• McDonalds
 • Opublikowano:
 • Wyświetlono: 3681

Przewoził 9 ton paliwa, miał blisko 3 promile

Policjanci z Wągrowca na Osiedlu Wschód zatrzymali pijanego kierowcę, który kierował... cysterną. Przewoził 9 ton paliwa.

Wczoraj policjanci zatrzymali nietrzeźwy kierowca Cysterny. Został on zauważony około godziny 10:30 przez osoby poruszające się wągrowiecką obwodnicą. Kierowca zestawu nie panował nad nim i zjeżdżał na przeciwległy pas ruchu. Poruszał się od Kalisk w stronę os. Wschód.

- Przed samym wjazdem na teren osiedla, kierowca skręcił na parking przy ul. Mikołajczyka, tam zostały mu zabrane kluczyki. W ten sposób zakończyła się jazda nierozsądnego kierowcy. Interweniujący policjanci stwierdzili w organizmie 48-letniego kierowcy, który pochodzi z Wągrowca, około 2,85 promila alkoholu. Właściciel firmy, który przejął pojazd, poinformował, że w cysternie znajduje się 9 ton paliwa — poinformował . asp. Dominik Zieliński, oficer prasowy KPP w Wągrowcu.

W ostatnich dniach doszło do zatrzymania kilku innych praw jazd.

W miejscowości Rudnicze 39-latek kierował samochodem VW Polo, mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu, z kolei zatrzymany chwilę przed północą 29-latek kierował rowerem w Wągrowcu na ul. Łąkowej, mając w organizmie podobny wynik. Styl jazdy jednego i drugiego kierowcy nie pozostawiał wątpliwości, że są nietrzeźwi. W poniedziałek ujawniony został również pochodzący z Łowicza kierowca Forda Mondeo, który poruszał się w stanie po użyciu alkoholu – 0,3 promila.


Komentarze   

Do PIS Janowy
+1 #6 RE: Przewoził 9 ton paliwa, miał blisko 3 promileDo PIS Janowy 2021-10-21 07:44
Oczywiście w Anglii na przykład jeżdżą z 0,3 promila. Ale narajani ziołami lub czosnkiem debile są usuwani z dróg. Tak, ze pozostają ci tylko europejskie drogi, jak TY je oceniasz, wokół Wągrowca. Tylko pamiętaj: maksymalna prędkość to 90 km na godzinę.
Parafin
+3 #5 Potencjalni mordercyParafin 2021-10-21 06:42
W końcu policja bierze się za tych potencjalnych morderców. Nie mogę sobie wyobrazić skutków, gdyby taki kierowca cysterny wjechał w autokar z dziećmi lub w jakąś szkołę i doszłoby do zapalenie tego paliwa. Szok,że nie ma żadnego porządnego bata, który by odstraszył skutecznie takich kierowców. Jaką karę dostanie taki kierowca? Zabiorą mu prawo jazdy? A mało to ludzi jeździ latami bez uprawnień? Maksymalna kara pieniężna-śmiech na sali -5000 PLN ? Wyrok 3 lata więzienia ( zapewne w zawiasach)? To jest wszystko mało- jakoś to ich nie odstraszyło od jazdy po pijanemu. Ale takie mamy czasy ,że patologia jest dziś oklaskiwana i gloryfikowana przed społeczeństwo( patrz królowe życia lub np tych typu kamerzysta) Sąd od razu musi być bezwzględny w takich przypadkach. Tylko w ten sposób uchroni nas ,by w przyszłości nie zdarzyła się naprawdę tragedia z wieloma ofiarami śmiertelnymi.
PIS Janowy
-4 #4 RE: Przewoził 9 ton paliwa, miał blisko 3 promilePIS Janowy 2021-10-20 20:54
Do PIS Janowy - naprawde powazen problemy z rozumieniem tekstu pisanego widze. Stad tez zaczyna mni ecoraz mniej dziwic twoja wiedza ktora opiera sie tylko na naglowkach. Spojrz dokladnie - napisalem "to ten trzeci "... Widzisz? Pierwszy - kieorwca ciezarowki, drugi to ten w Polo a trzeci to jest gosc z Mondeo, bo rowerzysty tutaj sie nie wlicza. Wiec ten trzecie - kierowca Mondeo mial 0,3 ... Gdyby zyl w Wieliej Brytani czy Luksemburgu gdzie jest 0,8 i o czym marzysz, to tylko zarechotal by w oczy policjantom, no nie?
Pomoglem troche...?
Smerf
+6 #3 RE: Przewoził 9 ton paliwa, miał blisko 3 promileSmerf 2021-10-20 20:37
Musiał się napić jak widział ile paliwo kosztuje na stacji a ile wiezie za plecami.
Ehhhhh
Do PIS Janowy
+8 #2 RE: Przewoził 9 ton paliwa, miał blisko 3 promileDo PIS Janowy 2021-10-20 20:07
Znowu kłamiesz. Nie mógłby jeździć. Nie rozróżniasz 3 promili od 0,3 promila czy też 0,8 promila. Każdą swoją wypowiedzią tylko potwierdzasz swój wątpliwy intelekt :lol:
PIS Janowy
-6 #1 RE: Przewoził 9 ton paliwa, miał blisko 3 promilePIS Janowy 2021-10-20 18:11
DO PIS Janowy - no kurna, mecza tych kierowcow, nie? W Wielkiej Brytani (ktora madrze uciekla z juni jeuropejskiej prezentowanej przez blanza tuska) i na Malcie to ten trzeci moglby sobie spokojnie pociskac - zapewne leb mila mocny i przy 0.3 to mu sie tylko refelks poprawia ...

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.