nadzorczej zrezygnował Krzysztof Garnetz. Burmistrz uzupełnił już skład Rady.

Aktualnie Rada Nadzorcza składa się z trzech osób. Przewodniczącym został Maciej Bieniek a członkami Grzegorz Tomaszewski i Honorata Bukowska.

Po rezygnacji przewodniczącego zapytaliśmy go, czy jego decyzja o rezygnacji podyktowana jest startem w konkursie na stanowisko prezesa. Wtedy, Krzysztof Garnetz odpowiedział, że nie ma takich planów.

Kilka dni później spotkaliśmy się z Krzysztofem Garnetzem, który oznajmił nam, że jednak zmienił zdanie i zdecydował, że wystartuje w konkursie.

Dzisiaj o godzinie 12:00 zakończył się czas na składanie ofert przez kandydatów na stanowisko prezesa MPWiK. Teraz Rada Nadzorcza, w nowym składzie wybierze prezesa.


Komentarze   

PIS Janowy
-12 #40 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady NadzorczejPIS Janowy 2021-10-25 00:22
Zezowato plwocino z postu # 38, ty fani jahiry i lemparcicy szkoda, ze nie aborcjonowanej - dane z Holandii zostatnich dni:"...Codziennie w Holandii przybywa ponad 100 pacjentów z COVID-19, liczba chorych jest najwyższa od maja – poinformował Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego (RIVM). Dyrektorzy szpitali apelują o przywrócenie obostrzeń, jednak rząd na razie tego nie planuje.


W ostatnim tygodniu do szpitali trafiało średnio 104 pacjentów z koronawirusem dziennie. To o 55 procent więcej niż średnia z poprzedniego tygodnia – informuje Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.
Obecnie w szpitalach przebywa 748 pacjentów chorych na COVID-19, o 45 więcej niż w sobotę i o 195 więcej niż w ubiegłą niedzielę. 563 chorych przebywa na zwykłych oddziałach, a 185 na oddziałach intensywnej terapii...."
A teraz uwaga ty wymiocie jahirowy - poziom wyszczepienia Holandii - 85%
Polaczysz cyferki dwie? To teraz sprawdz sobie Holandie w zeszlym roku - poziom wyszczepien ZERO. Mozesz nam tutaj napisac jesli jestes facetem a nie cipa ...
PIS Janowy
-13 #39 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady NadzorczejPIS Janowy 2021-10-24 23:36
Jakas kolejna, zeszmacona, zezowata pizda wagrowieckaz z postu 38 nie dostrzega krytkowanie rzadow w swoim kraju i podjebywanie, wrecz dzialania na szkode swgo panstwa za granica. Tak samo, dokladnie , robily sparciale sprzedawczyki przed rozbiormi szukajac pomocy w zapobieganiu reformom w Polsce u rosjan czy niemcow dajc im pretekst do dzialan na tereni Polski. Tutaj nie ma zadnej roznicy. Warto jeszcze przypomniec list do unji zdebilonych podpisany za plecami rzadu Polskiego (demokratycznie wybranego wiekszoscia glosuajcych) przez burmistzra pcimia wagrowca. Ta sama krew.
Jak dla mnie PIS zrobil potezny bląd, ulegajac lobby szczepiuonkowemu i paranikom w kitlach ktoryz pozniej wydymali Polske na mimiardy, zrobil zle nie stawiajac sie teczowej UE do konca w sprawei"paworzadnosci" ktora okreslac w UE maja Freancuzi i Niemcy. Ale nie widze nikogo kto by bardziej dbal o Polakow. Konfederacja jest za slaba i tutaj trzeba miec cos w glowie aby ich zrozumiec (nie do uzyskania w naszym "wyksztaconym" spleczenstwie) a gdy slysze o pomyslach zidiocialej oPOzycji to mi sie wlosy na glowie ostatnie jeza z przerazneia. Gdyby te scierwa rzadzily ja juz bylbym w Oswiecimiu za brak szczepienia sie.
Zezem
+13 #38 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady NadzorczejZezem 2021-10-24 21:06
PIS Janowy oczernia część europosłów bo krytykowali rządy PIS w Polsce. A sam robi wszystko co potrafi, szczęśliwie się składa ,ze niewiele potrafi, żeby jak najmniej Polaków się szczepiło. A efekty braku szczepień widać np. w województwie lubelskim. Co jest bardziej szkodliwe ?
Do PIS Janowy
+15 #37 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady NadzorczejDo PIS Janowy 2021-10-24 20:40
PIS Janowy to tylko pożyteczny idiota Putina czy sprzedawczyk , który świadomie zachęca do nieszczepienia aby jak najwięcej Polaków zachorowało a następnie zmarło? Trudno zrozumieć inaczej jego zacietrzewienie w głoszeniu kłamstw o szczepieniu
Nie chcę się szczepić to jego sprawa ale zachęcać innych do nieszczepienia to już zbrodnia.
bvc
-7 #36 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady Nadzorczejbvc 2021-10-24 20:33
Janowy teraz czerwone świnie miler , cimoszewicz i reszta to główni goście tvn ,którym podnieca się golem Miler już dawno powinien siedzieć za amerykanskie więzienia w Polsce gdzie torturowano wieżniów .
PIS Janowy
-13 #35 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady NadzorczejPIS Janowy 2021-10-24 20:03
Walka o koryto trwa. Ale to pikus - wewnetrzne utarczki - normalka od kiedy tytlko czlowiek nauczyl sie na dwoch nogach lazic ...Ale tutaj - sranie we wlasne gniazdo - jeden z najpodlejszych numerow jaki czlowiek moze odwalic. Oto lista juroposlow glosujacych w jebnie..m parlamncie jeuropejskim przeciwko Polsce - swojemu wlasnemu krajowi:
Magdalena Adamowicz
Bartosz Arłukoiwcz
Marek Balt
Marek Belka
Robert Biedroń
Jerzy Buzek
Włodzimierz Cimoszewicz
Jarosław Duda
Tomasz Frankowski
Andrzej Halicki
Krzysztof Hetman
Dauta Huebner
Adam Jarubas
Jarosław Kalinowski
Ewa Kopacz
Łukasz Kohut
Janusz Lewandowski
Bogusław Liberadzki
Elżbieta Łukacijewska
Leszek Miller
Janina Ochojska
Jan Olbrycht
Radosław Sikorski
Sylwia Spurek
Róża Thun
Pamietajcie te nazwiska. Pamietajcie dobrze! Kilku z nich dywany pod nogi scieliliscie niedawno (towarzysz Milller - czolowy "demokrata" dzis, he,he,he) a wiekszosc to powinna siedziec za przekrety finanspowe (adamowicz) czy powinna sie wstydzic pokazywac Poalkom na oczy (Belka i jego kurwowanie nad osmiorniczka w restauracji pod Sowa, czy chec wylozenia 10 mld zlotych na walke z PIS). Pamietajcie je dobrze - juz istnieja w historii, obok nazwiska wytrzesza folksdeutcha podnozka Merekel jako te same postacie dzieki ktorym Polska znikla na 200 lat z map Europy. To sa dokladnie takie same szmaty moralne.
obiektywny
+13 #34 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady Nadzorczejobiektywny 2021-10-24 19:50
Fiona to koleżanka Garnka a kochanka schreka :-*:-*:-*. To całkowita ustawka.Po co robią szopki jak wszystko wiadomo.
Rodzina
+20 #33 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady NadzorczejRodzina 2021-10-24 12:57
Garnetz, to ten co ma łapy ma klejące?! Hanba i wstyd dla miasta
Mieszk 4
+14 #32 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady NadzorczejMieszk 4 2021-10-22 19:22
Pozory trzeba stwarzac 😅😅
Nauka idzie z Wiejskiej😅
Mira
+17 #31 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady NadzorczejMira 2021-10-22 15:59
Dwa dni wybierają prezesa jak wszyscy wiedzą kto to będzie .
Mirek
+22 #30 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady NadzorczejMirek 2021-10-22 15:24
Czy Garnek to ten łazjza z POLGARU co gdyby nie teść to by do dzisiaj kopał rowy? Poza mataczeniem nie zna się na niczym
Agusia
+20 #29 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady NadzorczejAgusia 2021-10-22 10:31
Garnek niech zajmuje się swoimi czarnymi biznesami a nie teraz bedzie okradać miasto z 70 milionów
Roksa
+23 #28 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady NadzorczejRoksa 2021-10-21 14:37
Ja to bym chciała miec takiego męza jak buła :lol::lol::lol:Byłabym Panią Prezes Orlenu :-*:-*:-*
Nakenen
+25 #27 To pani kierownik taka wpływowa?Nakenen 2021-10-21 14:10
Skoro pani kierownik zasiada w tylu radach nadzorczych, to ciekawe czy będzie miała głos w sprawie ostatecznego rozstrzygnięcia co do dyrektora MDK? Czy Gałowska nadal wchodzi w grę jako potencjalny dyrektor? Czy jednak zostanie Faraon Czapul - technik rolnik po nieudanej przygodzie z kulturoznawstwem (a więc bez wyższego wykształcenia)?
franek
-19 #26 neroafranek 2021-10-21 11:34
Neroa tak się martwisz o przyszłość pani kierownik??????? Hahaha martw się o swoją firmę bo co ty za firmę masz skoro masz czas na pisanie komentarzy i w dodatku cv Ciebie nie interesuje pracownika.chyba upadająca zamiatająca chodniki miejskie:lol:
Neroa
-19 #25 Do neroaNeroa 2021-10-21 11:21
Z Ciebie taki właściciel firmy jak ze mnie kosmonauta.jesteś zwykłym zazdrosnym i zasmarkanym januszem który nie może przeżyć sukcesów innych .Boli dupa? I pamiętaj luluś - będziesz siedział na tym szmirowatym portaliku to ci firma padnie
neroa
+21 #24 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady Nadzorczejneroa 2021-10-21 10:58
franek mnie tylko ciekawi jak to cv pomoże pani kierownik po wyborach , gdy nastąpi zmiana burmistrza . Po drugie ja jako właściciel firmy mam w du... cv chetnego do pracy mnie tylko interesuje co ten człowiek potrafi . Ciekawe czy pan Burmistrz prowadząc swoją firme tak mocno by patrzył na cv przyszłego pracownika , Na koniec dziwne ze z takimi papierami nie chca tej pani w większych w spółkach poza miastem .
%%%
+24 #23 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady Nadzorczej%%% 2021-10-21 08:02
Taka kobieta zaradna az dziw ze chlop jeszcze samochody sprowadza.
Przeciez ona z tych spolek i pracy w urzedzie wiecej wyciagnie niz on z 1 grata .O innych benefitach ze znajomosci z burmistrzem nie wiem ale ..
..
yxz
+6 #22 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady Nadzorczejyxz 2021-10-21 07:51
Nie chcem ale muszem?
Marcelina
-36 #21 Do OldboyMarcelina 2021-10-21 07:47
Gowno wiesz i w d….. byłeś a bzdury piszesz jak większość tego zawistnego hejtujacego społeczeństwa! Romans to się Tobie śni a jesteś na tyle nie ciekawy ze brak zainteresowania ze strony innych wywołuje u ciebie frustracje😃 żal takich ludzi, Honorato (o ile to czytasz) nie martw się tyle maja z tego ze Cię oczernia, Z pewnością cię nie znają co niektórzy nie wiedza o kim piszą. 😅 nie ma co się przejmować bzdurami a raczej kłamstwami🙂
franek
-22 #20 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady Nadzorczejfranek 2021-10-20 22:03
Oldboy gdybyś miał takie CV jak ona to byś tu nie hejtowal😆ale w twoim cv jest przeciąg więc jest jak jest.😆Znajdź sobie kochankę może dalej zajdziesz😁😁😁
POLGAR
+31 #19 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady NadzorczejPOLGAR 2021-10-20 21:27
Garnetz prezesem!? Ten złodziej co okradł szwagra i śp. teścia?! To jakieś nieporozumienie
Kumpel
-12 #18 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady NadzorczejKumpel 2021-10-20 20:45
Sprawdz skład rady nadzorczej aquapark a potem sprawdz co oznacza nepotyzm :-)
Fed
-15 #17 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady NadzorczejFed 2021-10-20 20:37
Kolega - koleżanka może zajebać się robotą a w zadnej spółce nie bedzie a Ty kolego nie rób z siebie idioty.
jaki
+24 #16 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady Nadzorczejjaki 2021-10-20 20:33
Robią z ludzi debili w imie prawa
Jab
+26 #15 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady NadzorczejJab 2021-10-20 20:29
W ilu radach nadzorczych moze siedziec pracownik majacy etat w urzedzie .?!
Tu nepotyzm az oczy wypala takim oczywistym jest.
Kumpel
-6 #14 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady NadzorczejKumpel 2021-10-20 20:05
Koleżanka proponuję sprawdzić skład rady nadzorczej w aquaparku zanim zaczniesz wypuszczać w eter nieprawdziwe informacje. kodeks spółek się klania ;-)
Kolega
-32 #13 Do kolezankiKolega 2021-10-20 19:44
Witam
Weź się za robotę koleżanko a nie zazdrościsz pieniędzy. Czasy są ciężkie więc jak można zarobić to trzeba to robić. Dla mnie Ty masz za dużo czasu pisząc a nie robiąc nic ze swoim życiem. Polska mentalność dupę ściska że ktoś może i ma. Nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz. Życzę powodzenia ludziom którzy chcą pracować.
jhk
+34 #12 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady Nadzorczejjhk 2021-10-20 18:15
Pani Honorata za chwile bedzie w radzie nadzorczej Orlenu takie ma papiery
guciu
+26 #11 brawoguciu 2021-10-20 17:23
Pani Bukowska ma specjalne predyspozycje do wysokich stołków , pan Berent wie co robi ,napewno się sprawdzi .
Olas
+20 #10 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady NadzorczejOlas 2021-10-20 17:20
Garnetz uważa ludzi za debili , odrazu było pewne po co rezygnuje . Napewno zostanie prezesem .Także pan ie prezesie proszę Nielbe wraz z Radą nadzorczą wspierać ze swoich a nie obciążać swoimi fascynacjami mieszkańców.
Michał 8880
+26 #9 RadaMichał 8880 2021-10-20 17:19
Nieźle się ustawili
kalibabka
+27 #8 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady Nadzorczejkalibabka 2021-10-20 17:16
Pan Jarek w przeciwienstwie do innych stawia na kobiety. Jak nie ze szkoły to z urzedu .
Cba
+24 #7 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady NadzorczejCba 2021-10-20 16:25
Rudy Krzyś to złodziej. A przewierty już zaczyna robić w karuzeli fakturowej
kasa
+33 #6 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady Nadzorczejkasa 2021-10-20 16:19
Ten garnek to jest ten bankrut, który okradł teścia na 500 tys?
Tylko PiS
+4 #5 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady NadzorczejTylko PiS 2021-10-20 16:03
Ten nowy przewodniczący to było wicewojewoda wielkopolski z Porozumienia Gowina?
Kaśka
+39 #4 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady NadzorczejKaśka 2021-10-20 15:25
Honoratka na prezeskę
Kaśka
0 #3 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady NadzorczejKaśka 2021-10-20 15:24
Grzegorz Tomaszewski? no chyba nie ten z pomocy społecznej
xd
+48 #2 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady Nadzorczejxd 2021-10-20 15:01
BUKOWSKA :lol::lol::lol::lol:
koleżankaa
+52 #1 RE: MPWiK w Wągrowcu ma nowy skład Rady Nadzorczejkoleżankaa 2021-10-20 15:00
To są jaja. Berendt jak został burmistrzem podniósł wynagrodzenie członkom Rad Nadzorczych aż 3-krotnie z 500 zł do 1500 zł.
Zakładając, że teraz powołał Panią Honoratę Bukowską do MPWiK, to dołożył jej do pensji 1500 zł, warto też wspomnieć, że p. Bukowska zasiada w Radzie Nadzorczej Aquaparku, czyli kolejne 1500 zł i etat kierowniczy w Urzędzie Miejskim.
Przy takim zatrudnieniu i takich "fuchach" można nieźle żyć.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.