• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 5457

Matka w trakcie zakupów zgubiła dziecko

Niecodzienna interwencja wągrowieckiego policjanta. Znalazł błąkającą się po parkingu 4-letnią dziewczynkę, matka w tym czasie robiła zakupy.

Policjant wraz ze swoim owczarkiem patrolował rejon w pobliżu ulicy Reja w Wągrowcu. Na parkingu przy markecie zauważył krążącą między samochodem 4-letnią dziewczynkę. Dziecko płakało, szukało mamy i dziadka.

- Dziewczynka wytłumaczyła, że szuka mamy i dziadka, wyobraziła sobie, że poszli oni do lasu. Policjant po wysłuchaniu dziecka powiedział, że razem znajdą mamę, jednak poszukiwania zaczną od pobliskiego marketu — poinformował . asp. Dominik Zieliński, oficer prasowy KPP w Wągrowcu.

Mama z dziadkiem byli już przy kasie.

- Okazało się, że chwila nieuwagi sprawiła, że dziewczynka wyszła z marketu na parking, a potem zagubiona szukała dorosłych, którzy do samego spotkania z policjantem nie zdążyli zorientować się, że nie ma przy nich dziewczynki — dodaje oficer prasowy KPP w Wągrowcu.


 

Komentarze   

Pan Magister
+8 #11 RE: Matka w trakcie zakupów zgubiła dzieckoPan Magister 2023-03-24 06:43
Pani magister na których tajnych kompletach uczyli cię, że mówi się TRZYMIE za rękę? Chawłodno, Rakłowo czy Margunin? Może Rąbczyn lub wieczorowa sorbona wągrowiecka? Mówi się i pisze TRZYMA.
Pani Magister
-9 #10 RE: Matka w trakcie zakupów zgubiła dzieckoPani Magister 2023-03-23 22:38
Mój wspaniały syn , choć już jest dorosły to zawsze trzymie mnie za rękę nawet w sklepie. Nawet sam nie zostaje w au
cie ma parkingu.
Tylko PiS
Mama B
+11 #9 RE: Matka w trakcie zakupów zgubiła dzieckoMama B 2023-03-23 22:13
Analizując całą sytuację oraz to co powiedziało dziecko. Zdrowy 4 latek jest w stanie powiedzieć dokąd poszła mama jeśli jest blisko niej, a jeśli zgubił się w sklepie i z niego wyszedł jest w stanie przypomnieć sobie, że mama tam została. W opisanym zdarzeniu dziecko nie wiedziało, gdzie jest mama z dziadkiem. Czyli musiało pozostać samo na parkingu, gdyż w przeciwnym wypadku od razu wskazało by miejsce ich pobytu. Domyślać się więc można, że tak malutkie dziecko nie było trzymane za rączkę. Wielokrotnie zresztą widzę jak bardzo małe dzieci wysadzane są z fotelika i puszczane samopas na parking! To niedopuszczalna sytuacja i zupełny brak wyobraźni opiekunów. Cała ta sprawa nie mieści mi się w głowie...4 latek nie trzymany za rękę...
Dam
+8 #8 RE: Matka w trakcie zakupów zgubiła dzieckoDam 2023-03-23 21:10
Hej numer #5.
Czy ty jesteś tak poważnie głupi czy tylko o tym nie wiesz?
Bo:
Zawiść – uczucie znacznie silniejsze niż zazdrość, polegające na odczuwaniu silnej niechęci lub wrogości w stosunku do osoby, której czegoś się zazdrości. Zawiść może występować w sytuacjach, gdy osobiste cechy, posiadane przedmioty lub osiągnięcia nie dorównują ich poziomowi/jakości u innych osób.
I teraz powiedz, czego my tak bardzo zazdrościmy tej matce? Teraz każdy z nad będzie gubił dziecko z tej zazdrości, zawiści?
Grantfat
+8 #7 Do #5Grantfat 2023-03-23 20:08
Moja droga chyba nie rozumiesz słowa zawiść. Słowo zawiść tak często obecnie używane, podobnie jak słowo zazdrość, obydwa wręcz kultowe w dobie upadku wyższych wartości. Uważasz, że jest czego zazdrościć bezmyślnym egoistycznym matkom bardziej skupionych na sobie, własnych przyjemnościach i wygodzie, niż na dobru własnych dzieci? Pora się obudzić, bo dzieci rosną i przyjdzie moment, że też kiedyś zapomną o swoich rodzicach wybierając własne przyjemności.
pokot
+21 #6 RE: Matka w trakcie zakupów zgubiła dzieckopokot 2023-03-23 15:56
Młode teraz to telefon przed nos i świata nie widza.
Czytelnik
-5 #5 RE: Matka w trakcie zakupów zgubiła dzieckoCzytelnik 2023-03-23 14:36
Oj jak łatwo kogoś oceniać. Ludzie dlaczego tyle w Was zawiści i goryczy.
Rtrtrtrtr
+12 #4 Odp do #3Rtrtrtrtr 2023-03-23 11:54
Oj pilnują terminu , partner, Facebook i Insta oraz pusty barek obowiązkowy w każdym patolskim mieszkaniu- domu im o tym przypomina duuużo wcześniej.
Cxz
+18 #3 RE: Matka w trakcie zakupów zgubiła dzieckoCxz 2023-03-23 10:41
Ciekawe czy tak samo nierozważnie potraktowałaby 5 stówek z 500+. Ahh ty ciemny ludzie, gdzie zmierza nasz kraj?
Sedzia
+14 #2 RE: Matka w trakcie zakupów zgubiła dzieckoSedzia 2023-03-23 10:39
Wcale matce się nie dziwię jak akurat była promocja ŻUBRA to miała ważniejszy temat na głowie do tego w sklepie napisała kilka smsów i przejrzała facebook
Grandfat
+29 #1 RE: Matka w trakcie zakupów zgubiła dzieckoGrandfat 2023-03-23 09:03
Coraz lepiej! Co kasa zrobiła z ludzi! Skoro nie zauważają własnego dziecka, to jak tu wymagać żeby taki nie wchodził wprost na ciebie idąc chodnikiem, wychodząc czy wchodząc do sklepu. Są tak egoistyczni, zapatrzeni tylko na siebie i na rzeczy materialne, że już żaden system żaden lekarz nie pomoże. Chyba tylko pozbawienie ich darmowej kasy sprowadzi ich na ziemię, może wtedy obudzą się z letargu zaczną myśleć. To straszne co się porobiło z ludźmi! A na Facebooku wszystko tak pięknie przedstawiane. Imprezki, czelendże, bieganie, mordowanie, selfi za granicá, happy birthday na ścianach i wszędobylski alkohol na stołach.... jakie to światowe....oczywiście w ich mniemaniu. Szok.....

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.