• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 934

Rodzina na TAK oraz Bezpieczne dzieci w sieci

Zapraszamy na zajęcia warsztatowe dla dzieci i młodzieży organizowane przez Miejski Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Miejski Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza dzieci i młodzież z Osiedla Wschód, Osiedla Straszewo, ulicy Piaskowej oraz okolicznych bloków i domków jednorodzinnych na bezpłatne zajęcia warsztatowe pt: "Rodzina na TAK, oraz Bezpieczne dzieci w sieci".

Każdy uczestnik zajęć ma szansę wygrać atrakcyjną nagrodę — ich losowanie odbędzie się tuż przed wakacjami.

Zajęcia profilaktyczno-edukacyjne prowadzić będą pracownicy Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wągrowcu. Będą one dotyczyć relacji i komunikacji w rodzinie, relacji w grupie rówieśniczej, netykiety, tj. kulturalnego zachowania w sieci, konsekwencji nadmiernego korzystania z komputera, tabletu, smartfona oraz pomysłów na nudę, czyli jak ciekawie spędzać czas wolny.

Warsztaty te odbędą się w:

▫️ Klubie osiedlowym w bloku nr 4 na Os. Wschód – 20 maja i 3 czerwca (zajęcia dla dzieci i młodzieży z osiedla Wschód i okolicznych bloków oraz domków jednorodzinnych);
▫️ Sali zajęciowej w bloku przy ul. Piaskowej 47 – 27 maja i 10 czerwca (zajęcia dla dzieci i młodzieży z osiedli Straszewo, Piaskowa i okolicznych bloków oraz domków jednorodzinnych).

Warsztaty będą prowadzone w dwóch grupach wiekowych:

▫️ klasy I-IV – w godz. 1500-1630;
▫️ klasy V-VIII – w godzinach 1700-1830.

Wystarczy przyjść, zapisy nie są wymagane. Organizatorzy gwarantują ciekawą formę zajęć i dobrą zabawę.


 

Komentarze   

Bhutgc
+1 #17 RE: Rodzina na TAK oraz Bezpieczne dzieci w sieciBhutgc 2022-05-16 22:02
Wspaniałe przedsięwzięcie! Rodzina jest filarem dobrego wychowania. Nikt inny jak rodzice powinni zaszczepić u dzieci podstawy najważniejszych wartości czyli miłości, prawdy i dobra. A dziś te wartości niestety zeszły na drugi plan w obliczu zła jakie szerzy umiłowanie pieniądza. Inicjatywa godna poparcia!
PIS Janowy
0 #16 RE: Rodzina na TAK oraz Bezpieczne dzieci w sieciPIS Janowy 2022-05-16 20:41
Ftgrcd - cos tam - tak, tak -dwutygoniowe dzoiecko ma chora watrobe ???- ja mam spustoszenie debilu? Nie bylo zadnego przypadku, zeby 2 tygodniwoe dzeocko na ta chorobe chorowala. Choruja starszaki - i co dziwne glownei te ktorym podano (niepotrzebnie ) "eliksir zycia" od Pfizera!! CO za przyglupy!! Nie do uwierzenia!!! BEEEEEE!! BEEEEEEEEEEEE!!
Fgtrddc
0 #15 RE: Rodzina na TAK oraz Bezpieczne dzieci w sieciFgtrddc 2022-05-16 18:13
2 tygodniowe dziecko wyszczepione? Janowy idź po rozum, bo naprawdę covid który lekko przeszedłeś zrobił ci spustoszenie- też udowodnione naukowo.
PIS Janowy
-4 #14 RE: Rodzina na TAK oraz Bezpieczne dzieci w sieciPIS Janowy 2022-05-16 17:26
Bossk - jasne, jasne - Putin ruble i te inne. Ale co najcoiekawsze te niewyjaśnione dotąd przypadki zapalenia wątroby u dzieci zgłaszane są w glownie w Wielkiej Brytanii, Danii, Irlandii, Holandii, Hiszpanii i USA (mistrzowie wyszczepien - szczegonie dzieci) - informują urzędnicy ds. zdrowia. Trwają badania nad przyczynami. Tak, tak trwaja one aby nie wyszly kolejne zwiazki chorob ze szprycami. Jeszcze wiecej szpryc i innych "doskonalych " preparatow dzieciakom serwujcie!! BEEEEEEE!! Barany covidowe, pocieszajcie sie i dalej BEEEEEEEEE!! Beeeeeee!
Bosskk
+1 #13 RE: Rodzina na TAK oraz Bezpieczne dzieci w sieciBosskk 2022-05-16 16:59
Ta ruska onuca janowy xam że sobą pisze Kolejny wirus dopadł jego zrytego bereta
PIS Janowy
-4 #12 RE: Rodzina na TAK oraz Bezpieczne dzieci w sieciPIS Janowy 2022-05-16 16:22
Boshugo - a slyszales, ze ten wirus to w zasadzie tylko wsrod tych dzieci ktorym podano covid-o szpryce? Nie slyszales na pewno - no bo skad? Od wisielca? A slyszales, ze sportowcy wyszczepini padaja jak muchy ostatnio? Ano nie - no bo skad - od tych co to brali kase za naganienie na szpryce?
Naiwniku - zrob to co pottrafisz najlpeiej BEEEEEE!! BEEEEEEE!! I myj reece spirytusem co dwie godziny baranie - zobaczsz jakie bedziesz mial tego efekty, fanie horbana ...
Boshugo
+3 #11 RE: Rodzina na TAK oraz Bezpieczne dzieci w sieciBoshugo 2022-05-16 15:24
Słyszeliście o nowym wirusie nietypowego zapalenia wątroby? Podobno dzieciaki są w ciężkim stanie. Czyżby teraz była pora na dzieci, wczesniejsza pandemia starszą część społeczeństwa unicestwiła. Tak więc nie słuchajcie Janowego i odkazajcie ręce, maseczka też dobra sprawa. Ja tam nie słucham polityków bo ci drugi bez wykształcenia, ja słucham medyków. Na zdrowie!
PIS Janowy
-7 #10 RE: Rodzina na TAK oraz Bezpieczne dzieci w sieciPIS Janowy 2022-05-16 14:58
Janas - jak chcesz mozesz sobie nosic kuble na smieci na tepym lbie. ALE NIE ZMUSZAJ INNYCH DO DEBILNYCH ZACHOWAN, pajacu covidowy, kiedy wiadomo, od dawna ze te maseczki daja tyle co kadzidlo ciezko choremu. Nie zakaldaj tych szmat dzieciom w szkolach, kiedy wiadomo bylo od poczatku pandemii, ze onei sa nienaruszlane przez covid!!! A takie tepe sztuki jak ty , fani wisielca zamknlei je na dwa lata w domu !!!!
Twoja tepa wagrowiecka makowa nie moze pojac najprostszych rzeczy, baranie skonczony? BEEEEEE!! BEEEEE!

Pogadaj sobiez drugim baranem, Manikime z poprzedniehgo postu - ja pisze o ponad 200 tys zamordowanych przez wisielca i kitlarzy Polakow przez ich zasady i dodatki, pisze o inflacji i drozyzyny wywoalnej ponad 500 MLD wpompowanymi w system fianasowy Polski bez pokrycia, a ta tepy ryj covidowy belkocze spod swoejej maski, ze mam zryty leb bo o takie rzeczy pytam?
Kto tutaj jest kolaborantem i parszywa swinia? Ten ktory martwi si eo Polskie dzieci , ich zdrowie i edukacje, ten kto patrzy z przerazeniem jak rujnuje sie finanse polskich rodzin, czy takie tepe bezmyslne sztuki jak wy, na wszytko to przyzwalajace i tylko piszczace "INFLACJA, ALE DROGO< SLUZBA ZDROWIA, PIS"?! Sami swoim debilnym zachowaniem, swoim przyzwoleniem na ta farse to wywolaliscie. BEEEEEEEEEEEE!! BEEEEEEEEEEEEEEE! Manki i Janasy - BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!
Maniek
+7 #9 RE: Rodzina na TAK oraz Bezpieczne dzieci w sieciManiek 2022-05-15 19:12
Jaki trzeba mieć zryty Beret żeby największym problemem jego życia było noszenie maseczki Czubie czy Ty już nie masz w życiu innych problemów tylko zajmujesz się innymi i ich krytykujesz
Janas
+8 #8 RE: Rodzina na TAK oraz Bezpieczne dzieci w sieciJanas 2022-05-15 10:36
PiS janowy ruski kolaborancie wytłumaczyć mi dlaczego jak ktoś chce niema nosić maseczki Ty mu celu zabronisz Debilu Polska to nie Twój smierdxacy kraj , nosimy co chcemy i taka parszywy świni jak ty nie będzie nam mówiła co mamy robic
$&$3#@
+9 #7 RE: Rodzina na TAK oraz Bezpieczne dzieci w sieci$&$3#@ 2022-05-15 08:13
Hej człowieku o boku PiS Janowy przestań pierdzielić o tych szmatach na twarzyi ubliżać tym samym innym chorym!!!!!!!!!! Oprócz covidka są nadal inne choroby i zwyczajnie nie chciałbyś mieć żadnej z nich. Czy ty myślisz , ze tym ludziom sprawia przyjemność zakrywanie gęby kiedy temperatura otoczenia przekracza 20 stopni?????? Przez takich syfiarzy niehigienicznych jak ty, przez łażenie po sklepach z kaszlem, dondlami lecącymi z nosa, przez łażenie po sklepach z chorymi dzieciokami liżącymi towar z regałów sklepowych, przez totalny brak wiedzy i higieny ci chorzy są zmuszeni do zakładania tych szmat jak je nazywasz! Tylko uważaj żeby karma do ciebie nie wróciła i żebyś ty sam nie musiał paradować w szmacie żeby żyć.
PIS Janowy
-6 #6 RE: Rodzina na TAK oraz Bezpieczne dzieci w sieciPIS Janowy 2022-05-15 01:40
Czesc pajace covidpowe - wciaz szmaty na ryju macie spacerujac w poarku? Dobrze!! Latwo was odroznic bedzie. Znow boli kilka slow prawdy, co? Ginie mlody chlopak ktory stanal w obronie dziewczyn zaczepianych przez kilku obcokrajowcow. FAKT. Zadzgano go w bramie jak swiniaka nozem. FAKT. W tle slychac jezyk ukrainski. FAKT!! Ludzie (ci z warszawki nowoczesniej i wrazliwej) mijaja kilku gosci kopiacych jednego i tylko nagrywaja go telefonami. Fakt! Okazuje sie , ze nie ma w poblizu ani policji ani ochraniarza - pustka. FAKT!! Policja po 4 dniach podaje do poszukiwac kiepskie zdjecie - FAKT i potwierdzenia dna dzialnaosci policji ktora najbardziej wyroznila sie podczas sciagania spokojnych Polakow ktorzy nie chcieli nosic debilnej szmaty na twarzy! FACT BARANY!!!
Na koniec, ROMAN - funbkcja ambasadora jest swieta - tak jak posla kiedys. Jesli masz przodkow z dzikiego wschodu to wiem, ze to ci ciezko zrozumiec - a mnie jest po prostu wstyd, ze na polskiej ziemi obywatel obcego panstwa oblewa bezkarnie farba ambasadora innego panstwa i jest jeszcze za to chwalony! WSTYD!! Nie znam innego kraju gdzie takie cos sie zdarza - moze w Rosji ...
Janas
+7 #5 RE: Rodzina na TAK oraz Bezpieczne dzieci w sieciJanas 2022-05-14 21:21
Ten ruski kolaborant janowy to pierwszy w kolejce żeby nas sprzedac . Zapewne ta świni ma bolszewickie korzenie , mam nadzieję że kiedyś go wytropią i będzie z celem spokój
Kalaa
+7 #4 RE: Rodzina na TAK oraz Bezpieczne dzieci w sieciKalaa 2022-05-14 19:45
PiS Janowy wije się jak wąż i obrazu widać jakie omija tematy Taki wszystko wiedzacy ale na temat Ukrainy jakoś się nie wypowiada ? Dlaczego ?
Do PIS Janowy
+5 #3 RE: Rodzina na TAK oraz Bezpieczne dzieci w sieciDo PIS Janowy 2022-05-14 18:16
Od dawna już pisze że to ruski troll.
Roman
+7 #2 RE: Rodzina na TAK oraz Bezpieczne dzieci w sieciRoman 2022-05-13 22:26
PiS Janowy już wiemy kto ci płaci za pisanie komentarzy Piszesz na naszym portalu ale niby mieszkasz w Poznaniu Piszesz na różnych portalach ale nie chcesz napisać na jakich bo chcemy cie sprawdzić Teraz tylko Ty już wiesz że to Ukraińcy zaciskali polaka a jeszcze tego niewie policja Na koniec jest Ci żal ruskiego ambasadora co mu wylali farbę na globus ale jeszcze nigdy nie czytałem żebyś pisał że żal Ci ukraincow których zabijają Rosjanie Nawet pamiętam Twój komentarz antyukrainski PiS Janowy śmierdząca ruska świnio, wypierdalaj z polskich portali pisz sobie na swoich rosyjskich Tobie powinno przyjrzeć się ABW bo zapewne ruska mendo jesteś pierwszy żeby kolaborować z Putinem Won szmato
PIS Janowy
-10 #1 RE: Rodzina na TAK oraz Bezpieczne dzieci w sieciPIS Janowy 2022-05-13 16:59
Klika dni temu w centrum Warszawy czterech "obcokrajowcow" mowiacych po ukrainsku zaciukalo nozem 29 letniego chlopaka ktory stanal w obronie zaczepionyhc dziewczyn. 4 dni czekala polickja, zeby dac zdjecie tego ryja do poszukiwan. Pewnei byli zajci sciganiem spokojnych polakow za brak szmat na twrazy w galeriach ....

Co zastanawia - w centrum tego swiatlego i nowoczesnego miasta bity jest czlowiek przez kilku innych a przechodzacy ludzie, wyksztalceni i tacy nowoczesni, tacy europejscy nawet placem nie kiwna aby pomoc bitemu.

Kilka dni temu jakas pani z innnego kraju oblewa farba ambasdora innego panstwa. Lamiac wszelkie zasady przyjete w cywilizowanym kraju ...

Ale wszystko jest ok, najwazniejsze, ze szpryca przyjeta tak jak ekranik nalazal, bEEEEEE!!BEEEEEEEEEEEEEE!!

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.