• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 215655

NAPAD w Wągrowcu !!!

Zazdrosny Mariusz S. postrzelił kochanka swojej dziewczyny, właściciela komisu. Mariusz S. był ochroniarzem w jednej z wągrowieckich firm.

Jak poinformował rzecznik prasowy wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak, według wstępnych ustaleń 31-letni Mariusz S. zastrzelił właściciela - 36-letniego Mariana M., a potem próbował popełnić samobójstwo. W bardzo ciężkim stanie trafił do jednego z poznańskich szpitali. Policja nie wyklucza, że sprawa ma charakter osobisty.

Rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Magdalena Mazur-Prus, powiedziała, że trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Na miejscu zostały zabezpieczone ślady, trwa przesłuchiwanie świadków. Na razie nie wiadomo, kiedy zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

- Wiemy, że mężczyzna który strzelał, był pracownikiem firmy zajmującej się ochroną mienia. Pobrał broń, następnie pojechał do autokomisu i oddał kilka strzałów w kierunku właściciela. Następnie oddał strzał w swoim kierunku. Był to prawdopodobnie nieskuteczny strzał samobójczy - powiedziała Mazur-Prus.

Policja milczy jeżeli chodzi o udzielenie informacji na temat przyczyn zabójstwa, ale mieszkańcy miasta mówią głośno, że chodziło o zatarg między Mariuszem S. a właścicielem komisu Marianem M. dotyczącym kobiety. Właściciel komisu najprawdopodobniej miał romas z dziewczyną napastnika.  

- W patrolu było dwóch ochroniarzy. Inaczej Mariusz nie dostałby broni z ostrą amunicją. Taką mamy procedurę - mówi wstrząśnięty Robert Stein, właściciel firmy ochroniarskiej Adsum z Wągrowca.

31-letni Mariusz Sz.
pracował w niej na pół etatu (miał jeszcze etat w ochronie w Poznaniu). Gdy wczoraj rano odbierał broń, podobno zachowywał się normalnie. Nic nie wskazywała, że za kilka godzin dokona zbrodni.

Kilkanaście strzałów

Ok. godz. 12 Mariusz Sz. podjeżdża niebieską skodą na parking przed autokomisem przy ul. Przemysłowej. Kolegę z patrolu prosi, by został w samochodzie. Tłumaczy, że ma tu sprawę do załatwienia (jego firma nie ochrania komisu).

Autokomis to otoczony siatką parking z samochodami i niewielki parterowy budynek przy ogrodzeniu. Pracuje w nim 36-letni właściciel Marian M. Przez dużą szybę widzi ochroniarza w ciemnym uniformie. Gdy ten wchodzi do środka, M. prosi pracownika, by wyszedł na zewnątrz i zostawił ich samych. Po chwili w środku padają strzały. Świadkowie mówią o kilkunastu. Policja - o kilku.

Strzały słyszy drugi pracownik komisu, który w innym pomieszczeniu zajmuje się załatwianiem kredytów. To on wzywa policję.

- Usłyszałem syreny. Jeden radiowóz, potem drugi, trzeci. Policjanci chowali się za samochodami. Chyba bali się podejść bliżej - opowiada emeryt z bloku naprzeciwko komisu. Policjanci nie mają kamizelek. Dostają je po godzinie wraz z hełmami. Policja otacza komis i zamyka ulicę. Ale na miejscu panuje chaos. Funkcjonariusze najpierw proszą mieszkańców bloku, by zostali w środku, dopiero potem zarządzają ewakuację.

Policja nie wie, co dzieje się w środku. Pojawiają się pogłoski, że ochroniarz wziął zakładników.
O godz. 13.08 jego szef Robert Stein prosi przez megafon: - Panie Mariuszu, jeśli jest pan w środku, niech pan da najmniejszy znak, chcemy panu pomóc.

Policjanci dzwonią na komórkę Mariusz Sz. Wyłączona. Telefonu w autokomisie nikt nie odbiera. Zabił, próbował popełnić samobójstwo.

Z Poznania przyjeżdżąją antyterroryści.
O godz. 15.25 wybuchają granaty hukowe. Policjanci szturmują budynek. Ale Mariusz Sz. nie stawia oporu. Leży ciężko ranny obok ciała Mariana M. Właściciel nie żyje. Ochroniarza karetka zabiera do szpitala. Jego stan jest bardzo ciężki.

Krzysztof Jarosz, szef wielkopolskiej policji, tłumaczy: - Po zabiciu właściciela napastnik próbował popełnić samobójstwo. Strzelił sobie w głowę. To wyjaśnia, dlaczego nie mogliśmy się z nim skontaktować.

Dlaczego Mariusz Sz. zamordował właściciela komisu? - Chodzi o sprawy osobiste - ucina rzecznik policji Andrzej Borowiak.

Sz. nie ma żony, ani dzieci. Ma za to dziewczynę, która miała romansować z właścicielem komisu. Podobno Sz. odgrażał się Marianowi M. - Ten musiał o tym wiedzieć, skoro poprosił pracownika o wyjście. To najbardziej prawdopodobna przyczyna tragedii - mówią nieoficjalnie policjanci. Jeden ze znajomych M. przyznał, że zabity miał w Wągrowcu opinię flirciarza.

Robert Stein twierdzi, że nie było przeciwwskazań, by wydać ostrą broń Mariuszowi Sz. - Miał aktualne badanie psychologiczne, wydawane na trzy lata - mówi Stein, ale nie pamięta, kiedy Sz. je przeszedł.

Źródło: Gazeta Wyborcza Poznań

 

W szpitalu w Poznaniu zmarł 31-letni Mariusz S., mężczyzna, który w poniedziałek zastrzelił właściciela autokomisu w Wągrowcu - poinformował Zbigniew Paszkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Mężczyzna trafił do szpitala z ranami głowy. Prawdopodobnie po zastrzeleniu 36-letniego Mariana M. próbował popełnić samobójstwo.

 

 

Czynności w sprawie "strzelaniny w Wągrowcu"

W wyniku przeprowadzonej sekcji zwłok Mariana M. ustalono, że bezpośrednią przyczyną zgonu wyżej wymienionego były obrażenia powstałe w wyniku oddanych w jego kierunku strzałów z broni palnej.

Mariusz S. oddał w kierunku pokrzywdzonego sześć strzałów, większość w okolice klatki piersiowej, przestrzeliwując serce, płuca, wątrobę. Siódmy strzał, wymierzony w swoją głowę, był strzałem samobójczym.

Prokuratura Rejonowa w Wągrowcu nadal prowadzi w przedmiotowym postępowaniu czynności procesowe. Zarządzono o przeprowadzeniu badań odzieży pokrzywdzonego, dzisiaj będą znane wstępne wyniki sekcji zwłok Mariusza S.

Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu dnia 18-06-2010

 

Zabił z powodu kobiety

W biały dzień w środku miasta pracownik jednego z biur ochrony sześć razy strzelił do właściciela autokomisu, a potem zabił siebie.

Mariusz S. przed południem przyjechał do autokomisu w Wągrowcu (Wielkopolska) porozmawiać z jego właścicielem Marianem M. Ten sam poprosił pracowników o opuszczenie pomieszczenia. Potem dobiegły z niego odgłosy strzałów. Policjanci otoczyli budynek, a gdy wkroczyli do środka znaleźli zwłoki obu mężczyzn. Policja ustaliła, że Mariusz S. najpierw zabił Mariana M., potem popełnił samobójstwo.

- Był kochanym bratem, nikomu nic złego nie zrobił – mówi Paweł Schroter, brat Mariusza. – Z nikim nie miał żadnych zatargów, co się przecież zdarza innym ochroniarzom.

36-letni Marian M. osierocił żonę i 12-letniego syna. Znajomi mówią, że był otwartym na ludzi, ciepłym człowiekiem, który chętnie pomagał innym. Dlaczego więc doszło do takiej tragedii – tym bardziej, że obaj mężczyźni wcześniej się nie znali?

- Miasto huczało od plotek – mówi Paweł Dykban, dziennikarz. – Jedni mówili, że Mariusz S. to napakowany, nieopanowany steryd, inni, że to spokojny, normalny mężczyzna.

31-letni Mariusz S.
w firmie ochroniarskiej pracował od siedmiu lat, od dziewięciu miał pozwolenie na broń. Nikt się na niego nie skarżył. W przeddzień tragedii odebrał broń i pojechał do pracy, był spokojny. Do Mariana M. pojechał rozmawiać o swojej narzeczonej.

- Byli chyba z 10 lat razem, on poza nią świata nie widział – mówi znajomy Mariusza S.

28-letnia Agata zeznała w śledztwie, że od pewnego czasu nie mieszkała z Mariuszem S., spotykała się natomiast z Marianem M. Do prokuratury dotarł właśnie list Mariusza S. wysłany przed popełnieniem zbrodni. Treść listu jest tajna, ale wiadomo, że jednoznacznie potwierdza, iż motyw jego działania był osobisty.
Zobacz materiał filmowy - kliknij w zdjęcie poniżej.

źródło: Uwaga TVN 

 

Komentarze   

Anonymous
+21 #315 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!Anonymous 2016-04-20 11:32
Odebrać tym wszystkim zjebom broń palną i dać pistolety na wodę. Zatrudniają zjebów po siłowni jak wiadomo na dopingu teść itp. Potem taka pała wypije i dzieją się takie rzeczy.
monik
+1 #314 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!monik 2015-12-06 22:05
Cytuję monik:
Wiara ale ma łby zryte ha ha co za pierdoly ha ha

Smieszne
monik
+1 #313 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!monik 2015-12-06 22:04
Wiara ale ma łby zryte ha ha co za pierdoly ha ha
lala
+1 #312 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!lala 2015-12-05 12:06
To już strażak z JrG podymać sobie nie może ?
mąx
+12 #311 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!mąx 2015-12-05 09:59
Matka taka sama też dotrwała jednego jelenia z janowieckiej. Strażaka z zsp
ciastko
0 #310 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!ciastko 2015-08-24 09:31
Cytuję skockieciacho:
Moi Drodzy
Kilka dni temu w środku nocy załoga interwencyjna pewnej agencji ochrony otrzymała zlecenie dokładnego zmonitorowania jednego ze sklepów w Skokach.Jakież było ich zdziwienie gdy po wejściu do wewnątrz (ów sklep REWELA mieści się w jednym kompleksie z marketem MILA) zauważyli baraszkującą na zapleczu parę.Para oddawała się uciechom i była tak tym zaabsorbowana że nie zauważyła ani uruchomionego alarmu , ani tez wejścia patrolu.Piękniejszą połową duetu okazała się kierowniczka tego sklepu! Jej amantem z kolei znany w środowisku skockiej młodzieży uwodziciel serc niewieścich.
Zaskoczeni ,,kochankowie wyjaśnili że...właśnie gruntownie sprzątają wnętrze sklepu przed przyjazdem szefa.
Do tej pory para obściskiwała się tylko ostentacyjnie na oczach zniesmaczonych klientów REWELI.
Duet ,,nocnych konserwatorów powierzchni płaskich,, mocno speszony sytuacją opuścił sklep razem z załogą patrolu.
Kariera dbającej o czystość kierowniczki najprawdopodobniej się zakończyła,tak jak wcześniej, w znanym w wągrowieckim grodzie ,jednym ze sklepów sieci PEPCO. Kierowniczka czarna-noc czarna,ale za to podłoga lśniąca...
Mąż ,,sprzataczki roku 2015,, już zapowiada wniesienie pozwu rozwodowego - ponoć w domu musiał sprzatać sam..
Wągrowiecka Jawista ? Nie.. Skocka Rewela(cja) !!!

Ciekawa opowiastka, taka typowo letnia, na ciepłe dni :DCóż to Cię naszło, żeby doszukiwać się analogii do zdarzenia sprzed ponad pieciu lat. Czyżby ktoś z tamtej tragedi uczestniczył też w tym zdarzeniu? :-)
Waldemar Skocki
0 #309 Powtarzające się....Waldemar Skocki 2015-08-23 23:45
Moi Drodzy
Kilka dni temu w środku nocy załoga interwencyjna pewnej agencji ochrony otrzymała zlecenie dokładnego zmonitorowania jednego ze sklepów w Skokach.Jakież było ich zdziwienie gdy po wejściu do wewnątrz (ów sklep REWELA mieści się w jednym kompleksie z marketem MILA) zauważyli baraszkującą na zapleczu parę.Para oddawała się uciechom i była tak tym zaabsorbowana że nie zauważyła ani uruchomionego alarmu , ani tez wejścia patrolu.Piękniejszą połową duetu okazała się kierowniczka tego sklepu! Jej amantem z kolei znany w środowisku skockiej młodzieży uwodziciel serc niewieścich.
Zaskoczeni ,,kochankowie wyjaśnili że...właśnie gruntownie sprzątają wnętrze sklepu przed przyjazdem szefa.
Do tej pory para obściskiwała się tylko ostentacyjnie na oczach zniesmaczonych klientów REWELI.
Duet ,,nocnych konserwatorów powierzchni płaskich,, mocno speszony sytuacją opuścił sklep razem z załogą patrolu.
Kariera dbającej o czystość kierowniczki najprawdopodobniej się zakończyła,tak jak wcześniej, w znanym w wągrowieckim grodzie ,jednym ze sklepów sieci PEPCO. Kierowniczka czarna-noc czarna,ale za to podłoga lśniąca...
Mąż ,,sprzataczki roku 2015,, już zapowiada wniesienie pozwu rozwodowego - ponoć w domu musiał sprzatać sam..
Wągrowiecka Jawista ? Nie.. Skocka Rewela(cja) !!!
I...k
+3 #308 POLECAM komisI...k 2015-05-08 19:42
nie znałem sprawy zreszta to ich prywatne nic mi do tego.......ale jesli chodzi o komis gorąco polecam , dopiero co kupiłem tam auto i nikt mi nic nie wciskal kupilem co chcialem w super stanie idealnie zadbane !!! obsługa ...mlody mężczyzna ze swoim kolegą gorąco pozdrawiam i napewno kiedyś jeszcze tam wróce, nigdzie nie spotkałem sie z tak wielką życzliwością POMOCĄ !! , nie będę opisywał szczegółów ale z ojcem byłem w szoku jak można dogodzić klientowi i ze wszystkim się dogadać , naprawdę gratuluje wzorowego podejścia do klienta , tego dnia zwiedzilem inne komisy w wągrowcu ale ta obsługa na medal ja ze swej strony mogę tylko szczerze gorąco podziękować bo jak opowiadam znajomym to aż nie wierzą a wiekszość zlych słów tu to podejrzewam niemiła konkurencja ,pozdrawiam załogę komisu
maciej 111
-1 #307 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!maciej 111 2014-11-19 13:22
w komisie tez sie dzieje:)
mili
0 #306 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!mili 2014-11-17 19:23
Cytuję masakra:
Widze poprostu co sie dzieje ! i taka jest prawda ! już nigdy tam nie pojde do komisu ! Ten młodzik wciska na siłe samochody które nawet Ci sie nie podobaja. jeden wielki szok - dno !

no tak zycie
kry
-4 #305 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!kry 2014-11-17 19:23
ale nudni jestescie !!!!!!!! smiech na sali !!!!!!!!!!! wiocha na maksa ale tak juz jest hi hi ! a co tam w komisie slychac ?
ilo
+4 #304 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!ilo 2014-11-16 19:15
Cytuję LOL:
i ciąża jest!
pewnie dlatego był ślub!

no teraz może robic co chce,he,he,he
LOL
+9 #303 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!LOL 2014-11-15 20:04
i ciąża jest!
pewnie dlatego był ślub!
inna
+11 #302 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!inna 2014-10-13 16:44
już nie sponsor tylko mąż :) hahaha
ciekawe co z tego będzie?
Gagatek
+2 #301 Agatka zabrana podobno do SopotuGagatek 2014-08-16 16:57
Cytuję ja:
ńowy sponsor zabrał Agatke na weekend do Sopotu,wiedziała gdzie uderzyć :)
:D

Dużo takich w dobie kryzysu . :sigh:
Kolo
+2 #300 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!Kolo 2014-07-29 20:47
Cytuję masakra:
Widze poprostu co sie dzieje ! i taka jest prawda ! już nigdy tam nie pojde do komisu ! Ten młodzik wciska na siłe samochody które nawet Ci sie nie podobaja. jeden wielki szok - dno !

Wciskają handlowcy wszędzie g.wno, ale jak trzeba mieć nawalone w głowie, żeby kupic to co się nie podoba.
mazi
+12 #299 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!mazi 2013-05-08 22:56
A ten młodzik ile kasuje za prowizje. Samą szefową oszukuje..
masakra
+8 #298 szokmasakra 2013-04-19 23:17
Widze poprostu co sie dzieje ! i taka jest prawda ! już nigdy tam nie pojde do komisu ! Ten młodzik wciska na siłe samochody które nawet Ci sie nie podobaja. jeden wielki szok - dno !
Jagoda66
-9 #297 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!Jagoda66 2013-04-19 16:25
Cytuję masakra:
Dosłownie szok... Włascicielka komisu co tydzień w ex- clubie z wspólpracownikiem z komisu a panna Agata życie jak nowonarodzona. Zycie jest nie sprawiedliwie. A komis ? totalne dno. bardzo dużo sie tam zmieniło.. Nie polecam.


Żyj i pozwól żyć innym!!! Zajmij się swoimi klockami, a wchodź z brudnymi butami do piaskownicy innych.
masakra
+12 #296 szok !masakra 2013-04-19 15:28
Dosłownie szok... Włascicielka komisu co tydzień w ex- clubie z wspólpracownikiem z komisu a panna Agata życie jak nowonarodzona. Zycie jest nie sprawiedliwie. A komis ? totalne dno. bardzo dużo sie tam zmieniło.. Nie polecam.
magus
-11 #295 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!magus 2013-04-08 16:54
ale masz glowe zryta a w zyciu nasrane , znam cie :)
wszyscy sa zadowoleni i danusia tez sobie ladnie zyje wiec sie zajmij wlasna dupa
mis
+4 #294 52euemis 2013-04-06 21:12
U Agatki chyba super pracuje jako przedstawiciel i nadal z Piotrusiem jest. Pakerek i poszkodowana wiecznie zakochani. Ma nowa rodzinke. Udawaja swietych i byli ze swiecona w kosciele bo chyba tesciowa Agatki ich wyslal. ŚWIĘCI!!!!!!!!Jak huj.
niesprawiedliwosc.
+9 #293 ...niesprawiedliwosc. 2013-01-06 13:42
Moze wie ktos co teraz slychac u naszych "poszkodowanych" ? Pani z komisu funkcjonuje bardzo dobrze a nawet lepiej niz poprzednio (tak slyszalam) a co tam u pani Agatki ?
yoi
+13 #292 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!yoi 2012-11-05 13:40
Cytuję pan:
uśmiecha się na fb-z nowym (CENZURA) jakby nic się nie stało ...śmiechu warte za długo go znałam ..a jego pogrzeb był prawdziwą tragedią dla rodziny jak i przyjaciół:(((( obyś Agatko doznała tego samego co jego rodzina !!!!!!!!! bo tobie było mało nudziłaś się to mogłaś kupić sobie wibrator z napędem atomowym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dobre! nie widziałem wcześniej ale pasuje do osoby......
zygus
-4 #291 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!zygus 2012-09-26 02:55
szkoda ich
imper
-7 #290 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!imper 2012-09-14 09:13
Cytuję hiob:
Cytuję pan:
uśmiecha się na fb-z nowym (CENZURA) jakby nic się nie stało ...śmiechu warte za długo go znałam ..a jego pogrzeb był prawdziwą tragedią dla rodziny jak i przyjaciół:(((( obyś Agatko doznała tego samego co jego rodzina !!!!!!!!! bo tobie było mało nudziłaś się to mogłaś kupić sobie wibrator z napędem atomowym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A co tam u Agatki?

Ludzie zajmijcie się sobą
hiob
0 #289 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!hiob 2012-09-14 09:12
Cytuję pan:
uśmiecha się na fb-z nowym (CENZURA) jakby nic się nie stało ...śmiechu warte za długo go znałam ..a jego pogrzeb był prawdziwą tragedią dla rodziny jak i przyjaciół:(((( obyś Agatko doznała tego samego co jego rodzina !!!!!!!!! bo tobie było mało nudziłaś się to mogłaś kupić sobie wibrator z napędem atomowym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A co tam u Agatki?
pan
+11 #288 zdradapan 2012-08-08 11:09
uśmiecha się na fb-z nowym (CENZURA) jakby nic się nie stało ...śmiechu warte za długo go znałam ..a jego pogrzeb był prawdziwą tragedią dla rodziny jak i przyjaciół:(((( obyś Agatko doznała tego samego co jego rodzina !!!!!!!!! bo tobie było mało nudziłaś się to mogłaś kupić sobie wibrator z napędem atomowym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wd
-8 #287 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!wd 2012-06-14 10:42
Cytuję mery:
dzisiaj mijają dwa lata od tej tragedii...

a winna temu zdarzeniu żyje sobie w najlepsze... czy jest sprawiedliwość na tym swiecie?!

Na świecie nie ma sprawiedliwości. Tylko po co to upierdliwianie się na tą sprawą? Dajcie ludziom żyć i zajmijcie się sobą.
mery
+13 #286 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!mery 2012-06-14 08:19
dzisiaj mijają dwa lata od tej tragedii...

a winna temu zdarzeniu żyje sobie w najlepsze... czy jest sprawiedliwość na tym swiecie?!
haki
+22 #285 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!haki 2012-05-23 09:18
a widzieliście tego jej nowego faceta? chyba koleś z jakimiś uzywkami przesadza, hahaha
ale widocznie dziewczyna takich nadmuchanych lubi:)
mewa
+22 #284 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!mewa 2012-05-14 09:20
a ta nadal na kasę leci? czy może miłość jest już dla niej ważniejsza?
magdusssssssss
-31 #283 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!magdusssssssss 2012-04-16 10:14
ZNAM OBIE PANIE ZYJA SPOKOJNIE A ZNAJDA SIE TAKIE POJEDYNCZE ZLOSLIWE KREATURKI I OCZERNIAJA . ZAJMIJCIE SIE SOBA !!!! NIE RADZE OCZERNIAC I ZMYSLAC BO TO SIE OBRACA W DRUGA STRONE :)
krys
-29 #282 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!krys 2012-04-13 12:02
Ha no niezle cie wygina z zazdrosci sijesz pierdoly i klamstewka ! a ty masz niezle skopane zycie swoje szmac....i sie czepiasz innych . lubimy klamac nie ladnie:)
manymany
+31 #281 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!manymany 2012-04-09 11:20
Cytuję ia:
:eek:


znając życie i zycie tej Pani to.... hmmm - sam nie wiem - pewnie TAK:)
chociaż do póki robi jej prezenciki i zabiera na wakacje to może NIE:)
ia
+33 #280 Ciekawe,czy Agatka młodego już wali w rogi,czy nadal zakochanaia 2012-04-08 23:27
:eek:
madzia
-49 #279 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!madzia 2012-02-14 12:02
Ale was jeb.... pare kretynow sie nudzi nauczyli sie klikac na kompie i wypisuja bzdury !!!!!!Szok jak mozna takie pierdy wymyslac !! Radze zwrocic uwage na siebie nieroby i klamczuchy !! pozdrawiam
peter
-52 #278 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!peter 2012-02-12 11:26
Zgadzam się kupa złośliwości. To nie wasze życie i wasze problemy.
melo
-52 #277 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!melo 2012-02-12 11:19
Ludzie zajmijcie się swoimi sprawami :-)
anom
+49 #276 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!anom 2012-02-11 20:18
TO już nudne... Kurw*a pozostanie Kur*a a co do drugiej pani to bez kometarza jezeli wie ktos o co chodz.. dajcie juz spokoj z tym czasu nikt nie cofnie..
ćśoG -ćmok
+51 #275 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!ćśoG -ćmok 2012-02-08 22:09
Cytuję ćśoG:
to juz jest nudne, za jakis czas znow ktos cos odstawi i znow bedziecie mogli plotkowac od nowa :)

swoja droga silna jest ta dziewczyna, napewno nie jeden anonim ktory tutaj pisze by dawno cos sobie zrobil przez to wszystko jakby byl na jej miejscu...

WYLUZUJCIE...

kurde powinieneś mieć nick ćwok takie byki -jaki to jest prostak ten gość szkoda gadać-słownik ortografii se poczytaj zamiast wszędzie zapijaczony ryj wciskać!
ja
+62 #274 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!ja 2012-02-08 21:28
ńowy sponsor zabrał Agatke na weekend do Sopotu,wiedziała gdzie uderzyć :)
monia 11
-81 #273 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!monia 11 2012-01-11 15:25
dokladnie zlanalzy sie takie gnidy anonimowe i pisza bzdety bo guzik wiedza:) najlepiej sie anonimowo wypowiadac i czepiac!!! oni wszyscy zyja swoim zyciem . a t szalony to juz jestes zero totalne po co zmyslac zastanow sie!
tadeusz 123
-79 #272 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!tadeusz 123 2012-01-10 09:50
zdrowo cie babie po glowie gosciu z zazdrosci takie pierdy wypisujesz!! ciekawe jaki z ciebie czlowiek ??? pewnie masz w zyciu niezle nasrane i z zawisci pierdoly robisz !!powodzenia w zyciu!! zajmij sie wlasna dupa a nie anonimowo pierdoly wymyslasz
szalony
+79 #271 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!szalony 2012-01-09 19:21
ewidentnie wszystko na pokaz!
pewnie go w rogi wali. ale dla niej najważniejsze że jest kasa i ma nowego sponsora, a że on młody to pewnie i naiwny i we wszystko jej wierzy. on wyjeżdża na roboty a ona pewnie zabawia się z innymi.
maciek
-78 #270 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!maciek 2012-01-09 12:12
Cytuję ?????:
Tak Agata ma młodszego faceta od siebie o 10 lat są zakochani ale jak na razie zobaczymy co będzie dalej z tego. Tylko czy Piotruś wie o wszystkim kto przyjeżdża do Agatki z Gniezna jacy koledzy.

niby kto i kedy ?? chyba cie zdrowo pojebalo !! najlepiej wymyslac pierdy jak sie gowno wie to se trzeba dopowiedziec i wymyslic !!! niezle musisz miec nasrane w glowie i z braku informacji wymyslasz takie pierdy haha gratuluje ....
kolega
+78 #269 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!kolega 2012-01-07 11:51
taaaa, ale się afiszują ze swoją "miłością", wygląda tak jakby na pokaz.
niech się lepiej ten chłopak rozejrzy i dobrze popatrzy z kim jest, żeby nie żałował
ciekawe co zrobią za pare lat kiedy ona będzie stara i pomarszczona a on nadal młody.
?????
+77 #268 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!????? 2012-01-06 20:53
Tak Agata ma młodszego faceta od siebie o 10 lat są zakochani ale jak na razie zobaczymy co będzie dalej z tego. Tylko czy Piotruś wie o wszystkim kto przyjeżdża do Agatki z Gniezna jacy koledzy.
trelemorele
+73 #267 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!trelemorele 2012-01-04 12:36
Cytuję ja:
Agatka wychaczyła gówniarza chyba z 10 lat od siebie młodszego,masakra :oops:


bo żaden normalny i na poziomie facet nie chce takiego "zużytego towaru"!!!!
bozenaaaa
+81 #266 RE: NAPAD w Wągrowcu !!!bozenaaaa 2011-12-20 15:53
ona nie jest silna, tylko brak jej sumienia...

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.