• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1430

Nowi Mistrzowie Wielkopolski w kategorii dzieci

Sobotni finał Mistrzostw Wielkopolski w piłce ręcznej przyniósł triumf młodym piłkarzom Nielby Wągrowiec, podopiecznym trenera Pawła Gąsiorka.

Zmagania, które odbyły się w Wągrowcu, dały Nielbie Wągrowiec pewne zwycięstwo nad MKS Poznań z wynikiem 13:7. Wielkie gratulacje należą się dla drużyny, która triumfalnie sięgnęła po trofeum, wręczone przez starostę wągrowieckiego, Tomasza Kranca, oraz prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Ręcznej, Piotra Łuszcza.

Szymon Kujawa, zawodnik MKS Nielba Wągrowiec, wyróżnił się podczas turnieju, zdobywając tytuł króla strzelców. Tomasz Kranc, starosta wągrowiecki, który gorąco dopingował drużynę Nielby, otrzymał od Piotra Łuszcza specjalne podziękowanie oraz Medal "Za Zasługi dla Piłki Ręcznej" od Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

Finalna klasyfikacja Mistrzostw prezentuje się następująco:

▫️Nielba Wągrowiec
▫️MKS Poznań
▫️Sparta Oborniki
▫️Batory Ostrów Wielkopolski
▫️Real-Astromal Leszno
▫️Akademia Szczypiorno Kalisz
▫️Grunwald Poznań
▫️Spartakus Buk

Gratulacje dla wszystkich uczestników turnieju, a w szczególności dla "żółto-czarnych" za wspaniałą grę i zdobycie mistrzostwa Wielkopolski!


Komentarze   

Helka
+3 #7 RE: Nowi Mistrzowie Wielkopolski w kategorii dzieciHelka 2023-06-02 15:21
Duże brawa dla dzieciaków. Super że mają swoją pasję a nie siedzą przed komputerami w domach. Takie dzieciaki nie mają w sobie tyle jadu co dorośli. Super by było jakby było parę osób co by im pogratulowało.
Nela
+2 #6 RE: Nowi Mistrzowie Wielkopolski w kategorii dzieciNela 2023-05-30 18:47
Do # 5 Jak ja słyszałam że pseudodozorcy którzy szwendaja się w dresach wkoło mojego bloku to zawodnicy Nielby to myślałam że się przewrócę Zrobili sobie z Nas sponsorów zawodników którzy pochodzili godzinę wkoło bloku I się zwijali .Panie prezesie tbs może ich Pan przygarnie na swoje podwórze i swój koszt. MY płacimy za porządek a nie na sztuczne etaty do Nielbistów .Nie zdziwię się jeszcze że mieszkanie w którym Ci zawodnicy mieszkają jest opłacane przez klub i ciekawe do kogo należy ? Takim rządzeniem zniechęcacie ludzi do klubu z tradycjami .
Anty Fan
+2 #5 Koniec finansowaniaAnty Fan 2023-05-30 18:02
Miejski Klub Sportowy Nielba Wągrowiec to prywatny folwark, prywatne stowarzyszenie, miasto Wągrowiec nie ma swojego klubu - jest tylko dojną krową dla działaczy, to dla pierwszego debila co napisał komentarz.
Miasto daje na dzieci kasę i tak jest rozliczana, a pseudo biznesmeny w Wągrowca tracą kasę na seniorów, tym też niebawem zajmie się NIK! Kurpiński i jego spółka będzie siedział za długi, jak dojdzie do zwroty publicznej kasy!
Xcz
+4 #4 RE: Nowi Mistrzowie Wielkopolski w kategorii dzieciXcz 2023-05-30 07:22
Do # 2 myślę że tu nie chodzi o dzieci tylko o finansowanie prywatnego klubu.CIekawe ile będzie musiało miasto zapłacić żeby nazwa klubu wróciła do miasta ?
Frrrruuu
+2 #3 RE: Nowi Mistrzowie Wielkopolski w kategorii dzieciFrrrruuu 2023-05-30 06:35
Do kopania kawałka gumy lub skóry nie potrzeba zbyt dużej wiedzy. Dzieci lubią się ruszać, biegać, kopać...i na tym się zakończy jak zaczną dojrzewać. Nie to środowisko, nie ta motywacja... Koniec sukcesu.
zdenerwowany
-11 #2 RE: Nowi Mistrzowie Wielkopolski w kategorii dziecizdenerwowany 2023-05-29 23:23
Cały Wągrowiec. Dzieciaki wygrały, osiągnęły sukces, miały ogromną chwilę radości, a przyjdzie tu taki malkontent i zamiast napisać po prostu "Gratulacje dzieciaki!" to się będzie przypierdalał. Nie da się w tym mieście normalnie żyć, no po prostu się nie da.
Piła
-13 #1 RE: Nowi Mistrzowie Wielkopolski w kategorii dzieciPiła 2023-05-29 17:37
Hmmm
Ale o Co chodzi w opisie jest MKS nielba, ale dalej już w opisie nie ma mks tylko już nielba. To o który klub chodzi 🤔 ten miejski czy prywatną spółkę 🤔 bo to że mamy dwa kluby to już wiadome ale który zdobył mistrzostwo.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.