• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 6628

Świętowali początek ferii, jeden z nastolatków trafił na SOR

Chcieli uczcić początek ferii, upili się do nieprzytomności, jeden z nastolatków o mało nie przypłacił świętowania życiem.

W sobotni wieczór policjanci otrzymali informację o nastolatku leżącym przy garażach w pobliżu torowiska przy ul. Janowieckiej w Wągrowcu. Dwóch chłopaków, z których jeden w ogóle nie mógł ustać na nogach, zauważył spacerujący z psem mężczyzna. Kiedy zainteresował się tym, co się dzieje, wówczas jeden z chłopców uciekł, pozostawiając kompana.

- Mężczyzna pozbierał nastolatka, pomógł mu dotrzeć do pobliskiego bloku, powiadomił służby, dzwoniąc na numer alarmowy 112. Przybyli na miejsce policjanci ustalili tożsamość nastolatka z posiadanej przez niego legitymacji szkolnej, po chwili na miejsce przybyła załoga karetki pogotowia, która zabrała półprzytomnego chłopaka na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Wągrowcu — poinformował . asp. Dominik Zieliński, oficer prasowy KPP w Wągrowcu.

Z ustaleń policji wynika, że koledzy spotkali się w sobotnie popołudnie i postanowili uczcić rozpoczynające się ferie. Spożywali wódkę, którą kupili w jednym z osiedlowych sklepów.

- Sprawa sprzedaży alkoholu będzie przedmiotem dalszych ustaleń policjantów w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa, za które grozi kara grzywny. Polskie prawo zabrania sprzedaży alkoholu osobom nieletnim, jak również osobom, których zachowanie wskazuje, że znajdują się w stanie nietrzeźwości — dodaje oficer prasowy wągrowieckiej komendy.

Sprawa pijaństwa nieletnich została skierowana do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Wągrowcu.


 

Komentarze   

Ghfdsa
+3 #13 RE: Świętowali początek ferii, jeden z nastolatków trafił na SORGhfdsa 2022-01-21 18:19
Może poda ktoś którzy rodzice tak wychowali swoje dzieci? Dobrze, że czeka ich sąd. Niedługo będzie więcej takich procentowych imprezowiczów. Wychodza imprezy z szampanem bezalkoholowym od urodzenia, przyjdzie i czas na procenty. Skoro dla ojca a teraz też matek piwo i energetyki to chleb powszedni, to z jakiej racji chcą by dzieci były inne?
Nauczyciel *
+5 #12 RE: Świętowali początek ferii, jeden z nastolatków trafił na SORNauczyciel * 2022-01-21 08:39
Codziennie chodzę na spacerki w okolice jeziora, las, stadion i od początku ferii nie spotykam tam młodzieży, czy dzieci z rodzicami. Może tylko kilka razy matki z głębokimi wózkami, którym płaczące dzieci dały ostro popalić. Rodzice, tak narzekacie na zdalne, ze dzieci tyle czasu spędzają przed komp.,a dlaczego teraz kiedy nie muszą i są ferie nadal dzieci siedzą w domach przed komputerami? Teraz nie przeszkadza wam to? Teraz mogą nie mieć kontaktu z kolegami? Teraz nie tracą wzroku i nie sztywnieją grając w gry wzbudzające ich agresję? Wam nie chodzi o dobro dzieci podczas nauczania zdalnego, tylko o to, że musicie im pomóc, a to wykracza poza wasze możliwości i chęci. Po prostu lenistwo i spychologia na innych własnych obowiązków.
inez
+9 #11 RE: Świętowali początek ferii, jeden z nastolatków trafił na SORinez 2022-01-19 21:04
Rodzice patole to młodzi to samo .
Alcoholick
+9 #10 RE: Świętowali początek ferii, jeden z nastolatków trafił na SORAlcoholick 2022-01-19 19:49
Hehehe :DA niech chleją ... kilka razy w izbie wytrzeźwień i im przejdzie :D.... szkoda że sprzedawca będzie miał z tego tytułu kłopoty...
ZuzaF
+5 #9 RE: Świętowali początek ferii, jeden z nastolatków trafił na SORZuzaF 2022-01-19 11:27
Niedługo będzie więcej takich przypadków. Tylko dorosną ci którym z powodu każdej pierdoły urządza się imprezki oczywiście z szampanem bezalkoholowym, stukaniem kieliszkami, muza do północy. Kiedyś w końcu sami sobie zrobią party tyle że z procentowym alko.
Smartphone
+2 #8 Do rodziców z telefonem w ręce, zapominających ze majá dzieciSmartphone 2022-01-19 10:58
Halo! Hallo! SA FERIE, A NA POWIETRZU NIE WIDAPC RODZICOW Z DZIECIAKAMI!!!! SAMYCH DZIECIAKOW TEŻ!!!! WYPROWADZCIE JE NA WYBIEG! NIE MA NAUCZANIA ZDALNEGO NIE MUSZA SIEDZIEC PRZED KOMPUTERAMI ! DLACZEGO PRZETRZYMUJE CIĘ JE W DOMACH????? DLACZEGO POZWALACIE NA BEZRUCH W DOMU LUB ZMUSZACIE SASIADOW BY ZNOSILI ICH AGRESYWNE I NADPOBUDLIWE ZACHOWANIA Z POWODU BRAKU RUCHU? OPIEKA SPOŁECZNA A POTEM SAD RODZINNY POWINIEN ZAJAC SIE TAKIMI RODZICAMI, KTORZY NIE PRZETRZYMUJA DZIECIAKI W DOMACH NIE ZASPOKAJAJAC ICH PODSTAWOWYCH POTRZEB W TYM POTRZEBY RUCHU NA POWIETRZU!!!!
Kk
+11 #7 RE: Świętowali początek ferii, jeden z nastolatków trafił na SORKk 2022-01-18 13:46
Jak się w domu wychowa tak się ma.
Dzieci ulicy .
Sigamr
+7 #6 RE: Świętowali początek ferii, jeden z nastolatków trafił na SORSigamr 2022-01-18 10:50
Alkohol = dobra zabawa, skąd dzieciaki biorą przykład? proste z domu.
vcxz
-14 #5 RE: Świętowali początek ferii, jeden z nastolatków trafił na SORvcxz 2022-01-17 21:17
Jeszcze nam lewactwa w szkołach brakuje Czarnek niech zrobi porzadek z tymi ciepluchami , niech mniejszosci nie narzuca większosci swoje chore ideologie
Aaaa
+3 #4 RE: Świętowali początek ferii, jeden z nastolatków trafił na SORAaaa 2022-01-17 20:36
Świętowali wejście ustawy LEX cZARNEK :D
Es
+2 #3 MatołyEs 2022-01-17 17:21
Jeszcze sprzedawce udupili .... no matoły.. zamiast docenić gest ze mogą się wyszumieć poczuć " dorośle" hahah... chociaz po latach sam uznaje ze alkohol to fatalna używka... Ale zakazane smakuje najlepiej
ludzik
-13 #2 do PIS -janowyludzik 2022-01-17 16:13
Głupoty jakie głosisz są Ciebie warte patolu!
PIS-janowy
+18 #1 qqqPIS-janowy 2022-01-17 14:49
to są te pisiorskie patole pincet plus

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.